Rywale Polaków w kwalifikacjach do ME 2009

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Rywale Polaków w kwalifikacjach do ME 2009

Post autor: dreamer »

Skład na turnieje kwalifikacyjne do ME 2009 ogłosili Węgrzy.
Wiadomo, że jest to drużyna, która przez szereg lat ostatnio nie odnosiła sukcesów na arenie europejskiej. W kadrze jest jednak kilku znanych zawodników, grających w dobrych ligach europejskich m.in. we Włoszech (serie A1 i A2). Najbardziej znany z grupy powołanych jest chyba Peter Vereś grający w serie A. Mnie natomiast dziwi nieco brak bodaj najlepszego węgierskiego siatkarza ostatnich lat - Domotora Meszarośa. jedynym usprawiedliwieniem byłoby chyba tylko zakończenie kariery, albo jakaś poważna konmtuzja. Przyznam, że nie natknąłem się nigdzie na informacje ani o kontuzji ani o końcu kariery. Zdaję sobie jednak sprawę, że to nie zawodnik z pierwszych stron prasy sportowej i mogła mi po prostu jakaś ważna informacja umknąć.
Może ktoś z forumowiczów natknął się na jakieś informacje, co dzieje się z Meszarośem?

Tu link do przedruku tekstu z reprezentacja.net w Strefie Siatkówki: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.25793


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
osnazfsb

Re: Rywale Polaków w kwalifikacjach do ME 2009

Post autor: osnazfsb »

no faktycznie brak Meszarosa przy mizerii Wegrów jest bardzo dziwny :o
Chco pamietam ze w meczu z nami w przedkwalifikacjach do IO grał słabo
Moze zakonczył reprezentacyna kariere po kwalifikacjach? Choc chyba na awans nie liczył :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”