Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

Ale to decyzja lekarza kadry, gdyby chciał już robić rezonans, to Winiarski od razu jechałby do szpitala.
krzychszp
Posty: 980
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: krzychszp »

morswin pisze:Wystarczy cicha umowa z Francuzami i obie nasze drużyny awansują. Obstawiam w tym meczu 3:2 lub 2:3.
Nie chciałbym żeby jutro był tie break. Zaczną się pytania i podejrzenia o ustawkę..
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Basil »

Wystarczy cicha umowa z Francuzami i obie nasze drużyny awansują. Obstawiam w tym meczu 3:2 lub 2:3.
Akurat dwaj liderzy reprezentacji, Rouzier i Ngapeth mają z Blainem kosę dlatego wątpię, żeby byli teraz zainteresowani jakimś układaniem się - Anastasi np. nie miał żadnych skrupułów żeby udupić Berruto podejrzewam nawet, że sprawiło mu to dużą przyjemność :D
[edit]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: StanLee »

Jakbym miał wskazać ostatnią drużynę, po której spodziewałbym się kalkulacji/odpuszczania, to byliby to Francuzi. Także jakoś się nie nastawiam.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

Spięte plecy. Dostał zastrzyk rozluzniajacy. Zobaczymy jutro. Trzymamy kciuki, żeby szybko postawił go sztab medyczny na nogi. Sam zainteresowany mówi ze nie jest najgorzej Winiara!!! Gratulacje dla całej drużyny za wielką wygrana oby tak dalej
Ignaczak

A Francuzi rzeczywiście wyglądają na taką bandę, która nic nie odpuści.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, o 22:59 przez compact, łącznie zmieniany 1 raz.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: ursula127 »

Pół Serbii to Skra,nie oleją meczu gdzie mogą pomóc kolegom.Będą na luzie a Iran spięty
A z tym pojechaniem Niemców/Kanady to ostrożnie
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, o 23:00 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

ursula127 pisze:Pół Serbii to Skra,nie oleją meczu gdzie mogą pomóc kolegom.
A z tym pojechaniem Niemców/Kanady to ostrożnie
Drugie pół to Resovia, jesteśmy w domu 8-)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: grzegorzg »

Basil pisze:A Cuneo swego czasu chciało go przyjąć z otwartymi rękoma jednak Piotrek wolał doskonalić warsztat u Kowala, który środkowych w swoim spojrzeniu na siatkówkę raczej omija
W jego przypadku nie chodzi nawet o doskonalenie.
Nowakowski zalicza zjazd po równi pochyłej (może wolicjonalny ?) i obawiam się, że nawet trzech Wagnerów by mu nie pomogło i Kowal nie ma z tym wiele wspólnego. Dwa lata temu u tego samego Kowala grał całkiem całkiem. ;)
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: kanimo »

Przed rezonansem jest jeszcze badanie neurologiczne.

Wskazan do rezonansu na osto jest bardzo niewiele. Nie jestem radiologiem wiec nie wiem czy wskazaniem sa Mistrzostwa Swiata. Jesli poza bolem sa inne objawy to chyba moznaby dyskutowac. ;)
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: slepy sedzia »

Dzisiejsza noc jest dla Antigi i Blaina. Muszą trochę zmienić spojrzenie na możliwości naszych graczy.
Nie będzie zapewne do dyspozycji Winiara , to trzeba ustalić kogo z przyjęcia wpuszczać na boisko od razu a kogo trzymać na decydujące momenty meczu ( kiedy one będą? chyba już 2 sety wystarczają do awansu) .
Kubiakowi nie starcza kondycji na długi mecz , ale kiedy ma siły gra bardzo dobrze. Warto sięgnąć mocniej po Buszka: Francuzi nie są wysocy , ale grają szybko i technicznie, flakowate ataki Miki będą wyjmować , podobnie z jego flotami - serwis Buszka o klasę groźniejszy
Rozgrywacze uzupełniają się i Antiga dobrze z nich dziś korzystał - obaj są do dyspozycji, tu nie widzę problemu kto wyjdzie .
Wlazły chyba zamknął dziś gębę marudom - on musi grać i musi mecz cały wytrzymać - inaczej leżymy na łopatkach.
Nowakowski na trybuny! - Piotruś może być gwiazdą w PLS , ale przez refleks szachisty odstaje wyraźnie od drużyny - reszta walczy jak może a on się snuje po boisku jak śnięta ryba . Wrona będzie lepszy na pewno.
Szkoda że Ignaczak nie jest rozruszany - Zatorski gra nijako - niby nie robi grubych błędów , ale to nie jest siatkarz tej klasy co Igła. Tylko czy Igła po 2 tygodniach trybun jest jeszcze w formie? niełatwa decyzja.
mój skład na jutro:
Zagumny ( Drzyzga - dłuższe zmiany ) - Wrona , Kłos - Kubiak, Buszek - Wlazły - i jednak Zatorski.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, o 23:08 przez slepy sedzia, łącznie zmieniany 2 razy.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

Nowakowski powinien zmienić klub na zagraniczny, bo jest mu za wygodnie chyba. Ale z Częstochowy też odszedł 2 lata za późno, więc pewnie przedłuży jeszcze kontrakt w Resovii.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: rocky »

Spokojnie. Jak ktoś napisał w razie potrzeby pojedziemy Kanadę czy Niemcy z Buszkiem i grając dwoma rozgrywającymi. Tak samo jak Kamerun ;p
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: piotrekk »

Basil pisze:
Wystarczy cicha umowa z Francuzami i obie nasze drużyny awansują. Obstawiam w tym meczu 3:2 lub 2:3.
Akurat dwaj liderzy reprezentacji, Rouzier i Ngapeth mają z Blainem kosę dlatego wątpię, żeby byli teraz zainteresowani jakimś układaniem się - Anastasi np. nie miał żadnych skrupułów żeby udupić Berruto podejrzewam nawet, że sprawiło mu to dużą przyjemność :D
dokładnie, pisałem o tym wcześniej. Francuzi nie pójdą na żaden układ, na 100% będą chcieli podtrzymać zwycięską passę a układanie się na tie-break grozi w ostateczności porażką 2-3. My musimy jutro po raz kolejny wyszarpać jakiekolwiek punkty bo obawiam się że na Serbów nie mamy co liczyć. Za dobrze znam ich mentalność żeby podejrzewać ich o gryzienie parkietu w spotkaniu o pietruszkę. Sądzę że Kolakovic da jutro pograć zmiennikom. Gdyby nie to że Amerykanie są w takim gazie to bardziej po cichu liczyłbym na jakieś wielkie zawody Argentyńczyków i np ich wygraną za 2pkt. Ale to raczej nie wchodzi w grę patrząc na to jak w tej drugiej rundzie prezentują się Amerykanie.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Kamil92 »

astronauta pisze:Nowakowski: atak 25%, bloków zero...
2 bloki.

Ogólnie rzuca się w oczy ilość ataków ze środka naszych (13) i Iranu (35), zdecydowanie marnujemy trochę potencjał.

Świetny mecz Zatorskiego.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: ursula127 »

slepy sedzia pisze: Szkoda że Ingaczak nie jest rozruszany - Zatorski gra nijako - niby nie robi grubych błędów , ale to nie jest siatkarz tej klasy co Igła. Tylko czy Igłą po 2 tygodniach trybun jest jeszcze w formie?
mój skład na jutro:
Zagumny ( Drzyzga - dłuższe zmiany ) - Wrona , Kłos - Kubiak, Buszek - Wlazły - i jednak Zatorski.
akurat dzisiaj(właściwie wczoraj) Zatorski grał świetnie w obronie
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Defit »

slepy sedzia pisze: Szkoda że Ingaczak nie jest rozruszany - Zatorski gra nijako - niby nie robi grubych błędów , ale to nie jest siatkarz tej klasy co Igła. Tylko czy Igłą po 2 tygodniach trybun jest jeszcze w formie?
mój skład na jutro:
Zagumny ( Drzyzga - dłuższe zmiany ) - Wrona , Kłos - Kubiak, Buszek - Wlazły - i jednak Zatorski.
Hahaha, takie farmazony to w domu opowiadaj a nie na publicznym forum. Akurat dzisiaj Zator dał z siebie tyle że ten komentarz jest całkowicie nie na miejscu.
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: kanimo »

Buszek do ewentualnego odkurzenia, tu sie zgadzam ze slepym. Gume zmieniac zanim zacznie padac i kaszanic a nie set po.
Ale Zator dzis byl OK.
Moze Piotrek na trybuny a Wrona do kwadratu. Jakos chyba nie chcialabym zobaczyc Nowakowskiego w szostce.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Bartex »

Drzyzga wszedł na tego tie-breaka jakby był jakimś mega doświadczonym mentorem, który ma uspokoić chłopaków w trudnej sytuacji i opanować trudną sytuację ? Wydawało mi się, że podział ról u naszych rozgrywających jest trochę inny, dziwna zmiana ... Ale udało się wyszarpać 2 punkty, które mogą okazać się kluczowe. Brawo.
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:Jakos chyba nie chcialabym zobaczyc Nowakowskiego w szostce.
Mam podobne odczucia, ale pewnie terenerzy dobierają skład patrząc na dyspozycję na treningach. Szkoda tylko, że zmiany następują tak pózno. Nowakowski powinien być odstrzelony w połowie 3 seta. Może byłoby 3 pkt.
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: piotrekk »

jutro wychodzimy z Miką i Kubiakiem, to oczywiste. Buszek byłby świetną opcją za Mikę w wyjściowym składzie, no właśnie byłby... gdyby tylko Antiga dał mu jakiekolwiek szanse gry w tych MŚ i oswojenie się z parkietem i atmosferą. 2 sety z Kamerunem to wszystko na co zdecydował się Antiga. Granie z ogórami pokroju Wenezueli i Australii Winiarem w szóstce może nam się odbić solidną czkawką. Troche szkoda takich decyzji bo wydaje mi się że o ile zespół został perfekcyjnie przygotowany do turnieju przez parę AB o tyle kierowanie zespołem już na samym turnieju pozostawia wiele do życzenia.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Ewa6 »

Trzeba pamiętać, o dwóch świetnych zagrywkach Fabiana na koniec.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: pewniak »

Jutro za Winiara do 12-tki chyba wejdzie Igła. Czy to oznacza, że A&B skorzystają z opcji gry na dwóch libero?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

pewniak pisze:Jutro za Winiara do 12-tki chyba wejdzie Igła. Czy to oznacza, że A&B skorzystają z opcji gry na dwóch libero?
No nie wiem, czy w być może kluczowym meczu będą chcieli mieszać, zwłaszcza, że Zatorski broni dobrze.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Kicu »

pewniak pisze:Jutro za Winiara do 12-tki chyba wejdzie Igła. Czy to oznacza, że A&B skorzystają z opcji gry na dwóch libero?
Pytanie, czy jest sens? Zatorski przyjmuje świetnie i co by nie mówić broni równie dobrze. Dziś wielokrotnie tyłek nam ratował. Może lepszy jednak Wrona?
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: PH3N-x »

Igła na przyjęciu i pozamiata rywali jak Giba :D
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: slepy sedzia »

Defit pisze:
slepy sedzia pisze: Szkoda że Ingaczak nie jest rozruszany - Zatorski gra nijako - niby nie robi grubych błędów , ale to nie jest siatkarz tej klasy co Igła. Tylko czy Igłą po 2 tygodniach trybun jest jeszcze w formie?
mój skład na jutro:
Zagumny ( Drzyzga - dłuższe zmiany ) - Wrona , Kłos - Kubiak, Buszek - Wlazły - i jednak Zatorski.
... Akurat dzisiaj Zator ...
Dzisiaj zagrał dobrze , ale powtórzy to jutro? - patrz na całe mistrzostwa - Zator gra solidnie , ale dobranie ma często za niskie ( zwłaszcza z wolno lecących, łatwych piłek na kontrze) , co ogranicza możliwości gry wystawiających , którzy pod te piłki muszą dochodzić na nogach i mają je od razu poniżej siatki . Ta jego maniera bardzo mnie denerwuje i stąd moje obawy.
A najpierw popatrz , kogo dałem na libero do swojej szóstki , zanim znowu zaczniesz pisać te swoje nic nie warte wypociny .
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, o 23:26 przez slepy sedzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: Joker »

Ja to wciąż wierze w jakiś cud i że Winiar będzie mógł grać....
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: compact »

Joker pisze:Ja to wciąż wierze w jakiś cud i że Winiar będzie mógł grać....
Nie ma szans, koniec turnieju dla niego.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: StanLee »

Ewa6 pisze:Trzeba pamiętać, o dwóch świetnych zagrywkach Fabiana na koniec.
Przy tych, które przyjęli w punkt i mogli zagrać pipe'a i krótką?
piotrekk
Posty: 360
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:31
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2014 - II runda

Post autor: piotrekk »

Wrona to już kilka meczów temu powinien wychodzić w dwunastce kosztem Nowakowskiego lub Kłosa. Ten drugi w cieniu krytykowanego (słusznie) Nowakowskiego ale prawda jest taka że jeden i drugi rozgrywają bardzo przeciętne zawody. Kłos dzisiaj jak nie Kłos na bloku- brawa za to ale i tak będę uważał że lepszym blokującym jest Wrona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”