Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: madlark »

bytrek pisze:ale nigdy tak nie było, więc teraz tylko tak gdybasz
Do tej pory też nie było specjalnych kanałów.
Jak polsat poczuje okazję wydarcia kasy, to nie będzie sentymentów.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Sierpniowy
Posty: 35
Rejestracja: 24 sie 2014, o 17:10

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Sierpniowy »

Ale wtedy faza grupowa byłaby za darmo. W prezencie dla abonentów.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: pewniak »

bytrek pisze: Nie rozumiem myślenia Polaków. W Stanach jest dokładnie tak samo, a nie ma marudzenia. Jak zapłaciłeś za swoją kablówkę, to masz standardowe programy Polsatu. Obejrzysz Plus ligę, ligę światową, ale Mundial nie jest w standardowym pakiecie.

Jak podpisywał umowę, to sprzedawca, dał ci w niej gwarancje, lub chociaż powiedział ustnie, że mundial obejrzysz w TV na pewno?
Generalnie masz rację. Tyle tylko że to oburzenie tu piszących wynika z poczucia oszukania. Ponieważ sternik polskiej siatkówki razem ze sternikiem sternika....yyyyy znaczy sternikiem sportu w Polsacie jasno i wyraźnie deklarowali Mistrzostwa w otwartych kanałach. Nie mówili wtedy że będzie tak, jeśli Państwo rzuci kasę. Nie było żadnych gwiazdek i przypisów. I nagle jak grom z jasnego nieba spada informacja że zakodowane!
A drugi aspekt, to kwestia nieudolności marketingowej. Przywołujesz przykład USA. Tylko że tam telewizje nie są wampirami i nie skupiają się na samym drenażu pieniędzy od ludzi, ale prowadzą intensywny marketing, który nakręca koniunkturę na wszystko co jest związane z danym wydarzeniem lub dyscypliną. A u nas....
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

pewniak pisze:...oburzenie tu piszących wynika z poczucia oszukania. Ponieważ sternik polskiej siatkówki razem ze sternikiem sternika....yyyyy znaczy sternikiem sportu w Polsacie jasno i wyraźnie deklarowali Mistrzostwa w otwartych kanałach. Nie mówili wtedy że będzie tak, jeśli Państwo rzuci kasę. Nie było żadnych gwiazdek i przypisów. I nagle jak grom z jasnego nieba spada informacja że zakodowane!
No właśnie. Od początku obiecywano nam, że Mistrzostwa będą w otwartej telewizji i nikomu nawet przez myśl nie przeszło, że może być inaczej. Różne imprezy sportowe już się w Polsce odbywały, z EURO 2012 na czele, i nigdy nie było takich wałków (nie liczę PPV z mordobicia różnego rodzaju). Jedynym wyjątkiem były bodajże Mistrzostwa Świata w Korei i Japonii w 2002, której transmitował, a jakże, Polsat.
Gdyby Polsat od początku grał w otwarte karty i zwrócił się do kibiców ze słowami "słuchajcie, brakuje nam kasy na zorganizowanie takich Mistrzostw, o jakich wszyscy marzymy i jesteśmy zmuszeni poprosić Was, kibiców, o pomoc w postaci wykupienia płatnych pakietów. Pomożecie?". Jestem przekonany, że w 99% przypadków odpowiedź brzmiałaby "Pomożemy!".
Jasne, wiem, że to gdybanie i najmądrzejszy (oraz najcnotliwszy) Polak po szkodzie, ale myślę, że właśnie tak by było. Nikt nie lubi być robionym w wała, a tak właśnie z polskimi kibicami postąpił Polsat. Ja czuję się oszukany i nie mam zamiaru nagle dopłacać do czegoś, co należy mi się za darmo. To tak, jakby zabrać kogoś na zakupy z okazji jego urodzin, pozwolić mu wybrać na co tylko ma ochotę, a przy kasie powiedzieć mu "sorry, ale musisz sam sobie za to zapłacić".
AZS CZĘSTOCHOWA!
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Jest transmisja (w tym także z meczu otwarcia) w rosyjskiej TV, ale na kanale Sport, który nie jest free-to-air.

http://news.sportbox.ru/video?date=2014 ... channel=37
\
zdzichu21
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2010, o 13:04

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: zdzichu21 »

Na platformie naziemnej CP pojawiły się nowe kanały o nazwie "Test Siatkówka" i wyświetla się plansza : "Test Usługi Wielokamerowej Tutaj testowo obejrzysz wybrane mecze Siatkarskich Mistrzostw Świata". Z uwagi na testowy charakter usługi mogą wystąpić utrudnienia w odbiorze.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Znajomi którzy wyjechali do pracy do RFN pytają, gdzie będzie można w Niemczech zobaczyć coś z MŚ 2014.

Ja nic nie znalazłem. Najprawdopodobniej na Sport1+, który ma umowę ze niemieckim związkiem siatkówki. No chyba, że nie ma w ogóle, ale to chyba mało prawdopodobne...
\
Edyta

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Edyta »

Czy ktoś z was natknął się może na rozpiskę programową tych czterech kanałów CP, czyli 444-447? Wyjeżdżam i muszę dziś zaprogramować nagrywanie niektórych meczów, a nie wiem, które będą na jakim kanale. W EPG jest rozpiska bodaj do poniedziałku, ale mnie interesują też kolejne dni. Z góry dzięki, gdyby ktoś mi coś podpowiedział.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Edyta

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Edyta »

Rzeczywiście, dobre i tyle. Dzięki.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Przeszukałem niemiecki internet i zero info o transmisji MŚ :(
Dostałem oficjalne info że null transmisje w DE. Czyli Polsat i FIVB nie ma ważnego rynku. Gratki.
\
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: SerCos »

W Argentynie podobno także nie będzie.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

SerCos pisze:W Argentynie podobno także nie będzie.
Widać, że są ofiary durnego terminu MŚ.
\
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: StanLee »

Tylko mi działa jeden z tych czterech programów?
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: tomko69 »

Jak dotąd tylko w programie są mecze na rai sport, program jest free na satelicie.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

tomko69 pisze:Jak dotąd tylko w programie są mecze na rai sport, program jest free na satelicie.
nie potrzebnie się łudzisz;)

BREAKING NEWS: Niemcy mają transmisję internetową - wszystkie 103 mecze za free kupione przez niemiecki związek olimpijski.

Także osoby mieszkające w RFN mogą pić szampana. http://www.volleyball-verband.de/index. ... 4alons7lg6
Oczywiście będzie geo-block także trzeba będzie jakoś kombinować z kupieniem proxy (o ile to da skutek).

Niestety kibice w Argentynie raczej nie zobaczą mundialu. Jest o tym pełno w social media. Chociaż argentyńska reprezentacja siatkarska jest popularna, to rywalizacji z koszykarzami nie wygrają. Być może jeszcze da się - tak jak w Niemczech - załatwić transmisję rzutem na taśmę.
\
Edyta

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Edyta »

Francuzi będą oglądać mundial na beIn Sports (różne kanały):
https://twitter.com/FFvolleyball/status ... 6869587968
Jak widać, zamierzają pokazywać nie tylko spotkania swojej ekipy. Zdarzało mi się znajdować streamy do beIn i oglądać ich live np. w LŚ. Przykładowy link: http://www.direct4live.com/2014/01/bein ... -14hd.html
Nie mam pojęcia, czy da się tym razem coś obejrzeć, ale zawsze to jakiś kolejny trop.
Byłam dziś wymieniać dekoder i spytałam panią w punkcie CP, czy widać wzmożone zainteresowanie. Pani twierdzi, że ruch znacząco wzrósł w związku z mś, nie nadążają zamawiać dekoderów. Twierdzi, że podpisują bardzo dużo nowych umów (czyli nie tylko wymiana dekoderów na HD).
Tutaj można znaleźć, co i kiedy pokazują http://www.beinsports.fr/programmes
Ostatnio zmieniony 29 sie 2014, o 19:05 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszsss
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lukaszsss »

Dla tych co wykupili kanaly w UPC, lub znaja kogos co wykupili. Warto zainteresowac sie tym od nich Horizon TV. Czyli mozliwosci ogladania twojej telewizji w necie lub na telefonach. Kosztuje to bodajze 5zl na miesiac jak sie nie myle. Dzwonilem tam i mowili ze beda Polsaty V. Na tym moze byc moze byc na raz zalogowane 3 osoby...wiec mozna sobie zrobic z kims zrzute lub dac gratis :).
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

https://twitter.com/hashtag/porunmundia ... e&src=hash
jak widać hashtag z żądaniem mundialu dla argetyńskich kibiców jest bardzo popularny. Oby stał się cud, bo argentyńscy kibice bardzo zasługują by zobaczyć swoją drużynę.

PS.
Polsat sprzedał prawa 20 podmiotom
-
Także miałem rację. Martwi skromne pokrycie Europy, ale płaci się frycowe za termin. MŚ 2010 były transmitowane nawet w Szwecji.
-
Obrazek
\
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bakek »

Tragedia z tymi transmisjami. Szczególnie w Europie.

Jak RAI nie zakoduje transmisji to jest często dostępne w telewizji satelitarnej. Może w necie też się znajdzie.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

bakek pisze:Tragedia z tymi transmisjami. Szczególnie w Europie.

Jak RAI nie zakoduje transmisji to jest często dostępne w telewizji satelitarnej. Może w necie też się znajdzie.
Kraje uczestników mają transmisje, ale brak innych państw (poza Rumunią i Macedonią). W 2010 wyglądało to znacznie lepiej jeśli chodzi o Europę, ale nie ma co się dziwić. W 2010 siatkarskie MŚ nie kolidowały z turniejem koszykarskim.

No i ciężko aby CNN czy BBC poinformowały o turnieju skoro nie mają highlights - przynajmniej wg powyższej grafiki.
\
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bakek »

Tu jest mowa tylko o transmisjach. Może highlightsy będą gdzieś jeszcze.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Zobaczymy. W każdym razie to będę śledzić magazyn World Sport na CNN.
\
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Chal »

bakek pisze:Tu jest mowa tylko o transmisjach. Może highlightsy będą gdzieś jeszcze.
Biorąc pod uwagę
Germany (News access only)
nie byłbym wcale taki pewny...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Chal pisze:
bakek pisze:Tu jest mowa tylko o transmisjach. Może highlightsy będą gdzieś jeszcze.
Biorąc pod uwagę
Germany (News access only)
nie byłbym wcale taki pewny...
No fakt;)
ale z drugiej strony nie pisze nic o innych news access rights, a przecież na pewno w np. Serbii coś powiedzą o MŚ w wiadomościach sportowych i pokażą migawki.

chcieli mieć ZDF na liście aby ładnie wyglądało;P
\
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Abdullo »

Dramat. Jak pomyślę o marketingu i programie Polska 2014 gdzie panowie z Polsatu piali z zachwytu o mega zainteresowaniu to nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Europa to jakaś tragedia. Ważnych dla promocji Polski krajów nie ma.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: mikser »

Abdullo pisze:Dramat. Jak pomyślę o marketingu i programie Polska 2014 gdzie panowie z Polsatu piali z zachwytu o mega zainteresowaniu to nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Europa to jakaś tragedia. Ważnych dla promocji Polski krajów nie ma.
Co nie przeszkodzi polsatowi po mistrzostwach odtrąbić sukcesu. Będzie zachwyt jak to wspaniała telewizja dokonała tyle dobrego. I w zapomnienie pójdą te wałki z transmisją.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Klugenhammer »

Dzisiaj w porannym programie PolsatNews Kmita mówił że zdjęcia z dzisiejszej ceremonii pojawią się w serwisach największych stacji na świecie (wymienił CNN i Euronews). Jeszcze lepszy był Krzysztof Ibisz: "transmisję będzie oglądać ponad miliard (M-I-L-I-A-R-D) ludzi na całym świecie".
Zastanawiam się czy oni rzeczywiście sami uwierzyli w to co mówią.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: pewniak »

Klugenhammer pisze:Jeszcze lepszy był Krzysztof Ibisz: "transmisję będzie oglądać ponad miliard (M-I-L-I-A-R-D) ludzi na całym świecie".
Zastanawiam się czy oni rzeczywiście sami uwierzyli w to co mówią.
Biorąc pod uwagę, że mistrzostwa będą dostępne m.in. w chinach, to nie jest to takie nierealne.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

pewniak pisze:
Klugenhammer pisze:Jeszcze lepszy był Krzysztof Ibisz: "transmisję będzie oglądać ponad miliard (M-I-L-I-A-R-D) ludzi na całym świecie".
Zastanawiam się czy oni rzeczywiście sami uwierzyli w to co mówią.
Biorąc pod uwagę, że mistrzostwa będą dostępne m.in. w chinach, to nie jest to takie nierealne.
Na pewno miliardy Chińczyków wstaną o 1-2 w nocy, by oglądać dzisiejszy mecz otwarcia...
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”