ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

bart
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:23
Płeć: M

ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: bart »

Czy wie ktos jakie stacje telewizyjne transmituja mistrzostwa w innych krajach?
Szczegolnie interesuje mnie na jakim kanale mozna zobaczyc mecze w Niemczech.
dzieki
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Mate »

bart pisze:Czy wie ktos jakie stacje telewizyjne transmituja mistrzostwa w innych krajach?
Szczegolnie interesuje mnie na jakim kanale mozna zobaczyc mecze w Niemczech.
dzieki
A nie mogłeś tego napisać w temacie ogólnym :x ?? Jeżeli chodzi o Niemcy to nie wiem. Jedynie laola1.tv i internet. Na Rai Sport są transmisje ze spotkań Włochów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Saph »

Skoro juz ten temat powstal, to ja sie przylaczam. Czy Niemcy transmituja to na jakims kanale?
Musze zmusic moja Niemke zeby mi wlaczyla ;)
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Mate »

Dzisiejsze półfinały na Rai: Polska - Bułgaria na Rai 3, zaś Francja - Rosja na Rai Sport.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: 23_Janne »

Nie sądzę, żeby Niemcy to gdziekolwiek transmitowali - siatkówka u nich jest, niestety, o wiele niżej w hierarchii, aniżeli ma to miejsce u nas.
Nawet gdyby awansowali do półfinału transmisji chyba tez by nie było...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Mate »

Z tego, co wiem to ZDF/DSF pokazuje mecze Niemców na ME, ale koszykarskich. Tak więc telewizje niemieckie odpadają.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: 23_Janne »

Mate pisze:Z tego, co wiem to ZDF/DSF pokazuje mecze Niemców na ME, ale koszykarskich. Tak więc telewizje niemieckie odpadają.
Dokładnie, DSF pokazuje koszykarskie ME... Siatkarskich transmisji nie było (i można przyjąć, ze już nie będzie) na żadnym niemieckim kanale.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: maksik »

Gdzieś w necie obejrzę półfinały?

edit: juz se poradziłem ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Nagor »

Dziękuje polszmatowi za pokazanie asa serwisowego bonka. Niedługo przez te reklamy od pierwszej przerwy technicznej do drugiej mecz nie będzie w ogóle transmitowany. Rozumiem, że lecą na kasę jak pies na kiełbasę, ale to przesada... Telewizja od siedmiu boleści.
...
santiago
Posty: 119
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:45
Płeć: M

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: santiago »

Faktycznie, Polsat zaczyna przeginac z tymi reklamami. Jesli juz musza to niech robia reklamy w przerwach technicznych i miedzy setami ale niech wyrabiaja sie z nimi ! Bo wczoraj cala akcja uciekla zanim wrocili do meczu.

Inna sprawa to to ze sposob realizacji tych mistrzostw jaki nam pokazuja Turcy to jakas kpaina. Ta kamera wkolo i kreci sie w rozne strony, nie nadazajac za pilka, nie mowiac o jakichs dziwnych ujeciach akcji.. Ale sami siebie wczoraj przeszli w momencie gdy zagrywal Piotrek Gruszka. Po jego zagrywce zamiast pokazac jak Bulgarzy przyjmuja i wyprowadzaja atak to ci caly czas pokazywali Piotrka tak ze ja nic nie widzialem cos sie dzieje i jedynie pan Swedrowski mnie poinformowal ze Bulgarzy zdobyli punkt bo inaczej bym tego nie wiedzial. Wiem, ze Piotrek to przystojny facet ale bez przesady..
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: lucass90 »

santiago pisze:Ale sami siebie wczoraj przeszli w momencie gdy zagrywal Piotrek Gruszka. Po jego zagrywce zamiast pokazac jak Bulgarzy przyjmuja i wyprowadzaja atak to ci caly czas pokazywali Piotrka tak ze ja nic nie widzialem cos sie dzieje i jedynie pan Swedrowski mnie poinformowal ze Bulgarzy zdobyli punkt bo inaczej bym tego nie wiedzial. Wiem, ze Piotrek to przystojny facet ale bez przesady..
Piotra Gruszkę ? Dla mnie "bohaterem" meczu był zdecydowanie prezydent Bułgarii...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Nowy
Posty: 219
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:02
Płeć: M
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Re: ME Turcja 2009 - Transmisje w TV

Post autor: Nowy »

Polsat Polsatem, reklamy reklamami, ale realizatorzy z Turcji kiepściutcy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”