Final Four 2012

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

7 pojedynczych blokow z rzedu - to chyba jak trafic szostke w totka.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: OlaMleko »

To naprawdę żałosne. Skra prawdopodobnie awansuje i będzie miała medal i już widzę te zdania wykrzyknikowe na forach, w artykułach, itd, euforie Swędrowskiego... to naprawdę godne podziwu, zagrać JEDEN taki sobie mecz z taką sobie drużyną i już za to mieć srebrny medal Ligi Mistrzów... i nie mam tu nic do zawodników Skry,to nie oni decydowali o byciu gospodarzem,a teraz po prostu wykonują swoją robotę. Żałosna będzie dla mnie właśnie ta wspomniana euforia i robienie z tego SUKCESU i z pewnością wielokrotne przedstawianie ich jako "drugiej drużyny Europy". I nic mnie nie obchodzi,że to Skra, mówiłabym to samo w przypadku mojej ulubionej Zaksy.

I naprawdę, zanim mnie tu zwyzywacie i tak dalej - przemyślcie dobrze,czy nie mam racji. Podkreślam raz jeszcze - NIE JEST to post przeciwko zawodnikom Skry, bo oni robią swoje. Ale naprawdę nikt nie może mieć do mnie pretensji za to,że im nie kibicuję.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Arkas zaczął grać trochę lepiej i skra ma problemy bo jak już ktoś pisał skra gra słabo a Arkas jeszcze gorzej! Skoro Arkas zaczał grać lepiej (Agamez zwłaszcza) to skra też musi aby awansować
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: Ejpok »

Arkas chyba zapomniał że może brać Chellenge.....
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

Ktory to juz raz Falasca zagrywka daje serie.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: jinx »

a jak rozgrywa??:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Ejpok pisze:Arkas chyba zapomniał że może brać Chellenge.....
No faktycznei chyba nie wiedzą o co chdozi z tym challangem
compact pisze:Ktory to juz raz Falasca zagrywka daje serie.
No to fakt że zagrywke ma kąśliwą
jinx pisze:a jak rozgrywa??:D
No neistety gorzej niż serwuje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: La Petomane »

Nie jest to porywający mecz(był;-)), Arkas się nie stawia, dziwi mnie że Skra tak mało gra środkiem przy przyjęciu bodajże ponad 60% Kurka i ponad 70% Winiara.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, o 16:06 przez La Petomane, łącznie zmieniany 1 raz.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kevinpsb »

Skra się po meczu ligowym w Kędzierzynie bardziej i dłużej cieszyła...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
trampek22
Posty: 251
Rejestracja: 3 lis 2010, o 23:13
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: trampek22 »

Skra nigdy nie gra dwóch kiepskich meczów. Oby...
Oczywiście Kurek MVP
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, o 16:09 przez trampek22, łącznie zmieniany 1 raz.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: jinx »

To powinien być zdecydowanie mecz o 3 miejsce
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

La Petomane pisze:Nie jest to porywający mecz, Arkas się nie stawia, dziwi mnie że Skra tak mało gra środkiem przy przyjęciu bodajże ponad 60% Kurka i ponad 70% Winiara.
skra awansowała mimo tego że nie grala środkiem prawie wcale. Gratulacje!!
Jutro mam nadzieję że skra zagra lepiej bo inaczej będzie płacz i zgrzytanie zębów!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four 2012

Post autor: Hirako »

Heh a marzyłem że to Kędzierzyn jako pierwszy polski zespół zagra w finale LM ;) Gratulacje ale to była praca obowiązkowa jutro się okaże z jakiej gliny ulepiona jest Skra.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Four 2012

Post autor: tomasol »

Awans jest, ale po sporych męczarniach - chyba zawodnicy Skry mieli jednak problem z opanowaniem emocji. A Turcy ??? Jak dla mnie to nie bardzo pasują do tego towarzystwa, choć uważam ich za dobry zespół. Dziś jednak pokazali średniactwo i to raczej słabe niż solidne. Gratulacje dla Bełchatowian i oby lepiej zagrali w finale bo z taką grą jak dzisiaj to obojętnie z kim przyjdzie się zmierzyć będzie porażka.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

No nie oszukujmy sie, ten mecz trzeba bylo wygrac, tak jak trzeba bylo wygrac w LŚ z rezerwami Argentyny. I szło tak samo. Jutro weryfikacja.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four 2012

Post autor: Guilder »

Jeśli jutro Skra zagra na takim poziomie to też będzie 3-0. Tylko jeszcze nie wiem dla kogo: Kazania czy Trentino.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four 2012

Post autor: Kurek7 »

Tak jak napisał Compact ten mecz po prostu trzeba było wygrać jak w LŚ z Argentyną i się udało i -oby- jutro skra wygra lepiej.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four 2012

Post autor: Hirako »

To wszystko trochę też pokazuje że potrzebna jest natychmiastowa reorganizacja Ligi Mistrzów. Pokonali średnio-przeciętnych rywali w grupie (Tours, Budva, ACH), organizują turniej, kolejny średniak pokonany i co? I są w finale LM...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: majonez »

Żeby wygrywać 7:1 i przegrać set...
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Final Four 2012

Post autor: kon »

Kurek7 pisze:Tak jak napisał Compact ten mecz po prostu trzeba było wygrać jak w LŚ z Argentyną i się udało i -oby- jutro skra wygra lepiej.
A następnego dnia były bęcki od Rosjan, więc może nie doszukujcie się analogii. ;)
Było widać że Arkas nie w temacie jeśli chodzi o możliwość wideoweryfikacji, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w drugim półfinale.
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Final Four 2012

Post autor: Dee-Jay »

OlaMleko pisze:To naprawdę żałosne. Skra prawdopodobnie awansuje i będzie miała medal i już widzę te zdania wykrzyknikowe na forach, w artykułach, itd, euforie Swędrowskiego... to naprawdę godne podziwu, zagrać JEDEN taki sobie mecz z taką sobie drużyną i już za to mieć srebrny medal Ligi Mistrzów... i nie mam tu nic do zawodników Skry,to nie oni decydowali o byciu gospodarzem,a teraz po prostu wykonują swoją robotę. Żałosna będzie dla mnie właśnie ta wspomniana euforia i robienie z tego SUKCESU i z pewnością wielokrotne przedstawianie ich jako "drugiej drużyny Europy". I nic mnie nie obchodzi,że to Skra, mówiłabym to samo w przypadku mojej ulubionej Zaksy.

I naprawdę, zanim mnie tu zwyzywacie i tak dalej - przemyślcie dobrze,czy nie mam racji. Podkreślam raz jeszcze - NIE JEST to post przeciwko zawodnikom Skry, bo oni robią swoje. Ale naprawdę nikt nie może mieć do mnie pretensji za to,że im nie kibicuję.
Ehh.Raz narzekacie,że Skra nie ma sukcesów w LM.Jak teraz doszła do finału to narzekacie,że dlatego bo miała zagwarantowane FF.A gdyby J-bie rok temu wygrało połfinał z Trento i w finale poległo to pisałabyś o nich to samo tyle,że zamieniając "zagwarantowane FF" na "Banalna drabinka"?
Chodzi mi o to,że nie ważne,że znowu kuchennymi drzwiami Skra dostała się do FF ale to i tak jeden z najlepszych zespołów.Wystarczyło więcej szczęscia a sami by docierali do FF
08/09-Gdyby z Iskrą mieli 2 mecz u siebie to możliwe,że by wygrali goldena
Rok temu to samo-też golden decydował.
W KMŚ też potrafili ogrywać Rosjan.
OFC muszą zakontraktować lepszego sypacza i wtedy mogą być nawet i najlepsi.

Jeśli jutro w finale zagrają z Zenitem to obstawiam wygraną Skry.Z Trentino też mogą powalczyć.

I żeby była jasność też mi się nie podoba to,że znowu są organizatorami FF ale za to winić należy CEV
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, o 16:29 przez Dee-Jay, łącznie zmieniany 1 raz.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

Hirako pisze:To wszystko trochę też pokazuje że potrzebna jest natychmiastowa reorganizacja Ligi Mistrzów. Pokonali średnio-przeciętnych rywali w grupie (Tours, Budva, ACH), organizują turniej, kolejny średniak pokonany i co? I są w finale LM...
No patrz, jak JW gniotło kelnerów to było dobrze i był sukces :P .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: madlark »

Polsat nakręca - cieszmy się :D
Wanio: Daniel ciesz się
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Final Four 2012

Post autor: Aliassy »

Pele pisze:
Aliassy pisze:Agamez wraca do gry...
Ta, chyba dla skry!!
Pele, kochany, to była ironia ;) gdyby Agamez zagrał tak jak z Nowosybirskiem to mecz trwałby dalej.
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Hirako pisze:Heh a marzyłem że to Kędzierzyn jako pierwszy polski zespół zagra w finale LM ;) Gratulacje ale to była praca obowiązkowa jutro się okaże z jakiej gliny ulepiona jest Skra.
Oj też mi się marzyło ale pokonały nas kontuzje i Agamez, który dzisiaj byl cieniem tego gracza co w meczach z ZAKSĄ.

A tak swoją drogą szkoda, że FF LM ma formułę przegrywajacy odpada. Przedłużyć ten turniej o jeden dzień i zagrać każdy z każdym! Wbrew pozorom taka faormuła była troche kożystniejsza dla skry bo ma szeroką kadrę jak to mówią :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four 2012

Post autor: Hirako »

compact pisze:
Hirako pisze:To wszystko trochę też pokazuje że potrzebna jest natychmiastowa reorganizacja Ligi Mistrzów. Pokonali średnio-przeciętnych rywali w grupie (Tours, Budva, ACH), organizują turniej, kolejny średniak pokonany i co? I są w finale LM...
No patrz, jak JW gniotło kelnerów to było dobrze i był sukces :P .
To się nie tyczy tylko Skry czy JW bo ja nie jestem ich przeciwnikiem. Po prostu stwierdzam fakt.

Pele to zmieniamy priorytety i teraz będziemy pierwszą drużyną która wygra LM ;) no chyba że jutro... ale ze znacznie lepszą grą Skro ci się to uda :D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, o 16:34 przez Hirako, łącznie zmieniany 1 raz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: OlaMleko »

Pele pisze:
Hirako pisze:Heh a marzyłem że to Kędzierzyn jako pierwszy polski zespół zagra w finale LM ;) Gratulacje ale to była praca obowiązkowa jutro się okaże z jakiej gliny ulepiona jest Skra.
Oj też mi się marzyło ale pokonały nas kontuzje i Agamez, który dzisiaj byl cieniem tego gracza co w meczach z ZAKSĄ.

A tak swoją drogą szkoda, że FF LM ma formułę przegrywajacy odpada. Przedłużyć ten turniej o jeden dzień i zagrać każdy z każdym! Wbrew pozorom taka faormuła była troche kożystniejsza dla skry bo ma szeroką kadrę jak to mówią :D
Pele, kurde,czy Twoja przeglądarka naprawdę nie koryguje Ci błędów? Poza tym, słowo "marzyć" masz dokładnie w poście, na który odpowiadasz,a mimo to piszesz to błędnie... nie tłumacz się dysortogrfią,czy jakkolwiek się to nazywa, to naprawdę da się obejść.

edit: okej, cieszę się,że poprawiłeś te marzenia, ale "korzystniejsza" przez rz. Zdaj się na przeglądarkę!!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

olaMleko - mi przegladarka nie podkreśla błędów, widocznie się ich nauczyła :D A tak poważnie to staram się, nie zawsze wychodzi i nie tłumaczę się tylko po prostu się staram!
Jestem ciekawy co powie Glen na konferencji prasowej! BO co Nawrocki powie to mniej więcej wiem, on zwykle to samo gada
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kibic_siatki
Posty: 2598
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kibic_siatki »

Ogólnie mecz słaby- najważniejsze, że zwycięski. Wszystko ustawione pod taktykę- mamy zatrzymać Agameza, reszta to pikuś. Obydwa zespoły przez prawie cały mecz spięte- co drugi serwis w siatkę. Skra wygrała większą rutyną- Nawrocki nawet przy wyniku 1:7 nie robił nerwowych ruchów, a Hoag przy stracie kilku punktów od razu brał przerwę. Wyglądało to tak jakby Skra chciała odebrać chęć do gry Turkom samymi blokami. Falasca zagrał bardzo mało środkiem- w przypadku Możdżonka rozumiem, natomiast Pliński mógł dostać więcej piłek. W pierwszym secie niewielka przewaga została dociągnięta do końca, w drugim gdy Wlazły stanął na zagrywkę to nie próbował nikogo ustrzelić i sam blok wystarczył, natomiast w trzecim to Kurek w końcówce pociągnął atak Skry. Wydaje mi się, że siła w ataku na skrzydłach Skry jest dużo mniejsza od czasu gdy Wlazły gra z piłki tylko szybkiej, a nie wysokiej. To było widać w I-szym secie gdy po pozytywnym przyjęciu piłka była wiele razy opierana o blok i była kończona za 3 czy 4 razem. W finale aby wygrać, trzeba zagrać dużo mocniej na siatce- bo sam Kurek nie wystarczy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: madlark »

Pele pisze:olaMleko - mi przegladarka nie podkreśla błędów, widocznie się ich nauczyła :D
Czas zmienić przeglądarkę? Jaką masz?
Kiedy piszesz posta kliknij w oknie prawym przyciskiem myszy i w menu wybierz "Sprawdź pisownię"
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”