Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Arff »

A więc wszystko już wiemy, eliminacje do MŚ juniorów odbędą się 15-17 maja 2009, Polska trafiła do stosunkowo łatwej grupy z Włochami, Izraelem i Rumunią... jak pewnie się domyślacie najtrudniejszym rywalem będą Włosi, ale mamy dodatni bilans spotkań z makaronami z tego rocznika, nawet na, bardzo dla chłopaków nieudanych, MEj wygrali z nimi 3:1... nie wiemy jednak jakie zrobili postępy, ale z tego co widzę, to tylko i wyłącznie Baranowicz(rozgrywajacy polskiego pochodzenia, był już omawiany :D ) gra w szóstce zespołu serie A2 i trzeba przyznać świetnie sobie radzi, atakujący Marreta wchodzi na zmiany w tym samym zespole i zdobył "już" 50pkt w 18 dotychczas rozegranych kolejkach ich zespół Samgas Crema jest na 9tym miejscu serie A2, ich asy, przyjmujący Vedavotto i Dolfo, mieli fenomenalny plan zabłyśnięcia w serie A1 i ich pojawienie się w 12 meczowej, ani razu się nie ziściło :)

Z Europy wychodzi 6 drużyn, 5 z kwalifikacji + Mistrz europy juniorów czyli Francja...



Co do składu Polaków to wygląda na prawdę imponująco... trochę szkoda, że Polański nie powędrował nigdzie wyżej, tylko gra w II lidze, mimo że liderują w swojej grupie, dla mnie Polański to zawodnik na dziś,przynajmniej do I ligi... To, że Strzeżak nie gra w Resovii nie robi tragedii, bo są jeszcze Konarski, Krzysiek albo Mika i osobiście wydaje mi się że jakby zabrać na te MŚ Miłosza Hebde, to też świetnie by sobie poradził i nie zdziwiłbym się jakby taka była decyzja trenera...



Skład:



rozegranie(bardzo mocne):

-Drzyzga- gra w Plus lidze i robi ciągłe postępy, bo praktycznie w każdym meczu dostaje szanse, wychodził już nawet w szóstce..



-Wroński- razem z Jasińskim często wchodzi na zmiany w Gorzowie



Środkowi(bardzo mocne):

- Kłos, Polański, Wiśniewski, Kasparek (kolejność nieprzypadkowa) - pierwsza trójka raczej pewna, choć Kasparek może atakować bo w Będzienie gra w szóstce...



Atak(bardzo mocny):

-Król- nie trzeba tłumaczyć, największy talent z tego rocznika, w Bielsku często wchodzi i sporo gra za Mikołajczaka



- Konarski- świeża krew w kadrze rocznika '89/90 ?? czemu nie :D Tym bardziej że wygryzł ze składu Janczaka, nie, nie kontuzja go wygryzła, bo złapał ja później...



- Hebda- a może ktoś z kadetów ??:) 207cm i 350 zasięgu to parametry, które sprawiają że powinien być brany pod uwagę również w tym roczniku, a to że zdecydowanie się wyróżnia na tle równolatków (w eliminacjach do MEk zdobył 71pkt w 13 setach, następny Polak zdobył ich 30 :D)

Ale teraz trzeba sobie zadać pytanie czy Kadeci sobie poradzą bez niego na ME i MŚ kadetów ?? tzn. odpowiedź jest prosta... nie... ale coś za coś...



-Mika- kończy mu się okres rekonwalescencji, ale wątpię żeby dał radę do maja dojść do jako takiej formy...



-Krzysiek- był na MEJ, więc tutaj też będzie brany pod uwagę, ale osobiście trochę wątpię w jego szanse, jego atutem jest to, że cały czas jest pod obserwacją Janaszewskiego, bo dalej uczy się w Spale...



Przyjęcie(niezłe):
jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić to nasza pięta achillesowa... jedynym wyjściem jest trójka z MEJ

Krzywiecki, Jasiński, Wójtowicz, ale za niegrającego Kozłowskiego zabrałbym Michała Paniączyka, który całkiem nieźle sobie radzi w Wieluniu...



Libero(bardzo mocne):
-Zatorski(nie trzeba komentować) -Swaczyna

-Sebastian Tylicki z Delecty Bydgoszcz, może i nie gra, ale z tego co pamiętam był najlepszym libero MPJ, więc warto go brać pod uwagę..\


Zobaczymy co jest w stanie jeszcze wymyślić trener Karol Janaszewski, ale jakichś rewolucyjnych zmian nie należy się spodziewać... trzon zespołu to zawodnicy z Plus ligi i I ligi, dopełnieni rocznikiem '90, którzy jeszcze nie ukończyli Spalskiej "kuźni talentów" :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Jak sobie poczytałem trochę o postawie Hebdy w Rewalu (chyba też Twojego autorstwa ;) ), to poświęciłbym kadetów na rzecz juniorów, i go wziął na te eliminacje. Pisał o tym Chal w jednym z innych tematów, i ja się z tym zgadzam, że kadry juniorskie czy kadeckie powinny służyć w pierwszej kolejności kadrze seniorów jako "kuźnia talentów". Dlatego jeśli ma on szansę grać "o stopień wyżej" to tylko świadczy o jego ponadprzeciętnej postawie, i powinien z tego skorzystać. Fabianowi Drzyzdze gra z zawodnikami starszymi od niego o 2,3 lata wyszła jak najbardziej na dobre, i jeśli Miłosz się nie "spali" to i on sobie doskonale poradzi. Zwłaszcza z takim handicapem fizycznym (wzrost, zasięg).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Urban »

Ja z niecierpliwością czekam już na finały MŚ bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy z takim zespołem mogli tam nie pojechać.
A tam.. no cóż.. nie chcę nic mówić, ale rocznik '77 (lub jak kto woli 1997r.) wrócił ze złotem, 6 lat i rocznik '83 (2003r.) wrócił ze złotem.. teraz mija kolejne 6 lat ;) rocznik '89 (2009) wróci ze złotem ?!

Zobaczmy.. 6 lat temu w lidze grał już Michał Winiarski, a teraz gra więcej zawodników.
Dlatego odpuśćmy im jeszcze kadrę seniorów, niech przywiozą medal z MS :)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

W ramach przygotowań do eliminacji MŚ Juniorów w Indiach Polacy rozegrali dzisiaj mecz z Brazylią. Jako że byłem to walnę Wam opis tego co się działo.

Wyszliśmy w składzie: Włodarczyk (R), Konarski (A), Jasiński (P), Krzywiecki (P), Kasparek (Ś), Fitrzyk* (Ś), Wójtowicz.
* - nie jestem pewien nazwiska, niewyraźnie spiker mówił, a jedynie libero miał nazwisko na koszulce.
Na początku męczyli nam kapitana, czyli Mateusza Jasińskiego. Kilka razy pocelowali go zagrywką, dostał też dwa bloki. Jednak za nieskończone ataki trzeba obwiniać słabo dysponowanego Włodarczyka, który nie dość że był niedokładny, to pakował praktycznie zawsze na podwójny blok. Obie ekipy na początku zrezygnowały z mocnych zagrywek, mimo to bloków było sporo, po obu stronach. Jednak poza tymi agresywnymi, Brazylijczycy dołożyli kapitalną grę blokiem pasywnym, przez co konsekwentnie zwiększali przewagę. Obie ekipy bardzo mało środkiem, mimo niezłego przyjęcia, naliczyłem może 3 akcje, z tego raptem jedna u nas. Jednak jeden ze środkowych Brazylii, Isaac Santos (o ile dobrze usłyszałem nazwisko), wykazał się w innym elemencie - w zagrywce. Pogrążył nas zupełnie, dzięki niemu Canarinhos nabrali dystansu i pewnie wygrali seta do 16-tu.

Drugi set to dwie zmiany: za Włodarczyka wchodzi Wroński, zaś Jasiński zostaje zmieniony przez Mateusza Mikę (bogu dzięki u fryzjera był). No i Brazylijczycy przestawili się z Jasińskiego na Mikę, i bili zagrywkami w niego, jednak ten lepiej sobie poradził niż jego poprzednik. Jak się rozegrał zaczął nieźle przyjmować i świetnie bronił, dzięki czemu mieliśmy kontry. Obie drużyny wzmocniły zagrywkę. U nas większej zmiany w jakości przyjęcia nie było, za to Brazylijczycy już mieli większe problemy w tym elemencie. Była to jednak zasługa naszych, a nie nonszalancja Canarinhos. Warto też wspomnieć o grze Wrońskiego. Jakoś kapitalnie nie zagrał, ale na tle Włodarczyka zaprezentował się dobrze, przede wszystkim rozruszał nieco środkowych. Partia dla nas, do 20-tu.

W trzecim secie za nieźle spisującego się do tej pory Krzywieckiego wszedł Kozłowski. Dodatkowo Gościniak dał odpocząć Konarskiemu, i wpuścił Janka Króla. I trafił w dziesiątkę. Fe - no - me - nal - ne zawody Janka Króla. Od początku spotkania grał na bardzo wysokim poziomie, kończyło to co dostał, choć niektóre piłki były tak niedociągnięte, że wychodziła z tego blua (mam nadzieję że nie przekręciłem, chodzi o atak spomiędzy stref 6 i 1). Znowu celowano w Mikę serwisami, ale ten ogarniał sprawę, i nie traciliśmy punktów. Zaczęliśmy dobrze czytać ich grę, podbijać piłki, to zaczęli więcej grać środkiem. I byli tam bezbłędni, bo jednak na tej pozycji odstawaliśmy na kilometr. Generalnie gra była przy Brazylijczykach, ale ci często mylili się w ataku, przez co wynik był dla nas korzystny. Dodatkowo każde wejście Króla na serwis to przynajmniej dwa punkty do przodu. Naprawdę, mnóstwo dobrej gry było przy nim. Nieźle pracowaliśmy blokiem. Trener tamtych w końcu uznał, że taktyką niewiele zmieni, i zaczął mocno rotować składem. No i przecholował, bo jego zawodnicy pod koniec seta pogubili się, i akcje kończyły się albo ich błędem, albo naszym blokiem. Seta zakończył asem serwisowym bezbłędny Król. 25-17, a nasz atakujący zdobył tylko w tej partii dziesięć punktów, w tym aż cztery zagrywką.

W czwartym secie wrócił Krzywiecki za Kozłowskiego. Zaczęliśmy kiszkowato, bo po błędzie, bloku, i ich kontrze było już 0-3. Wroński zaczął gorzej rozgrywać, ale atakujący w miarę to poprawiali. Znowu dużo piłek do Króla, który niemiłosiernie obijał albo omijał blok Brazylijczyków. Dostał chyba na przerwie technicznej (8-7 dla nas) sypacz informacje, by pograć środkiem. Niestety, atak z pierwszego tempa nie istniał, i z 9-7 zrobiło się momentalnie 11-13. Gościniak próbuje coś zrobić, zdejmuje Krzywieckiego, wprowadza Kozłowskiego. Niewiele to zmienia, Brazylia trzyma nas na dystans (12-16). Po przerwie zmiana rozgrywającego, czyli wraca Włodarczyk. Gra Polaków coraz bardziej się upraszczała, ataki kończył praktycznie tylko Król (ale za to jak ^^). Potem na zagrywkę wszedł wspomniany Isaac Santos, i zaczął znów demolować nas swoją zagrywką. Generalnie przypomina mi Riada. Chudszy jest wprawdzie, ale tak samo mocny atak, dobry serwis, i nieco gorzej w bloku. Przy 13-19 Krzywiecki powraca na boisko za Kozłowskiego. Przy stanie 15-22 po raz pierwszy blokowany jest Król. Wówczas Mikę zmienia Jasiński. Obie zmiany na przyjęciu w żaden sposób nie zmieniły jednak obrazu gry, i set dla Brazylii do 17-tu.

Na tie-break został Jasiński. Zaczęliśmy dobrze, kontrę i przechodzącą skończył Krzywiecki. Potem dwa razy nas podbili i już był remis. Na zagrywkę wchodzi Santos (w 4 setach 14 punktów, świetny wynik jak na środkowego, ale z ataku to może z 5/6 punktów było) i od razu odskakują nam na dwa punkty. Nasza gra maksymalnie uproszczona. W pamięci mam jedną długą akcję, gdzie tylko Jan Król brał udział w ataku. W ogóle nie próbował gubić bloku Włodarczyk. Dwa razy podbili, za trzecim się w końcu nasz atakujący pomylił, ale miał dziś dodatkowo sporo szczęścia, bo sędzina wypatrzyła dotknięcie siatki. Konsekwentnie trzymali nas na dwupunktowy dystans, my poza tym mieliśmy sporo nieporozumień, gra zaczęła wyglądać nieciekawie. Przy 8-11 Mika zmienia Krzywieckiego. Potem punkt za punkt. Do ciekawych zagrań (niestety bardzo nielicznych, gra w tym meczu była bardzo prosta, bardzo dużo skrzydłami) należała niewątpliwie wystawa do Miki na kreskę. Nic to jednak nie pomogło, to samo co podwójna zmiana, i Brazylia wygrała tie-breaka do 12, i cały mecz 3-2.


Polska 2-3 Brazylia (16-25, 25-20, 25-17, 17-25, 15-12)


Na wyróżnienie u nas zasługuje oczywiście Jan Król (pod koniec cała publiczność tylko skandowała: Ja-nek, ja-nek), i Krzywiecki, który cały mecz zagrał bardzo solidnie zarówno na przyjęciu jak i w ataku. Konarski wiele nie pograł, a piłki dostawał fatalne, ale to co dostał odpowiednio to też skończył.

W Brazylii wszyscy raczej równo, jak szło to wszyscy grali dobrze, jak nie szło to mylili się wszyscy. Zapisałem sobie jednak trzy nazwiska: Isaac Santos (wspomiany), atakujący Geraldo (zasięg i niezły przegląd, przez co ładnie mijał nasz blok), i drugi rozgrywający Hugo Alves, który wg mnie zagrał lepiej od pierwszego, bo jak był na boisku to gra Canarinhos wyglądała na bardziej poukładaną. Reszty nazwisk nie wyłapałem, choć muszę się przyznać, że aż tak się nie starałem. Zapamiętam też jednego środkowego, mierzącego 215cm. ^^ Niestety, trener nie wpuścił go na boisko, więc nie było okazji zobaczyć go w akcji.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Arff »

Wielkie dzięki Dennis za relacje, wygląda na to że powoli skład się kompletuje... brakuje jeszcze Kłosa i Częstochowy :) czyli wszystkich z podstawowego składu poza Jasińskim, Krzywieckim i Królem:) Niepokoi mnie,ze powtarza się sytuacja z MEJ 2008 kiedy atakował tylko Król...

Cieszy postawa wracającego do formy po baaardzo długiej kontuzji Mateusza Miki :) Kiedy wrócą środkowi i Drzyzga na pewno ruszy się środek... Reprezentacja Brazylii to nie jest jakiś wyż tego rocznika, bo nawet w mistrzostwach Ameryki zajęli "tylko" 2gie miejsce, ale coś tam potrafią :) Na szczęście do eliminacji zostało jeszcze trochę czasu, a i rywale nie są zbyt wymagający :) NAjgroźniejszym rywalem są gospodarze, których ograliśmy nawet na MEJ kiedy chłopcy byli w fatalnej formie, poza Królem :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Arff pisze:(...)
Cieszy postawa wracającego do formy po baaardzo długiej kontuzji Mateusza Miki :)
W przyjęciu już sobie radzi dobrze, zwłaszcza jak na takiego draba. Lecz w ataku jak na razie sama technika. Nie wiem, czy nie chciał, czy nie mógł, ale bił lekko po kierunkach, żadnego mocnego zbicia. Ale co do niego jestem dobrej myśli.
Arff pisze: Kiedy wrócą środkowi i Drzyzga na pewno ruszy się środek...
Wówczas jestem raczej spokojny o naszą kadrę, bo Drzyzga nie boi się grać środkowymi, a Kłos z Wiśniewskim powinni to kończyć. Generalnie jak widziałem w TV słabsze mecze Kłosa, to i tak były mniej więcej na poziomie takim jakim prezentowali nasi środkowi wczoraj, więc jeśli mówią kibice Wa-wy, że potrafi grać dużo lepiej to tylko się cieszyć.
Arff pisze: Reprezentacja Brazylii to nie jest jakiś wyż tego rocznika, bo nawet w mistrzostwach Ameryki zajęli "tylko" 2gie miejsce, ale coś tam potrafią :) (...)
Widać, że od samego początku uczy się ich przede wszystkim świetnej obrony i asekuracji, tutaj grali bardzo dobrze, ale jeśli to była główna reprezentacja juniorów, to szału nie ma w porównaniu do tego, jak ich seniorzy zdominowali na kilka lat reprezentacyjną siatkówkę. A może to my po prostu jesteśmy silni i tak to wyglądało.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagorski »

Ja uważam, że kończy się panowanie Brazylii. Teraz będą zajmować coraz gorsze miejsca i w juniorach i w seniorach i w ogóle :D
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Marion »

Dennis Guilder pisze:ale jeśli to była główna reprezentacja juniorów
Z Brazylii nie było 7 podstawowych graczy, bo podobnie jak nasi mieli mecze w lidze. Tak przynajmniej mówił jeden z naszych kadrowiczów w wywiadzie dla konkurencyjnego portalu ;)

Od nich nie było kilku, od nas nie było kilku, czyli w sumie się wyrównuje ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

No tego się spodziewałem. Podejrzewam w szczególności, że podstawowy rozgrywający też był nieobecny, bo za prosta gra jak na nich, nawet biorąc pod uwagę ich młody wiek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

Niemcy - Polska 1:3 (17:25; 23:25; 25:18; 13:25)

więcej tu: http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ ... osci/20296

jestem trochę zaskoczona rozmiarem zwycięstwa. Sety do 17 i 13 z wicemistrzami Europy robią wrażenie :D

a Mika w szóstce :D :D :D

dziwi Drzyzga na ławce :o
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

Polska zagrała w składzie: Wiśniewski, Kłos, Mika, Jasiński, Konarski, Włodarczyk, Zatorski (libero)
Rozegranie: Włodarczyk
Środek: Wińsniewski, Kłos
Przyjęcie/atak: Konarski, Mika, Jasiński

Czyli Konarski na przyjęciu grał? Skoro Mika na ataku?

Kto zdobył ile punktów, da się to gdzieś sprawdzić?
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

nie, nie... sorry za zamieszanie :| już poprawiłam tamten post. na tej stronie było, że Polska zaczęła w ustawieniu Jasiński, Mika i Krzywiecki (zamiast Konarskiego). Później dopiero poprawili, albo miałam zwidy :D to też możliwe. Było normalnie. Mika i Jasiński na przyjęciu, Konarski na ataku. :D
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

A no to rozumiem już :) Interesuje mnie kto jak się zaprezentował ;)
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Drzyzga, Król i Krzywiecki na ławce, czyżby jakieś eksperymenty kadrowe? Niemniej jednak cieszy postawa naszych.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

Wiśniewski, Drzyzga, Jasiński, Kłos, Król, Mika i Zatorski (libero).

Niemcy - Polska 2:3 (22:25, 25:22, 25:21, 24:26, 10:15)

wczoraj było lepiej. Dzisiaj to tak ledwo, ledwo :D
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

Czy na prawdę nikt na tak wielkim forum nie wie który junior jak zagrał?
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Ciężko o takie info, kibiców pewno niewiele było, zwłaszcza że to nie w Polsce się działo.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

A nie ma prowadzonych statystyk albo relacji na stronie tych mistrzostw nawet ?
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

a na jakiej stronie są statystyki ze SPARINGÓW przed KWALIFIKACJAMI mistrzostw? i to jeszcze JUNIORÓW? :] nie ze wszystkich sparingów seniorów są dostępne, a co dopiero juniorów.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

majka86 pisze:a na jakiej stronie są statystyki ze SPARINGÓW przed KWALIFIKACJAMI mistrzostw? i to jeszcze JUNIORÓW? :] nie ze wszystkich sparingów seniorów są dostępne, a co dopiero juniorów.
W każdym razie chociaż na stronie naszej kadry lub juniorów powinny być. Temat brzmi kwalifikacje a nie sparingi, a nie śledzę co robią aktualnie juniorzy. Jak to sparing, to nie zdziwię się jak już w oficjalnych meczach wtopimy 3:0 (-15, -15, -15)
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

ty i ten twój wrodzony optymizm :D
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

Szkoleniowiec reprezentacji Polski juniorów zwrócił uwagę na to, że dzisiaj Polacy musieli walczyć nie tylko z przeciwnikiem na boisku, ale także z błędnymi decyzjami sędziowskimi, które niestety zdarzały się arbitrom dzisiejszego spotkania dość często.
Załamać się idzie z tymi sędziami. W polskiej lidze coraz mniej zależy od zawodników na boisku, teraz jeszcze juniorzy, na dodatek sparingi, na dodatek z Niemcami, których nikt nie lubi.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Ty Nagor popatrz na to z jasnej strony. Wygraliśmy z Niemcami, mimo że zawiązali koalicję z sędziami. :P Zaiste potęgą jesteśmy. :D
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

Patrząc na nazwiska etc. mamy dobry skład, ale niestety nie wiem jakim dysponują inni. Jeśli np. Rosjanie mają Michajłowa (nie wiem czy nie za stary) to nie ma czego szukać jeśli reszta też na takim poziomie :D
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

Michajłow '88 rocznik, za stary ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

Skończyło się rumakowanie, trzeci mecz przegrany, na rozegraniu Drzyzga, coś mu nie idzie dziwnym trafem...
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

Niemcy - Polska 3:1 (25:17; 22:25; 25:22; 29:27)

Polacy wystąpili w składzie: Krzywiecki, Kłos, Wójtowicz, Polański, Konarski, Włodarczyk, Zatorski (libero) oraz Król, Wiśniewski, Jasiński, Mika, Drzyzga,

chyba jednak NIE było Drzyzgi na rozegraniu, Nagorze :] chyba można zakładać, że dziś w podstawie grały rezerwy. Oczywiście oprócz Zatorskiego i Kłosa.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Guilder »

majka86 pisze:Niemcy - Polska 3:1 (25:17; 22:25; 25:22; 29:27)

Polacy wystąpili w składzie: Krzywiecki, Kłos, Wójtowicz, Polański, Konarski, Włodarczyk, Zatorski (libero) oraz Król, Wiśniewski, Jasiński, Mika, Drzyzga,

chyba jednak NIE było Drzyzgi na rozegraniu, Nagorze :] chyba można zakładać, że dziś w podstawie grały rezerwy. Oczywiście oprócz Zatorskiego i Kłosa.
..i Krzywieckiego. Mika mimo dobrych występów moim zdaniem wciąż jest jeszcze rezerwowym.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: Nagor »

majka86 pisze:Niemcy - Polska 3:1 (25:17; 22:25; 25:22; 29:27)

Polacy wystąpili w składzie: Krzywiecki, Kłos, Wójtowicz, Polański, Konarski, Włodarczyk, Zatorski (libero) oraz Król, Wiśniewski, Jasiński, Mika, Drzyzga,

chyba jednak NIE było Drzyzgi na rozegraniu, Nagorze :] chyba można zakładać, że dziś w podstawie grały rezerwy. Oczywiście oprócz Zatorskiego i Kłosa.
Inna strona podała skład w taki sposób, że wyglądało jakby Drzyzga był w pierwszym składzie. No nic, mój błąd.
...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata Juniorów- kwalifikacje

Post autor: majka86 »

..i Krzywieckiego. Mika mimo dobrych występów moim zdaniem wciąż jest jeszcze rezerwowym.
skąd to przekonanie? masz jakiś kontakt z kadrą? serio pytam.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”