Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: maciek77 »

a wniosek jest taki, że mało nam da te 9 pkt i tak czy siak trzeba wygrywać :) teraz Serbia musi grać lepiej bo jak grupa D będzie bić pkt na Australii, Argentynie i Serbii to będzie ciężko...już nie mogę się doczekać środy
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pk+ »

Basil pisze:Tak pół żartem pół serio ciekawe czy Anastasi nie będzie próbował czegoś udowodnić i nie posadzi Mikę na ławce ;)
Może Trefl wypożyczy Mikę do Resovii :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: luk_m5 »

maciek77 pisze:a wniosek jest taki, że mało nam da te 9 pkt i tak czy siak trzeba wygrywać :) teraz Serbia musi grać lepiej bo jak grupa D będzie bić pkt na Australii, Argentynie i Serbii to będzie ciężko...już nie mogę się doczekać środy
No właśnie pytanie czy tak łatwo będą bić te punkty. Jak tu wcześniej ktoś wspomniał zarówno Australię a tym bardziej Argentynę stać na urywanie punktów zespołom z grupy D. Oczywiście to my będziemy mieć trudniejsze mecze w tej drugiej fazie, dlatego niezbędna jest nam ta przewaga punktowa po pierwszej fazie.
bak96
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:18
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: bak96 »

Na razie poza Serbią bijemy słabeuszy. Zdaniem Andrzeja Niemczyka jednak Polska jest realnym kandydatem do gry w czwórce. Jaki jest Wasz typ w tym względzie? :D
http://sporteuro.pl/sport/publicystyka/ ... orcie.html
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pewniak »

czerwy pisze:A ja pobawię się w jasnowidza i napiszę jak według mnie będzie wyglądała tabela prze II rundą.

Założenia:
- z "grupy śmierci" nie awansują Belgia i Portoryko
W nawiasie warunki jakie powinny być spełnione oraz maksymalna i minimalna ilość punktów możliwych do zdobycia.

1. Polska 9 pkt (wygrana z ARG za 3 pkt [max 9/min 6])
2. USA 7 pkt (wygrana z ITA i FRA za 3 pkt [max 7/ min 1])
3. Serbia 6 pkt
4. Iran 5 pkt
5. Francja 4 pkt (przegrana z USA za 3 pkt [max 7/ min 4])
6. Argentyna 3 pkt (wygrana z AUS za 3 pkt [max 3/ min 0])
7. Włochy 2 pkt (przegrana z USA za 3 pkt [max 5/ min 2])
8. Australia 0 pkt (przegrana z ARG za 3 pkt [max 3/ min 0])
Śmiem twierdzić, że ten układ będzie dla nas jeszcze korzystniejszy, bo Amerykanie nie wygrają z Włochami :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
czerwy
Posty: 27
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: czerwy »

pewniak pisze: Śmiem twierdzić, że ten układ będzie dla nas jeszcze korzystniejszy, bo Amerykanie nie wygrają z Włochami :)
Zgadam się, że będzie to dla nas korzystniejsze , bo w takim przypadku zdobycie 6 pkt w czterech meczach powinno dać nam awans do trójki.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: maciek77 »

Idealnie byłoby jeśli Włosi pokonają USA i USA pokona Francję :)

Wtedy:
Polska - 9pkt
Serbia -6pkt
Iran - 5pkt
Włochy - 5pkt
USA - 4pkt
Francja -4pkt

możemy przegrać 1 mecz i dalej jesteśmy na pierwszym miejscu
czerwy
Posty: 27
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: czerwy »

maciek77 pisze:Idealnie byłoby jeśli Włosi pokonają USA i USA pokona Francję :)

Wtedy:
Polska - 9pkt
Serbia -6pkt
Iran - 5pkt
Włochy - 5pkt
USA - 4pkt
Francja -4pkt

możemy przegrać 1 mecz i dalej jesteśmy na pierwszym miejscu
W takim przypadku jak pisałem 6 pkt daje nam awans, ponieważ:
- ogrywamy 2 zespoły z "grupy śmierci" i wtedy te zespoły pomimo wygrania pozostałych meczów nie wyprzedzają nas (my mamy 15 pkt - najlepsze np. Iran max 14 pkt)
- jeżeli pozostałe 2 zespoły z , którymi przegramy wygrają wszystkie mecze to nas wyprzedzą , ale wtedy punkty musi stracić Serbia,
- Serbia żeby nas wyprzedzić musi wygrać 3 mecze co skutkuje urwaniem punktów drużynie z "grupy śmierci, z którą ewentualnie przegraliśmy.

Także do boju po 6 pkt !!!

Mam nadzieje , że nie popełniłem błędu w swoich wyliczeniach.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: lucass90 »

A tego to jeszcze nie widziałem, nawet na wf-ie :D

https://www.facebook.com/video.php?v=10 ... 95&fref=nf
AZS CZĘSTOCHOWA!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pewniak »

Najpierw trzeba zdobyć 3 pkt z Argentyną! a potem analizować wyjście do III fazy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
czerwy
Posty: 27
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: czerwy »

pewniak pisze:Najpierw trzeba zdobyć 3 pkt z Argentyną! a potem analizować wyjście do III fazy.
Proponuję najpierw zapoznać się dokładnie z moim postem i wyszukać słowo "założenia", oraz nie pisać postów nic nie wnoszących po to tylko, żeby cos sobie napisać.

Analizy są po to, żeby można było sobie wyobrazić jakie mogą być kolejne scenariusze w zależności od rozwoju sytuacji i chyba nie ma w nich nic złego.
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Wojtek60 »

Ciężko będzie pokonać Francuzów, których forma wyraźnie zwyżkuje w przeciwieństwie do USA. Moim marzeniem są w tej grupie mecze zacięte - 5setowe. To może być najlepszy dla Naszych scenariusz. Niech wszyscy tracą maximum sił ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pewniak »

czerwy pisze:
pewniak pisze:Najpierw trzeba zdobyć 3 pkt z Argentyną! a potem analizować wyjście do III fazy.
Proponuję najpierw zapoznać się dokładnie z moim postem i wyszukać słowo "założenia", oraz nie pisać postów nic nie wnoszących po to tylko, żeby cos sobie napisać.

Analizy są po to, żeby można było sobie wyobrazić jakie mogą być kolejne scenariusze w zależności od rozwoju sytuacji i chyba nie ma w nich nic złego.
No ja właśnie o tym. Piszesz, że zakładając że mamy 9 pkt w I fazie w drugiej wystarczy nam 6. Ja rozumiem analizy i tez się lubię w nie bawić. na dzień dzisiejszy, po oglądnięciu wszystkich drużyn można się bawić w gdybanie czy uda nam się ograć Iran czy nie, bo na to mecz z Argentyną nie ma wpływu (no chyba że motywacja spowodowana nożem na gardle).
czerwy pisze:W takim przypadku jak pisałem 6 pkt daje nam awans, ponieważ:....
Ja ci nie zabraniam analizować, ale też nie pisz mi o postach które nic nie wnoszą, bo to samo moge napisać o twojej analizie. Po prostu nie lubię dzielenia skóry na niedźwiedziu. Najpierw wygrajmy z Argentyną.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: maciek77 »

czerwy pisze:
maciek77 pisze:Idealnie byłoby jeśli Włosi pokonają USA i USA pokona Francję :)

Wtedy:
Polska - 9pkt
Serbia -6pkt
Iran - 5pkt
Włochy - 5pkt
USA - 4pkt
Francja -4pkt

możemy przegrać 1 mecz i dalej jesteśmy na pierwszym miejscu
W takim przypadku jak pisałem 6 pkt daje nam awans, ponieważ:
- ogrywamy 2 zespoły z "grupy śmierci" i wtedy te zespoły pomimo wygrania pozostałych meczów nie wyprzedzają nas (my mamy 15 pkt - najlepsze np. Iran max 14 pkt)
- jeżeli pozostałe 2 zespoły z , którymi przegramy wygrają wszystkie mecze to nas wyprzedzą , ale wtedy punkty musi stracić Serbia,
- Serbia żeby nas wyprzedzić musi wygrać 3 mecze co skutkuje urwaniem punktów drużynie z "grupy śmierci, z którą ewentualnie przegraliśmy.

Także do boju po 6 pkt !!!

Mam nadzieje , że nie popełniłem błędu w swoich wyliczeniach.
nie koniecznie bo np Iran może wygrać 4 mecze i będzie miał więcej punktów od nas, zależy z kim my będzie wygrywać(oby z wszystkimi :) )
Edyta

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Edyta »

StanLee pisze:Francuzi są absolutnie CUDOWNI na żywo. O dobrą grę Ngapetha do poważnej gry o czwórkę tutaj. Co do naszych, to niestety niewiele widziałem z dwóch ostatnich meczów, ale na oko to Winiar MVP. Poziom turnieju jak na razie kiepściutki, no może poza atakiem Rouziera na 23-23 w czwartym secie, jako, że grupę ''śmierci'' mam pod nosem, to jestem odrobinę rozczarowany. Zaskakujące u Włochów i Amerykanów problemy z organizacją gry. Francuzom rok temu brakowało stabilnego Rouziera, a teraz Ngapetha. Na Jankesów chyba faktycznie będzie trzeba poczekać rok.
Czyżbym zyskała sojusznika w swojej sympatii do Francuzów? :) Chętnie poczytam rozwinięcie (nawet na PW), w czym konkretnie objawia się ich cudowność ;) Przypuszczam, że chodzi ci o wspaniały team spirit i luz, choć ja jak zawsze przede wszystkim lubię patrzeć na ten styl gry.
Ngapeth miał już sporo czasu na dojście do dobrej dyspozycji po kontuzji i symbolicznym udziale w LŚ. Ale jakoś dalej nie może dojść. Genialne zrywy to za mało. Jest tak nierówny na przestrzeni jednego meczu, że nie daje Toniuttiemu żadnej gwarancji, czy warto mu ufać przy ważnej piłce czy nie. Sam Rouzier tak ciężkiego turnieju nie pociągnie, choć na razie kontynuuje świetną dyspozycję z LŚ. Ale już się odzywają plecy (ostatnio nie trenował). Tym bardziej, że środkowi (Le Roux) też niespecjalnie błyszczą jak na razie. Jakby coś szwankowało we współpracy z sypaczem.

Masz rację, że poziom grupy śmierci na razie nie powala. Wszyscy grają bardzo nierówno. Pełno jest momentów wręcz żenujących, co w przypadku takich ekip jak Włosi, czy USA (tak samo Francuzów) powinno być nie do przyjęcia. Ale ogólna ocena "kiepściutka" jednak jest przesadzona. Jest spore falowanie, ale doskonałych momentów jest dużo więcej niż jedna "perełka" Rouziera. Wczorajszy mecz Iran Francja poza 2 setem mógł już zadowalać (poza poziomem zagrywki), a emocjami mógł obdarzyć ze trzy spotkania. I nawet spiker jakby mniej się wcinał.

Polscy kibice niby mogą narzekać, że łączymy się z grupą śmierci, ale korzyści jest więcej. Nie dość, że w grupie D wszyscy potracą punkty, to w kolejnej rundzie będą łatwiejszymi rywalami niż są teraz dla siebie nawzajem. Zmęczenie da o sobie znać. Nasi mają komfort, że nie grają wyczerpujących spotkań, a nawet mogą pograć zmiennikami. W grupie D nikt nie może sobie na to pozwolić, a liderzy powoli będą puchnąć. Obstawiam, że ostatecznie w trójce, która awansuje, znajdą się Polacy i Serbowie i tylko jedna ekipa z gr. D, choć zaryzykuję, że 4 ekipy z tej grupy są mocniejsze i od Polaków, i od Serbów ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: StanLee »

Edyta pisze:Ale ogólna ocena "kiepściutka" jednak jest przesadzona.
Pisałem o całym turnieju. Kilka ciekawych meczów na papierze było (Niemcy-Brazylia, Argentyna-Serbia, Serbia-Polska), przy czym wszystkie rozczarowały - grupa D oczywiście lepiej wypada, ale jak napisałem, jestem pomimo bardzo wyrównanych meczów nieco zawiedziony, bo wszystkim ekipom brakuje stabilności, poza Iranem, który moim zdaniem potencjał od Francji, USA i Włoch ma znacznie mniejszy. Chyba żadnego spotkania nie nazwałbym od początku do końca bardzo dobrym jeżeli chodzi o poziom sportowy, a trochę tych spotkań było.
Edyta pisze:Czyżbym zyskała sojusznika w swojej sympatii do Francuzów? Chętnie poczytam rozwinięcie (nawet na PW), w czym konkretnie objawia się ich cudowność Przypuszczam, że chodzi ci o wspaniały team spirit i luz, choć ja jak zawsze przede wszystkim lubię patrzeć na ten styl gry.
I o to, i o to, i o to. :) Nie, żebym pierwszy raz był na meczu siatkarskim, styl gry Francuzów także zawsze ceniłem, ale niekiedy po prostu należy poobserwować z bliska, żeby zobaczyć coś w pełnej krasie. Francuzi imponują zarówno w aspektach sportowych (tempo gry, wszechstronność, gra w defensywie, organizacja kontrataku itd.), jak i czysto mentalnych - tak, to wiadomo - tyle, że na żywo to wszystko razi w oczy jakoś trzy razy bardziej. :) Tylko szalonych kombinacji Toniuttiego z Lyneelem i Ngapethem brakuje...
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Angulo »

Bułgarzy się męczą z Chińczykami. Na prawdę nie da się patrzeć na ich grę. :x
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Basil »

choć zaryzykuję, że 4 ekipy z tej grupy są mocniejsze i od Polaków, i od Serbów ;)
Mocniejsze personalnie to może są USA i Włochy ale jeśli weźmiemy pod uwagę dyspozycję jaką prezentujemy na tym turnieju my a jaką np. Włosi (USA na razie oszczędzę) nie za bardzo rozumiem dlaczego z góry klasyfikować ich jako silniejszych?
[edit]
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: PH3N-x »

A nie wydaje wam się, że te ekipy tak rozłożyły przygotowania, żeby być w optymalnej dyspozycji w drugiej fazie mistrzostw?
Coś takiego mówił Bosek o Serbach, że jeszcze mogą być groźni.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: StanLee »

Wydaje mi się, że najlepiej punktujący imprezy z całą pewnością będzie z grupy D. Bułgarzy mają takie problemy, bo Sokołow gra dwie klasy gorzej niż rok temu. Pewnie możnaby Włochy, Francję i USA postawić ponad naszych, tyle, że żadna z tych ekip nie gra na razie na miarę potencjału, my chyba faktycznie jesteśmy w optymalnej dyspozycji.
PH3N-x pisze:A nie wydaje wam się, że te ekipy tak rozłożyły przygotowania, żeby być w optymalnej dyspozycji w drugiej fazie mistrzostw?
Problem w tym, że dwie drużyny z trójki Francja-USA-Włochy w pierwszej fazie przegrywają miejsce w czwórce.
Awatar użytkownika
Sigurdsson
Posty: 76
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 08:18
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Sigurdsson »

Jeżeli zwyciężymy Argentynę to nie mogę sobie wyobrazić, żebyśmy przy zdobyciu 6 pkt w kolejnej fazie nie awansowali do dalszych gier. Trudno konfrontować mi jako laikowi 'formę' drużyn z grup A i D ale wydaje się, że z każdym mamy szanse. Największe chyba mimo wszystko z Iranem i Francją. Italia też jest w nie lada opałach zważywszy słabnącego Parodiego i wynikający z tej słabości problem z alternatywą dla pary Lanza-Kovarz.

Co do Mistrzostw Świata jako takich - wyniki meczów właściwie zgodne z tym czego się można było spodziewać. Liczyłem na niespodziewany atak Belgów i ich awans do dalszej fazy - prawdopodobieństwo takiego scenariusza jednak z meczu na mecz maleje (o ile jeszcze w ogóle mają szanse!). Tuerlinckx kontuzja czy rezygnacja z występów w kadrze?
Darowizna na rzecz Stowarzyszenia Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Bank Millenium S.A.
03 1160 2202 0000 0000 6017 6058 PLN

http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: bytrek »

maciek77 pisze:a wniosek jest taki, że mało nam da te 9 pkt i tak czy siak trzeba wygrywać :) teraz Serbia musi grać lepiej bo jak grupa D będzie bić pkt na Australii, Argentynie i Serbii to będzie ciężko...już nie mogę się doczekać środy

No nie wiem, czy to tak mało dadzą te 9 punktów. Będziemy mieć 4 teoretyczne punkty przewagi nad drużyną 4 w tabeli. Pamiętajmy że z II rundy awansują po 3 zespoły z grup i wcale nie trzeba się zabijać o 1 miejsce.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Edyta

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Edyta »

Tuerlinckx kontuzja czy rezygnacja z występów w kadrze?
Tuerlinckx jest w 14-tce, ale nie łapie się do 12-tki meczowej. Chyba nic mu nie jest, przechadza się normalnie po hali. Nie wiem, czemu nie ma go w składzie, zwłaszcza jak się patrzy na dyspozycję np. wczorajszego Van Walle. Zęby mogą rozboleć.
Basil pisze:
choć zaryzykuję, że 4 ekipy z tej grupy są mocniejsze i od Polaków, i od Serbów ;)
Mocniejsze personalnie to może są USA i Włochy ale jeśli weźmiemy pod uwagę dyspozycję jaką prezentujemy na tym turnieju my a jaką np. Włosi (USA na razie oszczędzę) nie za bardzo rozumiem dlaczego z góry klasyfikować ich jako silniejszych?
Co prawda nie oglądałam za wiele Polaków, ale uważam, że z oceną naszej dyspozycji lepiej poczekać. My nie gramy w grupie śmierci, na razie lejemy Australię i Wenezuelę.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Basil »

Co prawda nie oglądałam za wiele Polaków, ale uważam, że z oceną naszej dyspozycji lepiej poczekać. My nie gramy w grupie śmierci, na razie lejemy Australię i Wenezuelę.
No tak, właściwie trudno się jakoś odnieść do tak postawionej sprawy więc może ujmę to w ten sposób - ja za to oglądałem wszystkie mecze Włochów i wszystkie mecze Polaków dlatego z czystym sumieniem mogę napisać, że biorąc pod uwagę obecną dyspozycje obu drużyn raczej bylibyśmy górą. Jak będzie nie wiadomo - Włosi mogą zagrać lepiej, my gorzej ale pisanie o czterech silniejszych drużynach podczas gdy nie oglądało się "za wiele" meczów Polaków jest chyba troszkę nierzetelne?
[edit]
Edyta

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Edyta »

Napisałam o rywalach, z którymi muszą mierzyć się jedni i drudzy. Jakoś nie czuję potrzeby oglądania Wenezueli, żeby sobie wyobrazić wyzwanie postawione przed Polakami.
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: SerCos »

Niemcy przegrali seta z Tunezją :]

Niby nie będzie się liczył, ale plama na honorze, ekipy niby walczącej o medal.

Z drugiej strony czasami nie rozumiem trenerów, którzy pozwalają psuć zagrywki jedna po drugiej, czy to po kolei przez kilku zawodników w serii, czy tego samego zawodnika. Przecież to jest prosta droga do tego, żeby uwalić seta czy mecz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: pewniak »

Mogli puścić hymn Finlandii acapella :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: reeman »

Jakiś nowy środkowy w Rosji wg Małolepszego Aszew choć nazywa się Aszczew, widać to jakaś nowa świecka tradycja Polsatu przeinaczanie nazwisk, jakiś Muserski zamiast Muserskij, Ilnik, zamiast Ilinych. etc...
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: Aimar »

Piękna historia sie szykuje w meczu Meksyku z Rosja. Przelaczylem z Brazylii i nie mogę uwierzyć. Dima ratuje na młocie.
Hala Madrid!
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - I runda

Post autor: reeman »

Stało się Rosja przegrała seta :D
Zablokowany

Wróć do „Mistrzostwa Świata”