Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Abdullo »

hugo pisze:@Klugenhammer ma rację.

Kraje arabskie to BeiN Sports (dawna Al-Dżazira), czarna Afryka to SuperSport. Bałkany to SportKlub, a w Ameryce Środkowej też zwykle jest jakiś jeden nadawca.
Wystarczyło sprzedać to do telewizji Watykańskiej, która jest ogólnoświatowa i było by po kłopocie.
To wszystko to kolejny przykład jak tendencjnie było prezentowane to w Polsacie. My, Polacy finansujemy zabawę dla całego świata.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

Abdullo pisze:
hugo pisze:@Klugenhammer ma rację.

Kraje arabskie to BeiN Sports (dawna Al-Dżazira), czarna Afryka to SuperSport. Bałkany to SportKlub, a w Ameryce Środkowej też zwykle jest jakiś jeden nadawca.
Wystarczyło sprzedać to do telewizji Watykańskiej, która jest ogólnoświatowa i było by po kłopocie.
To wszystko to kolejny przykład jak tendencjnie było prezentowane to w Polsacie. My, Polacy finansujemy zabawę dla całego świata.
:P
Żeby mieć większość świata wystarczy sprzedać prawa:

Eurosport - Europa + Azja Południowo-Wschodnia (Malezja, Tajlandia, Filipiny) i Australia

SuperSport - Czarna afryka

Direct TV - USA, Ameryka Środkowa i Karaiby.

BeIN Sports - Świat arabski

+ po jednym nadawcy z np. Japonii, Chin, Brazylii, Argentyny, Kolumbii, Wenezueli, Indii, Nowej Zelandii.

Et voila! Mamy 90% świata.

PS. To nie jest zarzut w stosunku to PZPS, bo sprzedaż jednej stacji, która pokrywa 20+ państw to norma w każdej dyscyplinie halowej. Tylko FIFA/UEFA tak nie robią.
\
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Mam potwierdzone u źródła SopCastowe transmisje w jakości 2000kbps w języku polskim. Póki co nie wiadomo, czy będą to jedynie transmisje z meczów Polaków, więc nie będę podawał adresu, ale do piątku powinno być już wszystko wiadomo. W razie czego, na pewno podzielę się linkiem.

Zabawa co prawda nie będzie darmowa, ale wolę zapłacić komuś te pieniądze, niż słać je panu Solorzowi. Konto premium kosztuje tam kolejno 3zł(za 3 dni), 12zł(za 14 dni), oraz 23zł (za 30 dni). Jeśli ktoś kojarzy, o którą stronę chodzi, to może lepiej otwarcie nie ma co dzielić się linkiem, ze względu na smutnych panów z Polsatu, którzy mogliby biegusiem zacząć działać względem blokady transmisji :) Nie mam pewności, czy w ogóle by im się to udało, ale przezorny zawsze ubezpieczony.
W razie czego linki będę podawał na PW użytkownikom z większym stażem (sorry nowi!).
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Podrzuc linka na pw.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: krzysiu »

Możesz podrzucić linka na pw , choć ostatnio gdzieś widzialem taką promocję jak oglądałem jakiś mecz,ale nie pamiętam już nazwy :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Jeszcze gwoli wyjaśnienia. Transmisje premium (te płatne) są na stronie, a nie bezpośrednio w programie SopCast. Wyróżnia je to, że, pośród wielu darmowych linków sopcastowych podawanych przez właścicieli strony na ich fejsbukowym profilu, transmisje premium są z polskim komentarzem. Nie wiem, czy w ogóle będą linki do transmisji w stacjach zagranicznych, ale na wszelki wypadek zainteresowanym od teraz będę wysyłał adres do fejsbukowego profilu, na którym macie adres strony o której wspominałem, instrukcję korzystania z SopCasta w formie krótkiego filmiku, oraz link do jego pobrania.
AZS CZĘSTOCHOWA!
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

lucass90 pisze:Mam potwierdzone u źródła SopCastowe transmisje w jakości 2000kbps w języku polskim. Póki co nie wiadomo, czy będą to jedynie transmisje z meczów Polaków, więc nie będę podawał adresu, ale do piątku powinno być już wszystko wiadomo. W razie czego, na pewno podzielę się linkiem.

Zabawa co prawda nie będzie darmowa, ale wolę zapłacić komuś te pieniądze, niż słać je panu Solorzowi. Konto premium kosztuje tam kolejno 3zł(za 3 dni), 12zł(za 14 dni), oraz 23zł (za 30 dni). Jeśli ktoś kojarzy, o którą stronę chodzi, to może lepiej otwarcie nie ma co dzielić się linkiem, ze względu na smutnych panów z Polsatu, którzy mogliby biegusiem zacząć działać względem blokady transmisji :) Nie mam pewności, czy w ogóle by im się to udało, ale przezorny zawsze ubezpieczony.
W razie czego linki będę podawał na PW użytkownikom z większym stażem (sorry nowi!).
przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Solarz, aby mu nie płacić?

Odpowiedz jest prosta nic. Zastanawiam się, czy nie jesteś pracownikiem sopcastu.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: mikser »

bytrek pisze: przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Solarz, aby mu nie płacić?

Odpowiedz jest prosta nic. Zastanawiam się, czy nie jesteś pracownikiem sopcastu.
Co prawda nie do mnie ale: Solorz=Polsat=zakodowanie Mistrzostw odbywających się w Polsce dla własnych kibiców. Dla mnie to wystarczy, też nie zapłacę. Kasa musi się zgadzać, ale ja nie muszę do tego ręki przyłożyć, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę całą otoczkę od początku zagarnięcia transmisji przez pazerne słoneczko.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: leeon »

bytrek pisze:
lucass90 pisze:Mam potwierdzone u źródła SopCastowe transmisje w jakości 2000kbps w języku polskim. Póki co nie wiadomo, czy będą to jedynie transmisje z meczów Polaków, więc nie będę podawał adresu, ale do piątku powinno być już wszystko wiadomo. W razie czego, na pewno podzielę się linkiem.

Zabawa co prawda nie będzie darmowa, ale wolę zapłacić komuś te pieniądze, niż słać je panu Solorzowi. Konto premium kosztuje tam kolejno 3zł(za 3 dni), 12zł(za 14 dni), oraz 23zł (za 30 dni). Jeśli ktoś kojarzy, o którą stronę chodzi, to może lepiej otwarcie nie ma co dzielić się linkiem, ze względu na smutnych panów z Polsatu, którzy mogliby biegusiem zacząć działać względem blokady transmisji :) Nie mam pewności, czy w ogóle by im się to udało, ale przezorny zawsze ubezpieczony.
W razie czego linki będę podawał na PW użytkownikom z większym stażem (sorry nowi!).
przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Solarz, aby mu nie płacić?

Odpowiedz jest prosta nic. Zastanawiam się, czy nie jesteś pracownikiem sopcastu.

Co takiego? Abonenci kablówek płacą za programy Polsatu a mimo tego mają dopłacić. Wyciąganie ręce po pieniądze ludzi, którzy już za Polsat płacą, zarówno w formie pośredniej (to co chciano zrobić czyli próba wyciągnięcia kasy ze spółek SP) czy bezpośredniej (to co jest obecnie) do tego w zaproponowanej formie (niespodzianka na kilka tygodni przed) przy jednoczesnym towarzystwie wzajemnej polsatowskiej adoracji to dla mnie wystarczający argument.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Abdullo »

Piszcie na PW do niego. Pewne rzeczy nie warto załatwiać na publicznym forum. Jeszcze ktoś kogo sobie nie życzyć się tym zainteresuje. A wy publicznie umawiacie się na piratowanie. Po co wam dodatkowe pytania czy inne sprawy. Lucass90 dał proste instrukcje co i jak robić.

Swoją drogą to takie moralnie nieuczciwe. To jest płatne sprzedawanie czegoś do czego się nie ma prawa. Co innego robienie tego dla dobra publicznego i za darmo a co innego zrobienie sobie z tego źródła zarabiania kasy. Polsat choć strzelił sobie w stopę to może to niestety robic.

Ale każdy ma wybór. 23 pln za sopcast a chyba za 100 PLN w Ipli. Jedno jest piractwem a drugie legalne. Wybór należy do każdego z nas.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: hugo »

yanczylik pisze:sprawdziłem ani w rosyjskiej ani w białoruskiej tv niema transmisji z ms w rosyjskiej może będą mecze Rosjan i na tym koniec wiec mam nadzieje ze będą gdzieś streamy z meczów polaków
no to nie za ciekawie. Pamiętam, że większość meczów, które obejrzałem podczas MŚ 2010 miał komentarz rosyjski albo arabski.
\
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: OldTimer »

Zastanawiam się jak Polsat to rozwiąże. Mianowicie w sobotę na RaiSport 1 będzie transmitowany mecz otwarcia Polska-Serbia. Ciekawe czy Polsat jakoś go zakoduje.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: sowa »

Myślę że co do meczu otwarcia nie będą się wysilać, bo będzie leciał u nich też w otwartej stacji.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Klugenhammer »

OldTimer pisze:Zastanawiam się jak Polsat to rozwiąże. Mianowicie w sobotę na RaiSport 1 będzie transmitowany mecz otwarcia Polska-Serbia. Ciekawe czy Polsat jakoś go zakoduje.
Polsat nie będzie musiał kodować/zagłuszać transmisji RAI bo sami Włosi będą to robić. Każda stacja tv, która kupiła od Polsatu prawa telewizyjne nabywa je wyłącznie dla ściśle określonego terytorium nadawania. Polsat nigdy nie sprzedałby Włochom prawa do nadawania niezakodowanych meczów na teren całej Europy i Afryki Północnej. Mogą je pokazywać tylko w swoim kraju.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: yanczylik »

a te ich pseudo kanały z mundialem już nadają?
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Basil »

Abdullo pisze:Piszcie na PW do niego. Pewne rzeczy nie warto załatwiać na publicznym forum. Jeszcze ktoś kogo sobie nie życzyć się tym zainteresuje. A wy publicznie umawiacie się na piratowanie. Po co wam dodatkowe pytania czy inne sprawy. Lucass90 dał proste instrukcje co i jak robić.

Swoją drogą to takie moralnie nieuczciwe. To jest płatne sprzedawanie czegoś do czego się nie ma prawa. Co innego robienie tego dla dobra publicznego i za darmo a co innego zrobienie sobie z tego źródła zarabiania kasy. Polsat choć strzelił sobie w stopę to może to niestety robic.

Ale każdy ma wybór. 23 pln za sopcast a chyba za 100 PLN w Ipli. Jedno jest piractwem a drugie legalne. Wybór należy do każdego z nas.
Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...
[edit]
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: KChudz »

yanczylik pisze:a te ich pseudo kanały z mundialem już nadają?
Nadają ;) planszę reklamową.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: yanczylik »

KChudz pisze:
yanczylik pisze:a te ich pseudo kanały z mundialem już nadają?
Nadają ;) planszę reklamową.
już sprawdziłem na 3 i 4 kanale w pierwszych dniach nie będzie żadnego meczu na żywo
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: madlark »

bytrek pisze:
przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Solarz, aby mu nie płacić?

Odpowiedz jest prosta nic. Zastanawiam się, czy nie jesteś pracownikiem sopcastu.
Dla ciebie to normalne, że za coś płacisz dwa razy?
Opcja wszystko albo nic też ci się podoba?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: lucass90 »

Abdullo pisze:Ale każdy ma wybór. 23 pln za sopcast a chyba za 100 PLN w Ipli. Jedno jest piractwem a drugie legalne. Wybór należy do każdego z nas.
Ależ ja nikogo nie namawiam do takiego, wg. Ciebie nieuczciwego, sposobu oglądania Mistrzostw :) Po prostu wczoraj, podczas oglądania meczu Real Madryt vs. Cordoba spytałem na czacie właściciela strony, czy będą pokazywać MŚ w siatkówce. Odparł, że owszem i to w całkiem niezłej jakości. Podzieliłem się z Wami tą wiedzą i kto chce, ten skorzysta.

Odpowiadając na teorię, którą wysnuł jeden z forumowiczów... Otóż nie, nie jestem pracownikiem SopCasta :D Wiem o nim tyle, ile potrzebuję, czyli jak go włączyć i gdzie znaleźć najlepsze streamy. Nie ma w tym wielkiej filozofii. Jeśli ktoś chce płacić Polsatowi 100zł za transmisje - proszę bardzo, go ahead. Jednak ja za swoje UPC (a w nim komplet sportowych kanałów Polsatu) płacę już sporo i nie mam zamiaru dokładać prawie drugie tyle.
AZS CZĘSTOCHOWA!
faf
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 09:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: faf »

W UPC powstał kanał informacyjny, na którym będzie (prawdopodobnie dzisiaj) przedstawiona oferta Mistrzostw Świata - kanał nr 90. Na kolejnych 4 tj. 91, 92, 93 i 94 będą kanały Polsat Volleyball.

Edit: w UPC usługa kosztuje 79 zł, i jest 5 kanałów nie 4, ale chyba się po prostu pomylili i zdublowali jeden kanał.
a
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Joker »

A w UPC 79 zł za pakiet
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Tsiar »

Czy ktoś ma pojęcie, czy te mistrzostwa da się jakoś legalnie obejrzeć w Anglii? Iplę można oglądać tylko z Polski (tak twierdzą).
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Abdullo »

W Londynie jest strefa kibica.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: compact »

Tsiar pisze:Czy ktoś ma pojęcie, czy te mistrzostwa da się jakoś legalnie obejrzeć w Anglii? Iplę można oglądać tylko z Polski (tak twierdzą).
Poczytaj: http://www.vpnonline.pl/vpn-tv. Pewnie coś darmowego by się znalazło, ale lepiej zapłacić te kilkanascie złotych i mieć perfekcyjną prędkość.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: figol »

Niestety jestem uboższy o 100 zł trudno,oby było chociaż warto, raz na cztery lata tak se tłumacze, no nic, drożej to wyszło niż karnet na siłowni ale trudno jakoś to przeżyje, aaa w spółdzielni typo gadał że nawet nie spodziewał się takiego zainteresowania tymi MŚ więc chyba mimo wszystko polsat umie liczyć i przeliczył że na tym zarobi,oczywiście mimo wszystko kosztem siatkówki.A ciekawe jeszcze jak sama sprzedaż dekoderów czy im się poprawiło.
poznasz głupiego po czynach jego
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: Tsiar »

Dzięki compact, zainwestowałem w ten vpn i wygląda na to, że działa (tzn. mogę oglądać materiały, których dotychczas nie mogłem).
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

leeon pisze:
bytrek pisze:
lucass90 pisze:Mam potwierdzone u źródła SopCastowe transmisje w jakości 2000kbps w języku polskim. Póki co nie wiadomo, czy będą to jedynie transmisje z meczów Polaków, więc nie będę podawał adresu, ale do piątku powinno być już wszystko wiadomo. W razie czego, na pewno podzielę się linkiem.

Zabawa co prawda nie będzie darmowa, ale wolę zapłacić komuś te pieniądze, niż słać je panu Solorzowi. Konto premium kosztuje tam kolejno 3zł(za 3 dni), 12zł(za 14 dni), oraz 23zł (za 30 dni). Jeśli ktoś kojarzy, o którą stronę chodzi, to może lepiej otwarcie nie ma co dzielić się linkiem, ze względu na smutnych panów z Polsatu, którzy mogliby biegusiem zacząć działać względem blokady transmisji :) Nie mam pewności, czy w ogóle by im się to udało, ale przezorny zawsze ubezpieczony.
W razie czego linki będę podawał na PW użytkownikom z większym stażem (sorry nowi!).
przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Solarz, aby mu nie płacić?

Odpowiedz jest prosta nic. Zastanawiam się, czy nie jesteś pracownikiem sopcastu.

Co takiego? Abonenci kablówek płacą za programy Polsatu a mimo tego mają dopłacić. Wyciąganie ręce po pieniądze ludzi, którzy już za Polsat płacą, zarówno w formie pośredniej (to co chciano zrobić czyli próba wyciągnięcia kasy ze spółek SP) czy bezpośredniej (to co jest obecnie) do tego w zaproponowanej formie (niespodzianka na kilka tygodni przed) przy jednoczesnym towarzystwie wzajemnej polsatowskiej adoracji to dla mnie wystarczający argument.

Czyli lepiej wysłać te pieniądze komuś innemu, niż Solarzowi, który sponsoruje siatkówkę. Ciekawe czy bez niego w ogóle byli byśmy na tym mundialu. Nie rozumiem myślenia Polaków. W Stanach jest dokładnie tak samo, a nie ma marudzenia. Jak zapłaciłeś za swoją kablówkę, to masz standardowe programy Polsatu. Obejrzysz Plus ligę, ligę światową, ale Mundial nie jest w standardowym pakiecie.

Jak podpisywał umowę, to sprzedawca, dał ci w niej gwarancje, lub chociaż powiedział ustnie, że mundial obejrzysz w TV na pewno?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: leeon »

Ja mam CP. Co stoi jednak na przeszkodzie, by w sezonie CP uznał, że Play Off będą za dodatkową kasę. Ktoś obiecał że będą w cenie?
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata za darmo - gdzie zobaczyć

Post autor: bytrek »

ale nigdy tak nie było, więc teraz tylko tak gdybasz
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”