Kwalifikacje - Londyn 2012

Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: Aliassy »

Loszek pisze:"W drużynie chińskiej Hitanen.Co ja mam z tymi Chinami." :D
taki profesjonalista z Przema, że nawet nazwiska nie potrafi poprawnie powiedzieć..

jak wczoraj chwaliłam Finów za grę, tak dzisiaj jest odwrotnie. to była masakra.
i najbardziej mnie rozwaliły błędy w zagrywce, z obydwu stron..
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

No i niebotyczny Vincić ściągnięty już w pierwszym secie meczu z Hiszpanią...
AZS CZĘSTOCHOWA!
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: SerCos »

Z drugiej strony siatki Hernan bardzo dobre zawody rozgrywa, zresztą jak cała reprezentacja Hiszpanii, zwłaszcza w obronie podbijają mnóstwo piłek.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

No właśnie, Hernan gra fantastycznie ! Gra bardzo szybko, kombinacyjnie i, co najważniejsze, dokładnie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

lucass90 pisze:No i niebotyczny Vincić ściągnięty już w pierwszym secie meczu z Hiszpanią...
Czy poza podaniem informacji miałeś jeszcze jakiś inny cel pisząc tego posta?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: tomasol »

Hiszpanie jeszcze łatwiej rozprawili się ze Słowenią niż Bułgarzy, ale dodajmy, że ci drudzy zagrali gorzej niż w pojedynku z gospodarzami kwalifikacji. Oglądając mecz nie bardzo wierzyłem w to co widziałem - Hernan grał środkiem :P - a tak na poważnie to hiszpański rozgrywający miał bardzo dobre przyjęcie zapewnione przez kolegów to i mógł pokazać, że sporo potrafi.

Po wyniku widzę, że Finowie niespecjalnie stawili opór Niemcom i w zasadzie mają po Igrzyskach, no ale to żadna niespodzianka w ich przypadku. A Niemcy póki co świetnie już są w półfinale i kto wie czy nie wyrastają na "czarnego konia" całej imprezy. Zwłaszcza, że wczoraj ani Bułgarzy ani Włosi nie zachwycili swoją grą a Serbowie są lekką niewiadomą.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

dreamer pisze:
lucass90 pisze:No i niebotyczny Vincić ściągnięty już w pierwszym secie meczu z Hiszpanią...
Czy poza podaniem informacji miałeś jeszcze jakiś inny cel pisząc tego posta?

dreamer
Rozbawił mnie wykład o "kibicach nieuświadomionych". Nie trzeba się od razu robić ze wszystkich zaściankowych idiotów tylko dlatego, że mają inne zdanie na temat tego zawodnika. Jednym jego gra się podoba, innym nie.
Ja widziałem tego zawodnika w akcji kilkakrotnie (w LM i teraz) i jakoś nigdy nie powalił mnie swoją grą na kolana. Czy musi to od razu znaczyć, że się nie znam ? Nie sądzę... Ale na tle takiego Guillermo Hernana wypadł dziś, delikatnie mówiąc, beznadziejnie. Po prostu wydaje mi się, że Skrę stać na lepszego sypacza, zwłaszcza że Vincić wcale nie jest już jakimś młodzieniaszkiem...


Co do obecnie trwającego meczu, to muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony atmosferą na hali !!! Wielu forumowiczów opisywało Bułgarię, jako wylęgarnie największej halowej hołoty; dzikusów odpalających race i rzucających na boisko różne przedmioty... A tu, proszę bardzo ! Wspaniały, głośny, kulturalny doping. I przy tym zero festynu !!! Na minus tylko można zapisać kilka gwizdów podczas odgrywania serbskiego hymnu. Ale były to tylko incydenty, po zakończeniu jego grania hala nagrodziła przyjezdnych gromkimi brawami.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2012, o 18:06 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: madlark »

Z taką grą ja Serbów nie widzę na IO.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: compact »

Z trybun nie leca kamienie, bo to nie mecz CSKA, tylko reprezentacji.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

compact pisze:Z trybun nie leca kamienie, bo to nie mecz CSKA, tylko reprezentacji.
Czyli, jak widać, można to rozgraniczyć.
AZS CZĘSTOCHOWA!
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: elane »

Ilość bloków w tym secie jest niesamowita ;-)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

Atanasijević następcą Milijkovicia ??? :]

Jeszcze duuuuuuuuużo pracy przed nim... Kompletnie nie wytrzymuje presji.
AZS CZĘSTOCHOWA!
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: La Petomane »

madlark pisze:Z taką grą ja Serbów nie widzę na IO.
Bez Ivana to nie ta sama drużyna. Młody atakujący nie jest w stanie na ten moment poradzić sobie z ciężarem gdy. A ktoś chce Konarskiego brać na igrzyska, taa, mamy przykład jak gra nieopierzony młokos w reprezentacji pod presją. A Stojczew jest wyjątkowo irytujący jako trener.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: figol »

Ależ beznadziejnie grają Ci Serbowie. Już 2-0 pachnie mi tu powtórką z wczorajszego spotkania gospodarzy ze Słabiutką Słowenią.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: kalosz »

Ależ tragiczna jest ta Serbia :o
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

Nudny ten turniej (oprócz wczorajszego meczu Finlandii). Komentator, kolejny analfabeta - "półtorej seta"

Bardzo podoba mi się ta bułgarska piosenka, która leci podczas przerw, ktoś może jakimś cudem wie, co to? :D
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: elane »

Taką kontrę miała Serbia i Alex prosto w blok. Za słaba jest Serbia, żeby nawet myśleć o IO, niestety. Blok bułgarski czytał ich grę doskonale.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: majonez »

No i mamy 3:0 dla Bułgarii.
Atanasijević 4 błędy w końcówce, La Petomane o tym już pisał, kto chce brać Konarskiego na IO? ;)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

No to można już chyba śmiało powiedzieć, że o przepustkę do Londynu będą bić się reprezentacje Włoch i Bułgarii.
AZS CZĘSTOCHOWA!
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: elane »

lucass90 pisze:No to można już chyba śmiało powiedzieć, że o przepustkę do Londynu będą bić się reprezentacje Włoch i Bułgarii.
Niemców odrzucasz w półfinale? :-)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: figol »

No i skończyło się na szybkim 3-0 dla gospodarzy w godzinę z prysznicem. Jutrzejszy dzień powinien być ciekawszy,wreszcie jakiś dobrze zapowiadający się pojedynek akurat w godzinach wieczornych Italia-Germany. A i wcześniejsze spotkanie zapowiada się bardzo interesująco Hiszpania - Serbia
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: lucass90 »

elane pisze:
lucass90 pisze:No to można już chyba śmiało powiedzieć, że o przepustkę do Londynu będą bić się reprezentacje Włoch i Bułgarii.
Niemców odrzucasz w półfinale? :-)
Myślę, że w grupie zajmą drugie miejsce, no i w półfinale ulegną Bułgarom. Niemcy do ciekawy zespół, ale chyba jeszcze nie ten poziom.

Oczywiście to tylko moje domysły, jutro starcie Włochów z Helmutami, po którym wszystko powinno się wyjaśnić ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: figol »

lucass90 pisze: jutro starcie Włochów z Helmutami, po którym wszystko powinno się wyjaśnić
Ja już ostrze sobie zęby na ten pojedynek, może wreszcie będziemy świadkami jakiegoś ciekawego spotkania, jak Grozer wskoczy na swój poziom a Tischer będzie rozgrywał jak do tej pory to Niemcy mają spore szansę ograć dziadków ze słonecznej Italii.
poznasz głupiego po czynach jego
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: ligamistrzow »

Brakuje mi w tej druzynie Kromma , Kaliberda moze trche lepszy w przyjeciu ale za to Kromm bardzo by pomogl w ataku , mimo wszystko sadze ze Niemcy powalczą w półfinale i wcale sie nie zdziwię ,gdy to oni awansuje z tego turnieju
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: elane »

Ja myślę, że Italia nie może być pewna jutrzejszego zwycięstwa; żeby się nie zdziwili :D
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: kalosz »

Serbski środek: 25 ataków - 6 skończonych: 24% skuteczności.
Dno.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: mbor3k »

Dobrze że ten mecz szybko się skończył. Atanasijević jeździec bez głowy, ataki szalone, skuteczność i tak spora - pomyślunku niewiele było podczas jego bombardowania , ogrom błędów, coś tam udało się Bułgarom zablokować. Reszta zespołu mizeria kompletna. Bułgarzy jakoś też nie porywali, ale blokiem hamowali konkretnie.
Jeszcze odnosząc się do meczu Niemcy - Finlandia - zagrali jeden set za dużo. Schops zaraz po wejściu miał kilka piłek bardzo kiepskich, nie popełnił bezpośrednio błędu w ataku i ładnie obijał do asekuracji.

Poza tym w strefie zaoceanicznej pewne zwycięstwa <grA>Meksyku (z dziadkiem Contrerasem w składzie ;) ), USA; <grB> Kanady i Kuby. Dziś bezpośrednie starcia tych zespołów i wyłonią one zwycięzców grup, którzy automatycznie awansują do półfinałów, o które powalczą także 2. i 3. zespoły grup.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

lucass90 pisze:...Rozbawił mnie wykład o "kibicach nieuświadomionych". Nie trzeba się od razu robić ze wszystkich zaściankowych idiotów tylko dlatego, że mają inne zdanie na temat tego zawodnika. Jednym jego gra się podoba, innym nie.
Ja widziałem tego zawodnika w akcji kilkakrotnie (w LM i teraz) i jakoś nigdy nie powalił mnie swoją grą na kolana. Czy musi to od razu znaczyć, że się nie znam ? Nie sądzę... Ale na tle takiego Guillermo Hernana wypadł dziś, delikatnie mówiąc, beznadziejnie. Po prostu wydaje mi się, że Skrę stać na lepszego sypacza, zwłaszcza że Vincić wcale nie jest już jakimś młodzieniaszkiem...
Może cię to zdziwi, ale ja nie pisałem o kibicach którzy mają odmienne od mojego zdanie, tylko o kibicach którzy zawodnika wcale nie znają (a takich jest najwięcej) a z pasją Rejtana odmawiają mu prawa do reprezentowania czołowych polskich klubów tylko dlatego, że "nie pasuje im jego nazwisko".
Przeciwne zdanie do mojego przyjmuję do wiadomości, ale jeżeli ktoś twierdzi, że "ten nie nadaje się do Skry, bo nie", albo "ten nie nadaje się, bo jego nazwisko nic mi nie mówi" to znaczy, że nie ma wcale zdania.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
La Petomane
Posty: 153
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: La Petomane »

Atanasijević na mnie robi dobre wrażenie, popełnia jeszcze dużo błędów, ale to jaką koordynację ma i dynamikę robi wrażenie, ja mu wróżę wielką karierę:-)
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Kwalifikacje - Londyn 2012

Post autor: ewcia0133 »

OlaMleko pisze:Nudny ten turniej (oprócz wczorajszego meczu Finlandii). Komentator, kolejny analfabeta - "półtorej seta"

Bardzo podoba mi się ta bułgarska piosenka, która leci podczas przerw, ktoś może jakimś cudem wie, co to? :D
czyli wiele mnie nie ominel?;)
jak znasz jakiegos linka do tego meczu to podaj, to Ci napisze tytul i wykonawce :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”