Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: figol »

picaporte pisze:Mecz Bułgaria - Argentyna sędziuje ten pan ;) , którego Bułgarzy nie lubią. To pewnie przegrają :D
Daj Boże dobre rozpoczęcie Argentyńczyków oby tak dalej :D
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

Jak na razie koncertowa gra Argentyny. Oby to nie była tylko kwestia wejścia w mecz ze strony Bułgarii.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: hubert »

Mi się wydaje, że z Sokolovem to pójdzie na 3:1 dla Bułgarii.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

Pięknie to wygląda na chwilę obecną. Jeszcze tylko jeden!

Zdaje się, że po raz drugi Argentyna nam ratuje 4 litery. Pierwszy raz to była Liga Światowa 2011.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: arbas »

Hehe dobry koniec dnia ;)
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: krzychszp »

Brawo Argentyna:) Wynik dla nas znakomity i 1 miejsce jest o krok. Wynik ten oznacza tez ze w turnieju nie ma już drużyn niepokonanych.
lopseret
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2008, o 11:45
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: lopseret »

3:1 dla ARG.

Dremaer, rozumiesz już zdanie " o ile utrzyma poziom gry"?
BUL po prostu była za wysoko.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: luk_m5 »

W tym meczu widać to wyraźnie , bulgaria to sokolov i długo długo nic , my nie.potrafiliśmy tego wykorzystać, argentyna potrafiła
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

Tak jak mówiłem... Bułgaria tak mocna nie jest, a wygrana z nami to wypadek przy pracy.

Swoją drogą... komentator nie raz powtarzał, że podczas losowania drugich i trzecich miejsc, trafić można na zespół ze swojej grupy. Dość dziwne mi się to wydaje dlatego pytam... czy to prawda?
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: daria-p-20 »

Bułgaria zagrała z nami najlepszy mecz w sezonie i raczej już na takim poziomie nie zagra, teraz musimy zagrać skoncentrowani z Australią.
lopseret
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2008, o 11:45
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: lopseret »

to nieprawda. nie można trafić w ćwierćfinale na zespół ze swojej grupy.
Ostatnio zmieniony 4 sie 2012, o 22:26 przez lopseret, łącznie zmieniany 1 raz.
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: xyzz »

Kicu pisze:Tak jak mówiłem... Bułgaria tak mocna nie jest, a wygrana z nami to wypadek przy pracy.

Swoją drogą... komentator nie raz powtarzał, że podczas losowania drugich i trzecich miejsc, trafić można na zespół ze swojej grupy. Dość dziwne mi się to wydaje dlatego pytam... czy to prawda?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_ol ... czyzn_2012
tu jest drabinka, patrzac na to nie ma takiej możliwosci.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

xyzz pisze:
Kicu pisze:Tak jak mówiłem... Bułgaria tak mocna nie jest, a wygrana z nami to wypadek przy pracy.

Swoją drogą... komentator nie raz powtarzał, że podczas losowania drugich i trzecich miejsc, trafić można na zespół ze swojej grupy. Dość dziwne mi się to wydaje dlatego pytam... czy to prawda?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_ol ... czyzn_2012
tu jest drabinka, patrzac na to nie ma takiej możliwosci.
Dzięki bardzo za linka. Tak mi się właśnie wydawało, ale wolałem się upewnić.


Tak na marginesie... już oficjalnie jesteśmy na 1-wszym miejscu: http://www.london2012.com/volleyball/event/men/ ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Skrzypek »

Skrzypek pisze:
OlaMleko pisze:
Skrzypek pisze:
Spokojnie. Bułgarzy już dziś przegrają z Argentyną i to raczej szybko 3-0. A ich mecz przeciwko Włochom jest raczej otwarty ze wskazaniem na Italię. Myślę, że możemy być przekonani że zajmiemy pierwszą lokatę.
Nawet nie wiem,jak reagować na takie teksty. BYĆ MOŻE masz rację, ale mówisz tak,jakbyś wracał z przyszłości. Jak w ogóle można stawiać takie tezy bez najmniejszej niepewności? No i jak niby mają stanowczo przegrać z Argentyną,ale otwarcie walczyć z Włochami?
Przestańmy typować wyniki, jak widać, jest to jałowa konkurencja.

Mam nadzieję,że opóźniony mecz Rosji i USA też zobaczymy w TVP?
Dlaczego tak uważam? Bułgaria nie potrafi grać z Argentyną bo gra podopiecznych Webra jest dla nich po prostu zbyt skomplikowana. Potwierdza to Liga Światowa gdzie Argentyna wręcz ośmieszała Bułgarię, która dodatkowo występowała z Kaziyskim. Powtórzę, jeśli Argentyna utrzyma przyjęcie to będzie szybkie 3-0. I obym się nie pomylił, ponieważ to będzie bardzo korzystny rezultat dla Polski.
Czyli miałem racje. Może nie idealnie wytypowałem wynik meczu, ale przebieg gry był taki jak ten zakreślony przeze mnie. Niestety dla Bułgarów, ale rzeczywistości i matematyki nie można oszukać. Argentyna jest po prostu lepsza niż Bułgaria. A co z Bułgarią? Mecz z Polską po prosty im wyszedł podczas gdy nasi zagrali słabo, a teraz Bułgaria przegra także z Włochami.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: kibic_siatki »

Argentyna tym zwycięstwem wyprowadziła nas na I miejsce w grupie. Aby je utrzymać na pewno musimy wygrać 3:0 z Australią. Jeśli Włosi wygrają 3:2 z Bułgarią lub odwrotnie to możemy to wygrać tylko 3:2. Teraz wszystko leży w naszych rękach- mecz z Australia będzie na poważnie. Dziękujemy Argentyno!
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: SerCos »

Będzie losowanie. Tak wynika z materiałów przygotowanych dla mediów:
The top four teams from each pool will qualify for the quarterfinals. The top team from Pool A will play the fourth team in Pool B (A1 v B4), while the top team in Pool B will take on the fourth team in Pool A (B1 v A4). The other two quarterfinals (A2 v B2 or B3) and (A3 v B3 or B2) will be determined by a drawing of lots. The timing of the matches will also be determined on conclusion of the drawing of lots.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Kicu »

kibic_siatki pisze:Argentyna tym zwycięstwem wyprowadziła nas na I miejsce w grupie. Aby je utrzymać na pewno musimy wygrać 3:0 z Australią. Jeśli Włosi wygrają 3:2 z Bułgarią lub odwrotnie to możemy to wygrać tylko 3:2. Teraz wszystko leży w naszych rękach- mecz z Australia będzie na poważnie. Dziękujemy Argentyno!
Z punktu widzenia ćwierćfinału, to bardzo dobra wiadomość, bo nie będzie żadnego odpuszczania i grania na pół gwizdka, tylko pełna mobilizacja i granie na 100% dzięki czemu będziemy w takim... hym... dobrym rytmie meczowym. Myślę, że to nam może wyjść na plus.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: hubert »

kibic_siatki pisze:Argentyna tym zwycięstwem wyprowadziła nas na I miejsce w grupie. Aby je utrzymać na pewno musimy wygrać 3:0 z Australią. Jeśli Włosi wygrają 3:2 z Bułgarią lub odwrotnie to możemy to wygrać tylko 3:2.
Sęk w tym, że oni grają po nas.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
morswin
Posty: 322
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 17:53
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: morswin »

Mamy komfortową sytuację także dlatego, że Australia ma iluzoryczne szanse na czwórkę. Mają w tej chwili cztery punkty i nawet przy wygranej z nami za 3 punkty nie awansują, gdyż Argentyna prawie na 100% ogra WB również za trzy. Tak więc ich motywacja w tym meczu z Polską może być niewystarczająca do zwycięstwa. Wszystko układa się pod nas jak w pięknej bajce :D
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur) ;-)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

SerCos pisze:Będzie losowanie. Tak wynika z materiałów przygotowanych dla mediów:
The top four teams from each pool will qualify for the quarterfinals. The top team from Pool A will play the fourth team in Pool B (A1 v B4), while the top team in Pool B will take on the fourth team in Pool A (B1 v A4). The other two quarterfinals (A2 v B2 or B3) and (A3 v B3 or B2) will be determined by a drawing of lots. The timing of the matches will also be determined on conclusion of the drawing of lots.
Oczywiście, że będzie losowanie, ale chodzi o to, że czarno na białym jest w cytowanym fragmencie zapisane, że drugi
i trzeci zespół z jednej grupy nie mogą zagrać w ćwierćfinale ze sobą.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Lynn »

Jak tak dalej pójdzie to Brazylia wejdzie z czwartego miejsca do ćwierćfinału i zagra z nami :D :D :D
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: xyzz »

Bajki bajkami ale mozliwe jest jeszcze w tamtej grupie czwarte miejsce dla Brazylii a nie wiem czy mimo wszystko chcielibysmy na nich trafic juz w cwiercfinale.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: luk_m5 »

A czy możliwe jest rozwiązanie takie że Brazylia przegrywając za 3 pkt z Serbia i Niemcami nie wychodzi z grupy?
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: troche zorientowany »

Nawet na pewno przegrywając oba mecze po 3:0 lub 3:1 Brazylia nie awansuje
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: luk_m5 »

Ju wiem, przed chwilą pan Laskowski odpowiedział na moje pytanie (a właściwie to bał się tego powiedzieć głośno, że Brazylijczyków może zabraknąć w turnieju).
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: OlaMleko »

troche zorientowany pisze:Nawet na pewno przegrywając oba mecze po 3:0 lub 3:1 Brazylia nie awansuje
To by była sensacja dziesięciolecia, ale nie wierzę, żeby Brazylijczycy przegrali z Serbią. Chociaż, oczywiście, bardzo bym się cieszyła.
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: kibic_siatki »

Jak na razie to Serbia zbiera baty w II secie z 7:8 już przegrywa 7:13.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: dreamer »

Piszecie to wszystko na temat ewentualnego odpadnięcia z rywalizacji Brazylii, oglądając mecz z Serbią, czy nie macie pojęcia co się dzieje na boisku?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: luk_m5 »

Myślę, że byłoby to siatkarskie science fiction, aczkolwiek warto podkreślić, że jeszcze 3-4 lata temu nawet nie przyszło by nam do głowy żeby się nad tym zastanawiać (nad brakiem Brazylii w 1/4 finału), o czymś to świadczy - wg mnie o coraz bardziej intensywnym zmierzchu potęgi canarinhos ( i wcale nie wykluczam że jeszcze na tych igrzyskach zdobędą złoto )
Lynn
Posty: 971
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Post autor: Lynn »

Piszecie to wszystko na temat ewentualnego odpadnięcia z rywalizacji Brazylii, oglądając mecz z Serbią, czy nie macie pojęcia co się dzieje na boisku?

dreamer
boli, że Twoja ukochana Brazylia gra słabo? :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”