Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Elgarten »

Bartex pisze:Moglby ktos powiedziec co nie co o grze Adriana Buchowskiego ? W dzisiejszym meczu zdobyl 19 pkt 93% przyjęcia pozytywnego i 68% idealnego. Imponujace te staty . Zna ktos tego mlodziana :P ?
Dzisiejsze statystyki ma bardzo dobre, ale nie inaczej było wczoraj 23pkt, 90% przyjęcia pozytywnego, w tym 60% idealnego. Widać, że ciężko go złamać w przyjęciu. Trzeba go będzie zobaczyć w następnym meczu, bo ma jak widać ogromny potencjał :)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
mateusz
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:39
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: mateusz »

Bartex pisze:Moglby ktos powiedziec co nie co o grze Adriana Buchowskiego ? W dzisiejszym meczu zdobyl 19 pkt 93% przyjęcia pozytywnego i 68% idealnego. Imponujace te staty . Zna ktos tego mlodziana :P ?
Buchowski jest zawodnikiem bardzo dobrym technicznie. Widac to w jego przyjeciu i ataku. Często w ataku nie bije na siłe, tylko popisuje się znakomitymi zagraniami. Warunki fizyczne ma dobre, a do tego jeszcze ma spory wysok. Zagrywką też potrafi punktować seriami. Można to było zobaczyć podczas 1/4 i 1/2 mp juniorów, gdzie przy jego zagrywce zielona góra zdobywała dużo punktów, a w ataku był filarem drużyny.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

No więc chłopcy wygrali i awansowali do ćwierćfinału w którym zagrają z kimś z pary Hiszpania-Francja, tą drugą za wcześnie oceniłem, bo okazało się że po 1wszym secie robili z Białorusinami co chcieli :) Pocieszające jest to, że aż do finału omijamy Rosjan, mniej pocieszające jednak że ewentualny półfinał zagramy zapewne z mocną Belgią, która ograła za mocnych dla nas sparingpartnerów- Bułgarów 3:1 :)

EDIT:

Już wszystko jasne, baaardzo błędnie przeze mnie oceniona Francja ograła Hiszpanie 3:1 :) Co frustrujące we Francji gra jeden z filarów Mistrzów Europy JUNIORÓW sprzed roku- Earvin Ngapeth, nawiasem pisząc MVP ME juniorów :) I to, że jest liderem tej(kadetów) drużyny jest zdecydowanie zbyt mało powiedziane :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Bartex »

Czytajace relacje i ogladajac staty z mistrzostw kadetow nasunelo i mi sie pare pytan i niepewnosci. Moze ktos da rade mi je wyjasnic.

1. MAteusz Mika, ktory gral na ataku zostal przesuniety na przyjecie ?
2. W ostatnim meczu na pozycji atakujacego wystepowal MAteusz Piotrowski ?
3. Co sie dzieje z niekwestionowana gwiazda kadetow Miloszem Hebda ? kontuzja? mocna niedyspozycja ?
ja wam mówię - jest dobrze.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

1. MAteusz Mika, ktory gral na ataku zostal przesuniety na przyjecie ?
Mika grał na przyjęciu i czasami na ataku, teraz występuje na swojej nominalnej pozycji
Bartex pisze:2. W ostatnim meczu na pozycji atakujacego wystepowal MAteusz Piotrowski ?
Tak
Bartex pisze:3. Co sie dzieje z niekwestionowana gwiazda kadetow Miloszem Hebda ? kontuzja? mocna niedyspozycja ?
Hebda dopiero co wyleczył kontuzję i jest słabiej dysponowany w tym turnieju, ale w meczu z Holandią wszedł i pokazał trochę swojej gry, więc miejmy nadzieje że się obudzi...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: szarlej »

Drogi Arffie:D nie wiesz może czy gdzieś będzie relacja video z ćwiartki Polaków? Czy zostają nam tylko cyferki?
Libero który atakuje...
Piotrek-5-
Posty: 9
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 09:54
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Piotrek-5- »

Może i nie jestem Arffem, ale mogę Ci powiedzieć, że na stronie http://www.volleybal.tv/ można oglądać mecze Polaków na żywo.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Zarzucilem teraz mecz dziewczyn Rosja Holandia, wam też tak sie tnie? Poki co rozgrzewka, zobaczymy jak bedzie hulac na meczu.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Guilder »

Odpaliłem na próbę i jestem mile zaskoczony jakością. Nie przycina mi, o ile nie obciążam komputera zbyt dużą ilością procesów. Teraz tylko czekać do 18.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

U mnie nieciekawie co rusz przecina, zaczyna sie ładowac od 1 do 100%... to pewnie masz kilka mega transferu.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Guilder »

Ciężko powiedzieć, w każdym razie wspomnianego przez Ciebie ładowania w procentach jeszcze nie miałem, cały czas bezproblemowo leci transmisja. Spróbuj niepotrzebne rzeczy powyłączać, i odpalić to jeszcze raz. Jeśli nie pomoże to faktycznie wiele już nie zrobisz.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Ok, tak zrobie, moze poskutkuje. Mi juz z 8,9 razy wyskoczylo centralnie na srodku ekranu: "loading 1%.." najczesciej przy zmianie kamer z bocznej na rownoległą do koncowej lini.
Co do samego meczu Rosjanki ostro leją holenderki.
Nagorski
Posty: 419
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Nagorski »

Ale g..o trzeba ściągać jakiś syf od microsoftu. Niedoczekani 8-)
"Nie mamy już nic do wygrania w tej chwili, a szczególnie do przegrania" J. Strumiłło
Gdzie się podziali, dobrzy sędziowie... Dudek to taki fajny ptak.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

Na pocieszenie Wam dodam że nie ma transmisji z meczu Polaków... o 18 jest mecz Francja-Holandia, a o 20 grają Rosjanie... nie pamiętam z kim :) Więc miłego śledzenia cyferek sobie i Wam życzę ;/

tzn. tak wynika z rozkładu jazdy, żeby się upewnić trzeba poczekać do 18...

PS: Z meczu półfinałowego z ew. udziałem Polaków też nie będzie transmisji, dopiero w finale będzie można ich zobaczyć... o ile awansują, bo półfinał jest z piekielnie mocną Belgią :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Eee, to pewnie lipa bedzie i nie obejrzymy. Skoro te zawody sa w Holandii i akurat gospodarze graja o tej samej porze co Polska, to wiadomo ze na necie puszcza Holendrów.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Guilder »

Ehhh, smaku mi narobili a teraz takie świństwo :/ No trudno, miejmy nadzieję, że jednak w finale ich zobaczymy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Mecze mozna oglądac tylko na tej stronce co podał kolega Arff? Czy jakimś cudem zna ktos adres jakiejs innej stronki?
Z " LAIFU" na siatka.org wynika, ze juz graja jest 3:0 dla nas.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: maksik »

Brawo chłopaki !! Oby tak dalej !! :D 8-)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

i jest zwyciestwo nad Hiszpania 3:0!! Czekamy na statystyki... Teraz w polfinale Francja??
Jednak nie z francja, z Bulgaria lub Rosja
Kruczek
Posty: 74
Rejestracja: 9 mar 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Kruczek »

Florian pisze:i jest zwyciestwo nad Hiszpania 3:0!! Czekamy na statystyki... Teraz w polfinale Francja??
Ze zwycięzcą meczu Serbia-Belgia. Na razie 2:1 dla Serbii. Czyzby Arff sie pomylił ? :D
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Aha no wlasnie bo cos mi sie nie zgadzalo.. a co z tymi Belgami? To sa faworyci tego turnieju?? bo ja sie nie znam ale wynik mowi, ze Serbia dzielnie walczy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

Florian pisze: Teraz w polfinale Francja??
Jednak nie z francja, z Bulgaria lub Rosja

Belgia lub Serbia :)
Kruczek pisze: Ze zwycięzcą meczu Serbia-Belgia. Na razie 2:1 dla Serbii. Czyzby Arff sie pomylił ? :D

Serbia to również bardzo mocny przeciwnik, mają w swoich szeregach niesamowitego atakującego, który zdobywa im połowe punktów i zwie się Aleksandar Atanasijevic... czy jakoś tak :D Zawodnik Partizana Belgrad już w zeszłorocznych eliminacjach do ME juniorów siał postrach wśród rywali, jednak był tylko on i długo długo nikt, mimo że był 2 lata młodszy od reszty, dlatego Serbia w MEJ 2008 nie wystąpiła... jak widać ten rocznik Serbia ma lepszy i z Aleksandrem na czele są w stanie coś ugrać :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
reda
Posty: 95
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 03:58
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: reda »

Wygrana cieszy mamy strefę medalową oraz awans do Mistrzostw Świata i bardzo ciekawą grupę młodych zawodników. Adrian Buchowski dzisiaj słabiej bo został wyłączony z ataku ale kończył wszystkie piłki końcowe w setach. Ciekawie może być dalej. Powodzenia
:]
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

ja wiem czy 18pkt w 3 setach to tak słabiej :D wg. mnie jeszcze lepiej, biorąc pod uwagę zdobycz punktową/set to jego najlepszy wynik w tym turnieju :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Kruczek
Posty: 74
Rejestracja: 9 mar 2009, o 14:54
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Kruczek »

Czy Hiszpania popelnila az 30 błędow wlasnych ? :o
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Arff »

z tego co dobrze liczę to 20, a nie 30 :)

Wracając do Buchowskiego... tak prawda.. zaliczył słabszy mecz w przyjęciu, bo 88%/59%, to jak na niego słabiej :) Za to w ataku grał rewelacyjnie zdobywając 19 pkt. przy skuteczności 69% :D Jak najbardziej robi wrażenie :) Coś mi się wydaje, że Buchowski powalczy z Ngapethem, mimo że ten zdobył wczoraj 29pkt (Francja sama zdobyła wczoraj 52 pkt, czyli Aervin wygrał im 60% meczu :D) przy skuteczności 70%, ma słabsze przyjęcie, a do tego dzisiaj Francja gra baaaardzo trudny mecz z Rosją i jeśli odpadną to MVP zapewne wybiorą spośród finalistów :) Serbia jest mniej więcej na poziomie Hiszpania ale zamiast jednego lidera mają dwóch(na poziomie Ruiza) - Atanasijevicia którego wcześniej opisałem i przyjmującego Kovacevicia, który ładnie miecie zagrywką :)

Czy ktoś z administracji forum mógłby być tak dobry i zmienić temat wątku na "Mistrzostwa Europy kadetów 2009" czy coś w tym rodzaju, dziękuję... :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Kruczek
Posty: 74
Rejestracja: 9 mar 2009, o 14:54
Płeć: M

Mistrzostwa Europy kadetów 2009

Post autor: Kruczek »

Po prostu na siatce.org odjęli Mateuszowi Mice 10 zdobytych punktów stad taki bład w moich obliczeniach ;)
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

Jesli Polska pokonala Hiszpanów gładko 3:0, ta sama Hiszpania dzis pokonała gładko Belgów 3:0 a ta sama Belgia przegrala po zacietym boju z Serbia 2:3 to :D .... powinienem byc spokojny o wynik Polaków. Jednak mecz, meczowi nie rowny... a poki co Serbia nas łoi 8:4
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Bartex »

Chyba Milosz Hebda sie przebudza :D
ja wam mówię - jest dobrze.
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Turniej kwalifikacyjny do ME Kadetów w Rewalu

Post autor: Florian »

ktos wogole gdzies ten mecz ogląda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”