Final Four 2012

pawel_wawa
Posty: 124
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 22:00
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: pawel_wawa »

Juantorena 16/29 55%. Zastanawiam sie ile % by musiał miec zeby nie było dyskusji ze odpuscił mecz?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: madlark »

dodonek pisze:Jeszcze raz pochwalę Shivozhelez'a..czy mi sie wydaje czy on kiedys gral w PLSie? W W-wie chyba..czy to ten czy inny jakiś czy mi zupełnie się pokręciło??
coś pomyliłeś
Ugra-Samotlor (Nizhnevartovsk) - 2004-2008
Dynamo (Moscow) - 2008-2010
Fakel (New Urengoy) - 2010/11
Since 2011 - Zenit-Kazan
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pawel_wawa
Posty: 124
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 22:00
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: pawel_wawa »

Pomylił z Kulikowskim ;)
kibic_siatki
Posty: 2597
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: kibic_siatki »

dodonek pisze:Osmany chyba trochę gra dla przyszłego pracodawcy :P On w pojedynczy blok żeby walił? Rzadkość.
Kto wie: może nie chciał zaczynać w nowym miejscu pracy (za 1 mln €) od kwasów. Ze słabością w ataku to bym nie przesadzał, natomiast na zagrywce to jakby zagrywał na poziomie Michajłowa to by wystarczyło na wygraną obecnej drużyny.
Co do samego meczu: Trentino nie miało mocnej zagrywki przez cały mecz, natomiast Zenit od czasu wstrzelenia się Michajłowa zaczął nieźle serwować (Apalikow, Siwożelez, Wołkow). W Zenicie był lider- Michajłow natomiast w Trento nie było, bo Stokr nie był liderem, (delikatnie mówiąc- Sokołow mógł zagrać dłużej) a inni grali bez przekonania. Odniosłem tez wrażenie, że sprawa Juantoreny w ostatnim tygodniu wpłynęła na motywację drużyny.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

majonez pisze:
weary_skier pisze:
Co do jutrzejszego finału, to szanse Skry (choć małe) oceniam wyżej w starciu z Zenitem niz z Trentino.
Grając z Zenitem jest mniejsze prawdopodobieństwo że 'ugotują' Kurka i będzie musiał biedaka Bąkiewicz zmieniać :D
NIe wiem czy zauważyłeś ale Zenit dzisiaj zagrywką pogonił Trentino a nie odwrotnie!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
dodonek
Posty: 1058
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: dodonek »

[ingerencja moderatora]
pawel_wawa pisze:Juantorena 16/29 55%. Zastanawiam sie ile % by musiał miec zeby nie było dyskusji ze odpuscił mecz?
Nikt nie pisze o odpuszczeniu meczu przez Osmanego. Podteksty jednak są i będą bo i mecz miał wyraz dość szczególny a Kubanczyk co by nie pisac grał słabiej niż...no niż nas do tego przyzwyczaił. Tym bardziej w tak ważnym meczu..
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, o 00:06 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 13 regulaminu forum. Zalecam nieco więcej kultury słowa... Gwiazdki nic nie zmieniają, wciąż jest to wyrażenie wulgarne...
Dziękuję.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: majonez »

Pele pisze: NIe wiem czy zauważyłeś ale Zenit dzisiaj zagrywką pogonił Trentino a nie odwrotnie!
Wiem o tym, ale to nie znaczy, że jutro też tak będą szaleć w polu serwisowym. A to zawsze lepiej niż z Trentino tak czy siak
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, o 20:38 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Po co sam siebie cytujesz?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

czy mi się wydajey też Ty, majonez tak strasznei boisz się Trento, że nie zauważasz dobrej gry Zenitu ??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: majonez »

Pele pisze:czy mi się wydajey też Ty, majonez tak strasznei boisz się Trento, że nie zauważasz dobrej gry Zenitu ??
Dlaczego mam się bać? Jak widać nie ma takiej drużyny, której nie można pokonać.
Trentino i Zenit grają na zbliżonym do siebie poziomie. Po prostu uważam, że grając z Zenitem Skra ma minimalnie większe szansę na wygraną, poza tym nie wiadomo czy jutro też będą tak fenomenalnie zagrywać jak dzisiaj, a ten element może być jednym z głównych czynników który może zadecydować o zwycięstwie którejś z drużyn.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: OlaMleko »

na zdjęciu przy notce odnośnie drugiego półfinału jest William Priddy w "okularach" - ktoś wie,dlaczego musiał grać w takiej opasce?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four 2012

Post autor: weary_skier »

Kolega z reprezentacji podbił mu kiedyś oko. Był to bodaj Holt. Zdjęcie jest dośc stare.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: OlaMleko »

weary_skier pisze:Kolega z reprezentacji podbił mu kiedyś oko. Był to bodaj Holt. Zdjęcie jest dośc stare.
ok,dzięki :) wiem, że to nieistotne,ale po prostu byłam ciekawa
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

OlaMleko pisze:na zdjęciu przy notce odnośnie drugiego półfinału jest William Priddy w "okularach" - ktoś wie,dlaczego musiał grać w takiej opasce?
weary_skier pisze:Kolega z reprezentacji podbił mu kiedyś oko. Był to bodaj Holt. Zdjęcie jest dośc stare.
Zeby tylko podbił oko :P Połamał mu jakie kości twarzoczaszki i miał przerwe w grze prawie 2 miesiace i potem maske ochronna.

Az zdjecie znalazłem:
Obrazek
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Four 2012

Post autor: OlaMleko »

compact, powinieneś dostać bana za takie makabryczne treści :D

oczywiście żartuję,ale ta czaszka jest taka upiorna...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

majonez pisze:
Pele pisze:czy mi się wydajey też Ty, majonez tak strasznei boisz się Trento, że nie zauważasz dobrej gry Zenitu ??
Dlaczego mam się bać? Jak widać nie ma takiej drużyny, której nie można pokonać.
Trentino i Zenit grają na zbliżonym do siebie poziomie. Po prostu uważam, że grając z Zenitem Skra ma minimalnie większe szansę na wygraną, poza tym nie wiadomo czy jutro też będą tak fenomenalnie zagrywać jak dzisiaj, a ten element może być jednym z głównych czynników który może zadecydować o zwycięstwie którejś z drużyn.
Ale weź pod uwagę że dla Zenitu takie zagrywki jak dzisiaj to jest norma lub bardzo spore zbliżenie do owej normy.
Choć z drugiej strony skra jak na klasowy zespół którym niewątpliwie jest zagrała dziś słaby mecz i musiałaby się postarać żeby zagrać jeszcze gorzej.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: ciorny17 »

Byłem na hali i "słaba" gra Hułan Toreny to powód bliskiego spotkania ze słupkiem sędziowskim bodaj w 1. secie. Podczas sytuacyjnej wystawy został mocno wyrzucony za antenkę i uderzył żebrami w stopień słupka. Później cały czas maił grymas bólu na twarzy i ciężko podnosił się z parkietu. Ogólnie fajna atmosfera, ale żeby Skra jutro pokonała Zenit to sama atmosfera nie wystarczy, muszą zagrać na 100% bo inaczej to Volkov a nie Wlazły będzie podnosił puchar.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

ciorny17 pisze:Byłem na hali i "słaba" gra Hułan Toreny to powód bliskiego spotkania ze słupkiem sędziowskim bodaj w 1. secie. Podczas sytuacyjnej wystawy został mocno wyrzucony za antenkę i uderzył żebrami w stopień słupka. Później cały czas maił grymas bólu na twarzy i ciężko podnosił się z parkietu. Ogólnie fajna atmosfera, ale żeby Skra jutro pokonała Zenit to sama atmosfera nie wystarczy, muszą zagrać na 100% bo inaczej to Volkov a nie Wlazły będzie podnosił puchar.
Faktycznie było coś widać, ale nie sądziłem że było to aż tak mocne "spotkanie" że sobie np. stłukł żebra. A to boli jak sto diabłów!!!
ps.
Czy ja dobrze widziałem że scout ZAKSY, siedział i prowadził obsewacje i statystyki? Czyżby dla Skry w ramach pomocy ? Czy może budował bank informacji o zawodnikach pod kontem IO??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Final Four 2012

Post autor: AsurBaniPal »

Pele pisze:
ciorny17 pisze:Byłem na hali i "słaba" gra Hułan Toreny to powód bliskiego spotkania ze słupkiem sędziowskim bodaj w 1. secie. Podczas sytuacyjnej wystawy został mocno wyrzucony za antenkę i uderzył żebrami w stopień słupka. Później cały czas maił grymas bólu na twarzy i ciężko podnosił się z parkietu. Ogólnie fajna atmosfera, ale żeby Skra jutro pokonała Zenit to sama atmosfera nie wystarczy, muszą zagrać na 100% bo inaczej to Volkov a nie Wlazły będzie podnosił puchar.
Faktycznie było coś widać, ale nie sądziłem że było to aż tak mocne "spotkanie" że sobie np. stłukł żebra. A to boli jak sto diabłów!!!
ps.
Czy ja dobrze widziałem że scout ZAKSY, siedział i prowadził obsewacje i statystyki? Czyżby dla Skry w ramach pomocy ? Czy może budował bank informacji o zawodnikach pod kontem IO??
Może szukał wzmocnień? ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

AsurBaniPal pisze:
Pele pisze:
ciorny17 pisze:Byłem na hali i "słaba" gra Hułan Toreny to powód bliskiego spotkania ze słupkiem sędziowskim bodaj w 1. secie. Podczas sytuacyjnej wystawy został mocno wyrzucony za antenkę i uderzył żebrami w stopień słupka. Później cały czas maił grymas bólu na twarzy i ciężko podnosił się z parkietu. Ogólnie fajna atmosfera, ale żeby Skra jutro pokonała Zenit to sama atmosfera nie wystarczy, muszą zagrać na 100% bo inaczej to Volkov a nie Wlazły będzie podnosił puchar.
Faktycznie było coś widać, ale nie sądziłem że było to aż tak mocne "spotkanie" że sobie np. stłukł żebra. A to boli jak sto diabłów!!!
ps.
Czy ja dobrze widziałem że scout ZAKSY, siedział i prowadził obsewacje i statystyki? Czyżby dla Skry w ramach pomocy ? Czy może budował bank informacji o zawodnikach pod kontem IO??
Może szukał wzmocnień? ;)
Słuchawki na uszach - więc może jednak statystyki lub tez obserwacji dla skry robił?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Four 2012

Post autor: figol »

Skra - Zenit osobiście stawiam na Bełchatowian w dzisiejszym spotkaniu, Zenit zagrał wczoraj fantastycznie ale czy będą w stanie to samo powtórzyć dziś ?? Oby nie bo może być ciężko z nimi w takiej formie wygrać
poznasz głupiego po czynach jego
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: Ejpok »

@Figol
Nie tyle co Zenit musi zagrać słabiej, to Skra powinna wrzucić wyższy bieg, osobiście typuje 3:2 dla Zenitu jak to miało miejsce w poprzednich pojedynkach tych drużyn na Polskiej ziemi:)
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four 2012

Post autor: Kurek7 »

Ja osobiście nie wierzę, że Zenit zagra tak kosmiczną siatkówkę jak wczoraj, a Skra zaś ma już presję po za sobą i zagra na swoim bardzo dobrym poziomie i uważam, że tu szanse są 50:50 i zadecyduje dyspozycja dnia (liderów).
Uważam również, że Sivozelez i Berezko nie zagrają drugi raz tak świetnie na skrzydłach co innego Maxim, on może zagrać nawet jeszcze lepiej...
Jeśli odrzuci ich się od siatki to zaczną grać więcej Maximem więc tu upatruje szans Bełchatowian.


Mój typ 3:1 dla Skry.
Polska biało-czerwoni... :)
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Final Four 2012

Post autor: Dee-Jay »

Czemu piszecie,że Juantorena ma do Zenitu odejść?To potwierdzone info?
dodonek
Posty: 1058
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: dodonek »

Dee-Jay pisze:Czemu piszecie,że Juantorena ma do Zenitu odejść?To potwierdzone info?
info z 12.03. http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ra-w-rosji
heh..a tu info dwa dni wcześniej.. http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... w-play-off :D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, o 09:58 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: compact »

Mowilo sie, ze Diego Mosna wypuscil informacje o przejsciu Juantoreny, zeby ten ostatni raz sie spial i wygral im LM. Teraz, w obliczu slabszej postawy Kubanczyka, wydaje sie ze prezes mu zrobil troche kolo "dupy" i postawil w nieciekawej sytuacji.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Final Four 2012

Post autor: Aliassy »

Kurek7 pisze:Jeśli odrzuci ich się od siatki to zaczną grać więcej Maximem więc tu upatruje szans Bełchatowian.
trzeba miec tą zagrywkę, bo jakoś jej wczoraj nie pokazali zawodnicy Skry ;) poza tym Zenit też może pogonić zagrywką, wczoraj akurat dała swój efekt. i uważam, że moga powtórzyć taki mecz jak wczoraj.
poza tym, z taką grą jak wczoraj to nie ma co upatrywać większych szans dla Skry. bo zważywszy na poziom meczu Skry z Arkasem a Zenitu z Trento to poziomami się różnią. drastycznie.
Kurek7 pisze:Mój typ 3:1 dla Skry.
mój 3-1 dla Zenitu :) później zobaczymy kto ma rację :)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four 2012

Post autor: KChudz »

Aliassy pisze:
Kurek7 pisze:Mój typ 3:1 dla Skry.
mój 3-1 dla Zenitu :) później zobaczymy kto ma rację :)
Optymiści :o
Będzie szybkie 3-0 dla ruskich i łomot jak się patrzy :D Oczywiście kibicuję Skrze, ale nie sądzę aby ugrali dziś seta :(
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Final Four 2012

Post autor: Aliassy »

dlatego stawiam na 3-1 dla Zenitu :D żeby mnie nie posądzano o całkowity kosmopolityzm czy coś :]
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Final Four 2012

Post autor: La Petomane »

Jestem takiego zdania jak poprzednicy: to będzie zupełnie inny mecz i sądzę że bardzo wyrównany, może sety nie do 30, zespoły mogą falować i obstawiam tie break, a w nim zwycięstwo Bełchatowian.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four 2012

Post autor: Pele »

Myślę ze kluczem do wyniku dzisiejszego meczu będzie postawa Kurka. Zenit wie jak gościa zagotować co pokazali w poprzednim "goldenie". Jeśli Bartek wytrzyma na przyjęciu to skra będzie w stanie zagrać wyrównany mecz. Zakładam oczywiście że wlazły czy Winiar zagraja na swoim normalnym poziomie, podobnie jak zespół rosyjski. Istnieje jeszcze szansa że słabszy dzień będzie miał ktoś z zespołu Zenita ale chciałbym oglądać mecz godny finału więc zakładam że oba zespoły zagrają na swoim poziomie i decydować będą niuanse. A w tym przypdaku chyba będzie decydował Kurek i jego przyjęcie albo też brak przyjęcia
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”