Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: radek0389 »

Basil pisze:A czy ktoś ma jeszcze informacje a propos tego darmowego dostępu dla abonentów Plusa, o którym napisano wyżej?
Ze względu, że w internecie znalazłem do tej pory jakieś ogólne informacje, postanowiłem zadzwonić na infolinię plusa (mam u nich jeden numer w mix i jeden na abonament). Istna katorga, dowiedziałem się od jakich szkód mogę ubezpieczyć dom w planie smartdom, jakie korzyści płyną ze współpracy z plusbankiem, wszystkie konfiguracje pakietów LTE i historię jak to plus jest pionierem tej technologii. Następnie kilkuminutowy felieton na temat paszportu polsatu. Dodatkowo przedstawiono mi ofetę Ipli, odczytując dosłownie nazwę kanału po kanale z krótką charakterystyką każdego z nich. Potem chyba był jeszcze konkurs z nagrodami i wreszcie ulga i chwila spełnienia - "Aby połączyć się z konsultantem wybierz 0". Wybrałem, czekam, czekam i czekam, po 30 min pogodziłem się z porażką.
Podsumowując cała ta męka, aby zadać proste pytanie: "W jaki sposób będąc abonentem plusa mogę śledzić zmagania siatkarzy podczas mundialu 2014" okazała się zmarnowana. Jak będę w centrum to podejdę do punktu plusa i zapytam, opublikuję tu czego się dowiem.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć
Na pewno nie w UPC.
Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na trybunach, przygotowaliśmy rewelacyjne rozwiązanie: do sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC trafi cały pakiet dodatkowy, który będzie zawierał wszystkie spotkania siatkarskiego mundialu.
http://newsroom.upc.pl/dopinguj-polskic ... rzy-w-upc/
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Noworoczny »

Mistrzostwa świata (no, nie całe) za darmo* by ktoś chciał i był sympatyczny, może zobaczyć u mnie (-:




*kibice Skry będą jednak musieli zapłacić - nad formą zapłaty mogę się zastanowić (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
faf
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 09:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: faf »

lucass90 pisze:
Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć
Na pewno nie w UPC.
Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na trybunach, przygotowaliśmy rewelacyjne rozwiązanie: do sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC trafi cały pakiet dodatkowy, który będzie zawierał wszystkie spotkania siatkarskiego mundialu.
http://newsroom.upc.pl/dopinguj-polskic ... rzy-w-upc/
Ciekawe ile sobie za to krzykno :v
a
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: radek0389 »

lucass90 pisze:
Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć
Na pewno nie w UPC.
Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na trybunach, przygotowaliśmy rewelacyjne rozwiązanie: do sprzedaży w Telewizji Cyfrowej UPC trafi cały pakiet dodatkowy, który będzie zawierał wszystkie spotkania siatkarskiego mundialu.
http://newsroom.upc.pl/dopinguj-polskic ... rzy-w-upc/
Ale na darmowe transmisje w kablówkach/innych sieciach, nikt chyba nie liczył i nie liczy. Pytanie tylko czy udostępnią po kosztach zakupu czy też doliczą sobie marżę.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: SerCos »

W Vectrze trudno się dowiedzieć czegokolwiek. Osobiście będę dzwonił wieczorem. Z tego co wyczytałem, możliwy nawet dostęp od 1 zł, aż do 99 PLN. Brak jednolitej oferty, aby się czegoś dowiedzieć trzeba kontaktować się indywidualnie.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Basil »

Tak ale ja miałem na myśli tą ofertę dla abonentów Plusa pod ewentualne transmisje w Ipla...
[edit]
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: OldTimer »

Basil pisze:Tak ale ja miałem na myśli tą ofertę dla abonentów Plusa pod ewentualne transmisje w Ipla...

Kolega się dowiadywał i okazuje się, że abonent plusa może kupić (podpisać umowę) dekoder już od 9.90zł. Przez pierwsze 2 miesiące umowa jest darmowa, ale potem płaci się normalnie. Nie wiem tylko jaka jest minimalna długość umowy. Tak czy inaczej bycie w Plusie pozwala jedynie kupić dekoder za 9.90.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: leeon »

Heh niezłą ofertę Kmita zaproponował. Nie ma co biznes to z Solorzem potrafią robić że hej. No i ta misja upowszechniania.... dekoderów HD CP.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Joker »

No dobra ale jak się kupi ten dekoder za dyche to potem ile się płaci co miesiąc?

Edit: z tego co widzę na stronie plusa to dekoder można wziąć za złotówkę a niby płaci się Dyszke co miesiąc(najtańszy pakiet Rodzinny HD)ale nie wiem :)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2014, o 14:13 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: leeon »

Pewnie nie ma zniżki na abonament. Więc za najniższy będzie jeden program sd.

Zawsze można iść do Noworocznego, no chyba że sąsiad okno zasłoni...
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: rzr »

Dekodery hd dają do najniższego abonamentu(jak jesteś nowym klientem) już od dłuższego czasu - wiem bo tak mam.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
lukaszsss
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lukaszsss »

Niestety dostałem informacje że CT Sport nie planuje nadawać mistrzostw. Nie wiem jak inne dostępne na południu czeskie kanały, ale skoro ich reprezentacja nie gra...to nie spodziewałbym się transmisji :<
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: banro9 »

Multimedia w cz-wie nie odkoduje....patologia....wie ktoś może czy Niemcy transmitują?
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

banro9 pisze:Multimedia w cz-wie nie odkoduje....patologia....wie ktoś może czy Niemcy transmitują?
Rozumiem, że chodzi Ci o to, że MultimediaPolska nie kupiła praw od Polsatu, bo to że mecze są zakodowane to wiadomo.

Niemcy chyba dają na Sport1, ale nie raczej na kodowanym Sport1+
\
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: banro9 »

Dzięki....masz rację chodzi o Multimedia Polska...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

banro9 pisze:Dzięki....masz rację chodzi o Multimedia Polska...
No wiadomo, że MMP, ale o co z tym "nie odkodowaniem"? Nie liczyłbym aby jakaś kablówka odkodowała za free kanały z MŚ. Słyszałem, że mniejsze już mają za 100zł.
\
banro9
Posty: 60
Rejestracja: 31 sty 2011, o 06:46
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: banro9 »

tzn że nawet za pieniądze nie...ale tak chyba napisałem...no mozna inaczej zrozumieć:)....ale dzięki za odpowiedz:)
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

banro9 pisze:tzn że nawet za pieniądze nie...ale tak chyba napisałem...no mozna inaczej zrozumieć:)....ale dzięki za odpowiedz:)
Byłem na zakrapianym grillu, więc może źle zrozumiałem;D

I nie ma żadnej nadziei, że MMP dogada się z Polsatem?
\
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: radek0389 »

hugo pisze:
banro9 pisze:tzn że nawet za pieniądze nie...ale tak chyba napisałem...no mozna inaczej zrozumieć:)....ale dzięki za odpowiedz:)
Byłem na zakrapianym grillu, więc może źle zrozumiałem;D

I nie ma żadnej nadziei, że MMP dogada się z Polsatem?
Wczoraj widziałem reklamę polsatu o MŚ, żeby kupować dostęp u swoich operatorów kablowych. Na ekranie pojawiły się loga i nazwy tych operatorów, wśród nich na pewno widziałem logo Multimedia Polska i choćby Vectre. Sam jestem zainteresowany będąc abonentem MMP.

Edit: Dzwoniłem na infolinię MMP, dostałem informację, że transmisje są pewne, teraz tylko ustalają po jakiej cenie i dlatego jeszcze nie pojawiła się oficjalna informacja.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: pk+ »

hugo pisze:
banro9 pisze:Dzięki....masz rację chodzi o Multimedia Polska...
No wiadomo, że MMP, ale o co z tym "nie odkodowaniem"? Nie liczyłbym aby jakaś kablówka odkodowała za free kanały z MŚ. Słyszałem, że mniejsze już mają za 100zł.
Jeśli oferta Polsatu dla innych operatorów podobno była na poziomie 90zł, to 10% marży mniej więcej należy się spodziewać więc cena będzie w granicach 100zł, bo wdrożenie nowych kanałów pewnie trochę pracy kosztuje, a nikt nie spodziewa się jakiegoś gigantycznego zainteresowania żeby działać na minimalnej marży.

Ale to nie jest wina kablówek, tylko świadome działanie Polsatu - liczą pewnie że część kibiców zamiast zapłacić jednorazowo 100zł, wypowie umowę i kupi w jakiejś promocji CP... nie chcę reklamować kto chce wejdzie na stronę - koszty startowe są znacznie niższe, a przy każdej ofercie na pierwszym miejscu informacja o MŚ. Tym bardziej skusić mogą się kibice którzy mają tylko TV naziemną i możliwość podpięcia kablówki lub talerza. MŚ mogą przyciągnąć niezdecydowanych tylko do CP, dla żadnego innego operatora MŚ w ofercie nie są atutem.

Popatrzyłem z ciekawości bo abonentem CP jestem dłuższy czas... ale zaporowa cena dla operatorów kablowych przy równocześnie "fajnych" ofertach CP pokazuje czarno na białym o co chodzi - na pewno nie o popularyzację siatkówki :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: luk_m5 »

Jest już oferta w ipla. Można wykupić tylko cały pakiet. Cena 99 zł. Szkoda że nie można kupować dostępów do pojedynczych meczów.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Pele »

luk_m5 pisze:Jest już oferta w ipla. Można wykupić tylko cały pakiet. Cena 99 zł. Szkoda że nie można kupować dostępów do pojedynczych meczów.
Zdajesz sobie sprawę że spora częsci meczów nie znalazłaby żadnego chętnego do obejrzenia?
Choć znalazłyby się mecze oblegane z chęcią
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: luk_m5 »

Zdaję sobie sprawę, ale z drugiej strony kto będzie miał czas i możliwość żeby obejrzeć wszystkie mecze turnieju? A tak zakup dostępu przez np. SMS do konkretnego meczu byłby pewnie popularny. Myślę że mecze Polaków, jak i te pomiędzy czołówką światową cieszyły by się bardzo dużym zainteresowaniem
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: pk+ »

Pele pisze: Zdajesz sobie sprawę że spora częsci meczów nie znalazłaby żadnego chętnego do obejrzenia?
Choć znalazłyby się mecze oblegane z chęcią
No ale powiedzmy 3 czy 5zł za mecze naszych byłaby skłonna kupić duża rzesza Polaków, a liczba ta by rosła wraz z ewentualnymi postępami naszych w drodze do medalu, ewentualny mecz o medal miałby prawdopodobnie mnóstwo oglądających. W obecnej sytuacji załóżmy że Polacy dojdą do medalu, kto wtedy zapłaci 100zł żeby ten jeden mecz zobaczyć?

Czyli znowu wracamy do punktu wyjścia, żarliwy kibic zaciśnie zęby i zapłaci komuś 100zł z tego 90zł Polsatowi, niedzielny kibic może pójdzie gdzieś do znajomych albo w knajpce przy piwku, a ktoś kto niespecjalnie interesuje się siatkówką nie zobaczy nic.
A jeśli przyjmiemy mniej optymistyczne (i bardziej realne) założenia, że Polska nie będzie miała medalu...

Wielka impreza w kraju a popularyzacja dyscypliny żadna - Polsat sam sobie strzela w kolano, no chyba że chcą się wycofać z siatkówki i odcinają kupony.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Będzie strefa kibica w Londynie, pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Londynie, Skry i Polonii VC.
Buku09
Posty: 25
Rejestracja: 19 sie 2014, o 12:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Buku09 »

compact pisze:Będzie strefa kibica w Londynie, pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Londynie, Skry i Polonii VC.
Mozna prosic o jakies detale?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Mają podać wkrótce na facebooku Skry.
lukaszsss
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2014, o 12:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lukaszsss »

A jeżeli jakaś knajpka ma dekoder Cyfrowego Polsatu to może normalnie puszczać mundial?...czy polsat jakoś to zablokuje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”