Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: PvK »

A pewnie takie, że Marcin skończył więcej ataków przez 2sety niż przez cały turniej ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

No to teraz nie opędzi się od ofert z za granicy :)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Scarllett
Posty: 20
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:25
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Scarllett »

madlark pisze:No to teraz nie opędzi się od ofert z za granicy :)
Jedno zdanie a do tej pory nie mogę się przestać śmiać :D
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Fein »

Obrona Jarosza jest budowana tak samo na siłę, jak jego pozycja w kadrze... Gość od kilku lat jest wpychany do kadry i dostał setki okazji do pokazania się. W takiej sytuacji to i Hebdzie trafiłyby się dwa dobre mecze. Ten gracz nie nadaje się na ten poziom i widząc, jak z uporem maniaka kolejni trenerzy powołują go do kadry zastanawiam się, czy aby na pewno powołania są decyzjami czysto sportowymi.

To, że Guma będzie sypał lepiej od Żygadły było oczywiste samo w sobie. Nikt nie powiedział, że Anastazi stawia na lepszego rozgrywającego.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: elane »

Fein pisze:Obrona Jarosza jest budowana tak samo na siłę, jak jego pozycja w kadrze... Gość od kilku lat jest wpychany do kadry i dostał setki okazji do pokazania się. W takiej sytuacji to i Hebdzie trafiłyby się dwa dobre mecze. Ten gracz nie nadaje się na ten poziom i widząc, jak z uporem maniaka kolejni trenerzy powołują go do kadry zastanawiam się, czy aby na pewno powołania są decyzjami czysto sportowymi.

To, że Guma będzie sypał lepiej od Żygadły było oczywiste samo w sobie. Nikt nie powiedział, że Anastazi stawia na lepszego rozgrywającego.
'AnastaSi' jak już...
AA przebywa z naszymi zawodnikami praktycznie bez przerwy, widzi ich grę na treningach, na zgrupowaniu w Spale, więc myślę, że jednak on wie lepiej kogo wystawiać do 6 (z całym szacunkiem do Zagumnego i jego gry, of korz), dlatego Twoje ostatnie zdanie jest trochę zabawne.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: kanap »

Guma ma podobno problemy z plecami. Co do gry widać że Bartman jest już przemęczony, a z tym zniknęła ta dynamika ataku, błyskawica w ataku była jego znakiem firmowym teraz ktoś doczepił mu ołowiane kule do nóg, Żygadło wiele niedokładnych wystaw co ciekawe wcześniej tak nie grał, tyle niedokładności z czego to może wynikać, czyżby też zmęczenie, Nowakowski jak nic odpoczynek niezbędny. W całej tej grupie Ignaczak najlepiej się trzyma, chociaż libero nie musi wykonywać wyskoków do bloku, wyskoków przy zagrywce a to jednak jest najcięższy element siatkarskiego rzemiosła.
[ingerencja moderatora]
Dwóch asów jakie pokazali liniowi sędziowie, a potwierdził główny nie było, druk szedł niezły tym bardziej iż piłka była z pół metra od linii, biedacy mylili się tylko w jedną stronę, przypadek :).
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, o 08:25 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: hubert »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, o 08:26 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: kanap »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, o 08:26 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: wlazly107 »

Z cyklu jak po jednym meczu przejść z euforii w krytykę. Ludzie nie jesteśmy jeszcze reprezentacją na tym poziomie, żeby wszystkie mecze grać równo i wygrywać, to jeszcze nie ten etap przygotowań.
Jarosz poczynił ogromne postępy i patrząc na to co ostatnio pokazywał dzisiaj nie wyszedł mu mecz, ale nie tylko jemu.
Faktycznie sezon temu czy wcześniej można było się zastanawiać co Jarosz robi w kadrze, ale teraz to inny zawodnik dużo lepszy. ;)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

kanap pisze: Bartman jest już przemęczony, a z tym zniknęła ta dynamika ataku, błyskawica w ataku była jego znakiem firmowym teraz ktoś doczepił mu ołowiane kule do nóg
Jeśli chodzi o Bartmana to mam trochę inne zdanie. Przede wszystkim wciąż nie wiem jakim jest atakującym. Niektórzy pewnie napiszą, że dobrym. Tyle, że (moim zdaniem) on jako jedyny od początku sezonu reprezentacyjnego jest (może był) w optymalnej formie. Przez drugą (około 5 miesięcy) połowę sezonu ligowego grał słabo albo bardzo słabo, to kiedyś musiał dojść do dobrej dyspozycji, ale mam wrażenie, że teraz powoli ją traci. Obym się mylił, ponieważ nie wiadomo jak Bartman zaprezentuje się będąc bez formy grając na 4. Wiemy jak grał w takim stanie, ale na pozycji przyjmującego i to nie wyglądało zbyt dobrze.
Być może pomyślicie sobie, że niepotrzebnie krytykuję Bartmana. Nie będę ukrywał, że nie lubię tego gracza bo jak można go lubić, jeśli bardzo często zachowuje się jak bufon (np. po ćwierćfinałach z Delectą). Dodatkowo mam wrażenie, że zbyt wysoko ceni swoje umiejętności. Mówi się, że interesuje się nim Cuneo, ale najprawdopodobniej przeniesie się do Korei tylko dlatego że tam dostanie furę kasy. Jestem ciekaw ile pieniędzy zarabia Jarosz w Latinie a ile chce Bartman (ile więcej) a przecież ich klasa jest porównywalna.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: elane »

Zmiana z pozycji z przyjmującego na atakującego wcale nie jest taka hop siup, dlatego na tę chwilę jak dla mnie Bartman prezentuje się bardzo dobrze. Musi się wdrożyć. Grać cały czas w klubie na innej pozycji, a nagle zmieniać ją na prawe skrzydło wymaga treningu i pracy, a i tak wygląda to ok.
Z drugiej strony w jednym z wywiadów Bartman przyznał, że już w Katowicach zaliczył 'deski' i jest zmęczony całym cyklem przygotowań (jakby nie patrzeć, to jednak on był najbardziej eksploatowany, a każdy zawodnik był zmieniany prócz niego).
Nie chcę krakać, ale coś mi się wydaje, że ostatni turniej w Finlandii będzie dla naszych zawodników baaardzo męczący.
kanap pisze:
hubert pisze:Pliński zjechany obciążeniami grał nie lepiej niż obecnie Możdżonek czy Nowakowski. Nie porównuj zawodnika u szczytu formy z kimś kto jest w trakcie mocnego cyklu przygotowań.
....
to znaczy że Pliski grając nie ćwiczył i nie trenował ciekawa hipoteza
opowiastki o poziomie Brazylii dyrdymały na kółkach, ta Brazylia do tej z kiedyś to nigdy nie dorośnie
Nie wiesz jakby wyglądała gra Plińskiego jakby był w tak siłowym treningu jak obecnie nasi.
Brakuje jak na razie bloku u naszych środkowych. Ja cały czas próbuję sobie to tłumaczyć, że przez ostre treningi przygotowawcze na razie nie wydalają. Mam taką nadzieję ;-)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: grzegorzg »

[ingerencja moderatora]
wlazly107 pisze:Z cyklu jak po jednym meczu przejść z euforii w krytykę. Ludzie nie jesteśmy jeszcze reprezentacją na tym poziomie, żeby wszystkie mecze grać równo i wygrywać, to jeszcze nie ten etap przygotowań.

To nie tak. W zalezności od wyników turnieju, uaktywniają się zwolennicy bądz przeciwnicy trenera, posczególnych zawodników etc ;)
Ja mam zwyczajnie nadzieję, że Polacy wrócą na I miejsce. Natomiast takie "przygody" unaocznią fanom AA, że nie jest żadnym cudotwórcą, tylko dobrym (może bardzo bobrym, nie wiem) trenerem, który jest beneficjentem pracy swoich poprzedników i wzrostu poziomu ligi. Mam także nadzieję, ze kierunek, który obrał okaże się w ostatecznym rozrachunku słuszny. Bo jesli nie, to marny jego los ;)
PS Apeluję także, o zaprzestanie opowiadania bajek o treningach siłowych. Czy Naprawdę niektórzy sadzą, że takie treningi odbywają tylko nasi zawodnicy, a inni w tym czasie grają w brydża lub chodza na piwo ?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2012, o 08:30 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: weary_skier »

compact pisze:Mozna sobie stroic zarty, ale trzeba przyznac, ze Plinski by sie zwyczajnie przydal. Sytuacja gdy selekcjoner pomija najlepszego srodkowego ligi, ktory sportowo pasuje do szostki reprezentacji jest co najmniej dziwna.
Przecież Nowakowski jest w kadrze ;).
A z Kosokiem przy siatce gra Resovii byla tak biedna, jak gra Skry z Mozdzonkiem.
To prawda. A z Lotmanem przy Kosoku to była już ultrabieda. Przy okazji chciałem nawiązać do pozycji rozgrywającego, bo z tego co widzę i z tego co czytam to przy Zagumnym to i Kosok ma 100% w ataku a Możdżonek gwoździe wbija. Jestem w tym momencie w na tyle mało uprzywilejowanej sytuacji, że z meczów kadry to może dwa sety oglądnąłem. Mimo to pokuszę się o opinie, że rezygnacja z Zagumnego już przy starcie sezonu jest dużym błędem. Z początku mogłoby to wyglądać tak jak w Brazylii, że wciskają na siłe Ricardo a jak przychodzi co do czego, to tyłęk Brazylii ratuje Bruno. Widać Rezende zna wartość Ricardo, Anastasi Zagumnego niekoniecznie. Włoch ma swoją koncepcję i będzie z niej rozliczany po Igrzyskach. Rozliczany bardzo surowo jeżeli po jedenj porażce z Brazylią na forum jest atmosfera narodowej klęski.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: elane »

weary_skier pisze:
compact pisze:Mozna sobie stroic zarty, ale trzeba przyznac, ze Plinski by sie zwyczajnie przydal. Sytuacja gdy selekcjoner pomija najlepszego srodkowego ligi, ktory sportowo pasuje do szostki reprezentacji jest co najmniej dziwna.
Przecież Nowakowski jest w kadrze ;).
A z Kosokiem przy siatce gra Resovii byla tak biedna, jak gra Skry z Mozdzonkiem.
To prawda. A z Lotmanem przy Kosoku to była już ultrabieda. Przy okazji chciałem nawiązać do pozycji rozgrywającego, bo z tego co widzę i z tego co czytam to przy Zagumnym to i Kosok ma 100% w ataku a Możdżonek gwoździe wbija. Jestem w tym momencie w na tyle mało uprzywilejowanej sytuacji, że z meczów kadry to może dwa sety oglądnąłem. Mimo to pokuszę się o opinie, że rezygnacja z Zagumnego już przy starcie sezonu jest dużym błędem. Z początku mogłoby to wyglądać tak jak w Brazylii, że wciskają na siłe Ricardo a jak przychodzi co do czego, to tyłęk Brazylii ratuje Bruno. Widać Rezende zna wartość Ricardo, Anastasi Zagumnego niekoniecznie. Włoch ma swoją koncepcję i będzie z niej rozliczany po Igrzyskach. Rozliczany bardzo surowo jeżeli po jedenj porażce z Brazylią na forum jest atmosfera narodowej klęski.
Bo większość osób w dalszym ciągu nie bierze pod uwagę, że jesteśmy w trakcie siłowego cyklu przygotowań pod IO i te zmęczenie wychodzi podczas meczy LŚ.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

Ja nie wpadam w panikę, bo chyba za szybko chcieliśmy wziać całą rękę, po tych dwóch palcach (wygranych z Brazylią), ale niepokoi mnie ta niechęć do zmian. Wczoraj jak wszedł Guma,to dynamika i dokładność wystaw zmieniła się wręcz WIZUALNIE. Rasowego atakującego nie mamy, to jest niestety problem. Ja nigdy nie byłam fanką Jarosza,ale miałam nadzieję, że po tych super recenzjach z Włoch, coś tu nam przywiezie. No niestety...
Streeter
Posty: 7367
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

Gdybyśmy przegrali "zmęczeni przygotowaniami do Igrzysk" z Kanadą czy Finlandią no to okej, ale Brazylia z tego co wiem też wybiera się na Igrzyska i jak ktoś wyżej wspomniał nie siedzi przy piwie tylko również się przygotowują. Więc takie tłumaczenie jest po prostu śmieszne. Po prostu zagraliśmy słabo i tyle, zdarza się, trzeba przejść z tym do porządku dziennego a nie dorabiać teorie o arcyciężkim treningu, który mają tylko nasi siatkarze. Równie dobrze można powiedzieć, że zagraliśmy słabo bo synkowi Ignaczaka zdechł kot i cała kadra nie mogła się otrząsnąć...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: elane »

Oczywiście, że Brazylia się przygotowuje i jak widać również zagrała słabo, bo nie pokazała przez cały turniej u siebie nic ciekawego. Nikt tu nie napisał, że kanarki rozegrały cudowne mecze i nie są zmęczeni, bo są i to widać gołym okiem. Chodzi mi to, że nie należy pochopnie skreślać połowy zawodników i nazywać cieniasami, jak co niektórzy tu pisali.
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Streeter
Posty: 7367
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

elane pisze:Oczywiście, że Brazylia się przygotowuje i jak widać również zagrała słabo, bo nie pokazała przez cały turniej u siebie nic ciekawego. Nikt tu nie napisał, że kanarki rozegrały cudowne mecze i nie są zmęczeni, bo są i to widać gołym okiem. Chodzi mi to, że nie należy pochopnie skreślać połowy zawodników i nazywać cieniasami, jak co niektórzy tu pisali.
Ja tu na nikogo złego słowa nie powiedziałem ;) jak sama zauważyłaś Brazylia też nie gra dobrze, bo się przygotowuje, więc usprawiedliwianie przygotowaniami tej porażki jest bez sensu.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: arbas »

Tak samo jak nie ma sensu z tej porażki wysuwać jakiś wniosków na temat gry poszczególnych graczy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

arbas pisze:Tak samo jak nie ma sensu z tej porażki wysuwać jakiś wniosków na temat gry poszczególnych graczy...
Z ciekawości spytam w jakich okolicznościach jest sens formułować wnioski?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: arbas »

W przeciągu dłuższego okresu - na przykład gra repry podczas pucharu świata. Wyznacznikiem co do Olimpiady moim zdaniem będzie gra repry na finale ligi światowej jeśli się zakwalifikują. Można też spojrzeć na całokształt meczy w lidze światowej i to co niepokoi mnie osobiście to współpraca Żygadło Możdżonek oraz słaby Kurek - z drugiej strony zdarzyła nam się póki co w LŚ jedna wpadka czyli porażka z Finami i jeśli chodzi o rozgrywki grupowe to póki co od 2007 roku jest to najlepszy nas występ w tej fazie. Więc moim zdaniem póki co jest bardzo dobrze.
rocky
Posty: 1199
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: rocky »

Narzekać nie ma co na porażkę z Brazylią tylko na przegrany mecz z Finami.
Jarosz oczywiście nie nadaje się na grę w reprezentacji, ba, w ogóle do II ligi powinien się wrócić. Jeśli Jarosz zagrał 'kilka dobrych meczów' to Bartam zagrał ich tyle samo.
ligamistrzow
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 12:35
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: ligamistrzow »

Jestescie smieczni z tym krytykowaniem Jarosza, ogladaliscie meczy Latiny ? Bo moge dac sobie glowe uciac ze wiekszosc z was nie widziala nawet jednego a tych Kuba prezentowal sie bardzo dobrze. Ostatni mecz mu nie wyszedl jednak w poprzednich dawal dobre zmiany , uwazam ze w zadnym przypadku nie mozna go skreslac bo w kadrze nie pokazal pelni swoich możliwości
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Klawy »

ligamistrzow pisze:Jestescie smieczni z tym krytykowaniem Jarosza, ogladaliscie meczy Latiny ? Bo moge dac sobie glowe uciac ze wiekszosc z was nie widziala nawet jednego a tych Kuba prezentowal sie bardzo dobrze. Ostatni mecz mu nie wyszedl jednak w poprzednich dawal dobre zmiany , uwazam ze w zadnym przypadku nie mozna go skreslac bo w kadrze nie pokazal pelni swoich możliwości
Ale szczerze mówiąc nie interesuje mnie jak grał w Latinie, interesuje mnie to jak gra TERAZ W REPREZENTACJI, a przynajmniej narazie gra delikatnie mówiąc nienajlepiej.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

ligamistrzow pisze:Jestescie smieczni z tym krytykowaniem Jarosza, ogladaliscie meczy Latiny ? Bo moge dac sobie glowe uciac ze wiekszosc z was nie widziala nawet jednego a tych Kuba prezentowal sie bardzo dobrze. Ostatni mecz mu nie wyszedl jednak w poprzednich dawal dobre zmiany , uwazam ze w zadnym przypadku nie mozna go skreslac bo w kadrze nie pokazal pelni swoich możliwości
Z Jaroszem jest jeden problem. Nie posiada takiego błysku, który pozwoliłby mu znaleźć się w gronie atakujących najwyższej półki. Najlepszych atakujących świata dzieli się na 2 grupy - dynamicznych, dobrych technicznie, grających dobrze także w defensywie oraz tych piekielnie silnych i wysokich. Jarosz nie jest ani dobry technicznie ani zbyt dynamiczny dlatego do tej pierwszej grupy nigdy nie trafi. Czy będzie w stanie awansować do tej 2. Chyba też nie bo brakuje mu 10 centymetrów wzrostu.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: weary_skier »

Skrzypek pisze: Najlepszych atakujących świata dzieli się na 2 grupy - dynamicznych, dobrych technicznie, grających dobrze także w defensywie oraz tych piekielnie silnych i wysokich
A kto to taki podział wprowadził?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

weary_skier pisze:
Skrzypek pisze: Najlepszych atakujących świata dzieli się na 2 grupy - dynamicznych, dobrych technicznie, grających dobrze także w defensywie oraz tych piekielnie silnych i wysokich
A kto to taki podział wprowadził?
Ja. A masz jakieś inne obserwacje?
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: elane »

W piątek o 18:30 dla odmiany pierwszy mecz gramy z gospodarzami, a w sobotę i niedzielę o 15, więc nikomu w Euro nie przeszkodzi :D Ciekawe jak nasi będą wyglądać po 30h podróży, bo dość niefortunnie mieli opóźnienie samolotu w Sao Paolo przez co zamiast lecieć z Paryża bezpośrednio do Helsinek, musieli lecieć do Frankfurtu, a dopiero później do stolicy Finlandii. Ale zobaczymy ;)
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2012 - mecze reprezentacji Polski

Post autor: PvK »

Wiecie gdzie bedzie można dzisiejszy mecz w sieci zobaczyc? Siedze w robocie do 21 i tv niestety nie uracze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”