Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 roku

szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 roku

Post autor: szyderca »

Znamy juz miasta, ktore beda goscily siatkarki podczas mistrzostw Europy w 2009 r. Wczoraj z duma oglosil to szef siatkarskich zwiazkow zawodowych w Polsce - Mirek - znany oldboy`owy siatkarz plazowy, ze dziewczeta za 2 lata beda sobie pilke przebijac w Breslau, Lodzi, Bromberg oraz Katowicach. Ciesze sie ze na tej liscie nie ma zadnego miasta ze Swietokrzyskiego - bo (vice)premier, stacja kolejowa Wloszczowa Polnoc, przyszle lotnisko pod Kielcami oraz final PP w siatkowce mezczyzn to dla mieszkancow tego regionu w ostatnich latach i tak spore przezycie.

Mirek - znany oldboy`owy siatkarz plazowy&spolka nie wymyslili nic nowego. Postawili na miasta majace najwieksze obekty sportowe:
Hala Ludowa w Breslau - max 7000 chlopa
Hala Widowiskowo-Sportowa w Lodzi - max 12000-13000 chlopa
Hala Luczniczka w Bromberg - max 8000 chlopa
Nieodzowna element filizanki na Slasku - max 11500 chlopa

To, ze moje drugie imie to malkontant musze sobie w tym miejscu pomarudzic... Obawiam sie ze do tego czasu moze dojsc do przegrzania koniunktury. Poza tym czy siatkowka w zenskim wydaniu cieszy sie az taka popularnoscia jak meska. Chyba ze rok nasze w cwiercfinale w Chinach zrobia w trzech setach Amerykanki, potem w polfinale Wloszki i na koniec w finale Brazylijki. Widac to bylo moze nie tyle w tym roku w Grand Prix w Reichshof na Podkarpaciu, co rok temu tez podczas GP w Bromberg, gdzie z meczu na mecz przychodzilo coraz mniej wiary. Takze nie chcac swiecic pustkami na halach, przez co swiecilibysmy oczami przed Europa jak i europejskim siatkarskim zwiazkiem zawodowym, nie wiem czy nie lepiej jeszcze raz narazic na spore przezycia mieszkancow swietokrzyskiego i na jedno z miast goszczacych siatkarki na ME 2009 wybrac Kielce ;)
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 r.

Post autor: PaStKa »

Niepełne hale?? Wątpię, na prawdę. Może jestem troche niepoprawny optymista, ale fanów siatkówki w Polsce do 2009 roku nie zabraknie. Ja na pewno bede sie starać być na jak największej liczbie meczu w Hali Stulecia we Wrocku. Choć musze przyznć, że też mam (mini-mini, ale mam) obawy co do frekwencji właśnie we Wrocławiu. W ciągu ostatnich kilku lat raz hala była pełna, i to nie Stulecia, tylko dwa razy mniejsza Orbita, na meczu ze Skrą (pełna hale jest też, gdy gramy w hali Gwardii, ale tam jest ok. 300 miejsc). A jak mecze będą w 4 punktach Polski, to jużnie będzie tak, że ze wsząd będą się zjeżdżać. Mimo wszytsko 6 tysięcy powinno się uzbierać. Zwraca też mojąuwagę braku na tej liście stolicy, Warszawy(czy, idąc tropem szydercy, Warschau). Być może stołeczni rajcowie nie są tak sprytni, jak Wrocławscy. Jednak mi pozostaje tylko się z tego cieszyć.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
micmus93
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2008, o 14:52
Płeć: M

Re: Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 r.

Post autor: micmus93 »

wiecie może gdzie się zbiera autografy w nowej hali w Łodzi?
Awatar użytkownika
antoninette
Posty: 190
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 20:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 r.

Post autor: antoninette »

micmus93 pisze:wiecie może gdzie się zbiera autografy w nowej hali w Łodzi?
gdzie się co robi? :]
una passione da vivere
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Miasta mistrzostw Europy kobiet w 2009 r.

Post autor: Mate »

micmus93 pisze:wiecie może gdzie się zbiera autografy w nowej hali w Łodzi?

W szatni, przed halą, przed meczem, po meczu ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”