Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: StanLee »

Jakby mi ktoś rok temu podał ten skład przed oczy, o Argentynię mówię, to bym nie uwierzył. :) Tak ostatnio oglądałem sobie mecz Włochy-Argentyna, ćwierćfinał w Atenach, trzeci set, 24-20 dla Włochów, pod siatką Porporatto na środku i Darraidou na podwójnej zmianie na prawym skrzydle, Włosi trwonią przewagę, ale wygrywają seta na przewagi. Do czego zmierzam? Ano Argentyńczycy - ci wiecznie młodzi, z przyszłościowym składem, z tym ''kapitalnym'' szkoleniem i modelem wprowadzania nowych zawodników, jako jedyni, może poza Tunezyjczykami (ale oni w ogóle grają na tych MŚ?) będą mieć w składzie dwóch zawodników z tamtych ateńskich Igrzysk w składzie.

Oczywiście nie ma co sie dziwić, skoro 34-letni Darraidou jest najlepszym atakującym, a 33-letni bodaj Porporatto - najlepszym środkowym ligi. Nie wiem jak ten drugi, za to ten pierwszy na pewno może znaleźć miejsce w wyjściowym składzie, chociaż Gonzalez ma lepszą zagrywkę, a na poziomie reprezentacyjnym Santiago okaże się pewnie kolejnym Romanuttim, Castellanim, Pereyrą czy kimś tam. Na pewno fajnie sobie czasem uświadomić, że sytuacja Argentyny na ataku jest tak dramatyczna, że do kadry po 9 latach chyba powraca do niej 34-latek. Szans na poprawę oczywiście brak, a moje nadzieje, że na atak pójdzie Conte (co swoją drogą, co kuriozalne, jest chyba realne), a na przyjęcie młody Quiroga czy Ramonda, na razie też spęzły na niczym.

Argentyna oczywiście nic nie wygra, pomyśleć, że w czasie Ligi Światowej '11 ich średnia wieku to było ~ 22 lata, a na dziś do tego poziomu się nie zbliżyli. Aczkolwiek to ściśle związane z tym, że Conte też do tego poziomu od podobnego okresu czasu się nie zbliżył, no, w Rosji, a potem się połamał i stracił ponad sezon. Za to na pewno propsy dla Velasco, że stawia na ciekaw(sz)ych zawodników, a nie tkwi w marazmie, jak Weber, aczkolwiek z Weberem typuję, że na ataku zagrałby Kukarcew. Zresztą, w porównaniu do tego 2011 roku do przodu poszedł tylko Sole i Uriarte, Quiroga, De Cecco, Conte - regres, Pereyra... Gonzaleza nie ma.

Ale w dalszym ciągu fajnie się ich ogląda. ;)
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: kuki91 »

StanLee pisze:Ano Argentyńczycy - ci wiecznie młodzi, z przyszłościowym składem, z tym ''kapitalnym'' szkoleniem i modelem wprowadzania nowych zawodników, jako jedyni, może poza Tunezyjczykami (ale oni w ogóle grają na tych MŚ?) będą mieć w składzie dwóch zawodników z tamtych ateńskich Igrzysk w składzie.
A Zagumny i Ignaczak to pies ;) ??
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: StanLee »

kuki91 pisze:A Zagumny i Ignaczak to pies ;) ??
... najciemniej pod latarnią ...

W sumie podobna sytuacja, z naszym rozegraniem, co u nich na ataku.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

kuki91 pisze: A Zagumny i Ignaczak to pies ;) ??
Formalnie rzecz biorąc to pan selekcjoner Antiga jeszcze składu na MŚ nie ogłosił.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

Skład bez Igły? A kto puści stream z ActionCam na stronie Iglaszyte? Tajna broń zawodników na brak transmisji w otwartym Polsacie. To będzie dopiero wydarzenie, widok z kamery umiejscowionej na zawodniku :) Technicznie jest to możliwe :)

.. To taki żarcik :)
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Przygotowania do strzyżenia owieczek trwają :http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/11300 ... nt=tak&p=0
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Chal »

htaed pisze:Niestety nasza telewizja publiczna nie jest jeszcze gotowa ani technicznie, ani mentalnie do takich działań, gdyż na to potrzeba kilkunastu lat doświadczeń, a takie posiada polsat.
Co za bzdury. TVP pokazywała siatkówkę, gdy sympatyczny redaktor Wanio prowadził jeszcze drzewko szczęścia. Nie tylko mecze Polaków (połowę w kanale o największym zasięgu w kraju w najlepszym czasie antenowym!), ale też choćby F8 Ligi Światowej. I pamiętam doskonale, że wtedy też mówiło się, że Polacy robią to najlepiej na świecie. Tak jak pamiętam, że normą wówczas były proste statystyki wyświetlane na bieżąco w czasie meczu, co dla Polsatu do dziś jest poza zasięgiem.
Abdullo pisze:całe 15 lat wspierania siatkówki poszło gdzieś.
Po pierwsze żadne 15 lat, bo jeśli się nie mylę, siatkówka debiutowała w Polsacie w roku 2003 od ME pań, w tym samym roku PS i TV4 zaczęły transmitować ligę, a kadra mężczyzn w Polsacie debiutowała bodaj dopiero w 2005 roku Ligą Światową (choć ME, zresztą te 2 lata później również, wciąż były jeszcze w TVP). Po drugie, błagam, nie używajmy tej retoryki, którą sam Polsat narzucił. Żadnego wspierania siatkówki nie było, a jeśli już się uprzemy, to można takiego sformułowania użyć co najwyżej w kontekście rozgrywek klubowych. Polsat na siatkówce zrobił złoty interes, znakomicie wyczuwając moment rosnącej koniunktury (która była głównie zasługą wspomnianych transmisji w TVP). A potem zaczął doić krowę, robiąc bardzo niewiele (do spółki z PZPS-em), żeby ją jednocześnie nadal podtuczać.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Wspomaganie polskiej siatkówki przez Polsat polega wyłącznie na zawładnięciu wszelkich praw tv.... Stworzono monopol, kiedy zauważono duże zainteresowanie kibiców oraz lepsze wyniki naszych zespołów reprezentacyjnych.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

ok, zgadzam się z przedmówcami ale też nie jest do końca tak, iż Polsat nic nie zrobił dla siatkówki. Jakieś tam zasługi ma. Tak Złośliwie to głównie w kupowaniu nam imprez. A to MŚ, a to finał Ligi Światowej lub też jakaś dziką kartę na jakiś turniej. Tez i w klubowej FF Skry chyba był dzięki pomocy Polsatu.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

Abdullo pisze:ok, zgadzam się z przedmówcami ale też nie jest do końca tak, iż Polsat nic nie zrobił dla siatkówki. Jakieś tam zasługi ma. Tak Złośliwie to głównie w kupowaniu nam imprez. A to MŚ, a to finał Ligi Światowej lub też jakaś dziką kartę na jakiś turniej. Tez i w klubowej FF Skry chyba był dzięki pomocy Polsatu.
Jak TVP miała LŚ to też mieliśmy finał tego turnieju w Polsce. Bez przesady z tym wielbieniem Polsatu. Niektórzy to mają krótką pamięć. Jeszcze trochę a niektórym Polsat wmówi, że to oni wymyślili siatkówkę.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: leeon »

Polsat robi obecnie straszną wiochę, ale nie przeginajmy w drugą stronę. Jakby siatkówka była w TVP to na 99 procent byłaby sporo w tyle niż jest teraz. TVP ma bogatą historię wtop wszelakich jeśli chodzi o transmisje sportowe. Jeśli chodzi o krajowe rozgrywki ligowe to nigdy nie bylo tam kolorowo.

Nc plus to inna para kaloszy tylko chyba nie chcą się zabijać o siatkówkę.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: yanczylik »

chciałbym żeby siatka kiedyś wróciła do TVP ale to niestety nierealne bo Polsat nie wypości siatkę z łap jeszcze przez wiele lat
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: azsiak88 »

leeon pisze:Polsat robi obecnie straszną wiochę, ale nie przeginajmy w drugą stronę. Jakby siatkówka była w TVP to na 99 procent byłaby sporo w tyle niż jest teraz. TVP ma bogatą historię wtop wszelakich jeśli chodzi o transmisje sportowe. Jeśli chodzi o krajowe rozgrywki ligowe to nigdy nie bylo tam kolorowo.

Nc plus to inna para kaloszy tylko chyba nie chcą się zabijać o siatkówkę.
Podaj mi cyfry na jutrzejsze losowanie lotto ;)

A Polsat to niby robi to super? Nawet meczów o brąz w +lidze nie zobaczysz a i w lidze im dalej w las to spotkania bez studia i często z komentarze ze studia. A ile to było lamentów jak pokazywali tylko dwa mecze ligowe z kolejki.
Nie wiem jakie to wtopy masz na myśli, bo dla mnie największą wtopę to ma Polsat z wprowadzeniem PPV na mecze kadry Polski w kopaną oraz teraźniejsze wydymanie kibiców nie posiadających ich dekodera.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

leeon pisze: TVP ma bogatą historię wtop wszelakich jeśli chodzi o transmisje sportowe. Jeśli chodzi o krajowe rozgrywki ligowe to nigdy nie bylo tam kolorowo.
Swego czasu TVP transmitowała na żywo mecze ligowe w soboty (godz 13) w głównym kanale stacji czyli TVP1. Nie przypominam sobie żeby Polsat kiedykolwiek pokazał jakikolwiek mecz ligowy w swoim głównym kanale (nie licząc oczywiście powtórek o godz 2 w nocy). Pamiętam też tak TVP1 pokazywała finał ME 2003r ITA-FRA w niedzielę wieczorem w porze najwyższej oglądalności, a Polsat takie mecze bez Polaków od lat "spuszcza" do kanałów kodowanych. Nie jestem fanem TVP ale zwykła uczciwość nakazuje docenić również ich niemały wkład w propagowanie siatkówki.
yanczylik pisze:chciałbym żeby siatka kiedyś wróciła do TVP ale to niestety nierealne bo Polsat nie wypości siatkę z łap jeszcze przez wiele lat
Niestety nie tyle Polsat nie wypuści co PZPS nie odda nikomu innemu. Układ towarzysko-biznesowy na linii działacze PZPS-Polsat jest bardzo silny i nie rozerwą go nawet ostatnie zgrzyty przy okazji "afery telewizyjnej MŚ".
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: leeon »

azsiak88 pisze:
leeon pisze:Polsat robi obecnie straszną wiochę, ale nie przeginajmy w drugą stronę. Jakby siatkówka była w TVP to na 99 procent byłaby sporo w tyle niż jest teraz. TVP ma bogatą historię wtop wszelakich jeśli chodzi o transmisje sportowe. Jeśli chodzi o krajowe rozgrywki ligowe to nigdy nie bylo tam kolorowo.

Nc plus to inna para kaloszy tylko chyba nie chcą się zabijać o siatkówkę.
Podaj mi cyfry na jutrzejsze losowanie lotto ;)

A Polsat to niby robi to super? Nawet meczów o brąz w +lidze nie zobaczysz a i w lidze im dalej w las to spotkania bez studia i często z komentarze ze studia. A ile to było lamentów jak pokazywali tylko dwa mecze ligowe z kolejki.
Nie wiem jakie to wtopy masz na myśli, bo dla mnie największą wtopę to ma Polsat z wprowadzeniem PPV na mecze kadry Polski w kopaną oraz teraźniejsze wydymanie kibiców nie posiadających ich dekodera.
Wszystko racja. Z tymi meczami o brąz to żenada. W TVP były skończone mecze bo Teleexpress, bo transmisje z Sejmu itp. Jakość sygnału w rozgrywkach ligowych w TVP sport to jakiś vhs, oczy i zęby bolą.

Polsat przyzwyczaił Nas do jakiegoś poziomu relacji siatkówki. Uważam, że TVP jakby nie miał konkurencji nigdy by do tego nie doszedł. Medal ma dwie strony - Polsat pewny swojej roli w polskiej siatkówce zaczął obecnie zlewać kibiców. Chcąc nie chcąc będą musieli przemyśleć swoje podejście do siatkówki, bo pseudo ligi piłki nożnej nie będzie i bez siatkówki tak naprawdę nie mają nic.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Jeśli szukamy siatkarskich wtop TVP, to już nikt nie pamięta Tele Expressu w trakcie tie-break w finale ME w 2007? Ja tam najbardziej cieszyłbym się z NC+, ale TVP też może być. Po ostatnich wydarzeniach na każdą stację spojrzę przychylniejszym okiem, niż na Polsat.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Obiektywną ocenę (kto na tym zarabia) mielibyśmy wyłącznie mając wgląd w finanse firm. Tutaj możemy jedynie wyciągać wnioski analizując zdarzenia z kilku lat wstecz i to nie tylko dotyczących siatkówki (szczególnie 2010 mecz z Brazylią) jak również eliminacji MŚ w piłce (mecze z Mołdawią i Czarnogórą). Hipokryzją była próba wmówienia kibicom siatki, że seriale mają większą oglądalność niż mecz naszych chłopców z Canarinhos ;) Wtedy praktycznie przetestowano do czego jest zdolny kibic siatki, kiedy odbiera mu się możliwość obejrzenia ulubionego sportu. W tym właśnie roku 2010 - Polsat narzucił tak wysokie ceny telewizjom kablowym, że te nie były wstanie sprostać (Multimedia w woj. zach-pom.). Chociaż jako abonent miałem rok wcześnie umowę na pakiet sportowy Polsatu to niestety po roku zostałem z ręką .... Jak wypadł ten test (wrzesień 2010) nie wiemy ale ja teraz osobiście odnoszę wrażenie, że jesteśmy przed kolejną perfidnie zaplanowaną, wcześniej ukartowaną próbą. Dlaczego (?) - dlatego , że w przypadku braku sukcesu sportowego ... itd. W moim odczuciu tutaj nie ma litości dla tych,których nie stać lub nie mają tech. możliwości odbioru PC. Jest to niestety strasznie przykre i ja nigdy nie uwierzę w miłość Polsatu do siatkówki. Niech wsłuchają się cwaniaczki z Polsatu w głos tych dzieciaków z SMS, którym odbiera się taką okazję, a o których wspomina Pan Waldemar Wspaniały . To jest po prostu świństwo !!! Pamiętam jak płakałem jako młody mężczyzna w 1976 po finale w Montrealu, który oglądałem w bialo-czarnym Szmaragdzie miedzy 1-3 w nocy. Ile tysięcy młodych chłopców i dziewcząt będzie pozbawianych takich miłych chwil ??? ;(
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Zbigniewa Solorza myślącego o tym, że "musi dołożyć do Mistrzostw" wyobrażam sobie tak:

Obrazek
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: tomasol »

Mistrzostwa Świata powinny być wielką szansą na promocję siatkówki i zbudowanie jej popularności w naszym kraju na całe lata. Niestety, jak to często bywało dawniej, wiele wskazuje na to, że zwyczajnie to popsujemy i stracimy niepowtarzalną okazję. Sportowo, marketingowo czy Pr-owo te mistrzostwa na sukces raczej nie zamienimy. Na najważniejszą imprezę siatkarską w Polsce trenerem kadry robi się absolutnego debiutanta, promocja turnieju w zasadzie nie istnieje a na deser jeszcze koduje się mecze, tak, że zobaczy je tylko mniejszość. I to taka która siatkówką już się interesuje.
Patrzę na to wszystko i mam przed oczami artykuł Tomasz Kowalika o końcu reprezentacji.net, gdzie pisał o postępującej komercjalizacji dyscypliny, zawłaszczaniu jej przez głównego sponsora, mającej monopol na transmisje telewizji i o tym jak siatkówka w Polsce zaczyna zjadać własny ogon. Pytał czy ktoś to w końcu zauważy i kiedy. Myślę, że ten moment jest właśnie teraz i widzą go wszyscy ci, którym dobro tej dyscypliny leży na sercu lub w ogóle interesują się siatkówką. Tyle, że jak to często bywa problemy dostrzega się za późno...
To co zrobił Polsat to zwykłe świństwo i ja płacić za możliwość obejrzenia mistrzostw nie zamierzam. W końcu nie są to ostatnie mistrzostwa w historii. A obłuda i zakłamanie decydentów z Polsatu budzi moje obrzydzenie. Tak, nie chcieli na tej imprezie zarobić i dlatego zsyłają ją do kanałów kodowanych, motywując to brakiem pomocy od rządu i brakiem sponsorów. Śmiech na sali po prostu. Ale w gruncie rzeczy niczego lepszego po tej hałastrze się nie spodziewałem. I tylko żal jak tracimy ogromną szansę na to aby mocno ugruntować pozycję siatkówki w Polsce, jako jednej z najbardziej popularnych dyscyplin.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

Ja też się ostatnio zacząłem zastanawiać, czy aby decyzja o zakodowaniu i sprzedawaniu dostępu do transmisji z MŚ nie była przemyślana i zaplanowana przez Polsat już znacznie wcześniej. Jak wiadomo w przypadku transmisji w kanałach otwartych dla nadawcy najistotniejszą rzeczą jest poziom oglądalności bo to on przekłada się wysokość przychodów z reklam. Gdyby jednak reprezentacja Polski odpadła np w połowie turnieju (a taką ewentualność Polsat mógł zakładać) to zainteresowanie mistrzostwami spadłoby w sposób drastyczny. Oglądalność mistrzostw spadłaby wtedy kilkukrotnie i zarobek z reklam mieliby mizerny.
Tymczasem w przyjętym teraz rozwiązaniu Polsat uniezależnia się od wyniku naszej reprezentacji bo wpływy z wykupionych przez kibiców na początku mistrzostw opłat za dostęp do transmisji nie znikną nawet jeśli kadra Antigi pożegna się z MŚ nawet w pierwszej fazie.
Do tego wcale bym się nie zdziwił gdyby Polsat pod koniec mistrzostw (czyli już po żniwach opłat) ogłosił że przenosi finałowe mecze do kanałów otwartych i tym samym skosił jeszcze kasę z dodatkowych reklam.
Solorz to naprawdę szczwany i bardzo skuteczny dotychczas biznesmen.
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Oczywiście - tego nie można odmówić właścicielowi Polsatu. Dlatego tym bardziej mnie dziwi, że tak doświadczony biznesmen nie zabezpieczył się zawierając umowy. Czyżby brakowało tam ludzi po finansach, zarządzaniu, ekonomii czy prawie ? Bo czasu od chwili przyznania MŚ chyba nie brakło ;)
wPiotrr
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2014, o 17:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: wPiotrr »

Gdyby ktoś szukał biletów na ceremonie otwarcia to mam na zbyciu 3 sztuki. Miejsca na płycie - miejsca kategorii 1
dawid8dpj
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2013, o 10:30
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: dawid8dpj »

Pytanie do szczęśliwych posiadaczy Cyfrowego Polsatu, zwłaszcza do tych których telewizor nie odbiera kanałów HD. CP dodał już kanały Polsat Volleyball 1, 2, 3 i 4. Są one dostępne na kanałach nr 444, 445, 446, 447, 448. U mnie tylko na kanale 448 wyświetla się komunikat, że MŚ rozpoczną się...itd, a na pozostałych pojawia się ,,brak sygnału". Czy jest możliwe żeby CP wprowadziło tylko jeden kanał w jakości SD a aż 4 w jakości HD? :x
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: radosoviak »

Dekodery SD umożliwiają dostęp jedynie do kanału 448. Pozostałe kanały są dostępne tylko dla użytkowników dekoderów HD.
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Edyta

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Edyta »

Zgodnie z napisami na planszach tylko pierwszy kanał (444) jest w HD. Ja mam plansze na wszystkich czterech, nawet jak przełączam tv z HD na zwykły cyfrowy.
Aaa, kolega już zdążył wyjaśnić. Czyli mamy kolejne ograniczenie, nie wystarczy mieć dekodera, trzeba mieć dekoder HD. Ciekawe, kiedy zamierzali o tym wspomnieć?
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Joker »

Czyli dobrze rozumiem że "szczęśliwcy" nie posiadający dekodera HD mają tylko 1 kanał na 4 możliwe?
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: radosoviak »

Dobrze rozumiesz ;)
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Klugenhammer »

Joker pisze:Czyli dobrze rozumiem że "szczęśliwcy" nie posiadający dekodera HD mają tylko 1 kanał na 4 możliwe?
Raczej tak.
444. Polsat Volleyball 1 HD *
445. Polsat Volleyball 2 * (SD, ale tylko dla dekoderów HD)
446. Polsat Volleyball 3 * (SD, ale tylko dla dekoderów HD)
447. Polsat Volleyball 4 * (SD, ale tylko dla dekoderów HD)
448. Polsat Volleyball 1 *
* Kanały dostępne z satelity tylko w Cyfrowym Polsacie
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: lucass90 »

Czy Polsat ma zamiar wypuścić serię telewizorów, które jako jedyne we wszechświecie będę odbierały resztę ich siatkarskich kanałów w HD?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Dobre - lucass90 ;) Polsat jeszcze nas "mile" zaskoczy... ;) Ja osobiście stawiam na strefy kibica !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”