Faworyci ME Rosja 2007

vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: vani »

Nie zaskoczę chyba nikogo jak napiszę że moim faworytem jest Polska ;]
Rosja może troche popsuć nam plany, ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.
Wierzę też we Włochów.
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Ann »

Balla pisze:Dla mnie czarnym koniem ME bedzie Hiszpania. Na tych mistrzostwach moze stac sie doslownie wszystko . Poziom w Europie bardzo sie wyrownal i nie widze zeby ktoras ekipa jakos bardzo odstawala in plus;)
Też wymieniłam Hiszpanię jako zespół, który może namieszać, chociaż wczoraj grali mecz sparingowy z Finlandią i przegrali 1:3... Wiadomo sparing to sparing, ale jakoś ostudziło to moją wiarę w nich jako zespół, który może namieszać.
natulcia
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: natulcia »

Jeśli chodzi o faworytów tegorocznych ME, to wydaje mi się,że o medale powalczą przede wszystkim Rosja,Francja,Bułgaria i Polska.Natomiast czarnym koniem mogą okazać się Niemcy,którzy już podczas Memoriału w Olsztynie pokazali,że są niezwykle silną drużyną i są w stanie walczyć z najlepszymi.Największą niewiadomą są dla mnie Włosi,którzy po kompletnie nieudanej Lidze Światowej nie wydają się być groźnym przeciwnikiem,jednak mimo to nie należy ich lekceważyć,podobnie jak Serbów.Drużyny europejskie grają naprawdę na bardzo wyrównanym poziomie,dlatego wrześniowe ME zapowiadają się niezwykle interesująco i myślę,że nie obejdzie się bez niespodzianek.
Marta13
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Marta13 »

W francuskiej reprezentacji na ME nie wystąpi z pewnością Frantz Granvorka i Oliver Kieffer
. Ktoś jeszcze??? Będę wdzięczna za info :)
redinho
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:13
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: redinho »

pachnie coś ponownym srebrem, bo rosjanie chyba nie będą zbyt gościnni..
oprócz francuzów i bułgarów, którzy pewnie powalczą o brąz uważam że raczej włosi i serbowie zawiodą.
w ich miejsce mogą pojawić się dwa czarne konie- niemcy i finlandia. z naciskiem na tych drugich.
Awatar użytkownika
aNdre
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:28
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: aNdre »

Moim zdaniem faworytami ME 2007 są :
Rosja ( główny kandydat do zwycięstwa posiada atut organizatora imprezy i jak na razie jest jedyną drużyną która ma szanse pokonać Brazylię na większej imprezie)
Polska (prawie pewny kandydat do półfinału ale nie wierze w coś więcej. Posiadamy patent na Bułgaria, natomiast włosi są w słabszej formie)
Francja (wg mnie jest to główny kandydat do pokonania w finale Rosji ale jest jedno "ale" Rouzier to grajek jednego czy dwóch meczu nie zastąpi na przełomie całego turnieju takiego klasowego zawodnika jak Granvorka)
Serbia (tylko i wyłącznie dlatego że losowanie ME miało dla nich bardzo szczęśliwy przebieg )

Reprezentacje Niemiec, Finlandii, Holandii czy Hiszpanii uważane za czarne konie ME nie osiągną nic wielkiego będą walczyć o miejsca 5- 8 a może i dalej. Oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie. :)
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: PaStKa »

Ann pisze:Też wymieniłam Hiszpanię jako zespół, który może namieszać, chociaż wczoraj grali mecz sparingowy z Finlandią i przegrali 1:3... Wiadomo sparing to sparing, ale jakoś ostudziło to moją wiarę w nich jako zespół, który może namieszać.
No cóż, Finowie też mogą zamieszać. Szkoda, że Hiszpanie nie wsytępują w LŚ, ale to może być również ich atutem. Tylko przy okazji takich właśnie imprez grająz drużynami pokroju Rosji, Francji, czy Polski.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: alexandra »

Marta13 pisze:W francuskiej reprezentacji na ME nie wystąpi z pewnością Frantz Granvorka i Oliver Kieffer
. Ktoś jeszcze??? Będę wdzięczna za info :)
Nie zagra jeszcze libero Jean-Francois Exiga. Zamiast niego na ME poleci Hubert Henno
sokol80
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:35
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: sokol80 »

Wg mnie poza Rosja, z ktora mozemy miec problemy wszyscy pozostali sa w naszym zasiegu. Co prawda na memoriale zespol pokazal co innego , ale te mecze mozemy spokojnie traktowac jako teningowe. Turniej we Francji pokazuje ze reprezentacja nabiera formy i na ME powinno byc OK. Z Bulgaria czy Serbia powinno byc gladkie 3:0. Natomiast na Niemcow czy Francje ( a ci sa w formie) trzeba bedzie sie sprezyc. Brak Wlazlego oraz Gruszki w takiej imprezie nie jest optymistyczna wiadomoscia, ale mamy na tyle dojrzala reprezentacje ze niepowinno to byc bardzo odczuwalne.
YA$IU
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: M
Lokalizacja: Chróścina Nyska
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: YA$IU »

Szczerze mówiąc to Polakom ciężko będzie wygrać z Rosją....Francja też jest mocna (pokazała to na właśnie zakończonym turnieju we Francji)...nie możemy lekceważyć Bułgarów i Serbów....Ja po cichutku liczę na srebro....jak będzie przekonamy się w ciągu dwóch najbliższych tygodni.... Pozdrawiam
YFc4hPp@neostrada.pl
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:59
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: YFc4hPp@neostrada.pl »

Moi faworyci to:
1.Polska
2.Rosja
3.Francja
4.Bułgaria
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: paw98 »

Ja powiem tak:jeżeli polacy będą w formie to wątpie żeby ich ktoś pokonał.
Liana
Posty: 147
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:03
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Liana »

Nie widzę murowanych faworytów. Przy tak wyrównanym poziomie większe niż zazwyczaj znaczenie może miec dyspozycja dnia i trochę szczęścia. Rosjanie, podobnie jak my, mają problemy z wygrywaniem najważniejszych meczów przed własną publicznością, więc to żaden atut.
Pomidorowa.
Posty: 60
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Pomidorowa. »

dla mnie wszystkie papiery na awans do strefy medalowej ma Francja. dobre przyjęcie, szybkie rozegranie, niesamowity atak i niezła zagrywka. na dodatek są taką ekipą, która potrafi dopasować swój styl gry do przeciwnika.
Rosja wydaje się faworytem numer jeden, jednak presja i ciśnienie robią swoje.
Nieobliczalna jest Bułgaria, chociaż mam nadzieję, że Stoev znów coś przekombinuje. Nie lekceważyłabym Włochów i Serbów. Czarnym koniem turnieju mogą być Niemcy.

co do naszych Orzełków.
martwi, że z najlepiej atakującej drużyny japońskiego czempionatu podczas LŚ byliśmy na samym dole tabeli. Wiem, że impreza imprezie nie równa, ale od dłużeszego czasu mam nieodparte wrażenie, że siła rażenia naszego ataku niepokojąco spadła. Do tego byliśmy mistrzami kontry, a teraz każda obroniona piłka kończy się blokiem ewentualnie podbciem przez rywali.

będę zadowolona jak wejdziemy do finałowej czwórki.
nawet jak nie wywalczymy podium, miejmy nadzieję, że FIVB przyzna nam dziką kartę na Puchar Świata.
''I z czego radość?''
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: hubert »

Paradoksalnie Rosji u siebie może grać się nie najlepiej i na to liczę po cichu. Zresztą parę lat temu graliśmy bodajże wygraliśmy u nich jeden mecz w LS i kapitalny mecz rozegrał Radek Rybak. Jak Rosji siedzi zagrywka to nikt im nie fiknie z Brazylią włącznie. Także najgorszy może być początek. W miarę upływu czasu powinno być coraz lepiej. Nasi już nie należą do tych reprezentacji co to po początkowych trudnościach sobie odpuszczają.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
alli
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:51
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: alli »

Myśę że słabsza forma polskiej reprezętacji przed ME nie stanowi problemu (choć wielu z wypowiadających się na tym forum już spisało ją na straty) to chyba lepiej że forma będzie rosła w trakcie turnieju , przypomnijcie sobie MŚ kiedy polacy gromili wszystkich na swojej drodze a w finale byli tak wypąpowani że nie byli w stanie podjąć walki .Mój typ na ME finał Polska-Rosja o trzecie miejsce zagra Francja-Włochy oczywiście wierzę że złote medale zawisną na szyjach białoczerwonych !!! !!! !!!
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: olek322 »

A jak tak oceniam szanse poszczególnych ekip:
Polska - Najwyżej z europy w rankingu FIVB, najwyżej na MŚ, Rosję, Francję i Bułgarię pokonywaliśmy nie tak dawno, gramy szybką, nowoczesną siatkówkę więc nawet mimo braku Gruszki i Wlazłego jesteśmy jednym z faworytów. Brak medalu będzie niespodzianką, moimi zdaniem miejsca 1-2.
Rosja - Gospodarz, mają ogromny potencjał, widać było podczas LŚ pozytywny wpływ Alekny na ich grę. Chcą powetować sobie nieudane MŚ. Faworyt nr 1 ale wcale nie murowany.
Francja - Są bardzo mocni, Pujol rozgrywa znakomicie, Rouzier szaleje w ataku, jeżeli zagrają na swoim poziomie nawet bez 3 podstawowych graczy zdobędą medal.
Włochy - Co by nie było obrońcy tytułu, ostatnio grali cieniutko ale jeśli Fei, Cissola, i reszta starych gwiazd wrócą do formy to powalczą o czołową 4 chodź będzie im ciężko. Na Złoto czy Srebro raczej nie mają jednak szans.
Bułgaria - Atak i Serwis mają znakomity, jednak nie zawsze potrafią w pełni wykorzystać swoje atuty. Dużo będzie zależeć od gry Żekova, Bo Kazijski i Jordanow raczej nie zawiodą, A i młodzi Ananiew czy Nikołow też grają solidnie. miejsca 3-4
Serbia - Ostatnio bez formy, brakuje im klasowych przyjmujących, środek także słaby. Młodzi nie dorównują poziomem Mistrzom olimpijskim z Sydney. Jednak są twardzi, a Grbić i Milijkovic mogą pociągnąć gre. Szanse na medal podobnie jak u Włochów.
Niemcy - raczej nie zawojują, za słabe rozegranie chodź grają bardzo solidnie. miejsca 5-8
Holandia- Zajdą może nawet wyżej nisz Niemcy, równie dobre warunki fizyczne ale lepsze rozegranie
Hiszpania - 4 miejsce na ostatnich ME, Zwycięzcy LE, mogą troche namieszać, bo potencjał mają.
FInlandia - ostatnio zrobili ogromny postęp jednak mają za małą siłe rażenia. 7-8 miejsce to max.
O reszcie drużyn sie nie wypowiadam bo za mało wiem:)
osnazfsb

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: osnazfsb »

Pomimo wielkiej atencji jaka darze sborna nie uwazam zeby zdobyla ona ME. Owszem siatkarsko jest to pewnie najlepszy zespol w Europie w tej chwili ale jakos tak jest ze od 15 nic nie wygral poza 1 LS. W tym roku bedzie trudniej tym bardziej ze po udanym starcie w LS miejscowi trenerzy juz nakrecaja atmosfere gloszac ze nikt nie bedzie godnym dla Rosjan przeciwnikiem.Na korzysc sbornej przemawaia fakt iz Alekno wprowadzil troche inne zasady pracy z kadra, dal odpoczac czolowym zawodnikow no i ze wrocil Wadim.W pojedynczych meczach kiedy sbornej bedzie siedzial zagrywka raczej nie bedzie problemow z wygrana. NIestety atomowej zagrywki przez caly turniej utrzymac sie nie da totez wobec brakow Rosjan w innych elementach( szcegolnie obronie gdzie mimo genialnego Verbova praca zesplu jest raczej na niskim poziomie)nie wroze jej sukcesu. W kazdym razie jeszcze nie na tej imprezie bo widzac postep sbornej pod wodza Alekny mysle ze juz niedlugo nowa Rosja w raz z cala paka mlodych graczy bedzie godnym rywalem dla starzejacej sie Brazyli
No to sie rozpisalem o Rosji. Szanse Polski widze srednio. Szymanski to jednak nie Wlazly, mimo swietnego sezonu ligowego i naprawde sporych umiejetnosci. Braku Gruszki bym nie przecenial, siatlkarsko mysle ze jest to najslabszy z calej 4 naszych przytjmujacych i tak czy siak wielkiej roli by na tej imprezie nie odegral. Ciekawy jestem dyspzycji naszych w polu zagrywki, jest to element w ktorym najwiecej brakuje nam do najlepszych. Mecz z Bulgaria byl obiecujacy pod tym wzgledem ale zobaczymy jak to bvedzie. Jedno moim zdaniem jest pewne "glaszczac" pilke na zagrywce wiele tracimy. Chyba za szybko nasi uwierzyli ze brazylijka( a wlasciwie pseudobrazylijka w wykonaniu co poniektorych) to bron na tych najlepszych
Niemcom brakuje rozgrywajacego jak juz ktos napisal. Jest zaskoczony ze stawiaja na bardzio przecietnego Dehne zamiast na naprawde rewelacyjnego Tischnera ktory stylem rozegrania przypomina Gume.No ale na pozostalych pozycjach to w wiekszosci klasa europejska z duzym doswiadczeniem z Serii
POdobny problem ma Bulgaria ale mimo wszystko Zekow to jednak lepszy zawodnik od Dehne. Duzo zlaezy do Kaziyskiego ktory osatnio bardziej sie koncentrowal na podpisywaniu kontraktu niz na treningu wiec nie wiem w jakiej jest formie
No i Francja ktora ma swoj specyficzny i niewygodny dla rywali styl gry i moze zdobyc nawet zloto.
Pozostale zespoly jak zwlaszcza super utalentowana Slowenia , Hiszpania czy Findlandia moga namieszac ale na medla sa za slabe.
Marta13
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K

Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Marta13 »

Kiedy Polacy odlatuja na ME?
karmen
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: karmen »

Kandydatów na medalowe podium jest wielu: Rosja, Włochy, Francja, Polska, Bułgaria i dobrze prezentujące się Niemcy. Pamiętajmy jednak, że każdy turniej niesie ze sobą niespodzianki, więc w tym roku na pewno ich nie zabraknie.
karmen
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: karmen »

Rosjanie są przez wielu kibiców uważani za tzw. "pewniaka". Pamiętajmy jednak, że ich słabą stroną jest psychika. Występy przed własną publicznościa, presja mediów - to bardzo duże obciążenie. Nasi reprezentanci nie potrafili tego udźwignąć i myśle, że podobną sytuację bedziemy mogli zaobserwować u Rosjan.
osnazfsb

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: osnazfsb »

Dziwie sie ze wielu z nas lekcewazy Wlohow. Z jednej strony ostatnio grali slabo(choc sama mlodzieza)Ale italienczycy sa bardzo z soba zgrani - praktycznie iles lat graja z soba w reprze i w Sisleyu.Zreszta pewnie jak zawsze beda pewni siebie(w pozytywnym znaczeniu) i perfekcyjnie przygotowani taktycznie. Zreszta nazdobywali juz w klubie i w reprze taki stos medali ze zadna sytuacja na ME nie powinna ich za bardzo ruszyc psychicznie.
Mi sie strasznie podoba jak Alekno inteligentnie odmladza kadre- na kazdej pozycji jest mlody, piekielnie utalentowany zawodnik ktory na tej imprezie bedzie podpatrywal uznanych mistrzow.Zreszta on ta mlodziez zna od podszewki bo Bieriezko, Ostapienko, Kruglow i Grakin to wszystko zawodnicy Dynama MOskwa. NIe jest to takie odmladzanie troche na sile jak za Gajicia ktore odbilo sie czkawka na MS. ciekawi mnie czy w takim gazie jest Kruglow ktoruy z Grekami fgral w miejsce Semena. Ostatnio malo go widzialem bo w klubie zelazna pozycje ma Semen ale w juniorach uchodzil za jeden z najwiekszych talentow rosyjskiej siatkowki.
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Qiub »

Ja typuje finał Rosja - Francja. W przypadku Rosji jestem pewnien żę zostaną mistrzem jak nigdy dotąd, a Francja mimo braku Exigi i Granvorki ma świetnego Samice i (wg mnie) najlepszego rozgrywającego świata Pujola.
Oprócz tego groźne będą Włochy, Niemcy, Hiszpania, Polska, Serbia. Kolejność nie przypadkowa :P
Podpis.
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

1 Rosjanie-jesli ktos ma zagrozic brazyliito raczej oni
2 Francuzi-mysle ze sa w stanie wygrac z kazdym,no i Pujol na rozegraniu
3 Polacy-vce MŚ mowi samo za siebie
4 Bułgarzy-Druzyna z ogromnym potencjalem jednak pekajaca w najwazniejszych momentach
5 Wlosi-kto wie mysle ze moga zaskoczyc i po latach "posuchy" stac ich na medal

byc moze jestem w bledzie nie stawiajac na serbow,holendrow oraz hiszpanow.serbowie zwyczajnie mnie nie przekonuja,holendrzy tez a hiszpanow poprostu nie widzialem
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Tondor
Posty: 3
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:24
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Tondor »

Zdecydowanym faworytem ME jest Rosja. Grają u siebie, a gospodarzom „ściany” pomagają. Oczywiście z sędziami będzie „szampanskoje i kawior”, a kto wie może nawet i Rolexy polecą, więc sędziowie będą mieli stosownie ustawiona optykę. Taktyka Rosjan od lat jest prosta: zabić zagrywką i poprawić blokiem. W Europie są tylko trzy drużyny, które mogą się temu oprzeć Francja, Włochy i Polska. Nasze szanse ocenia jednak słabo w stosunku do nich, bo siła ataku nam osłabła, choć powalczyć będzie można. Włosi ostatnie loty mają słabe, a Francja może namieszać, bo zagrywka Rosjan może nie zrobić na Francuzach wielkiego wrażenia. Do drużyn walczących o medal może dojść jeszcze Serbia, która ma stosunkowo łatwą drogę. Może trochę namieszać Hiszpania, choć wyżej 4 miejsca ich nie widzę w żadnym wypadku. Wiec po kolei. Uzupełnieniem tego jest tradycyjnie nieobliczalna Bułgaria. W wypadku Francji zagrożeniem jest ich nierówna forma. Może się trafić jakaś siłowa drużyna, którą słabo maja rozpracowaną jak Niemców na poprzednich MŚ i ich załatwi. Włosi to wielka niewiadoma. Długi odpoczynek i wyniki ostatnich sparingów takie sobie. Na nich prostego sposobu nie ma, jak na Francuzów zresztą. Są bardzo wszechstronni, choć kluczowymi zawodnikami wydają się Fei i Mastrangelo. Bułgaria to styl podobny do Rosjan tylko wykonanie słabsze i brakli w zagrywce i bloku muszą nadrabiać innymi elementami. Drużyna bardzo podobnie grająca do nas sprzed czasów Lozano. Jak się im załatwi Kazijskiego i od czasu do czasu zablokuje Jordanowa, to jest po nich. Poza tym drużyna wiekowa, której symbolem jest weteran Konstantinow, którego będą oszczędzać w ataku. Serbia to drużyna jednego zawodnika w ataku. Jak ona nie przekracza 50% w ataku to Serbia przegrywa. Mowa oczywiście o Ivanie Miljkoviciu. Też niewiadoma, choć nie należy się spodziewać jakiś potężnych wyczynów. Nie ma żadnego z podstawowych przyjmujących ze zwycięskiego składu Sydney 2000. Jaka to strata było widać w LŚ i u nas na turnieju w im. Wagnera. Hiszpania wygrała ligę europejską. Solidna drużyna, ale jej brak ogrania z najlepszymi teraz. Rosja Polska i Bułgaria nie powinni mieć z nimi żadnego problemu, choć Francuzom mogą namieszać. No i na koniec Rosja. Potężne bomby na serwisie i czekanie do kogo wystawi rozgrywający. Jak wystawi nie tam gdzie się spodziewają i nie ma Wierbowa na podorężu to jest punkt dla drużyny przeciwnej. Drużyna gra siatkówkę prymitywną, ale jakże skuteczną. Mają mniemanie o sobie takie jakby były Brazylią pod potęgi piątej, choć
Podsumowując przegrywają czasami z takim, którzy do Brazylii mają bardzo daleko. Taktyka z nimi jest taka, żeby nie palić się w ataku. Obijać ich blok, ale nie na aut tylko do siebie i męczyć środkowych. Grać z nimi długo aż zagrywka im osłabnie. Im mecz dłużej trwa tym większa szansa wygranej z Rosją. Siłą z nimi nikt nie wygra, ale głową może wielu. Noi nie złąmywać się problemami w przyjęciu, bo zagrywka ich będzie słabła.
Podsumowując największym faworytem są gospdarze. Moim zdaniem zna 99% maja oni medal. O resztę medali powalczą Włochy, Bułgaria, Francja Serbia i oczywiście Polska, choć dla nas kluczowe będzie miał znaczenie mecz z Włochami w II fazie.
Malutka22
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 15:43
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Malutka22 »

Myślę że faworytów jest wiele, europejska siatkówka wciąż rośnie w silę poszerzając grono zespołów grających na bardzo wysokim poziomie. Dlatego moim zdaniem om wygranej będą decydowały małe błędy. Wiadomo oczywiście że nie wszystkie zespoły mają szansę na medal, ale myślę że takie zespoły jak Rosja, Polska, Bułgaria czy Włosi - mimo słabszej formy oni jadą po obronę tytułu - to pewniacy do medalu i to pewnie miedzy nimi rozegra się walka o medale. Chociaż zapewne będzie też czekała nas jakaś niespodzianka w postaci któregoś zespołu - być może Belgii jako tzw. czarnego konia tych zawodów.
Awatar użytkownika
Monic
Posty: 8
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:37
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: Monic »

Ja w Rosjanach faworytów nie upartuję :P pewnei spękają pod presją i tyle ich zobaczymy ... ja licze na dobry występ naszych chłopaków !!! W nich pokładam nadzieję i wierzę ,że mimo tych wszytskich przeciwności losu pokaża charakter Polaczków :) pozatym Francuzi i Serbowie , być może NIemcy ...
wronia
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 13:01
Płeć: K

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: wronia »

Rosja, Bułgaria, Polska, Francja to według mnie drużyny, które są głównymi faworytami tych mistrzostw. Choć może być różnie. Niemcy dobrze zaprezentowały się wygrywając V Memoriał Huberta J. Wagnera, dobrą formę mogą wreszcie pokazać Serbia oraz Włochy. Szczerze mówiąc może zdarzyć się wszystko, ale najważniejsze, żeby naszym chłopakom dobrze poszło-mimo wszelkich kontuzji. Trzymam kciuki ;)
qwert
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:56
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: qwert »

Świata tutaj nie odkryje jak napisze ze Rosja wygra po pierwsze graja u siebie po drugie oni zawsze naleza do faworytow mistrzostw po trzecie wrocil Chamudzki z starej gwardi zawodnik potrafiacy zmienic losy meczu po czwarte Alekno nie popelni bledow poparzedniego szkoleniowca.Do zespolow walczacych o medale zaliczylbym Bułgarie , Francje, Serbie , Polske.Do czarnych koni rozgrywek moga nalezec Finowie ktorzy bardzo solidnie zaprezentowali sie podczas ligi swiatowej i z ktorymi przyjdzie nam gra c w drugiej fazie turnieju.Grecja w prawdzie pokonala ostatnio Rosje w drugim spotkaniu towarzyskim lecz pewno Rosjanie grali rezerowwym skladem po pierwszym gladko wygranym spotkaniu.Ciekawa jest grupa A z ktorej wszystkie zespoly maja szanse awansu.Dla Polakow porazka z Rosja moze wiele znaczycc bowiem potem przyjdzie nam grac z bulgaria i wlochami a brak wlazlego i gruszki moze okazac sie w tych meczach decydujacy.
WIELKI_ZNAWCA
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:30
Płeć: M

Re: Faworyci ME Rosja 2007

Post autor: WIELKI_ZNAWCA »

To jeżeli jeszcze ja mogę dorzucić swoje 3 grosze...
Główni faworyci to Rosjanie i Polacy, poza tym w walce będą się liczyć zespoły Bułgarii, Francji oraz Włoch. Ci, którzy uważają, że Włosi nic nie pokażą są w błędzie. Ich pierwsza 6 będzie wyglądać praktycznie tak jak podczas ME 2005, tj. Vermiglio, Fei, Mastrangello, Tencatii, Cisolla, Cernić i Farnina - jedyna zmiana. Poza tym mają nowego drugiego rozgrywającego i atakującego, który i tak jest lepszy od Laski.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2007, o 22:55 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”