Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Basil »

Proponuję założyć temat, który stanie się swoistym kompendium wiedzy dla osób, które nie zamierzają wspierać zgniłych kapitalistów i pragną obejrzeć reprezentację kraju w którym płacą podatki za darmo.

Na szybko przeglądnąłem mainstreamowe media i nie znalazłem żadnego tego typu poradnika a myślę, że z powodu nazwijmy to dziennikarskiej solidarności czegoś takiego już się nie doczekamy. Ja sam korzystam z pakietu Polsat dzięki popularnej kablówce dlatego w najbliższym czasie zamierzam rozglądnąć się po programie tych wszystkich zagranicznych stacji, którym rzekomo miały być sprzedane prawa do transmisji (oczywiście najpierw trzeba potwierdzić, że takie w ogóle istnieją) a wyniki swojego "śledztwa" opublikuję w tym temacie.

Wszystkich użytkowników zachęcam do takiego działania i podzielenia się zdobytą wiedzą z innymi. Na koniec najważniejsze - aby wszystkie kwestie formalne się zgadzały publikujemy tylko l e g a l n e źródła.
[edit]
Matius

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Matius »

Nie wiem czy takie petycje mają jakąś siłę, podejrzewam że nikłą, ale kto chętny niech się podpiszę. Już prawie 10 tys. podpisów.

http://www.petycjeonline.com/chcemy_mec ... m_polsacie
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Na pewno warto uzbroić się w SopCasta. Tam zawsze jakiś stream w dobrej jakości się znajdzie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

Nawet na najlepszym streamie nie bezie jakość HD, albo chociaż 480p, ale ja mam CP wiec mi to lotto :D
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: ligamistrzow »

polecam wykupic weeb.tv na miesiąc za 20 PLN i napewno bedą tam transmisje w HD , do tego cała oferta NC+ i masa innych programow
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

bytrek pisze:Nawet na najlepszym streamie nie bezie jakość HD, albo chociaż 480p
Zdziwiłbyś się.
bytrek pisze:...ale ja mam CP wiec mi to lotto :D
Ale jesteś fajny :o
AZS CZĘSTOCHOWA!
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: SerCos »

Zgadza się. Mówił, tylko jeszcze o cenie nic nie wiadomo. Największe kablówki jak na razie się nie zadeklarowały.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Właśnie oglądam sobie mecz o Tarczę Wspólnoty na SopCastcie i tak to wygląda:

Obrazek

Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę teorię, że nie da się znaleźć darmowego streamu z HD :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Klugenhammer »

Nie liczyłbym zbytnio na transmisje internetowe, oczywiście poza Iplą. Polsat zapewne będzie je tropił i zwalczał wszelkimi sposobami. A jeśli komuś wydaje się, że polsatowcy są bez szans w tej walce z internetem to przypominam przypadek transmisji z walki Adamek-Kliczko we Wrocławiu, kiedy to udało się im skutecznie blokować masę streamów.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

lucass90 pisze:Właśnie oglądam sobie mecz o Tarczę Wspólnoty na SopCastcie i tak to wygląda:

Obrazek

Całkiem nieźle, biorąc pod uwagę teorię, że nie da się znaleźć darmowego streamu z HD :)
Nie wiem czy akurat w tym przypadku, ale za wschodnią granicą transmisje hd na sopcaście puszczają całkiem dobrze prosperujące, ale raczej łatwe do zaorania na drodze prawnej - gdyby działały w cywilizowanej Europie, firmy, które środki pozyskują przez sprzedaż reklam w transmisjach. U nas będą partyzanckie streamy 800 kbps, z kafelkami 10x10 pikseli.

A no i streamy na sopcaście z siatkówki to chyba widziałem kilka razy z Serie A z ruskiej telewizji. Nie to zainteresowanie, co piłka nożna czy tenis.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Ależ jakże to?! Przecież transmisje wykupiło 200 krajów i zainteresowanie Mistrzostwami jest przeogromne!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Basil »

Zdaję się, że wszelkie serwisy streamujące, o których piszecie robią to raczej nielegalnie... Z kablówką jest o tyle problem, że zagraniczni nadawcy mogą wyłączyć sygnał dla naszego regionu.
[edit]
kanimo

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: kanimo »

Najrozsadniej bedzie jak wrzucimy streamy tuz przed meczem.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

A niby po co to robić? Żeby je zablokowali? Streamów z każdego pojedynczego meczu będzie pewnie naście, wystarczy poszukać w google.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Klugenhammer »

Czy ktoś nadal wierzy, że Polsat będzie bezczynnie przyglądał się nielegalnym streamom z MŚ?
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,164 ... #BoxBizTxt
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: sb.slav »

Miałem to samo linkować :) Polsat staje się bad-boyem, synonimem bezdusznej, zhierarchizowanej korporacji, słynącej z gnębienia szarych ludzi.

I spoko, im szybciej skończy się polsatowanie w siatkówce, tym lepiej,
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: madlark »

chłopak robił to po amatorsku.
teraz będzie więcej kasy do wzięcia, więc jaki problem zrobić restream z kraju w którym polsat może sobie zgłaszać? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Streaming spoza granic UE i Polsat tego nie zdejmie w rozsądnym czasie. Kto się interesuje sharingiem kart ten wie, że każdy kumaty dostawca wynajmuje serwery w Rosji.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Klugenhammer pisze:Czy ktoś nadal wierzy, że Polsat będzie bezczynnie przyglądał się nielegalnym streamom z MŚ?
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,164 ... #BoxBizTxt
A Ty naprawdę nie wierzysz, że internety sobie z tym nie poradzą? ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Myślę, że dotychczasowa licealna partyzantka, która streamowała z polskich serwerów na odwal się dla kilkudziesięciu PLN zysku z reklam będzie efektywnie pacyfikowana przez Polsat. :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Od dawna nie korzystam z polskich streamów. Zaprawdę powiadam Wam - na pewno coś się znajdzie ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: radek0389 »

Jak ktoś by się miał ochotę wziąć i zrobić mały biznesik, to na serwerze za górami, za lasami to pewnie to zrobi, skomplikowane nie jest :D, tylko trochę czasu i zapału trzeba.

Jak donosi polsat:
Dodatkowo pracujemy nad rozwiązaniem, które umożliwi oglądanie Mistrzostw bez dodatkowych opłat abonentom sieci Plus.
Z tego wnioskuję, że dla osób z plusa udostępnią możliwość śledzenia na ipla. Ale narazie więcej informacji nie znalazłem.

Dzwoniłem wczoraj także na infolinię multimedia Polska, by zapytać o ofertę. Ma się wyjaśnić do końca tygodnia czy będą transmitować mecze, negocjują z polsatem ponoć.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Kuba_JW »

bytrek pisze:Nawet na najlepszym streamie nie bezie jakość HD, albo chociaż 480p, ale ja mam CP wiec mi to lotto :D
Tego akurat nie wiemy.
Wiemy natomiast ze pilka nozna juz od dawna jest tamw HD i tak jak widac na zdjeciach wyzej obraz jest kapitalny.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

Kuba_JW pisze:
bytrek pisze:Nawet na najlepszym streamie nie bezie jakość HD, albo chociaż 480p, ale ja mam CP wiec mi to lotto :D
Tego akurat nie wiemy.
Wiemy natomiast ze pilka nozna juz od dawna jest tamw HD i tak jak widac na zdjeciach wyzej obraz jest kapitalny.

To korzystając z okazi. Czasem oglądam jakiś mecz piłkarski w necie. Przenoszę obraz przez HDMI na TV i obraz jest do dupy podobny. Jak to poprawić
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Puszczając obraz ze steramu hd. Tylko ze na meczyki.pl to takich nie ma. Ipla w 720p daje radę na tv, no i te sopcasty i acestreamy, ale to serio watpię żeby były transmisje z meczów Polaków udostępniane przez obcokrajowców, no chyba ze zagramy z Rosja albo Włochami.

Jeśli chcesz zagraniczna piłkę nożna, to zainstaluj sopcast, linki na livefootball.ws.
lukaszsss
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lukaszsss »

Witajcie :)

Gdzieś na tym forum czytałem o czeskim kanale CT Sport jakoby miał nadawać Mistrzostwa. Powalczyłem i zdobyłem go...tyle że jak na razie w ramówce nie ma wzmianki o jakimkolwiek meczu. Ma ktoś jakieś informacje o nadawaniu tam lub na innym czeskim kanale typu Nova?

Jeśli pomożecie i okaże się że transmitują...mogę spróbować udostępnić stream :).
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Basil »

A czy ktoś ma jeszcze informacje a propos tego darmowego dostępu dla abonentów Plusa, o którym napisano wyżej?
[edit]
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Joker »

To chyba i tak trzeba dekoder kupić żeby był ten darmowy dostęp :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Jakaś reklamę widziałem katem oka w tv, w stylu masz abonament w Plusie, możesz mieć CP za złotówkę (pewnie przez 3 miesiące, a umowa na 2 lata :D)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”