Klubowe MŚ mężczyzn-2011

AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: AsurBaniPal »

Kurek7 pisze:No prosze prosze jak na razie JW gra świetnie, a szczególnie bardzo podoba mi się jak gra dziś Vinhedo, świetne rozrzuca piłki.
Brawa dla Zbyszka i Michała za kończenie trudnych piłek i dla środkowych za dobre ataki i czytanie gry.
Coś mało widoczny dziś Kubiak.
A i brawo Paweł za utrzymanie zagrywki.

OBY TAK DALEJ!!!
chyba za wczesnie go pochwaliłeś bo 2 set slabiutki ja nie wiem JW chyba nie po to sprowadzała takich środkowych żeby grać nimi 2 razy w secie
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Pele »

Jak na razie dwa różne sety w wykonaniu JW. Trochę za mało wykożystywani są środkowi
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: kevinpsb »

Nie no to jest przegięcie... Sędziowie robią sobie jaja!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: ksjw90 »

JASTRZĘBSKI!!! Piękne spotkanie, piękna gra, piękny wynik!!! Nic dodać nic ująć !!! :D
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kurek7 »

BRAWO BRAWO I JESZCE RAZ BRAWO :D :D :D :D :D :D
JW jest wielki!!!
Moim zdaniem bohaterem meczu jest Vinhedo dziś zagrał IMO genialnie.

Najbardziej podobał mi się komentarz mojego taty po tym meczu: "Ale jaja" :P

Teraz czas na Trentino!
Believe!
Polska biało-czerwoni... :)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: kevinpsb »

Tak mocna jest liga Brazylijska jak i Sesi Sao Paulo. Ten zespół składowo jest mocniejszy niż w zeszłym, a mimo wszystko musiał uznać wyższość graczy Jastrzębia. Brawo Jastrzębski... Brazylijczycy w kubie grają połowę kadry jak zawsze.
Jutro siatkarskie święto.

Nie mogę tego nie powiedzieć... Fatalny mecz Margarido! Nawet ostatnia piłka nie w tempo...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: gargamel25 »

Co tu dużo mówić.... BRAWO BRAWO BRAWO !
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kurek7 »

kevinpsb pisze:Tak mocna jest liga Brazylijska jak i Sesi Sao Paulo.
Z tym to się nie zgodzę bo sporo się interesuje ligą brazylijską... ale to temat do rozmowy na inny czas teraz cieszmy się z triumfu JW.
kevinpsb pisze:Nie mogę tego nie powiedzieć... Fatalny mecz Margarido! Nawet ostatnia piłka nie w tempo...
Chyba oglądałem inny mecz... Tyle akcji na pojedynczym czy bez bloku do tego dużo gry środkiem- bardzo skutecznej gry przede wszystkim Holmesa, który zagrał wyśmienicie. Przy nim Thorton wyglądał jak jakiś nie ograny junior- bez obrazy dla Braiana.
Jak dla mnie on był bohaterem tego spotkania.
Ale cóż każdy ma swoje zdanie.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kaziu19xx »

No tak mecz w wykonaniu Vinhedo bardzo dobry, najlepszy z dotychczas rozegranych w składzie pomarańczowych. Oprócz tego bardzo dobrze zaprezentował się Russel Holmes, w poprzednich meczach jakoś tak się blokował, nie umiał skończyć ataków, dzisiaj fenomenalna gra przez całe spotkanie, utrzymywał stały poziom. Oprócz tego podobało mi się wejście Gawryszewskiego. Kończył ataki, a oprócz tego dołożył zagrywkę, z którą mieli problemy Brazylijczycy. Jedyne co doprawiało przykrość w tym meczu to błędy sędziów, fatalne 3/4 błędy, w których słusznie kłócił się Zbyszek Bartman. aa i jeszcze myślę że warto wyróżnić Pawła Ruska, w końcu utrzymywał bardzo dobry poziom przyjęcia, a jak wiadomo bez przyjęcia niema gry. Ale brawa należą się całej drużynie za cało kształt, bo pokazali kawał dobrej siatkówki, w której nawet takie gwiazdy jak Murillo, czy Sandro się pogubili. Jutro pora na wielki finał! :D
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Fein »

Pierwsze cztery sety były dość nudne, przynajmniej dla bezstronnego obserwatora. Totalna przewaga jednej lub drugiej strony, choć przyjemnie oglądało się bloki jeden za drugim na brazylijskich gwiazdach. Za to tie-break już bardzo emocjonujący. JW wbrew przedsezonowym zapowiedziom szybko się zgrało i wyglądają jak drużyna. Sporo elementów wciąż jest niedopracowanych, ale dobrze widzieć, że polska drużyna się nie poddaje.
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Adrian »

kevinpsb pisze: Nie mogę tego nie powiedzieć... Fatalny mecz Margarido! Nawet ostatnia piłka nie w tempo...
Ty tak na serio?
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Shatan »

To co Łasko trafił w sam narożnik w ostatnim punkcie tiebreak :o

Super emocje nam chłopaki zafundowali :) Oby tak dalej, i może wygramy jutro?
JW !
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: PvK »

Jak wprowadzą wąskie specjalizacje trenerów jak np w football'u amerykańskim Kevinpsbsb powinien zostać specjalista ds. treningu sypaczy. Chłopie nie ma sypacza, który w ciągu meczu nie popełni kilku błędów. Przypomnij sobie nawet mecz skry z zenitem w lm 2010/11. Ahh no tak Ball kiepski sypacz
Awatar użytkownika
Kaziu19xx
Posty: 73
Rejestracja: 11 paź 2011, o 16:56
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kaziu19xx »

Shatan pisze:To co Łasko trafił w sam narożnik w ostatnim punkcie tiebreak :o

Super emocje nam chłopaki zafundowali :) Oby tak dalej, i może wygramy jutro?

Trafienie Łasko to było na prawdę coś pięknego, emocje były niesamowite i ten moment niepewności czy aut czy jednak boisko przyprawiał o dreszcze :D a na jutrzejsze zwycięstwo mam jak największą nadzieję, chłopaki pokazali że potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi, więc czemu nie? :D
"czy Ty wygrasz czy nie, ja i tak Kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie, na dobre i na złe"
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kuba_JW »

Fein pisze:Pierwsze cztery sety były dość nudne, przynajmniej dla bezstronnego obserwatora. Totalna przewaga jednej lub drugiej strony,
A pierwszy set to Ty na pewno widziales?
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: weary_skier »

Wielka szkoda, że nie mogłem oglądac zwycięstwa Jastrzębia. Po statystykach widzę, że w dobrze grał Holmes (9/12 atak, 5 bloków i 2 asy) w ataku nieco schowany Kubiak, ale grał najskuteczniej. U Brazylijczyków szalał Wallace-60% w ataku.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kurek7 »

weary_skier pisze:Wielka szkoda, że nie mogłem oglądac zwycięstwa Jastrzębia. Po statystykach widzę, że w dobrze grał Holmes (9/12 atak, 5 bloków i 2 asy) w ataku nieco schowany Kubiak, ale grał najskuteczniej. U Brazylijczyków szalał Wallace-60% w ataku.
Holmes zagrał lepiej niż dobrze zagrał genialnie! :P
Jego pojedyncze bloki na Sidao i Rodrigao (sory jak źle napisałem) to było piękne przeżycie :)
Obok Łaski i Vinhedo najlepszy na placu boju ;)
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

Czy wiadomo już kiedy JSW i o której gra finał z Trento ???
poznasz głupiego po czynach jego
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Kurek7 »

figol pisze:Czy wiadomo już kiedy JSW i o której gra finał z Trento ???
A wiadomo już czy zagra z Trento?!
Bo jak na razie to bliżej do 2:1 niż do 3:0 dla Trento...
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
dzolls
Posty: 56
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:49
Płeć: K

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: dzolls »

o 16 mecz o brąz, o 18 nasz :)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. :)

Zbiliśmy Mistrza! :):)
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: picaporte »

Nie,
panie: 9-o brąz, o 16- finał;
panowie: 14- o brąz, o 18 finał
riki tiki tak!
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Erchembod »

Finał i tak będzie "nasz" - którakolwiek drużyna wygra, złoto zawiśnie na szyi Polaka/Polaków :)
Ale Trentino jest zdecydowanym faworytem, powiedzmy jasno. Ewentualne srebro dla JW to i tak ogromny sukces. Nie ma się co podpalać. Lepiej być przyjemnie zaskoczonym...
Sesi dziś odpadło - zdarza się. Ale - czy jedyna drużyna reprezentująca kontynenty amerykańskie może czuć się "przegrana"?
W obu finałowych europejskich ekipach - jeśli nie kluczowe - to jedne z kluczowych ról grają zawodnicy pochodzący jednak z obu Ameryk: Rafa/Juantorena (Trentino) i Vinhedo/Holmes (JW). Trzech z nich - grało w lidze brazylijskiej...
I bez względu na jutrzejszy wynik - złoto zawiśnie na pewno także na szyi Brazylijczyka... :)
Ostatnio zmieniony 13 paź 2011, o 19:15 przez Erchembod, łącznie zmieniany 1 raz.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Zlatanov »

Wie ktoś może czy da sie gdzies obejrzec powtorke meczu JW-Sesi?
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Fein »

Kuba_JW pisze:
Fein pisze:Pierwsze cztery sety były dość nudne, przynajmniej dla bezstronnego obserwatora. Totalna przewaga jednej lub drugiej strony,
A pierwszy set to Ty na pewno widziales?
Oglądałem od drugiego seta. :P A z tekstów komentatorów wnioskowałem, że pierwszy set wyglądał prawie jak czwarty.

Chociaż srebro to już duży sukces i nie liczę na więcej, to czuję, że zawodnicy JW tak nie myślą i jutro mimo obecności zdecydowanego faworyta będzie fajny mecz.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: dodonek »

Trento jest do przejścia.. Nie ma co..JW narobiło nam dużo smaku i jutro pewnie pierwszy raz w historii tej imprezy będę z zacisniętymi kciukami i zagryzionymi zębami oglądał tę finałową rywalizacje bo byłby to (w przypadku zwycięstwa JW) jeden z największych sukcesów i najbardziej sportowo wygranych turniejów z udziałem jakiejkolwiek naszej drużyny ostatnich lat. Jakkolwiek Bernardiemu się udało doprowadzić w poprzednim sezonie po średnio trudnej drabince do FF tak teraz...wielki SZACUN!
No i największe spostrzeżenie - Volkov od jakiegoś czasu znacznie się zepsuł. Od dłuższego czasu nie razi ani zagrywką ani blokiem w ataku popełnia babole..Na ME mnóstwo szkolnych błędów w dograniu czy w walce na siatce..tak i teraz ani zagrywka ani skuteczność..
Priddy też jakiś bez formy.. Argument złotego medalu zdobytego z drużyną Rosji w LŚ troszke przygasa..
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

picaporte pisze:panowie: 14- o brąz, o 18 finał
Thx za info, tylko podobno mecz do obejrzenia TYLKO w PSE ??? ;/
Na PS w tym czasie jakiś mecz piłki kopanej, kurcze może chodź na TV4 by puścili, gdyby ktoś miał jakieś info czy mecz będzie można oglądać na PS czy TV4 niech da znać.
poznasz głupiego po czynach jego
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: dodonek »

figol pisze:
picaporte pisze:panowie: 14- o brąz, o 18 finał
Thx za info, tylko podobno mecz do obejrzenia TYLKO w PSE ??? ;/
Na PS w tym czasie jakiś mecz piłki kopanej, kurcze może chodź na TV4 by puścili, gdyby ktoś miał jakieś info czy mecz będzie można oglądać na PS czy TV4 niech da znać.
podejrzewam że na bank finał puszczą.. kto wie czy niespodzianki nie zrobią i się na otwartym nie pokaże nawet.. Tylko 18 to troche godzina serialowo polityczna..więc może byc ciężko.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: gargamel25 »

KS Jastrzębski Węgiel
W finale Jastrzębski Węgiel zagra z Trentino Diatec !
Transmisja jutro o godzinie 18:00 w Polsacie Sport
Zapraszamy do kibicowania :)
info z facebookowego konta JW
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

gargamel25 pisze:
KS Jastrzębski Węgiel
W finale Jastrzębski Węgiel zagra z Trentino Diatec !
Transmisja jutro o godzinie 18:00 w Polsacie Sport
Zapraszamy do kibicowania :)
info z facebookowego konta JW
Uff ulżyło mi bo tak to bym musiał gdzieś w necie oglądać na słabej jakości i małym ekranie. Trzy mam kciuki za Jastrzębski chodź zdaję sobie sprawę że ogranie Trentino może być mission impossible.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Pele »

gargamel25 pisze:
KS Jastrzębski Węgiel
W finale Jastrzębski Węgiel zagra z Trentino Diatec !
Transmisja jutro o godzinie 18:00 w Polsacie Sport
Zapraszamy do kibicowania :)
info z facebookowego konta JW
[*]
I dobrze !! Być może Grodecki "wytłumaczył" polsatowcom ze tak będzi elepiej :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”