Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Awatar użytkownika
ajot
Posty: 20
Rejestracja: 29 maja 2014, o 20:07
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ajot »

Największy żal do TVP, że w żaden sposób nie włącza się w promocję MŚ. Pal sześć, że nie wykupiła praw do transmisji, ale misja TVP (o której tyle się mówi) powinna wymagać chociażby wspominania w serwisie sportowym o przygotowaniach drużyny, miast itp. - a tu kompletna cisza. Prawdę mówiąc, to gdyby ostatnio nie akcja promocyjna Orlenu, to w ogóle byłaby cisza totalna. Według mnie za to całe zamieszanie i brak kreatywności odpowiada też w dużej mierze PZPS!
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: kibic_siatki »

ajot pisze:Największy żal do TVP, że w żaden sposób nie włącza się w promocję MŚ. Pal sześć, że nie wykupiła praw do transmisji, ale misja TVP (o której tyle się mówi) powinna wymagać chociażby wspominania w serwisie sportowym o przygotowaniach drużyny, miast itp. - a tu kompletna cisza. Prawdę mówiąc, to gdyby ostatnio nie akcja promocyjna Orlenu, to w ogóle byłaby cisza totalna. Według mnie za to całe zamieszanie i brak kreatywności odpowiada też w dużej mierze PZPS!
A niby z jakiej racji TVP ma się włączyć do promowania mistrzostw???
Realizatorem transmisji i jednocześnie organizatorem zawodów jest Polsat, czyli konkurencyjna telewizja. No chyba, że za promocję można będzie uznać ciągłe wspominanie o zakodowaniu zawodów.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

mikser pisze:A jaki byłby syf, gdyby dla posiadaczy CP też zakodowali! A tak pokazali środkowy palec tylko "nielicznym". Nie dokładam się do interesu panom z polsatu i życzę jakieś małej/dużej, jak kto woli, klapy w biznesie. Nie robi się takich rzeczy z meczami reprezentacji.

A u Mielewskiego "odtrąbienie sukcesu":
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski
ponad 11 milionów Polaków będzie miało bezpłatny dostęp do MS. Więcej o sposobie transmisji w mag. Polska 2014
... ale 25 mln ludzi w Polsce już nie będzie miało bezpłatnego dostępu. Oj Mielewski Mielewski, nieładnie tak manipulować liczbami.

Tak poza tematem. Zawsze mnie śmieszy jak podają w mediach, że np 30% Polaków jest zadowolonych z rządu. Zamiast powiedzieć, że 70% jest na ten rząd wku^*&(*&% :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: radek0389 »

Już wspominałem, wg mnie cała ta patologia to pokłosie sprowadzenia siatkówki do poziomu produktu polsatu. A sam polsat wcale nie inwestuje w siatkówkę z czystej sympatii do tej dyscypliny i dobra narodowego, tylko zwęszył kilka lat temu świetny biznes, złote góry ale się przeliczył, co jest faktem, bo sami tego nie kryją. A Solorz ma w dupie czy Kowalski, Nowak zobaczy mecz czy nie, wybrał drogę na tę chwilę związaną z najmniejszymi stratami, więc dyrdymały, że z własnej kieszeni funduje 11 milionom Polaków mundial są nawet nie śmieszne a żałosne. Poziom mojego zadowolenia kilka lat wstecz z informacji, że MŚ 2014 odbędą się w Polsce był bardzo wysoki, ale teraz biję się w pierś. Stanowczo wolę aby wszelkie światowe imprezy siatkarskie odbywały się w Japonii, gdzie przy tych okazjach mogę martwić się o formę swojej drużyny narodowej a nie na 30 dni przed startem szukać sposobu aby chociaż ich zobaczyć w TV. Legenda o najlepszych organizatorach meczów siatkarskich na świecie pękła jak bańka mydlana.
Poza tym małym lamentem :< , to i tak spotkało mnie poniekąd szczęście. Jako abonent kablówki z multimediów, chciałem wykupić specjalnie na MŚ pakiet sportowy HD, ale we względu na moją opieszałość, nie obudziłem się z ręką w nocniku :D jak się teraz okazuje, bo koszta by wzrosły a meczów bym nie widział. Czekam na ofertę swojego operatora i ceny pakietów.

ps. Tak czytam i widzę, że oferta darmowych meczów skierowana jest także do klientów polkomtela, więc każdy kto ma telefon z plusa może uzyskać dostęp do dobrej jakości źródła online? Ma ktoś może jakieś informację jak to będzie dystrybuowane?
Przez system ipla?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: mikser »

radek0389 pisze:wg mnie cała ta patologia to pokłosie sprowadzenia siatkówki do poziomu produktu polsatu. A sam polsat wcale nie inwestuje w siatkówkę z czystej sympatii do tej dyscypliny i dobra narodowego, tylko zwęszył kilka lat temu świetny biznes, złote góry ale się przeliczył, co jest faktem, bo sami tego nie kryją.
I to jest właśnie najgorsze. Zgarnęli całą siatkówkę dla siebie i rzucają ochłapy dla kibiców. Bo tak na dobrą sprawę transmisje z meczów to czasami też kpina. Mecze o brąz? A po co. Mecz, dwa na tydzień i finito. Ok, kasa musi się zgadzać, w końcu to biznes. Ale jak tv woli kibiców doić niż zadowalać to nie mam pytań. Mają monopol to szarżują. Jeszcze trochę to naprawdę będziemy się cieszyć nie tylko z reprezentacji w tv, ale ogólnie z siatkówki ligowej. Bo co za problem dla polsatu dawać jeszcze mniej transmisji? Zawsze można powiedzieć, że im się nie kalkuluje. Tylko jak nie dają rady to niech się ciężarem podzielą. Gdzie jest w tym miejsce dla szacunek dla kibica - nie ma i polsat ma to centralnie w dupie. Bo im i tak nic nie zrobimy.
Kocham siatkówkę i pewnie bym pakiet wykupił, ale nie mam chęci ładować kasy w kieszeń polsatu. Może mój sprzeciw nic nie znaczy i Solorza po kieszeni nie trzepnie, ale dla zasady wujom nie dam zarobić.
Oglądanie przez neta. Jak się kilka mln ludu rzuci na łącze to na pewno będzie fajnie. Może nawet nic się nie zatnie. Siatkówka narodowa nie grzała mnie specjalnie od czasu ustawionego wyboru trenera.Teraz grzeje mnie jeszcze mniej.
Awatar użytkownika
ajot
Posty: 20
Rejestracja: 29 maja 2014, o 20:07
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ajot »

kibic_siatki pisze: A niby z jakiej racji TVP ma się włączyć do promowania mistrzostw???
Realizatorem transmisji i jednocześnie organizatorem zawodów jest Polsat, czyli konkurencyjna telewizja. No chyba, że za promocję można będzie uznać ciągłe wspominanie o zakodowaniu zawodów.
Z takiej racji, że TVP jest telewizją publiczną, na którą płacą abonament wszyscy* - a MŚ są największym wydarzeniem siatkarskim w Polsce i nie są własnością Polsatu.

* celowe uogólnienie :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Nie no, ja się normalnie zaraz popłaczę... Pięknie się panowie w studiu przygotowali.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Joker »

Ja to leże i kwicze ze śmiechu. Padło zdanie, że i tak Polsat nie zarobi. No to na cholere to kodować jak i tak nie zarobią i tak nie zarobią nosz ku***
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Ale zdrowo po Wspaniałym Waldemarze pojechali :) Bo skrytykował. "Głupie słowa", "populizm", "bezmyślność".
Natomiast Andrzej Niemczyk, komentator Polsatu i jego cukierkowy felieton w PS: "mądra wypowiedź", "przemyślane słowa".

:]
AZS CZĘSTOCHOWA!
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Można było się spodziewać. Peany na cześć Polsatu, który nie miał wyjścia i został zmuszony do zakodowania Polsatu :]
Loszek
Posty: 590
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Loszek »

Dzięki Polsatowi ten Mundial dla Polaków będzie mniej dostępny niż mistrzostwa rozgrywane poza naszym krajem.
I to jest w tym wszystkim najgorsze. Bo czy organizacja MŚ w Polsce nie miała być promocją dyscypliny w naszym kraju? Przecież lepszą promocją siatkówki byłoby chyba organizacja MŚ w innym kraju, ale pokazywanie meczów w otwartym Polsacie. Co z tego, że turniej odbywa się u nas, skoro i tak ci którzy nie interesują się siatkówką o nich nie wiedzą. A tak może akurat ktoś by się natknął na ten mecz na Polsacie, na przykład przełączając po kolei programy i akurat by się zainteresował.
Chciałbym, żeby jeden z tych panów, którzy zasiedli za stołem podczas konferencji na Stadionie Narodowym przyjechali do Kielnarowej gdzie odbywają się kampy w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i odpowiedzieli na pytania dzieciaków oraz trenerów. Żeby im wytłumaczyli czemu nie będą mogli obejrzeć mistrzostw w Polsce. Bo nie wszystkich stać na kupienie dekodera czy płatny kanał.
I te słowa pana Wspaniałego mówią chyba wszystko. Czy na prawdę siatkówka ma tak dużo kibiców, że może sobie pozwalać na marnowanie potencjału takich imprez w kontekście zainteresowania młodzieży tym sportem?

A tytuły takie jak na stronie polsatu sport: siatkarskie mistrzostwa świata bez dodatkowych opłat są żałosne.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Buahahaha :D Wiedziałem, że to tak będzie wyglądać :D Szybkie odbębnienie niewygodnych tematów i BOOM! Przenosimy się do Francji, zobaczyć jak trenują nasi siatkarze :D

Jedyne pytanie od widzów, jakie zadał Pan Pomadka: "Czy mecze będzie można obejrzeć w Ipli?"

:]
Ostatnio zmieniony 31 lip 2014, o 18:22 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: mikser »

Czyli jakby nie patrzeć sukces - polsat w ramach wolontariatu nielicznym udostępni mistrzostwa! No nic tylko po nóżkach całować. Ale najlepsze jest to, że 3/4 psioczących na stację polsat zamknął, za przeproszeniem, gęby szczątkowym kodowaniem mundialu więc i rozejdzie się wszystko po kościach. Oburzenie potrwa chwilę.
A propaganda 2014 - gratuluję stalowych nerwów tym, którzy mają siłę to oglądać.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: yanczylik »

możecie się śmiać ale mi się wydaja ze ta sytuacja może wyjść na dobre i za parę lat siatka trafi do TVP
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Na śmierć zapomniałem dodać - mam nadzieję, że cała ta sytuacja z Polszitem nie odbije się na naszych siatkarzach! Im życzę absolutnie wszystkiego dobrego i oby na Mistrzostwach poziomem gry nie zrównali się do poziomu traktowania kibiców przez stację, która mecze będzie transmitować.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Hmmmm Polsatowi to "słoneczko" za bardzo w palmę przygrzało.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Moim zdaniem Polsat jest sam sobie winien tego co ich spotkało.

Liczyli na nie wiadomo jakie zyski podobnie jak PZPS.

Pompowali balon, bo myśleli, że zrobią z imprezy coś na kształt Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

To wszystko mec na stadionie, jeżdżenie z pucharem, specjalny program i nie wiadomo co jeszcze.

Ceny dla sponsorów pewnie też okazyjnie wysoko, a potem zdziwienie, że nikt nie chce inwestować w taki produkt.

Ministerstwo dało jakąś kasę na organizację, miasta również, podobnie wygląda sprawa z biletami. Ne mam pojęcia jak oni się dogadywali z PZPS, ale cała ta impreza zostało przesłodzona. Poszło mnóstwo kasy na nikomu nie potrzebne rzeczy i przeszacowano wartość medialną mistrzostw, zwłaszcza, że odbywają się one zaraz po mundialu.

Ciekaw jestem za ile Polsat sprzedawał prawa do innych krajów skoro TVP nie było na nie stać.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

SerCos pisze: Ciekaw jestem za ile Polsat sprzedawał prawa do innych krajów skoro TVP nie było na nie stać.
Dla tvp była cena promocyjna :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Matius

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Matius »

Według mnie zwyczajnie Polsat ma słabych marketingowców, nie dostateczne umiejętności zarządzania i zbyt duże mniemanie o tym sporcie. Myślą, że samo się wszystko nakręci i widzowie będą ciekawi siatkówki. Nie, trzeba jakoś wzbudzić tą ciekawość. Przede wszystkim brakuje reklamy dla tej imprezy, przeciętny zjadacz chleba, który okazyjnie interesuje się siatkówką tj. wielkie imprezy z udziałem Polaków nawet nie wie, że niedługo są MŚ, ponieważ reklamy MŚ są tylko na stacji Polsatu, nie zadbano o reklamy w internecie i spotach w telewizji czy radiu. Gdyby zadbano to zakładam, że nawet bardzo dużo nowych widzów mogło by obejrzeć te mecze ze zwyczajnej ciekawości lub chęci kibicowania Polskiej drużynie. Przede wszystkim te MŚ powinni być wielką reklamą siatkówki, która mogłaby rozszerzyć fanów tej dyscypliny, a nie ekskluzywnym towarem tylko dla tych co już jakiś czas temu wgłębili się w ten sport.

Jakie są tłumaczenia? Brak sponsorów, brak pomocy państwa. Jak mają być sponsorzy jak na przysłowiowej 'ulicy' nikt nawet nie wspomina o Mistrzostwach Świata w Polsce? Jak się mało mówi i piszę to sponsor, tak jak i zwykły kibic, również nie wpada w gorączkę siatkówki i mało go interesuje coś co ma mały rozgłos. Być może również rozpędzono się z cenami spotów reklamowych na meczach ale w to nie wnikam bo nie znam się na tym.

Aktualna pozycja marketingowa siatkówki jest na przyzwoitym poziomie, hale są pełne i przed telewizorami również jest liczna gromada lojalnych widzów. Chcieli ugryźć więcej niż mogą przełknąć, to teraz próbują się ratować dodatkowymi opłatami. Część kibiców pewnie je kupi, część obrażonych może zbojkotuje, a przeciętny oglądacz telewizji 'może' obejrzy mecz otwarcia.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

madlark pisze:
SerCos pisze: Ciekaw jestem za ile Polsat sprzedawał prawa do innych krajów skoro TVP nie było na nie stać.
Dla tvp była cena promocyjna :D
Moim zdaniem to nie była kwestia pieniędzy. TVP pewnie uznała, że Polsat podrzuca im zbuka zamiast jajka oraz że skoro tak im zależy aby odzyskac kasę to dajemy im jak najniższą bo jeśli:
a) zgodzą się to za małe pieniądze pokażemy i zarobimy oraz wizerunkowo TVP zyska w oczach Polaków
b) nie zgodzą się to wtedy i tak straci Polsat jeszcze więcej i finansowo i wizerunkowo

Oba warianty dla TVP były korzystne. Prawo rynku. Przecież jakby z tego były wielkie zyski to Polsat nawet by nie dał powąchać tego pakietu TVP ;)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: StanLee »

Co do promocji, to taka familijna impresja. Gdy byłem z wizytą u bliskiej rodziny, to moja [cenzura], czyli siostra byłego siatkarza ekstraklasy, nie miała pojęcia na pół roku przed rozpoczęciem imprezy, że u nas odbędą się Mistrzostwa Świata. Prawdopodobnie dlatego, że nie ogląda Polsatu... :]

Spoko, że słowo ''c iotka'' jest tutaj równoznaczne z [cenzura].
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Włączyłam przed chwilą Polsat i prawie się zakrztusiłam kolacją :] :] :] "Abonenci Polsatu dostają od nas dodatkowy prezent, nie będą płacić za mecze mistrzostw świata" :D:D Czy jakoś tak to leci, napis na dole ekranu puścili. :o
Nosz k.... przepraszam, ale ten szczyt bezczelności sprawia, że już nawet nie powstrzymuję się od bluzgów na publicznym forum! Nawet nie mam siły komentować tego co się stało, ale ten napis po prostu wprawił mnie w osłupienie. Jak można do takiego stopnia traktować ludzi jak idiotów?? Myślą, że zdołają nam wmówić, że to "łaska"? Jeszcze tego brakowało, żebym mając dekoder Polsatu dziękowała im za możliwość oglądania tego, za co płacę. Jakbym czytała pokraczną propagandę niejakiego realisty_pzps, który od lat próbuje co naiwniejszym kibicom robić wodę z mózgu. A może ten user to imć pan Kmita? :]

Jestem w 100% przekonana, że Polsat strzelił sobie w stopę. Tych kilka marnych złotówek zysku za opłatę nijak im się nie zbilansuje. Mnóstwo ludzi się wściekło i pewnie zrezygnuje z abonamentu. Drugie mnóstwo nie zapłaci dla zasady i ja ich rozumiem. Nie wiem, co bym sama zrobiła, gdybym akurat nie miała CP. Który trzymam tylko i wyłącznie dla siatkówki, bo poza tym ofertę mają fatalną np. w porównaniu z Vectrą, którą miałam wcześniej. Polsat bardzo straci wizerunkowo i w dłuższej perspektywie to się obróci przeciwko niemu.

Ale najbardziej jestem wściekła z powodu samych mistrzostw. Miało być ogólnonarodowe święto sportu, miała być popularyzacja siatkówki, pokazania innym krajom jak się u nas pokazuje i kibicuje siatkówce. Jedną decyzją wyszła z tego wielka ku...pa. Naród niewiele obejrzy, inne media ograniczą się do podawania wyników, kraj ledwie zauważy że taka impreza się odbywa i z siatkarskiego święta wyjdzie jakaś skarłowaciała imprezka dla najzagorzalszych fanów (z dekoderami).
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

StanLee pisze:Co do promocji, to taka familijna impresja. Gdy byłem z wizytą u bliskiej rodziny, to moja [cenzura], czyli siostra byłego siatkarza ekstraklasy, nie miała pojęcia na pół roku przed rozpoczęciem imprezy, że u nas odbędą się Mistrzostwa Świata. Prawdopodobnie dlatego, że nie ogląda Polsatu... :]
Czyli nie jest prawdziwą kibicką tego sportu i w ogóle patriotką.
AZS CZĘSTOCHOWA!
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Podczas mistrzostw świata w piłce nożnej można było spontanicznie wziąć czteropak i wybrać się do znajomych obejrzeć mecz, podczas imprezy siatkarskiej najpierw trzeba zadzwonić i zapytać czy wykupił dostęp :]
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: BadTrue »

Ehhhhh Bosek i Mazur widzę idealnie wpisują się w ten plan Kmity jaki to Polsat biedny.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

BadTrue pisze:Ehhhhh Bosek i Mazur widzę idealnie wpisują się w ten plan Kmity jaki to Polsat biedny.
Nie ma co się dziwić. Za darmo nie nawijają w TV. Co taki Mazur zrobi albo Bosek jak Polsat sobie ich odpuści? Znaczy Bosek to wiadomo, będzie eksportował zawodników - ale Mazurowi to trenerka chyba się już znudziła ;)

Polsat jakby pomyślał, to przy sukcesie Polski na MŚ od razu zwiększyłoby się zainteresowanie ligą i kilka więcej dekoderów by sprzedali i kilka mniej dekoderów przeniosłoby się do np NC+. Chyba, że nie wierzą w sukces kadry :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Waldek jak mogłeś? :o :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

BadTrue pisze:Ehhhhh Bosek i Mazur widzę idealnie wpisują się w ten plan Kmity jaki to Polsat biedny.
Postawa Boska i Mazura to przykład zwykłego zeszmacenia się dla kasy. Zbierało mnie na wymioty podczas słuchania ich służalczych wypowiedzi w obronie Polsatu.
Za to pan prezes Solorz zrezygnował z własnych kilkunastu milionów żeby abonenci CP mogli oglądać mundial bez dodatkowych opłat. Dobroczyńca roku. :o
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Nie miał innego wyjścia. Bojkot klientów cp mógłby drogo kosztować
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”