Liga Światowa 2009

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

hubert pisze:
Nagor pisze: Brazylia - Rosja
Nie wiem co o tym myśleć, bo Rosja ostatnio kładła Brazylię wszędzie gdzie się spotykali (przypomnę: LŚ i Igrzyska), z drugiej strony jednak Brazylia nie ta i Rosja nie ta co wtedy.
Masz rację, ale to nie było w meczach "play lub off". Podejrzewam, że Rosjanie mogą psychicznie nie wytrzymać.
W meczu z Serbią widać było, że w końcówkach zbyt pewni nie byli.
A na LŚ 2008 Rosja pokonała Brazylię w meczu o 3 miejsce, za mało?
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Ja oczywiście nie byłbym sobą, gdybym faworyta nie upatrywał w ekipie Brazylii.
Chciałbym jednak zwrócić uwagę na coś, co po dotychczasowych meczach LŚ (i w grupach i w Final Six) trochę mnie intryguje.
Brazylijczycy praktycznie w każdym turnieju mają jakiś słaby mecz. W tej edycji LŚ wydaje mi się, że jeszcze takiego nie mieli (nie wnikam w dokładną analizę poziomu gry - chodzi mi o efekt końcowy). 2:3 z Finlandią uważam za "połowiczne" zrealizowanie tej tradycyjnej reguły.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

Brazylijczycy chyba w większości turniejów przegrywają jakieś spotkanie. Np. na MŚ, gdy przegrali z Francuzami. Potem Drzyzga zacytował słowa jakiegoś siatkarza(już nie pamiętam nazwiska), że Brazylijczycy, jak przegrają jedno spotkanie to potem idą, jak burza. Chyba, że przegrają finał to wtedy, jak burza nie pójdą :) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Po pierwszym secie w meczu półfinałowym Brazylia - Rosja.
Aż mi się ręce trzęsa po tej miazdze jaką Brazylijczycy zrobili z Rosjanami (25:17).
Może jednak ten turniej bedzie wyjątkowym jeżeli chodzi o potknięcia canarinhos? Może nie beda mieli słabego meczu z porażką? A może to fińskie doswiadczenie z porażką 2:3 wystarczyło za "potknięcie" na całą tegoroczną LŚ? (z mojego punktu widzenia - oby tak...)

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Kay »

Nie mówmy "hop". ;)
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

Grankine chyba w kołchozie pracuje, bo jak spojrzałem na niego za pierwszym razem to nie wiedziałem kto to xD . Ruskie nie mają szans teraz. Brazylia gniecie Sborną w bloku i zagrywce, a jak wiemy powinno być odwrotnie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: KadrO »

dreamer pisze:Po pierwszym secie w meczu półfinałowym Brazylia - Rosja.
Aż mi się ręce trzęsa po tej miazdze jaką Brazylijczycy zrobili z Rosjanami (25:17).
Może jednak ten turniej bedzie wyjątkowym jeżeli chodzi o potknięcia canarinhos? Może nie beda mieli słabego meczu z porażką? A może to fińskie doswiadczenie z porażką 2:3 wystarczyło za "potknięcie" na całą tegoroczną LŚ? (z mojego punktu widzenia - oby tak...)

dreamer
oby tak ?! Dobrze, niech Brazylia jeszcze przez kolejne 50 lat będzie mistrzem w każdej imprezie reprezentacyjnej. W końcu jej potęga już nikomu się nie nudzi.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Brazylia to taka skra w naszej lidze :D No to tradycji nie stało się za dość (czy zadość, nie wiem :D ) Rosja z taką grą może mieć problemy z Kubą (bo nie sądzę, że Kuba pokona Serbię). Finał Serbia-Brazylia będzie dość ciężki dla mnie, bo nie lubię takich cwaniaczków jak połowa Serbów oraz większość Brazylii. Cenzurował bym ich wszystkie uśmieszki i kłótnie z sędzią, nawet po udanych akcjach (w tym dobry jest też Nikołow). A osobiście obiłbym Filardiego, i niezmiernie ucieszyły mnie 3 asy Leona po pięknym ujęciu na tego Argentyńczyka z tym swoim cwaniakowatym uśmieszkiem xD Nie trawię zachowania Brazylii, Argentyny, Serbii i Nikołowa xD
...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: hubert »

Nagor pisze:
hubert pisze:
Nagor pisze: Brazylia - Rosja
Nie wiem co o tym myśleć, bo Rosja ostatnio kładła Brazylię wszędzie gdzie się spotykali (przypomnę: LŚ i Igrzyska), z drugiej strony jednak Brazylia nie ta i Rosja nie ta co wtedy.
Masz rację, ale to nie było w meczach "play lub off". Podejrzewam, że Rosjanie mogą psychicznie nie wytrzymać.
W meczu z Serbią widać było, że w końcówkach zbyt pewni nie byli.
A na LŚ 2008 Rosja pokonała Brazylię w meczu o 3 miejsce, za mało?
No - ok RAZ się im udało.
Wynik dzisiejszego meczu pokazuje, że być może był to jedyny RAZ w ciągu następnych kilku lat.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: wojo90 »

Ja bym mimo wszystko przewidywal final z reprezentacja Kuby, a co do reprezentacji Brazyli to chyba Bulgarzy w jakis dziwny sposob potrafia zadziwic siatkarski swiat bo tocza z nimi dobre pojedynki
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

hubert pisze: Wynik dzisiejszego meczu pokazuje, że być może był to jedyny RAZ w ciągu następnych kilku lat.
Były DWA razy, bo jak pisałem jeszcze olimpiada... :|
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: niepoinformowany »

Brazylia 3:0 Rosja (25:17, 25:21, 25:21)

Mecz zawiódł. Rosjanie fatalnie zaczęli (0:4) ale jednak prowadzili na pierwszej przerwie technicznej. Od stanu 12:12 wszystko pod kontrolą Brazylijczyków. Dwa pozostałe sety też raczej bez historii. Bardzo dobry mecz Giby, 12/22 w ataku oraz 3 asy serwisowe. Zdecydowanie najjaśniejsza postać swojej ekipy. Dziwi słabiutkie przyjęcie Sergio bo wizualnie wyglądało to zdecydowanie lepiej. U Rosjan fatalnie Tietiuchin, 2/19 to aż nie przystoi na takim poziomie. Brawa jedynie dla Berezhki, Verbova no i Semen dał dobrą zmianę.

Liczę na zdecydowanie lepszy i bardziej wyrównany drugi półfinał, w którym mam nadzieję Kubańczycy uporają się z Serbią.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Miljković 3:1 Kuba

Niestety, Kuba popełniała zbyt dużo perfidnie prostych błędów. Za zachowanie Serbów dałbym im co najmniej jedną żółtą - sędziowie liniowi to jeden z najgorszych pomysłów FIVB. Wg mnie teraz powinni do gospodarzy brać swoich liniowych goście. Wyrówna się cały bilans :D Serbia dziś nie grała, dziś grał Miljković. W pierwszym secie Grbić próbował rozkładać atak i każdy widział jak to się skończyło.

Jutrzejszy finał - chciałbym, żeby obie drużyny przegrały, nie toleruję cwaniaków :D
Mecz o 3cie miejsce - 3:2 dla Rosji.
...
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: todus »

Szkoda, że wygrała Serbia. Bardzo chciałem zobaczyć finał Brazylia:Kuba przy pustych trybunach Belgradzkich.

Naprawdę nie mam słów do tego jak wyglądał doping we wszystkich meczach, w których nie grała Serbia.
To jest po prostu żenujące - mecze Ligi Światowej nie powinny być więcej rozgrywane w Serbii (z całym szacunkiem dla Serbów).
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: wojo90 »

no co do publicznosci no tak mozna bylo rozegrac turniej na mniejszej hali 3 tysiecznej lepsze wrazenie wizualne by bylo jakby nie grali gospodarze. A co do sedziowania no to sedziowanie sedziow liniowych bylo wrecz tragiczne. Oni sa od tego by pomagac glownemu a w kluczowych momentach to chyba serce bolalo jakby mieli machac choragiewka przeciw swoim rodakom
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: xyz91 »

wojo90 pisze:no co do publicznosci no tak mozna bylo rozegrac turniej na mniejszej hali 3 tysiecznej lepsze wrazenie wizualne by bylo jakby nie grali gospodarze. A co do sedziowania no to sedziowanie sedziow liniowych bylo wrecz tragiczne. Oni sa od tego by pomagac glownemu a w kluczowych momentach to chyba serce bolalo jakby mieli machac choragiewka przeciw swoim rodakom
Byłem zdziwiony kiedy okazało się, że FS będzie rozgrywany w Beogradskiej Arenie a nie w najsłynniejszej hali serbskiej Pionir.
Beogradska Arena jest halą stworzoną dla koszykówki, która w Serbii jest o wiele bardziej popularna niż siatkówka.
xyz91
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: xyz91 »

Mate pisze:Grankine chyba w kołchozie pracuje, bo jak spojrzałem na niego za pierwszym razem to nie wiedziałem kto to xD . Ruskie nie mają szans teraz. Brazylia gniecie Sborną w bloku i zagrywce, a jak wiemy powinno być odwrotnie.
Co masz na myśli mówiąc, że Grankin pracuje w kołchozie?

Przepraszam za dwa posty pod rząd.
xyz91
ostry99
Posty: 282
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: ostry99 »

Podczas meczu Serbia-Kuba pan Drzyzga wspomniał, że na wcześniejszym spotkaniu Brazylii z Rosją było "no nie wiem, może 150 osób", tymczasem według strony FIVB było 4600 ludzi. No ja nie wiem jak można się tak mylić? Irytuje mnie to...

Dla odmiany jeśli chodzi o polskie hale to panowie Swędrowski i Drzyzga zawsze zawyżają ilość kibiców...
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: hubert »

todus pisze: Naprawdę nie mam słów do tego jak wyglądał doping we wszystkich meczach, w których nie grała Serbia.
To jest po prostu żenujące - mecze Ligi Światowej nie powinny być więcej rozgrywane w Serbii (z całym szacunkiem dla Serbów).
Żenujące to jest u nas, że najważniejszy jest doping (i cały piknik w około) a nie poziom sportowy zawodów. Wolałbym aby na mecze kadry przychodziło po 200, ale aby ta kadra grała w finałach najważniejszych imprez.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lucass90 »

Co do Serbskich kibiców - gdybym nie wiedział gdzie ten turniej się rozgrywa, to pewnie na początku stwierdziłbym, że jest to Japonia, lub Chiny :D Te idiotyczne pałki + ogólny pisk = mikroprocesorki.

A dzisiejszy finał zapowiada się naprawdę pysznie :D Wg. mnie Brazylia ma dużą przewagę w przyjęciu i to oni wygrają to spotkanie. Sam Milijković może już nie wystarczyć...
Poza tym ciekaw jestem, jak wypadnie pojedynek Bruno vs. Grbić :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: wojo90 »

hubert pisze: Żenujące to jest u nas, że najważniejszy jest doping (i cały piknik w około) a nie poziom sportowy zawodów. Wolałbym aby na mecze kadry przychodziło po 200, ale aby ta kadra grała w finałach najważniejszych imprez.
A ja bym wolal zeby widowisko odbylo sie przy pelnych trybunach i sami siatkarze tez by tego chcieli
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: hubert »

wojo90 pisze:
hubert pisze: Żenujące to jest u nas, że najważniejszy jest doping (i cały piknik w około) a nie poziom sportowy zawodów. Wolałbym aby na mecze kadry przychodziło po 200, ale aby ta kadra grała w finałach najważniejszych imprez.
A ja bym wolal zeby widowisko odbylo sie przy pelnych trybunach i sami siatkarze tez by tego chcieli
Wiesz czasami jak widzę naszych grajków reprezentacyjnych to przypomina mi się teoria z mikroekonomii mówiąca o podejmowaniu decyzji w celu maksymalizacji satysfakcji. Bardzo satysfakcjonująca jest gra przed wielotysięczną publicznością która nawet żenujące momenty skwituje "nic się nie stało". I wielu graczom odpowiada bycie bohaterem lokalnego podwórka. Nielicznym to nie starcza i starają się zwojować świat...
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: madlark »

hubert pisze:
wojo90 pisze:
hubert pisze: Żenujące to jest u nas, że najważniejszy jest doping (i cały piknik w około) a nie poziom sportowy zawodów. Wolałbym aby na mecze kadry przychodziło po 200, ale aby ta kadra grała w finałach najważniejszych imprez.
A ja bym wolal zeby widowisko odbylo sie przy pelnych trybunach i sami siatkarze tez by tego chcieli
Wiesz czasami jak widzę naszych grajków reprezentacyjnych to przypomina mi się teoria z mikroekonomii mówiąca o podejmowaniu decyzji w celu maksymalizacji satysfakcji. Bardzo satysfakcjonująca jest gra przed wielotysięczną publicznością która nawet żenujące momenty skwituje "nic się nie stało". I wielu graczom odpowiada bycie bohaterem lokalnego podwórka. Nielicznym to nie starcza i starają się zwojować świat...
Widowisko (mecz) jest dla publiczności, a wynik(poziom) jest na drugim planie.
Czemu tak piszę? Bo do uzyskania wyniku potrzebne są pieniądze, a pieniądze są tam, gdzie mogą pokazać się
sponsorzy. I kiedy tak wybrzydzasz na poziom dopingu, to miej świadomość, że gdyby nie publika(kasa), żadnego wyniku by nie było.
P.s. Spytaj zawodników czy lubią grać przy pustych trybunach :<
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: kevinpsb »

lucass90 pisze:Co do Serbskich kibiców - gdybym nie wiedział gdzie ten turniej się rozgrywa, to pewnie na początku stwierdziłbym, że jest to Japonia, lub Chiny :D Te idiotyczne pałki + ogólny pisk = mikroprocesorki.

A dzisiejszy finał zapowiada się naprawdę pysznie :D Wg. mnie Brazylia ma dużą przewagę w przyjęciu i to oni wygrają to spotkanie. Sam Milijković może już nie wystarczyć...
Poza tym ciekaw jestem, jak wypadnie pojedynek Bruno vs. Grbić :)
Przed meczem juz na Nikola wygrał ten pojedynek i to wyraźnie.... Bruno Rezende to za słaby rozgrywajacy jak na wielka Brazylie!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

Odnośnie Grankine'a to chodziło mi o to, że miał taką twarz, jakby harował fizycznie :) . A co do FS w Serbii to chodzi o promowanie siatkówki. Także chodzi o kasę. Chyba działacze myśleli, że na mecze FS będzie przychodzić tyle osób, co na mecze Serbii w fazie grupowej, ale jednak tak się nie stało.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: hubert »

madlark pisze: Widowisko (mecz) jest dla publiczności, a wynik(poziom) jest na drugim planie.
To po co robić mecze ? Można piknik na łące z konkursem puszczania latawców. Gwarantuję, że przybędzie tyle samo osób co na mecz.
madlark pisze: Czemu tak piszę? Bo do uzyskania wyniku potrzebne są pieniądze, a pieniądze są tam, gdzie mogą pokazać się
sponsorzy. I kiedy tak wybrzydzasz na poziom dopingu, to miej świadomość, że gdyby nie publika(kasa), żadnego wyniku by nie było.
Przepraszam, ale o jakim wyniku mówisz ?
Spośród grubych milionów jakimi obraca PZPS (mówi się o 40 milionowym budżecie) prawie NIC nie idzie na szkolenie młodzieży, tej która ma zapewniać sukcesy. Trąbki, fujarki, bębenki Przedpełskiego nie zapewnią nam medali najważniejszych imprez.
madlark pisze: P.s. Spytaj zawodników czy lubią grać przy pustych trybunach :<
Dlatego polskiemu zawodnikowi wystarczy gra u nas i "nic się nie stało".
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

kevinpsb pisze:...Przed meczem juz na Nikola wygrał ten pojedynek i to wyraźnie.... Bruno Rezende to za słaby rozgrywajacy jak na wielka Brazylie!
Mógłbym oczywiście zacząć udowadniać Ci, jak bardzo się mylisz, podając kolejne dowody na nieprzeciętny talent, potencjał, możliwości i umiejętności Bruno. Jednak w pewnym momencie trzeba sobie zadać pytanie, czy gra jest warta świeczki?
Czy dyskutant zrozumie te argumenty?
Napiszę tylko tyle - i nie obrażaj się, bo swoimi postami pracujesz na opinię o swojej znajomości realiów siatkówki - że o klasie Bruno nie masz najmniejszego pojęcia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Kobrajar
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2009, o 10:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Kobrajar »

dreamer pisze:
kevinpsb pisze:...Przed meczem juz na Nikola wygrał ten pojedynek i to wyraźnie.... Bruno Rezende to za słaby rozgrywajacy jak na wielka Brazylie!
Mógłbym oczywiście zacząć udowadniać Ci, jak bardzo się mylisz, podając kolejne dowody na nieprzeciętny talent, potencjał, możliwości i umiejętności Bruno. Jednak w pewnym momencie trzeba sobie zadać pytanie, czy gra jest warta świeczki?
Czy dyskutant zrozumie te argumenty?
Napiszę tylko tyle - i nie obrażaj się, bo swoimi postami pracujesz na opinię o swojej znajomości realiów siatkówki - że o klasie Bruno nie masz najmniejszego pojęcia.

dreamer
Też się nie obrażaj ale działa to też w drugą stronę. Ktoś tu nie ma pojęcia o klasie Grbicia.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Kobrajar pisze:
dreamer pisze:
kevinpsb pisze:...Przed meczem juz na Nikola wygrał ten pojedynek i to wyraźnie.... Bruno Rezende to za słaby rozgrywajacy jak na wielka Brazylie!
Mógłbym oczywiście zacząć udowadniać Ci, jak bardzo się mylisz, podając kolejne dowody na nieprzeciętny talent, potencjał, możliwości i umiejętności Bruno. Jednak w pewnym momencie trzeba sobie zadać pytanie, czy gra jest warta świeczki?
Czy dyskutant zrozumie te argumenty?
Napiszę tylko tyle - i nie obrażaj się, bo swoimi postami pracujesz na opinię o swojej znajomości realiów siatkówki - że o klasie Bruno nie masz najmniejszego pojęcia.
dreamer
Też się nie obrażaj ale działa to też w drugą stronę. Ktoś tu nie ma pojęcia o klasie Grbicia.
Czy znalazłeś w moim poście choćby jedno słowo dotyczące oceny klasy Grbića jako rozgrywającego? Czy znalazłeś choćby jedno zdanie (jeden wyraz) sugerujący jakąkolwiek relację pomiędzy umiejętnościami jednego i drugiego z nich?
kevinpsb zanegował w swojej wypowiedzi całkowicie umiejetności Bruno Rezende i tylko do tej części jego wypowiedzi odnosił się mój post (chyba nietrudno to zauważyć ??? )

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Kobrajar
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2009, o 10:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Kobrajar »

Czy znalazłeś w moim poście choćby jedno słowo dotyczące oceny klasy Grbića jako rozgrywającego? Czy znalazłeś choćby jedno zdanie (jeden wyraz) sugerujący jakąkolwiek relację pomiędzy umiejętnościami jednego i drugiego z nich?
kevinpsb zanegował w swojej wypowiedzi całkowicie umiejetności Bruno Rezende i tylko do tej części jego wypowiedzi odnosił się mój post (chyba nietrudno to zauważyć ??? )

dreamer
Co do pierwszej części postu: Nie nie znalazłem bo w Twoich postach dotyczących Brazylii cięzko znaleźć coś prócz udowadniania jacy to oni wielcy, a i nie musiałem tego znaleźć ponieważ Ty odnosząc się do wypowiedzi kevinpsb (który napisał że Grbić jest lepszym rozgrywającym od Bruno) nie zgadzając się z jego wypowiedzią jakoby wyraziłeś to że Grbić jest słabszy od Bruno.

Co to drugiej części Twojego posta. To muszę Ci powiedzieć że niestety ale mylisz się. Kevinpsb nie "zanegował całkowicie umiejętności Bruno" tylko napisał, że Bruno jest za słaby do wielkiej reprezentacji Brazylii (która według mnie ze swoją techniką i sposobem gry powinna mieć rozgrywającego wybitnego, takiego jakim np. był Ricardo). Np Grankin (daje tylko przykład można tu wstawić dowolnego bardzo dobrego rozgrywającego), który jest pierwszym rozgrywającym Rosji też byłby dla reprezentacji Brazylii za słaby, a czy to oznacza że jest słabym rozgrywającym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”