Eliminacje ME 2015

radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: radek0389 »

Nie będzie transmisji telewizyjnej z rewanżowego turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy, w którym polscy siatkarze zmierzą się z ekipami Słowenii, Łotwy oraz Macedonii. Gospodarze imprezy, która odbędzie się w Lublanie, nie mają w planach produkcji sygnału.
Ta informacja jest potwierdzona na 100%?
Szkoda, że nie będzie można śledzić przede wszystkim gry polskiej kadry w jednych z pierwszych spotkań z Antigą. :|
PabloFX
Posty: 821
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: PabloFX »

Narazie na hali pustki. Jeśli szybko odpadniemy z MŚ to tak samo może być w pózniejszych fazach Mundialu...
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2015

Post autor: Streeter »

PabloFX pisze:Narazie na hali pustki. Jeśli szybko odpadniemy z MŚ to tak samo może być w pózniejszych fazach Mundialu...
No chyba niekoniecznie, skoro bilety na dalsze fazy zostały już wyprzedane. Fakt braku Polski raczej nie spowoduje, że ludzie, którzy wydali sporo pieniędzy na bilety po prostu sobie nie przyjdzie na mecz, bo nie ma tam Polaków.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ME 2015

Post autor: lucass90 »

Streeter pisze:
PabloFX pisze:Narazie na hali pustki. Jeśli szybko odpadniemy z MŚ to tak samo może być w pózniejszych fazach Mundialu...
No chyba niekoniecznie, skoro bilety na dalsze fazy zostały już wyprzedane. Fakt braku Polski raczej nie spowoduje, że ludzie, którzy wydali sporo pieniędzy na bilety po prostu sobie nie przyjdzie na mecz, bo nie ma tam Polaków.
Pewnie skończy się na tym, że będą nie odsprzedawać za bezcen.

A na trybunach pustki... Ciekawe co na to polsatowscy eksperci, którzy z takim uwielbieniem wypominają innym krajom puste hale?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Wymiatashi »

lucass90 pisze:A na trybunach pustki... Ciekawe co na to polsatowscy eksperci, którzy z takim uwielbieniem wypominają innym krajom puste hale?
Mogliby sobie wypominać brak wiedzy.
Jak oni się przygotowują do komentowania takiego spotkania? W ogóle w jakiś sposób się przygotowują?

Potem taki jeden z drugim mówi, że najlepiej z Macedończyków kojarzy Josifova :]
Trochę to śmieszne.
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Sobollo »

jak myslicie jaki bedzie nasza pierwsza taka zelazna szostka w tym sezonie? mi sie cos wydaje ze zagumny wlazly kurek kubiak nowakowski klos zatorski
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2015

Post autor: Streeter »

Sobollo pisze:jak myslicie jaki bedzie nasza pierwsza taka zelazna szostka w tym sezonie? mi sie cos wydaje ze zagumny wlazly kurek kubiak nowakowski klos zatorski
Moja wymarzona szóstka brzmiałaby: Drzyzga, Kurek, Nowakowski, Bociek, Kubiak, Kłos, Zatorski (L), choć oczywiście Wlazły grał będzie na pewno, ale Zagumnego już bym taki pewien nie był. Paweł, zwłaszcza w takich meczach jak dziś, jutro i pojutrze może pełnić rolę typu "wejdzie, gdy zajdzie taka potrzeba". Podobnie mam wrażenie, że Możdżonek czasem może się znaleźć w szóstce - zawsze niby nikt go nie typuje, a potem gra i to często lepiej niż w lidze. No i wybór Winiara na kapitana może sugerować sporo czasu spędzanego na boisku.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: ME 2015

Post autor: adi_tiger »

Sobollo pisze:jak myslicie jaki bedzie nasza pierwsza taka zelazna szostka w tym sezonie? mi sie cos wydaje ze zagumny wlazly kurek kubiak nowakowski klos zatorski
Nie wiadomo czy postawi na Kubiaka. Winiar nie miał dobrego sezonu w Rosji, ale doświadczenie plus wzrost, który jednak jest ważny w sytuacyjnych piłkach. Patrząc na sezon brał bym Kubiaka, ale nigdy nie wiadomo.

A wracając do meczu:
Ciekawy atakujący :D Na razie bije na głowę Mitję. Gra któryś Macedończyk w jakiejś ciekawej lidze ?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2014, o 14:45 przez adi_tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Wymiatashi »

Jak na razie Gjorgiev vs Słowenia.
Chociaż momentami coraz lepiej to wygląda w wykonaniu Macedończyków. Kilka piłek przez środek teraz poszło.

Swoją drogą Słoweńcom ciężko będzie powalczyć z Polakami. Dużo będzie zależało od ich przyjęcia. Urnaut i Cebulj jak najbardziej do pocelowania, bo nie są to jacyś wybitni przyjmujący. Chociaż z drugiej strony też mają dosyć mocną, trudną zagrywkę.


W meczu Polska - Łotwa ciekawe jak zaprezentuje się leworęczny atakujący Hermans Egleskalns. Fajnie prezentował się w LM w barwach Noliko, ostatni sezon dobry w jego wykonaniu. W dużej mierze to on i Wounembaina ciągnęli zespół. Ze swoją drużyną, Chaumont awansowali do półfinałów w lidze francuskiej i tam po walce odpadli z Tours (porażki 2:3 i 1:3 jeżeli dobrze kojarzę).
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Chal »

No i mamy już za sobą pierwszą niespodziankę w tej rundzie, Chorwacja gładko ograła w 3 setach Holandię, fatalny mecz Kooya.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wymiatashi
Posty: 375
Rejestracja: 30 sty 2014, o 14:16
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Wymiatashi »

Chal pisze:No i mamy już za sobą pierwszą niespodziankę w tej rundzie, Chorwacja gładko ograła w 3 setach Holandię, fatalny mecz Kooya.
Chorwatom coś ostatnio dobrze się gra z Holendrami.
Kolejne eliminacje (poprzednio do MŚ 2014, chyba 1 runda), w których górą i to znowu w trzech setach są Chorwaci.

Oglądał ktoś dokładnie to spotkanie? Była transmisja w necie, ale oglądałem Macedonia - Słowenia.
Ciekawy jestem właśnie jak zaprezentowali się Nimir i Kooy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: StanLee »

Straszny kozak będzie z Cebulja.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2015

Post autor: weary_skier »

Powiedzcie mi czy mistrzem Europy będzie Hiszpania albo Ukraina czy to jakiś błąd w statystykach? :D
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: StanLee »

''Wydaje się znakomity francuski duet trenerski'' i ''Nie ma Janisa Pedy, chyba najbardziej znanego łotewskiego siatkarza'' na dzień dobry. Czekamy na więcej.

"Jeszcze do niedawna nie wyobrażaliśmy sobie duetu Kurek-Kubiak na przyjęciu."
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: SerCos »

weary_skier pisze:Powiedzcie mi czy mistrzem Europy będzie Hiszpania albo Ukraina czy to jakiś błąd w statystykach? :D
Raczej błąd wynik 101-102 w punktach, a zdobycze punktowe w sumie to 104-112 nie wliczając błędów :D
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Marquss »

te koszulki wygladaja jakby mieli gatki podciagniete pod brzuch wysoko :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME 2015

Post autor: Chal »

"Bardzo szybka piłka do Medinsa" :| Póki co bardzo dobrze jak na tak krótki czas działa relacja blok-obrona.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Milten »

Wiem, ze ciezko ocenic w takim i na dodatek pierwszym meczu ale na rozegranie Fabiana nie moge patrzec.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: maciek0812 »

Miał mieć problemy tylko z wystawami do Wlazłego a wychodzi że ma problem ze wszystkimi nie wspominając o braku tempa w wystawie do Nowakowskiego z którym gra przecież w jednym klubie.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: StanLee »

Dobrze, że Łotysze są fatalnie zorganizowani na siatce.
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kibic_siatki »

Antiga wystawił mocno ofensywny skład w tym meczu: Kubiak z Kurkiem na przyjęciu. W pierwszym secie Łotysze rozbici zagrywką (głównie Wlazłego) nie postawili się w ogóle. W drugim secie już było widać niespecjalne przyjęcie i gra na styk.
_David_
Posty: 111
Rejestracja: 28 lut 2014, o 18:34
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: _David_ »

Czytałem relacje na Onecie, a tam "Wlazły obija Polski blok" aż się wystraszylem :D

Jakoś tak nie jestem przekonany do naszej gry
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: StanLee »

"Dobra piłka, tylko, że niedokładna."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: weary_skier »

Czo ten Drzyzga gra xD
Chyba prowadzi dywersję i chcę zabić Wlazłego przed następnym sezonem klubowym.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: Milten »

Panie Pawle, przemyśl pan swoja decyzje..
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: compact »

Panie Łukaszu, proszę sie spieszyć.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: weary_skier »

Milten pisze:Panie Pawle, przemyśl pan swoja decyzje..
A ten tez dobry. Wszedł z palcem w nosie i zaczął fikuśne zagrania niczym na jakimś pokazie kręcenia jojo.

Ale w ogóle to gramy z Łotwą pierwszy mecz a już jakieś biadolenie. Dajmy Antidze i reprezentacji czas.
Drzyzga dostaje szkołę i dobrze. Ważne, że może uczyć się na Łotwie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: Ewa6 »

weary_skier pisze:
Milten pisze:Panie Pawle, przemyśl pan swoja decyzje..
A ten tez dobry. Wszedł z palcem w nosie i zaczął fikuśne zagrania niczym na jakimś pokazie kręcenia jojo.

Ale w ogóle to gramy z Łotwą pierwszy mecz a już jakieś biadolenie. Dajmy Antidze i reprezentacji czas.
Drzyzga dostaje szkołę i dobrze. Ważne, że może uczyć się na Łotwie.
Nic dodać nic ując. Czego wy wymagacie po tygodniu zgrupowania, po sezonie z Koiwalem?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: StanLee »

Ładnie grał do prawego.

Na tym etapie przygotowań to jak Słoweńcy wezmą się w garść, to może być (za) bardzo równy mecz. Zresztą zagrywkę mają lepszą na papierze niż my, ale z drugiej strony dziś swoje pokazali...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Eliminacje ME 2015

Post autor: weary_skier »

Ewa6 pisze:Czego wy wymagacie po tygodniu zgrupowania, po sezonie z Koiwalem?
Że Antiga chociaż utrzyma dyspozycje zbudowaną przez Kowala?
Drzyzga w Resovii grał jak grał, ale takich cyrków to nie odstawiał.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”