Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2009

Awatar użytkownika
jureczek
Posty: 177
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2009

Post autor: jureczek »

quentin7 pisze:
dreamer pisze:Indywidualnie zawodniczek nie chcę oceniać, bo jak już powiedziałem, przypadkowo zaszły dużo dalej niż powinny, dlatego taka masakra w dzisiejszym meczu. Niemniej jednak obok postawy dwóch zawodniczek nie można przejść obojętnie. Milena Sadurek i Mariola Zenik dzisiaj zaprezentowały szczyt degrengolady. Ręką i nogą podpisałbym się pod petycją, że za tak skandaliczną postawę zawodniczek reprezentujących kraj na arenie międzynarodowej, PZPS powinien stosować karną dyskwalifikację minimum na pół roku lub cały rok i to zarówno od gry w reprezentacji jak i w lidze. Może to nauczyłoby takie laleczki co to znaczy honor.
Po wczorajszym meczu z Niemkami też byś się podpisał, bo już nie pierwszy raz widzę, że piszesz tutaj o tych dyskwalfikacjach za skandaliczną postawe. Oczywiście ja też czasami jestem zwolennikiem takiego czegoś, ale jak widzę, że dana zawodniczka gra na beznadziejnym poziomie w kilku meczach, a nie w jednym. Jesli mialbym taka dyskwalfikaje nakladać to na Ize Belcik, ktora kompletnie niepotrafi rozegrywać, a to co pokazala w meczu z Holenderkami bylo kolejnym tego dowodem niestety.
Gratuluję obiektywizmu ;)
Pouczasz Drimera, że krytycznie podchodzi do gry Mileny Sadurek po jednym meczu, a sam oceniasz grę Izy Bełcik po rozegraniu kilku piłek w meczu z Holandią. Jak to mówi Biblia: "widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki we własnym oku nie dostrzegasz".
To jest jeżyk, mały jeżyk.
Jeżyk z kolców ma kołnierzyk.
Z kolców płaszczyk, z kolców szalik,
tylko nosek jak koralik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”