Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Mario »

Edyta pisze:Ten artykuł Magiery jasno pokazuje (co wiadomo i tak od dawna), że ten pan nie ma pojęcia, co tak naprawdę krytykują kibice (także na tym forum).
Właśnie w tym rzecz. Magiera broni się sprytnie odwarcając kota ogonem i przedstawiając ataki na siebie jako ataki na polskich kibiców. Zasłania sie nimi i mówi "przecież ludzie mnie kochają, tańczą i śpiewają jak im zagram więc o co wam chodzi?. Polska siatkówka to JA, kto mnie akatkuje, atakuje kibiców i siatkarzy!".
Najdziwniejsze jest to, że najlepszy (w rozumeiniu naturalny i spontaniczny) doping nasza reprezentacja ma poza granicami Polski. To jak fantastyczny popis kibcowania dali polscy kibice na Igrzyskach w Londynie albo na finale LŚ w Sofii zachwyciłao siatkarski świat bardziej niż festyn Magiery w stylu "cała sala śpiewa z nami".
Matius

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Matius »

Nie wiedziałem, że Jenia to taki malkontent :D
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: astronauta »

Generalnie to chłop jest bardzo zdziwiony, że publika buczała, gdy libero odbijał piłkę :D Widzę, że w Krakowie Polsat-Magiera-i-jego-naśladowcy-show dopracowany do perfekcji :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
astronauta
Posty: 2919
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: astronauta »

Mario pisze:
Edyta pisze:Ten artykuł Magiery jasno pokazuje (co wiadomo i tak od dawna), że ten pan nie ma pojęcia, co tak naprawdę krytykują kibice (także na tym forum).
Właśnie w tym rzecz. Magiera broni się sprytnie odwarcając kota ogonem i przedstawiając ataki na siebie jako ataki na polskich kibiców. Zasłania sie nimi i mówi "przecież ludzie mnie kochają, tańczą i śpiewają jak im zagram więc o co wam chodzi?. Polska siatkówka to JA, kto mnie akatkuje, atakuje kibiców i siatkarzy!".
Najdziwniejsze jest to, że najlepszy (w rozumeiniu naturalny i spontaniczny) doping nasza reprezentacja ma poza granicami Polski. To jak fantastyczny popis kibcowania dali polscy kibice na Igrzyskach w Londynie albo na finale LŚ w Sofii zachwyciłao siatkarski świat bardziej niż festyn Magiery w stylu "cała sala śpiewa z nami".
To była główna przyczyna, dlaczego pojechałem na IO: wiedziałem, że nie będzie tam Magiery :D :D :D
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: pewniak »

@Edyta
Nic dodać nic ująć. Czekałem czy zawodnicy grajacy w Krakowie wypowiedzą się na ten temat i się doczekałem. Słowo klucz: SPORT!!!!! Cała reszta jest tłem... WRÓĆ! Powinna być tłem.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Lineczka »

Te wypociny Magiery to ma być artykuł? :o Jestem zażenowana i zniesmaczona.
Słowa Kadziewicza też dość żenujące, emocje poniosły.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: madlark »

Mnie on nie dziwi, doskonale wpisuje się w narrację kmity.
Wanio :< , lizus śpiewający Margaret :] , ta od filantropa, magiera zaskoczony, że nie liżą ich po... ???
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: SerCos »

Nic nigdy nie będzie idealne, bo tak się nie da, aby wszystkim dogodzić, ale Polsat mógłby wziąć to pod uwagę, ale nie chcą. Wolą żyć we własnym uwielbieniu i nie liczyć się ze zdaniem innych. Wróć, nie tylko ignorować zdanie innych, ale wręcz nie dopuszczać myśli, że to co robią może się komuś nie podobać.
xyzz
Posty: 121
Rejestracja: 13 maja 2011, o 17:08
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: xyzz »

Polsat i jego pracownicy, robią wszystko aby jak najbardziej obrzydzić ludziom te mistrzostwa.. Czasem jak się ich wszystkich dłużej posłucha to aż niedobrze się robi, a wywiad Szostak z Solorzem to już totalne przegięcie. No ale gdyby nie oni to nie mielibyśmy takiej wspaniałej imprezy, więc nie narzekajmy tylko dziękujmy z całego serca.

A co do dopingu sterowanego przez panów Magiera&Kułaga. Wielu ludziom może to się podoba, ale jeśli o mnie chodzi to na żywo na meczu reprezentacji byłam raz jedyny i dziękuję bardzo. Nie moje klimaty. Wolę to oglądać przez szklany ekran. Może ma na to wpływ to, że mieszkam w mieście piłki ręcznej i taki doping u nas na hali to kolokwialnie mówiąc "wiocha". Była u nas nawet raz próba współpracy czy nie wiem jak to nazwać z Dj Ucho. Facet przyjechał, zaczął odprawiać swoje czary i po 5ciu minutach najpierw delikatnie a później bardziej dosadnie został sprowadzony na ziemię.
Na meczach reprezentacji piłkarzy ręcznych też próbują równać do tej "siatkarskiej" atmosfery. Chyba tylko jak kadra przyjeżdża do Płocka to Dj jest proszony o "wyciszenie się", a doping prowadzą sami kibice. Co dla mnie jest oczywiste. No ale rozumiem że można inaczej i skoro ludziom się to podoba...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Hirako »

Naprawdę nic mnie tak nie denerwuje jak robienie z meczu siatkówki żenującego jarmarku. Nawet podczas losowania grup MŚ miałem ochotę zapaść się pod ziemię przy tych kibicowskich wstawkach, kompletnie nie potrzebne. Ktoś to ładnie powiedział, siatkówce w Polsce brakuje poczucia smaku.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2014, o 22:50 przez Hirako, łącznie zmieniany 1 raz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Joker »

Jeśli o mnie chodzi to oglądając w TV nie Przeszkadza mi to co robi Magiera, a będąc na hali wkrecam się w mecz i jakoś wszystko odruchowo się śpiewa itp. Osobiście lubię pieśń o małym Rycerzu i na narodowym jak to było śpiewane to wszyscy się cieszyli i zdzierali gardła.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: bakek »

Jeśli o mnie chodzi to oglądając w TV nie Przeszkadza mi to co robi Magiera, a będąc na hali wkrecam się w mecz i jakoś wszystko odruchowo się śpiewa itp. Osobiście lubię pieśń i małym Rycerzu i na narodowym jak to było śpiewane to wszyscy się cieszyli i zdzierali gardła.
Bo akurat na narodowym było to nie najgorzej poprowadzone. Nie na siłę. W innych meczach jak dostaje wolną rękę to...........

Pozwolę sobie jeszcze wyrazić jeszcze inną nieprzychylną opinię. Chodzi mianowicie o Krzysztofa Wanio. Nie sposób się nie zgodzić, że ten komentarz to kpina dla znających się na rzeczy kibiców.

Większość forumowiczów jak widzę ma podobną opinię. Powstają nawet fanpejdże na fb jak ze sławetnymi redaktorami pewnej telewizji:
https://www.facebook.com/pages/Stop-dla ... 5549381864
ale faza
Posty: 29
Rejestracja: 11 lut 2010, o 21:44

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: ale faza »

Brawo Irek Mazur podsumował na czym polega różnica miedzi nożną a siatkówką (w nożnej bez wyników są kibice w siatkówce wyniki muszą byc by byli kibice) widzieliscie ten najazd zagranicznych kibiców .? ..... niemiec i brazylijka mówiący po polsku ..... Magiera [ingerencja moderatora] jeżeli masz odwage to odpisz kibicom bo wszyscy wiemy że i tak czytasz.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2014, o 23:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 13. Regulaminu Forum
Odpowiedzi skierowane na temat kibiców na zarzuty dotyczące prowadzenia przez Marka Magiere dopingu w Stylu discopolowego festynu: J.Mielewski- Kij wam w oko Ł.Kadziewicz- Jeśli ktos tak uważa, niech sie pocałuje w dupe M.Magiera - kompleksiarze
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: iron »

bakek pisze:
Większość forumowiczów jak widzę ma podobną opinię. Powstają nawet fanpejdże na fb jak ze sławetnymi redaktorami pewnej telewizji:
https://www.facebook.com/pages/Stop-dla ... 5549381864
No to nic tylko lajkować! Z Jola Pieńkowska sie udało ;)
No sympathy for fools...
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: PH3N-x »

Joker pisze:Jeśli o mnie chodzi to oglądając w TV nie Przeszkadza mi to co robi Magiera, a będąc na hali wkrecam się w mecz i jakoś wszystko odruchowo się śpiewa itp. Osobiście lubię pieśń o małym Rycerzu i na narodowym jak to było śpiewane to wszyscy się cieszyli i zdzierali gardła.
Pieśń o małym rycerzu to klasyk. Zawsze był puszczany gdy nasi siatkarze mieli trudniejszy moment, choć ostatnio nie przypominam sobie by to grali. (i to nie dlatego, że nasi nie mieli problemów :D)
Jak dla mnie to powinien być punkt niemal obowiązkowy na meczach naszych. Oczywiście przy zachowaniu umiaru.

Co do formy kibicowania to o wiele bardziej podoba mi się to co widzę na meczach Resovii (niestety tylko w tv), gdzie nie ma festynu i januszowania. Na meczach reprezentacji jest to chyba jednak niewykonalne, gdyż nie ma grupy która w sposób zorganizowany rozpoczęła by doping tak by reszta mogła się dołączyć.

Co do festynów, Januszowania i Magiery. Wydaje mi się, że trochę pomylili priorytety. To kibicowanie jest dla siatkówki, a nie siatkówka dla kibicowania. Bo nieraz mam wrażenie, że mecz i obie drużyny są tylko dodatkiem dla zabawy "najlepszych kibiców na świecie" na trybunach...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

PH3N-x pisze: Na meczach reprezentacji jest to chyba jednak niewykonalne, gdyż nie ma grupy która w sposób zorganizowany rozpoczęła by doping tak by reszta mogła się dołączyć.
A w Trieście (MŚ 2010) i Londynie nie obyło się aby bez magierowego januszowania?

Triest'10 i Londyn'12 to najlepsze kibicowanie w historii polskie siatkówki i to bez Magiery jako wodzireja.
\
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: PH3N-x »

hugo pisze:
PH3N-x pisze: Na meczach reprezentacji jest to chyba jednak niewykonalne, gdyż nie ma grupy która w sposób zorganizowany rozpoczęła by doping tak by reszta mogła się dołączyć.
A w Trieście (MŚ 2010) i Londynie nie obyło się aby bez magierowego januszowania?

Triest'10 i Londyn'12 to najlepsze kibicowanie w historii polskie siatkówki i to bez Magiery jako wodzireja.

Miałem na myśli mecze w Polsce, a tu Magiera jest zawsze :)
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hugo »

PH3N-x pisze:
hugo pisze:
PH3N-x pisze: Na meczach reprezentacji jest to chyba jednak niewykonalne, gdyż nie ma grupy która w sposób zorganizowany rozpoczęła by doping tak by reszta mogła się dołączyć.
A w Trieście (MŚ 2010) i Londynie nie obyło się aby bez magierowego januszowania?

Triest'10 i Londyn'12 to najlepsze kibicowanie w historii polskie siatkówki i to bez Magiery jako wodzireja.

Miałem na myśli mecze w Polsce, a tu Magiera jest zawsze :)
A czym się różnią mecze w PL od meczu w Londynie z 10k Polaków na hali?
\
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Chal »

Brakiem duetu K&M.

Przecież Magiera z Kułagą wypatrzyli świetny biznes i robią na tym niemałe pieniądze. Na tyle niemałe, że doczekali się swoich "naśladowców", jak choćby Crowd Supporters. Sęk w tym, że to, co świetnie nadaje się do plażówki z jej wakacyjnym klimatem, niekoniecznie sprawdza się w halach. Jak DJ-a Ucho nie lubię i nigdy tego nie kryłem, to mam wrażenie, że on wraz z całą ekipą faktycznie z czasem się uczy i jakiś postęp jest. U Kułagi i Magiery wręcz przeciwnie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: hubert »

Ja już dawno doszedłem do wniosku, że lepiej być „Januszem” niż zwykłym frajerem.
Magiera, jak widać, ma bardzo szerokie spojrzenie na przekrój warstwy ludzi przychodzących na mecze. Są Janusze i frajerzy. Nikogo więcej. Niczym w pierdlu gdzie są "ludzie" i "nie-ludzie". Nikogo więcej.
Lubię sobie zaśpiewać „W stepie szerokim” i co z tego? Lepiej brzmi niż wasze wszystkie „strzelcie k... gola”. Tyle w temacie.
Niech sobie śpiewa co chce, byle nie do mikrofonu.

Zgadzam się ze wszystkim, powiedzianym w tym wątku. Jakaś animacja może być, ale bez przesady. Z wodzirejami jest jak z sędziami - im mniej widoczni/słyszalni tym lepiej.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: bytrek »

pewniak pisze:@Edyta
Nic dodać nic ująć. Czekałem czy zawodnicy grajacy w Krakowie wypowiedzą się na ten temat i się doczekałem. Słowo klucz: SPORT!!!!! Cała reszta jest tłem... WRÓĆ! Powinna być tłem.

Nie wiem co kogo obchodzi zdanie siatkarzy grających w Krakowie. Rozumiem gdyby nasi to krytykowali, ale jacyś tam siatkarze? Nie pasuje, niech nie grają. Nie pasuje wam, nie oglądajcie. Ten mundial, obroni się bez tamtych siatkarzy i bez was też.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: luk_m5 »

Polecam felieton Kołtonia na temat soboty. I tak znafcy zaraz powiedzą że przydupas Solorza. Podkreślam, że mówię o sobotnim wydarzeniu a nie ogólnie o Polsacie i zakodowaniu mistrzostw przez nich.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: dreamer »

bytrek pisze:Nie wiem co kogo obchodzi zdanie siatkarzy grających w Krakowie. Rozumiem gdyby nasi to krytykowali, ale jacyś tam siatkarze? Nie pasuje, niech nie grają. Nie pasuje wam, nie oglądajcie. Ten mundial, obroni się bez tamtych siatkarzy i bez was też.
Jesteś pewien, że rozumiesz słowa które napisałeś?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Abdullo »

azsiak88 pisze:
madlark pisze:Oglądam tvn24. O mś ani słowa, nawet w wiadomościach sportowy.
Poza polsaten ten turniej nie istnieje.
I to jest największa porażka Polsatu. Gdyby mecze Polaków były w TVP, to sama publiczna ma tyle kanałów, że oddźwięk byłby zupełnie inny. W przypadku sukcesu inny byłby też oddźwięk z oglądaniem +ligi, ale Polsat albo nie potrafił spojrzeć do przodu, albo nie wierzy w naszych siatkarzy. Albo jedno i drugie. Jak to mówią - chytry dwa razy traci.
Ok. Ale nie samą TV człowiek żyje. Informacje o MŚ są w większości portali internetowych a i w gazetach jest masę tego. Nawet w Rzepie i Dzienniku Gazecie Prawnej.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: pk+ »

Myślę że problem Magiera&Kułaga jest trochę głębszy niż nam się na forum wydaje... większość kibiców siatkówki nie przepada za nimi (delikatnie mówiąc), natomiast w dzień otwarcia oglądając fotki swoich znajomych na facebook, stwierdziłem że na meczu jest mnóstwo ludzi którzy na co dzień siatkówką się mało interesują. Być może oni chcą jechać na piknik, festyn i podrygiwać w rytmie narzuconym prze wodzireja.
Jak myślicie skąd się biorą na halach ci wszyscy "fajnie" poprzebierani, z różnymi dziwnymi gadżetami... przecież Magiera ich nie zmusza :)

Nie bronię duetu M&K ale przez lata oni i Polsat wypracowali taki sposób kibicowania... na kadrze gdzie przyjeżdżają kibice z całego kraju hala słucha się wodzireja, w rozgrywkach klubowych jakieś próby duetu były i z tego co pamiętam nie wypadły spektakularnie, bo na hali jest inna bardziej wyrobiona publiczność.

Piszę to bez obrażania, bo każdy wybiera sobie taką rozrywkę jaką lubi, ja reprezentację wolę oglądać w TV, +L na żywo.

Podsumowując wydaje mi się że większa część publiczności na meczach reprezentacji chce właśnie taką zabawę.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: pewniak »

Siatkówka jest dyscypliną, której specyfika daje możliwość wprowadzenia "zabawy" na trybuny. Piłka nożna, ręczna, koszykówka toczą się od time-out'u do time-out'u. W siatkówce po każdym punkcie można puścić kilka-kilkanaście sek. muzyki bez zakłócania walki sportowej. Rzecz w tym by ta zabawa była uzupełnieniem widowiska sportowego, a prowadzony doping szedł z duchem emocji sportowych. W momencie, gdy te dwie rzeczy się rozchodzą i każda z nich żyje własnym życiem (Kraków) widowisko sportowe jest nie do oglądania.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Wojtek60 »

Z mojego doświadczenia mogę się zgodzić. Dla mojej żeńskiej części rodziny (głównie córek) wynik na meczach siatki jest sprawą drugorzędną. Żona natomiast interesuje się głównie wynikiem ale tylko ze względu na mnie - wie, że ja przeżywam mocno porażki. Jestem po wrażeniem dopingu na Narodowym oraz ceremonii otwarcia. Szczerze zazdroszczę wszystkim, którzy mieli to szczęście i mogli być tam obecni. Oglądałem już dwa razy powtórki i za każdym razem trudno jest powstrzymać wzruszenie... W roku chyba 1973 byłem w kotle czarownic na meczu Polska - Walia i to co tam przeżyłem (cały mokry i na kilka dni straciłem głos) pozostaje do dziś w mojej pamięci. Ale w tamtych czasach nie było tak pięknie i kolorowo.
PS. Wracając do tematu byłem kiedyś na meczu kobiet Holandia -Rosja (ME w Łodzi) doping dla Holenderek był zupełnie spontaniczny bez żadnego sterowania i nie odbiegał jakością. Holenderki wygrały w tie-breaku, a w pomeczowych komentarzach były pod ogromnym wrażeniem (stwierdzając, że nawet w ojczyźnie nigdy nie potkały się z takim dopingiem swoich fanów). Ja osobiście jestem za tym aby ktoś tym kierował i mnie to nie przeszkadza choć czasami są momenty, że chciałbym trochę odpocząć...). Ale to tylko ze względu na wiek. Pozdrawiam i życzę samych miłych chwil w czasie dzisiejszego wieczoru.
dakuul
Posty: 482
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: dakuul »

Doping BEZ Magiery jest możliwy. Wczoraj byłam w Katowicach i jestem pod ogromnym wrażeniem kibiców z Finlandii. Biało-niebieski Spodek, weseli, energetyczni i rozśpiewani kibice. Fantastyczne! Całkowicie zagłuszyli spikera i kibicowali po swojemu. I tak trzymać!

Po obejrzeniu na żywo spotkań grupy wrocławskiej i katowickiej trzeba powiedzieć, że wszystkie zespoły mają ogromne problemy z własną grą, szczególnie z przyjęciem. Na minus Niemcy, kreowani przez wielu na medalistów MŚ. Brazylia z problemami, ale widać, że są ogromnie zmotywowani.

Przestrzegam przed lekceważeniem Argentyńczyków, ale dopiero dzisiejszy mecz z Serbią będzie dla nich prawdziwym testem. Dla Serbów zresztą też. Liczę na spore emocje:).

Ale to dopiero początek Mistrzostw i ciekawa jestem, jak się potoczą.

Pozdrawiam.

ps. osobiście do Magiery się przyzwyczaiłam, potrafię się wyłączyć. Bywa jednak mocno irytujący. I zaczyna się powtarzać.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: Joker »

Mnie w sumie irytują tylko te jego co raz dłuższe wstawki przed hymnem
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2014 w Polsce

Post autor: compact »

Z całych sił, najpiękniej jak tylko się da, a cappella...

Dzisiaj kolejny hicior za mikrofonem, Serbów komentuje Magiera z Ryszardem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”