Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: peter291 »

Witam wszystkich

Już jutro reprezentacja Polski juniorów rozpoczyna zmagania w ME na Białorusi. Faza grupowa to podział na 2 grupy po 6 zespołów. Do półfinału awansują 2 najlepsze ekipy z każdej z grup. Polacy w Bobrujsku zmierzą się z Turcją, Rosją, Niemcami, Holandią i Belgią. Druga grupa wydaje się być znacznie mocniejsza: Francja, Białoruś, Bułgaria, Serbia, Hiszpania oraz Włochy.
Ja osobiście widzę naszych chłopaków, przy dobrej dyspozycji, na miejscach 3/4. Szkoda by było nie wykorzystać sprzyjającego losowania.

Skład Polaków na ME 2010:

Rozegranie: Patryk Szczurek, Kacper Gonciarz

Atak: Miłosz Hebda, Mateusz Piotrowski

Środek bloku: Piotr Hain, Dawid Dryja, Tomasz Kalembka

Przyjęcie: Mateusz Mika, Adrian Buchowski, Wojciech Ferens, Krzysztof Modzelewski

Libero: Bartosz Kaczmarek

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: lucass90 »

Czy ktoś posiada jakąś informację dotyczącą transmisji z meczów Polaków?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

wpisałem w google "2010 CEV Junior European Championship live" i wyskoczyło mi strasznie dużo pasujących stron... większość to płatne telewizje internetowe, ale zdarzają się tam też bezpłatne transmisje... nie mam zielonego pojęcia czy to będzie działać, ale jak znajde coś działającego to wrzucę link... jak ktoś poszuka ze mną to być może będzie szybciej :P Trzeba zacząć szukać o 14, bo wtedy zaczynają się pierwsze mecze i można szukać prawdziwej transmisji ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Domelinho »

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Chal »

Na bwinie ma być, jeśli ktoś ma tam konto z wpłaconymi pieniążkami.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: peter291 »

No nareszcie... uff

Rejestrujemy sie za darmo na bet at home i mamy transmisje. Kamera zza boiska, teraz leci mecz Holandia Niemcy :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Mate »

Nie ma żadnych alternatyw dla bwin'a. Chyba, że ktoś znajdzie linki na forach obcojęzycznych.
http://livescorehunter.com/ + inside-volley - poszukajcie na tych stronach(wyjeżdżam, więc nie będę miał szans na oglądanie i szukanie).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Domelinho »

da sie jakos powiekszyc to okno na bethome?? :)
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: peter291 »

Domelinho pisze:da sie jakos powiekszyc to okno na bethome?? :)
Szukalem w google ale nic nie znalazlem. Szkoda bo fajna jakosc i sie nie tnie ale obraz troche maly
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

haha :D Czyli oglądamy mecze juniorów !!! :P Super ;] Żeby powiększyć obraz polecam program Lupa 1.0 ;] Może trochę spadnie jakość... ale widać lepiej ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Domelinho »

u mnie ta lupa 1.0 warjuje.polecam Magnifying Glass Pro 1.8.Fajnie działa.W opcjach dostosowujemy rozdzelczosc tak by widziec caly ekran.
PiotrS

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: PiotrS »

ktos mi moze powiedziec gdzie znaleźć video na tym bet at home? bo jedyne co widze poza pilka to koszykowka mezczyzn
czy to betathome to juz nie aktualne badz zle zrozumialem?
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: peter291 »

Na stronie glownej, pod odbierz swoj bonus 50 zl, jest napis LIVE VIDEOS. Musisz kliknac i pojawi sie lista transmisji
PiotrS

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: PiotrS »

Dziekuje, klikałem po prawej a tam tylko pilka i koszykowka
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Chal »

Ktoś mi powie, z jakimi numerami nasi grają? Szczególnie oczywiście interesują mnie Hain i Ferens, bo oglądam mecz i nie wiem, kto jest kto :P A teraz zagrają z tej strony, że będzie można numery chociaż rozszyfrować ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: dreamer »

Pierwszy mecz Polaków wygrany z Turcją 3:2.
Po przebiegu gry mozna to co się stalo skwitować tak:
W trakcie takich meczów idealnie widać jakimi dziećmi są jeszcze zawodnicy na poziomie juniora.
Jak na dloni mieliśmy przyklad, że sodówka jest w stanie opanować praktycznie calą drużynę - i to po takim drobiazgu jak pewne zwycięstwo w dwóch pierwszych setach.

Myslę, że dzisiejsza nauczka da pozytywne efekty i teraz nie będą już udawali ważniaków w momencie gdy zauważą, że rywal jest slabszy od nich.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Domelinho »

Ferens nie gral dzis za duzo wszedl w 1 secie, bodaj Nr 15 na przyszlosc.Podstawowa para przyjmujacych Mika-Buchowski nr 6 i 7.Hain nr 16 "krotko ogolony" :) tak jak Kalembka nr 8.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: KChudz »

Chal pisze:Ktoś mi powie, z jakimi numerami nasi grają? Szczególnie oczywiście interesują mnie Hain i Ferens, bo oglądam mecz i nie wiem, kto jest kto :P A teraz zagrają z tej strony, że będzie można numery chociaż rozszyfrować ;)
Gdzie transmitują mecze MEJ ?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: KadrO »

KChudz pisze:
Chal pisze:Ktoś mi powie, z jakimi numerami nasi grają? Szczególnie oczywiście interesują mnie Hain i Ferens, bo oglądam mecz i nie wiem, kto jest kto :P A teraz zagrają z tej strony, że będzie można numery chociaż rozszyfrować ;)
Gdzie transmitują mecze MEJ ?
Czy tak trudno spojrzeć parę postów wyżej? :|
peter291 pisze:Na stronie glownej, pod odbierz swoj bonus 50 zl, jest napis LIVE VIDEOS. Musisz kliknac i pojawi sie lista transmisji
peter291 pisze:No nareszcie... uff

Rejestrujemy sie za darmo na bet at home i mamy transmisje. Kamera zza boiska, teraz leci mecz Holandia Niemcy :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

sensacją pierwszego dnia turnieju jest wręcz przejechanie się Serbów po Francuzach... bardzo przekonywujące 3:0 w przedwczesnym finale, to naprawdę zaskakujący wynik i chyba jednoznacznie pokazuje, kto będzie rozdawał karty w tych mistrzostwach... Serbowie są po prostu baaardzo mocni ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
peter291
Posty: 49
Rejestracja: 6 maja 2010, o 11:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: peter291 »

Serbia jest na pewno bardzo mocna, ale tez Francja to nie ta sama ekipa bez Ngapetha, ktory im zdobywal kolo 20 punktow na mecz.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

aaa.. fakt, nie wiedziałem, że Ngapeth nie gra ;] To całkowicie zmienia postać rzeczy... w Serbii standardowo dwie armaty atakujący Atanasijevic i przyjmujący Kovacevic... no i rewelacyjne przyjęcia... żaden z zawodników przyjmujących nie zszedł poniżej 90% przyjęcia...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: dreamer »

Arff pisze:sensacją pierwszego dnia turnieju jest wręcz przejechanie się Serbów po Francuzach...
Wcale to nie jest jakaś wielka sensacja - co najwyżej mała niespodzianka. W tym turnieju jednak Serbia ma atuty ku temu, żeby zajść dużo wyżej niż Francja.
W kategorii sensacji (też nie jakiejś potężnej, bo Włosi gubią siatkarski oddech na całym froncie, z każdym rokiem) można natomiast rozpatrywać wygraną Hiszpanii nad Włochami. Hiszpanie to raczej nowa jakość w młodzieżowej siatkówce. W ostatnim czasie starają się podpatrywać u sąsiadów z północy sposób funkcjonowania tzw. "szkółek siatkarskich" i być może, że udało im się to załapać z dużą efektywnością. Z drugiej strony wśród młodzieży rośnie tam popularność siatkówki, bo ze względu na kryzys ekonomiczny, zespoły wyższych klas - aby obniżyć koszty - chętnie kontraktują także nawet bardzo młodych zawodników.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

dreamer pisze:
Arff pisze:sensacją pierwszego dnia turnieju jest wręcz przejechanie się Serbów po Francuzach...
Wcale to nie jest jakaś wielka sensacja - co najwyżej mała niespodzianka. W tym turnieju jednak Serbia ma atuty ku temu, żeby zajść dużo wyżej niż Francja.
W kategorii sensacji (też nie jakiejś potężnej, bo Włosi gubią siatkarski oddech na całym froncie, z każdym rokiem) można natomiast rozpatrywać wygraną Hiszpanii nad Włochami. Hiszpanie to raczej nowa jakość w młodzieżowej siatkówce. W ostatnim czasie starają się podpatrywać u sąsiadów z północy sposób funkcjonowania tzw. "szkółek siatkarskich" i być może, że udało im się to załapać z dużą efektywnością. Z drugiej strony wśród młodzieży rośnie tam popularność siatkówki, bo ze względu na kryzys ekonomiczny, zespoły wyższych klas - aby obniżyć koszty - chętnie kontraktują także nawet bardzo młodych zawodników.

dreamer
sensacją nie tyle jest sama wygrana Serbów, co rozmiary tej wygranej nad, było nie było, aktualnymi mistrzami europy kadetów ;]

Co do Hiszpanów, to jak najbardziej się zgadzam... ostatnio bardzo mocno podciągnęli u siebie szkolenie młodzieży i regularnie potrafią wygrywać z tuzami młodzieżowej siatkówki... zresztą podobnie jak Belgowie, Niemcy czy Holendrzy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

no niestety Polacy ulegli Holendrom 1:3, po fatalnych dwóch pierwszych setach... tragiczny mecz zagrali Mateusz Mika i Patryk Szczurek i o ile tego pierwszego zmienił po dwóch pierwszych setach znacznie lepiej dysponowany Wojtek Ferens... dając swoją drogą fenomenalną zmianę, to Patryk męczył sam siebie i wszystkich dookoła swoją grą aż do samego końca meczu... słabo w dwu pierwszych setach zagrał też Miłosz Hebda, którego blokowały nawet antenki, ale potem się rozegrał i skończył kilka naprawdę trudnych piłek ;)

Najlepszym zawodnikiem po Polskiej stronie bezdyskusyjnie trzeba uznać Adriana Buchowskiego(w 2óch pierwszych setach grał sam)który skończył znaczną większość piłek, a w ataku nie popełnił żadnego błędu i ani razu go nie blokowali...

Kolejny świetny mecz rozegrał Tomek Kalembka, który skończył 9/12 ataków, 3 pkt zdobył zagrywką i raz zablokował rywala... przy tych statystykach po raz kolejny można zadać pytaniem jakim cudem, ten chłopak w przyszłym sezonie nie zagra w Plus lidze...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: dreamer »

Rzeczywiście, nasi dzisiaj byli raczej tłem dla młodych Holendrów.
Dla mnie najbardziej niepokojące jest to, że wszystko wskazuje na to, że to bardzo dobra postawa Holendrów zmusiła naszych do takiej a nie innej gry. Oczywiście i Holendrzy nie uniknęli "grzechu młodości" jakim jest zarozumialstwo i w trzecim secie nasi mogli pokazać, że generalnie zawodnikami są niezłymi.
Jednak wtedy gdy Holendrzy realizowali założenia trenera, to na wiele pozwolić sobie nasi nie mogli.
W kontekście rywalizacji o czołowe pozycje ten mecz nie może być potraktowany jako niosący jakieś dobre przesłanie. Widać, że w ostatnim czasie niektóre zagraniczne drużyny chyba zrobiły szkoleniowo nieco więcej niż my.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

mi najbardziej z Holendrów podobał się rozgrywający... chłopak naprawdę świetnie prowadził grę swojego zespołu, a nasi nieraz i nie dwa zachowywali się jak dzieci we mgle... wystawiał pipe'a w rewelacyjnym tempie i robił świetne przerzuty... warto zapamiętać nazwisko tego chłopaka, bo za parę lat, może być z niego kawał rozgrywającego...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

Polska 3:1 Belgia

Polska rozegrała dzisiaj fenomenalne zawody... oczywiście poza pierwszym setem, gdzie na początku trochę Belgowie odskoczyli kilka razy zatrzymując Wojtka Ferensa, doszliśmy ich, ale ta gonitwa zabrała nam siły na końcówkę...

od drugiego seta to już koncert gry Polaków... a hasło do walki rzucił lider naszego zespołu Adrian Buchowski, który w tej fazie meczu grał znakomicie w każdym możliwym elemencie siatkarskiej sztuki, od ataku, przez zagrywkę i blok, po przyjęcie i obronę... wraz za Adrianem piąty bieg włączyli obaj środkowi, po prostu wybijając z głowy jakiekolwiek atakowanie Belgom... a jeśli nawet cokolwiek dostało się na naszą stronę, to Polacy bezproblemowo to bronili i w tym momencie Patryk Szczurek jakby zupełnie zapomniał o Adrianie, który do końca meczu dostał jeszcze może ze 4 piłki, być może zobaczył, że idzie innym, to nie ma co forsować Adriana, bo zapewne jeszcze nie raz będzie tak na tym turnieju, że będzie grał sam...

a więc trzeci set to już popis tylko jednego zawodnika- Wojtka Ferensa, który do końca meczu nie skończył może jednej czy dwóch piłek... popisując się znakomitymi atakami... jednak pod koniec 3ciego i cały czwarty set, Patryk Szczurek 3/4 akcji dawał Miłoszowi Hebdzie, który w tym momencie bardzo się rozegrał(wcześniej grał raczej słabo) i kończył piłkę za piłką, nawet na podwójnym czy potrójnym bloku, poza tym bardzo mocno zagrywał, co sprawiało, że Belgowie nie wiedzieli gdzie mają się chować :D

tym razem bardzo dobry mecz rozegrał Patryk Szczurek, który raz po raz gubił blok rywali i raczej nie popełniał tak rażących błędów jak do tej pory... niestety bardzo mało grał na środek, za co ogromny minus...


Najlepszym zawodnikiem spotkania bezsprzecznie można uznać zdobywcę 23 oczek w tym meczu- Wojtka Ferensa(64% w ataku 70/40% w obronie).. jednak pamiętając o tym, że jak na początku nie szło, to Buchowski dwoił się, troił i choć Belgowie obstrzeliwali go zagrywką(35 razy odbierał) miał najwyższy procent przyjęcia 80%/51% i zanotował najwyższą skuteczność 68% ;]

rewelacyjny mecz zagrał również Tomek Kalembka, który skończył wszystkie swoje akcje i 3krotnie blokował rywala... dużo słabiej wypadł Piotr Hain, który zanotował tylko jeden blok i 41% w ataku, jednak postraszył przeciwnika zagrywką i w sumie zagrywał tyle samo razy co Miłosz Hebda...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: KadrO »

Arff pisze:Polska 3:1 Belgia

Polska rozegrała dzisiaj fenomenalne zawody... oczywiście poza pierwszym setem, gdzie na początku trochę Belgowie odskoczyli kilka razy zatrzymując Wojtka Ferensa, doszliśmy ich, ale ta gonitwa zabrała nam siły na końcówkę...

od drugiego seta to już koncert gry Polaków... a hasło do walki rzucił lider naszego zespołu Adrian Buchowski, który w tej fazie meczu grał znakomicie w każdym możliwym elemencie siatkarskiej sztuki, od ataku, przez zagrywkę i blok, po przyjęcie i obronę... wraz za Adrianem piąty bieg włączyli obaj środkowi, po prostu wybijając z głowy jakiekolwiek atakowanie Belgom... a jeśli nawet cokolwiek dostało się na naszą stronę, to Polacy bezproblemowo to bronili i w tym momencie Patryk Szczurek jakby zupełnie zapomniał o Adrianie, który do końca meczu dostał jeszcze może ze 4 piłki, być może zobaczył, że idzie innym, to nie ma co forsować Adriana, bo zapewne jeszcze nie raz będzie tak na tym turnieju, że będzie grał sam...

a więc trzeci set to już popis tylko jednego zawodnika- Wojtka Ferensa, który do końca meczu nie skończył może jednej czy dwóch piłek... popisując się znakomitymi atakami... jednak pod koniec 3ciego i cały czwarty set, Patryk Szczurek 3/4 akcji dawał Miłoszowi Hebdzie, który w tym momencie bardzo się rozegrał(wcześniej grał raczej słabo) i kończył piłkę za piłką, nawet na podwójnym czy potrójnym bloku, poza tym bardzo mocno zagrywał, co sprawiało, że Belgowie nie wiedzieli gdzie mają się chować :D

tym razem bardzo dobry mecz rozegrał Patryk Szczurek, który raz po raz gubił blok rywali i raczej nie popełniał tak rażących błędów jak do tej pory... niestety bardzo mało grał na środek, za co ogromny minus...


Najlepszym zawodnikiem spotkania bezsprzecznie można uznać zdobywcę 23 oczek w tym meczu- Wojtka Ferensa(64% w ataku 70/40% w obronie).. jednak pamiętając o tym, że jak na początku nie szło, to Buchowski dwoił się, troił i choć Belgowie obstrzeliwali go zagrywką(35 razy odbierał) miał najwyższy procent przyjęcia 80%/51% i zanotował najwyższą skuteczność 68% ;]

rewelacyjny mecz zagrał również Tomek Kalembka, który skończył wszystkie swoje akcje i 3krotnie blokował rywala... dużo słabiej wypadł Piotr Hain, który zanotował tylko jeden blok i 41% w ataku, jednak postraszył przeciwnika zagrywką i w sumie zagrywał tyle samo razy co Miłosz Hebda...
I co najciekawsze w szóstce nie wyszedł słabo spisujący się w poprzednim meczu Mika, który propagowany jest jako największy talent w Polsce na swojej pozycji a zastąpił go nowy nabytek Olsztyna i spisywał się wręcz znakomicie, zresztą tak jak i młody gracz Jastrzębia. Ciekawe czy dzisiejsza para przyjmujących będzie grała razem przez najbliższe spotkania, bo oboje spisali się zdecydowanie ponad przeciętność.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

Post autor: Arff »

Mika podobno ma jakieś problemy z kręgosłupem...


chciałem jeszcze zwrócić uwagę, że mecz stał na bardzo wysokim poziomie... momentami w ogóle nie można było poznać, że to mecz juniorów, a przynajmniej mecz w środku tabeli Plus ligi...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”