MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: limona »

Co daje dalej przegrana Rosjanom z Hiszpanią? A co dałaby wygrana Sbornej? Chodzi mi o grupy
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

limona pisze:Co daje dalej przegrana Rosjanom z Hiszpanią? A co dałaby wygrana Sbornej? Chodzi mi o grupy
Rosja prawdopodobnie chce uniknąć Brazylii, która raczej wyjdzie z pierwszego miejsca w naszej grupie.

Jeśli to prawda o dymisji Castellaniego, brawo, szacunek. Jak to śpiewają: Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść czy jakoś tak.
Edit: niestety fałszywy alarm, Castellanie zostaje
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... _rece_pzps
...
Adrian
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2009, o 17:39
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Adrian »

limona pisze:Co daje dalej przegrana Rosjanom z Hiszpanią? A co dałaby wygrana Sbornej? Chodzi mi o grupy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostw ... czyzn_2010
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: madlark »

maksik pisze:Madlark.. daj propozycję.
Wszystko co piszesz - OK. Patrząc w kategorii tzw. "paragrafów" - OK. Ale - "wyrzucić Castellaniego" - i co?? . Czy naprawdę uważasz że Castellani jest winien tych 2 KATASTROFALNIE zagranych meczów przez Polaków?

Proszę...Własnie słyszymy - na konferencji po meczu DC już zareagował.. Podaje się do dymisji.. DLA MNIE TO BŁĄD JEŚLI ZARZĄD DO TEGO DOPUŚCIĆ !!!!!!
Tak winę ponosi DC, bo to on dobierał sobie ekipę (nie słyszałem o naciskach, ale wiemy z kim nie chciał współpracować)

Nie tak szybko. Ja nie mówię, że DC musi odejść. Musi przedstawić analizę błędów,
które zostały przez niego popełnione i proponowane zmiany. A także określić cele krótko i długoterminowe.
Do tej pory słyszeliśmy tylko o długoterminowych (MŚ) i znamy wynik.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2010, o 18:31 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

Wg mnie powinniśmy wrócić do grania CAŁEGO sezonu reprezentacyjnego pierwszym składem, ewentualnie z jedną zmianą. Te drużyny, które tak grały teraz odnoszą sukces za sukcesem. A my tutaj prawda atakujemy Ligę Światową Kłosem i Miką po czym Wlazły i Winiarski przegrywają nam MŚ.
...
loskefiros
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2010, o 15:36
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: loskefiros »

Swoją drogą Wlazły występem na tych Mistrzostwach zamknął już sobie drogę do kadry. Jestem ciekaw jak będzie prezentował się w lidze. Z takim atakującym Skra złota nie zdobędzie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

loskefiros pisze:Swoją drogą Wlazły występem na tych Mistrzostwach zamknął już sobie drogę do kadry. Jestem ciekaw jak będzie prezentował się w lidze. Z takim atakującym Skra złota nie zdobędzie.
Zdobędzie, bo każdy jeden wie jak Wlazły traktuje klub a jak kadrę. ($$)
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: madlark »

1. Szkoleniowiec polskich siatkarzy wziął na siebie całą winę za kiepski wynik we Włoszech. Podkreślił, że zarówno siatkarze jak i cały sztab szkoleniowy w pełni wykonali jego plan, byli zaangażowani w przygotowania do mundialu. Daniel Castellani ma ważny kontrakt do 2012 roku. Jeśli PZPS zdecyduje się na rozwiązanie kontraktu, rozstaną się polubownie.
2. Argentyńczyk mimo wszystko chce kontynuować pracę w Polsce.
1. Pełna zgoda.
2. Tak jak już pisałem wygraną może być Skra
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
loskefiros
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2010, o 15:36
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: loskefiros »

madlark pisze:
1. Szkoleniowiec polskich siatkarzy wziął na siebie całą winę za kiepski wynik we Włoszech. Podkreślił, że zarówno siatkarze jak i cały sztab szkoleniowy w pełni wykonali jego plan, byli zaangażowani w przygotowania do mundialu. Daniel Castellani ma ważny kontrakt do 2012 roku. Jeśli PZPS zdecyduje się na rozwiązanie kontraktu, rozstaną się polubownie.
2. Argentyńczyk mimo wszystko chce kontynuować pracę w Polsce.
1. Pełna zgoda.
2. Tak jak już pisałem wygraną może być Skra
Skra będzie wygrana w razie jakiejkolwiek zmiany szkoleniowca.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: tomasol »

Mam nadzieję, że trener do dymisji się nie poda. Decyzje podejmowane pod wpływem chwili nigdy nie są dobre a poza tym będzie niezwykle trudno znaleźć lepszego kandydata.
Porażka Rosjan z Hiszpanią...te mistrzostwa to farsa, mam szczerą nadzieję, że Włosi nie wejdą nawet do półfinału a finał będzie oglądać garstka ludzi, może wtedy odechce się tworzenia antysportowych i debilnych systemów rozgrywania takiej imprezy jak MŚ.
Przystojniak
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2008, o 18:04

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Przystojniak »

Ja akurat nie zwalniałbym DC. Po zdobyciu mistrzostwa Europy( bądź co bądź osiągnięcie historyczne), zasługuje na drugą szansę.
Nasza zagrywka (a raczej jej brak) wołała o pomstę do nieba. Bawią mnie już te opowieści o niszczącej sile naszego floata. Tego, który każda szanująca się drużyna przyjmuje na palce :]
Czasami mam nieodparte wrażenie, że w najtrudniejszych momentach najbardziej naszym zawodnikom przeszkadza ich trener. Tak było ze zmianami dokonanymi przez Gościniaka w meczu z Argentyną na IO i tak było ze zmianami dokonanymi przez DC w dzisiejszym meczu.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Antos »

Spieprzyl Castellani te Mistrzostwa ale przynajmniej mial honor i zrezygnowal. Cos jednak czuje ze jest on zbyt wygodny dla PZPS i zwiazek nic mu nie zrobi.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: madlark »

tomasol pisze: mam szczerą nadzieję, że Włosi nie wejdą nawet do półfinału a finał będzie oglądać garstka ludzi, może wtedy odechce się tworzenia antysportowych i debilnych systemów rozgrywania takiej imprezy jak MŚ.
A niby dlaczego?
Jak widać wszyscy kombinują.
To, że włoscy działacze to banda to jedno, ale czy jesteś pewny że włoska drużyna miała na to wpływ?
Do tej pory graja swoje, a to inne drużyny kombinują.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

Bawią mnie już te opowieści o niszczącej sile naszego floata.
Akurat flot to jest nasza najlepsza zagrywka jaką mamy... Gdyby tylko nowakowskiemu wychodził więcej razy niż 1 na 3

Ja tam jestem za zmianą trenera. Podjął całkowicie złe decyzje z powołaniem Wlazłego oraz wystawianiem Kurka do szóstki, no i mecze z Brazylią i Bułgarią... Nie jesteśmy jakimś Egiptem, żeby się cieszyć z awansu do drugiej rundy. Ćwierćfinał to było ABSOLUTNE minimum...
...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: tomasol »

madlark pisze:
tomasol pisze: mam szczerą nadzieję, że Włosi nie wejdą nawet do półfinału a finał będzie oglądać garstka ludzi, może wtedy odechce się tworzenia antysportowych i debilnych systemów rozgrywania takiej imprezy jak MŚ.
A niby dlaczego?
Jak widać wszyscy kombinują.
To, że włoscy działacze to banda to jedno, ale czy jesteś pewny że włoska drużyna miała na to wpływ?
Do tej pory graja swoje, a to inne drużyny kombinują.
Winna, nie winna - to jest ewidentnie robione właśnie pod drużynę a poza tym to jedyny sposób na "ukaranie" tej, jak się wyraziłeś, bandy. No i frustrację muszę na czymś wyładować ;) .
loskefiros
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2010, o 15:36
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: loskefiros »

madlark pisze:
tomasol pisze: mam szczerą nadzieję, że Włosi nie wejdą nawet do półfinału a finał będzie oglądać garstka ludzi, może wtedy odechce się tworzenia antysportowych i debilnych systemów rozgrywania takiej imprezy jak MŚ.
A niby dlaczego?
Jak widać wszyscy kombinują.
To, że włoscy działacze to banda to jedno, ale czy jesteś pewny że włoska drużyna miała na to wpływ?
Do tej pory graja swoje, a to inne drużyny kombinują.
A niby czemu mają kombinować? Oni już przecież są we włoskiej drabince...
damian940915
Posty: 77
Rejestracja: 3 lut 2009, o 20:37
Płeć: M
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: damian940915 »

A ja napiszę tak: Brawa dla Polaków za walkę w I rundzie, za to że nie kalkulowali! Szkoda, że odpadliśmy, ale system faktycznie był przeciwko nam. Z drugiej strony graliśmy słabo, ale nie należy zwalniać Castellaniego, on dużo myśli o przyszłości naszej siatkówki, wystawiając młodzież w rozgrywkach towarzyskich. Tutaj w tych mistrzostwach musiał być popełniony jakiś błąd pomiędzy I i II rundą turnieju. Coś musiało dziać się w psychice, nie pierwszy raz zresztą.
Nagor pisze: Ćwierćfinał to było ABSOLUTNE minimum...
Tylko że w tych mistrzostwach nie ma czegoś takiego jak ćwierćfinał

I zrozumcie przegraliśmy z drużynami ekstraklasy światowej. Trudno.
loskefiros
Posty: 33
Rejestracja: 26 maja 2010, o 15:36
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: loskefiros »

damian940915 pisze:A ja napiszę tak: Brawa dla Polaków za walkę w I rundzie, za to że nie kalkulowali! Szkoda, że odpadliśmy, ale system faktycznie był przeciwko nam. Z drugiej strony graliśmy słabo, ale nie należy zwalniać Castellaniego, on dużo myśli o przyszłości naszej siatkówki, wystawiając młodzież w rozgrywkach towarzyskich. Tutaj w tych mistrzostwach musiał być popełniony jakiś błąd pomiędzy I i II rundą turnieju. Coś musiało dziać się w psychice, nie pierwszy raz zresztą.
Nagor pisze: Ćwierćfinał to było ABSOLUTNE minimum...
Tylko że w tych mistrzostwach nie ma czegoś takiego jak ćwierćfinał

I zrozumcie przegraliśmy z drużynami ekstraklasy światowej. Trudno.

Tu nie chodzi o to z kim przegraliśmy tylko w jaki sposób...
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: limona »

Po raz kolejny polska reprezentacja pokazała, że nie umie grać pod presją. Raz, że była zmuszona wygrać z Bułgarią. Dwa, że po ostatnim sukcesie oczekiwano od nich medalu - w sumie nic dziwnego. Nie przypominam sobie aby nasza reprezentacja coś ugrała na większej imprezie w roli faworyta.

E: Dla mnie i domyślam się że dla większości też Polska byłaby wygraną drużyną nawet gdyby osiągnęła 13-18 miejsca, ale po walce tak jak to miało miejsce w Pekinie... Szacunek za gre fair-play ale tymczasem reprezentacja pokazała że nie potrafi być drużyną w najważniejszych momentach.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2010, o 19:00 przez limona, łącznie zmieniany 1 raz.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

zkoda, że odpadliśmy, ale system faktycznie był przeciwko nam.
Tak grając to nawet piłka jest przeciwko nam.
Z drugiej strony graliśmy słabo, ale nie należy zwalniać Castellaniego, on dużo myśli o przyszłości naszej siatkówki, wystawiając młodzież w rozgrywkach towarzyskich.
Nie obchodzi mnie co będzie za rok, MŚ są w TYM ROKU (2010) i teraz mamy grać dobrze... Już w dupie z tą ligą światową, ale MŚ to MŚ, nie żadne rozgrywki kontrolne... Bułgaria grała pełnym składem na sparingach i widać efekty. Co mi po tym, że w tej chwili Kłos ma o dwa mecze w kadrze więcej, a Mika zagrał pół seta?
Tutaj w tych mistrzostwach musiał być popełniony jakiś błąd pomiędzy I i II rundą turnieju. Coś musiało dziać się w psychice, nie pierwszy raz zresztą.
Kto odpowiada za ten błąd? Siatkarze, bo wszyscy jak jeden mąż zapomnieli siatkówki?
Tylko że w tych mistrzostwach nie ma czegoś takiego jak ćwierćfinał
No tak, sorry. Chodziło mi o przejście do III rundy.
I zrozumcie przegraliśmy z drużynami ekstraklasy światowej. Trudno.
Tak przegraliśmy po zaciętej walce do ostatniej kropli krwi. O porażce zadecydowały pojedyncze akcje, które równie dobrze mogliśmy wygrać... zaraz, chyba nie ta bajka :|
...
kuchcik77
Posty: 2347
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: kuchcik77 »

Mimo dwóch medali w ciagu 4 lat widac ze nie jestesmy zespolem klasowym, tzn jestesmy w czołówce rankingów, zdobywamy emdale i tych radosci nikt ani Lozano ani DC nie odbierze jednakze obaj trenerzy nie byli w stanie powtórzyc wyniku na kolejnej imprezie-mysle ze ewidentny luz psychiczny-i zbytnie poczucie swojej wartosci po wywalczeniu medali dał sie we znaki.

Hm byłem przekonany ze Stelmach bedzie trenerem AD 2014 po sukcesie na Olimpiadzie DC ktory miałby szanse na półfinał. W obecnej sytuacji dymisja DC nie zostanie przyjeta, duża częsc zawodników w kadrze pozostanie bo bedzie szukac rehabilitacji w ME 2011
Personalnie uważalismy ze DC dokonal dobrego wyboru jednakze forma zawodników nie była az tak wysoka, strach przed eliminacja sparalizował największych wyjadaczy-to boli.

Trochę inaczej bedziemy mówic kiedy ktos z 3ki Brazylia Bułgaria, Niemcy i Serbia zostanie medalistą MŚ( jeden medal dla Ruskich..) poprostu system sprawil ze jedna z tych 7-8 równych ekip akurat odpadla i akurat jest to Polska

Nie porazka ma nas bolec a styl!!


Pamiętajmy ze DC jechał bez presji do Turcji i to bez "kluczowych" cudzysłow specjalnie-zawodników.
do trojki Baku Kurek Ruciak doszedł gwiazdor Winiar ktory akurat był bez formy... Gruszka co rok nie mzoe meic turnieju zycia a ze mariuszka zawsze cos boli to norma.
Zal Gumy....
Awatar użytkownika
wywrotowiec
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 18:42
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: wywrotowiec »

dreamer pisze:spojrzeć na występy wszystkich drużyn z czysto sportowego punktu widzenia.
Robiłem co mogłem oglądając Ruskich :D Hiszpanie też patrzyli ze sportowego punktu widzenia i niemal im oczy zaczęły łzawić :D
Artek pisze:Brazylię i Bułgarię dzieli tylko jeden mały punkcik, ciekawe co jutro będzie na tym meczu :)
Jutro szopka no. 1 :D Czy ktoś z ekip Brazylii i Bułgarii przebije "determinację" Rosjan w obronie i niemoc Semena w ataku ?! Będzie trudne, ale wierzę w Bułgarów. Oni są chyba jednak mimo wszystko silniejsi w tym elemencie od Brazylii.
Murilo0 pisze:Nie było rozegrania w tym turnieju. Zagumny jak tak będzie grał w ZAKSIE to będzie jednym z najgorszych rozgrywających w lidze. Łomacz nieporozumienie. Widać brak Żygadły
Odbieram Ci prawo głosu! Guma nie grał najlepiej, ale nie miał kim grać więc odpuść. Szkoda tylko, że Daniel nie pograł przez dłuższy czas, którzy byli rządni krwi tj. Ruciakiem, Bartmanem, Czarnowskim. Wszyscy wnosili sporo do podłamanego zespołu.


PODSUMOWUJĄC:
Przegraliśmy ten turniej w duchu fair play. Okazaliśmy się znacznie słabsi od dwóch rywali w decydującej fazie, tak grając nie miała dla nas znaczenia drabinka i system. Jakości brakło we wszystkich elementach - to jest sport. Trudno, choć nie łatwo przełknąć przegraną.

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 1 paź 2010, o 20:05 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: hubert »

madlark pisze:2. Tak jak już pisałem wygraną może być Skra
W sumie kadra też. Bo zakładając, że Winiar, Wlazły, Kurek, Gacek w niej zostaną to wolę aby trenowali na co dzień pod wodzą Castelaniego a nie Nawrockiego.
Na czele kadry widziałbym przede wszystkim kogoś z twardą ręką.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Nagor »

bo nie jesteście prawdziwymi kibicami.
Nie ma prawdziwych wojowników, nie ma kibiców.
...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: figol »

DC zostań ?? DC odejdź ?? dziwne uczucia targają mnie w tej chwili pamiętam w piłce kopanej jak Leo dostał drugą szansę i wiemy jak się to skończyło więc nie wiem czy to dobry pomysł żeby DC został szkoda naszych najlepszych środkowych szkoda Kadziewicza, bo gdzie mieliśmy swoich środkowych na tym turnieju ??? na wakacjach ;/
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
wywrotowiec
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2010, o 18:42
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: wywrotowiec »

Jeśli Daniel zostanie ja nie mam nic przeciwko. Jeśli odejdzie chętnie zobaczył bym Rezende - być może znudzi mu się w końcu trenowanie wiecznie tej cholernej Brazylii :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: madlark »

hubert pisze:
madlark pisze:2. Tak jak już pisałem wygraną może być Skra
W sumie kadra też. Bo zakładając, że Winiar, Wlazły, Kurek, Gacek w niej zostaną to wolę aby trenowali na co dzień pod wodzą Castelaniego a nie Nawrockiego.
Na czele kadry widziałbym przede wszystkim kogoś z twardą ręką.
Pod warunkiem, że trafią do kadry. Skoro nie dali radę na MŚ, to może i w Skrze odpuszczą?
To Gacek zostaje w Skrze? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Przystojniak
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2008, o 18:04

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: Przystojniak »

Akurat flot to jest nasza najlepsza zagrywka jaką mamy... Gdyby tylko nowakowskiemu wychodził więcej razy niż 1 na 3
Aha, i to niby dobrze o nas świadczy?
Float sprawdza się jako czynnik uzupełniający, jeżeli jest to podstawowy wariant zagrywki to drużyna nie ma czego szukać (mówimy o poziomie światowym, nie podwórkowym). To chyba nic odkrywczego.Zresztą nasze ostatnie mecze stanowią stanowią najlepsze potwierdzenie prawdziwości moich słów. Chyba, że ktoś tu na forum udowodni, że najpierw Brazylia, a później Bułgaria "rozstrzelały" nas floatem :] :] :]
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: jinx »

DC odpuszczal lige światową tłumaczac, ze MŚ sa impreza docelowa. Cel nie zostal osiagniety...przegralismy z Brazylia, co mozna zrozumiec, ale przegrana z Bulgaria a raczej styl w jakim nam dokopano??? Zenada. Zawodnicy, vice mistrzowie swiata i mistrzowie Europy nie byli przygotowani do tych mistrzostw, wyniki sparingow mowily same za siebie!!!
Dziekujemy za ME i zyczymy powodzenia gdzie indziej
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: MŚ Mężczyzn 2010 - Włochy

Post autor: maksik »

Niemcy - Włochy 1:0
Kamerun - USA - 1:0 !!!!!!
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”