Liga Światowa 2009

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Kobrajar pisze:
Czy znalazłeś w moim poście choćby jedno słowo dotyczące oceny klasy Grbića jako rozgrywającego? Czy znalazłeś choćby jedno zdanie (jeden wyraz) sugerujący jakąkolwiek relację pomiędzy umiejętnościami jednego i drugiego z nich?
kevinpsb zanegował w swojej wypowiedzi całkowicie umiejetności Bruno Rezende i tylko do tej części jego wypowiedzi odnosił się mój post (chyba nietrudno to zauważyć ??? )

dreamer
Co do pierwszej części postu: Nie nie znalazłem bo w Twoich postach dotyczących Brazylii cięzko znaleźć coś prócz udowadniania jacy to oni wielcy...
Widzisz.. w Twojej odpowiedzi powinny się znaleźć tylko trzy pierwsze słowa z tego co napisałeś. Dalsza częśc, to próba rozmydlenia tematu i szukania fikcyjnych argumentów dla nieprzemyślanych własnych tez.
Ja niczego nie muszę udowadniać w odniesieniu do Brazylii. Tej drużyny i zdecydowanej większości jej zawodników bronią same osiągnięcia i to od wielu lat. Zresztą, tylko niekedy silę się na jakieś dodwody. Częściej podaję po prostu tylko argumenty.
Prawdziwą obłudą jest natomiast negowanie tego co ja piszę na temat Brazylii, bo jest to w gruncie rzeczy ignorowanie faktów, które bronią się same.

Prawdziwą łamigłówkę mają Ci, co za wszelką cenę od lat starają się dowodzić np. wiel;kości polskich siatkarzy, a cały komizm tej sytuacji polega na tym, że im drużyna narodowa miżej leci w rankingach, tym dowody jej wielkości stają się bardziej natarczywe.

Do innych elementów Twojej ostatniej wypowiedzi nie odniosę się, b9o dyskutować można tylko z argumentami a nie z wyssanymi z palca bajkami.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze:
kevinpsb pisze:...Przed meczem juz na Nikola wygrał ten pojedynek i to wyraźnie.... Bruno Rezende to za słaby rozgrywajacy jak na wielka Brazylie!
Mógłbym oczywiście zacząć udowadniać Ci, jak bardzo się mylisz, podając kolejne dowody na nieprzeciętny talent, potencjał, możliwości i umiejętności Bruno. Jednak w pewnym momencie trzeba sobie zadać pytanie, czy gra jest warta świeczki?
Czy dyskutant zrozumie te argumenty?
Napiszę tylko tyle - i nie obrażaj się, bo swoimi postami pracujesz na opinię o swojej znajomości realiów siatkówki - że o klasie Bruno nie masz najmniejszego pojęcia.

dreamer
Bruno obserwuje bardzo długo. I to że posiada nieprzecietny talent potencjał ja wiem! Tyle że w Brazylii to po Gibie najslabaszy element Brazylii w tym turnieju!
Napiszę tylko tyle - i nie obrażaj się, bo swoimi postami pracujesz na opinię o swojej znajomości realiów siatkówki - że o klasie Bruno nie masz najmniejszego pojęcia.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 16:57 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: kevinpsb »

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 21:13 przez dreamer, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Forum Strefy Siatkówki nie potrzebuje dyskutantów których zadaniem jest pokazanie innym własnej krewkości i uprzedzenia do nich.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze: kevinpsb zanegował w swojej wypowiedzi całkowicie umiejetności Bruno Rezende i tylko do tej części jego wypowiedzi odnosił się mój post (chyba nietrudno to zauważyć ??? )

dreamer
Albo znajdz posta w ktorym calkowicie neguje umijetnosci Bruno Rezende albo przyznaj sie ze źle zrozumiałem moj post!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Widzieliście co zrobił sędzia w meczu o 3 miejsce? Wygrał seta Rosjanom. Dosłownie. Kubańczycy mają ciężko ze względu na swój kolor skóry...
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:Widzieliście co zrobił sędzia w meczu o 3 miejsce? Wygrał seta Rosjanom. Dosłownie. Kubańczycy mają ciężko ze względu na swój kolor skóry...
No nie powiem, Final Six światowej imprezy, a sędziowie porównywalni co w +lidze :]

PS : Czyli Sanchez nie ma ciężko :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Nagor pisze:Widzieliście co zrobił sędzia w meczu o 3 miejsce? Wygrał seta Rosjanom. Dosłownie. Kubańczycy mają ciężko ze względu na swój kolor skóry...
No nie powiem, Final Six światowej imprezy, a sędziowie porównywalni co w +lidze :]

PS : Czyli Sanchez nie ma ciężko :D
Po prostu ujawnia się w tym i innych meczach, że im drużyna ważniejsza w siatkówce, tym ma lepiej. Widać to w PLS (skra) i tutaj (Rosja, Serbia, Brazylia)
...
Kobrajar
Posty: 56
Rejestracja: 12 lip 2009, o 10:43
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Kobrajar »

[ingerencja moderatora]

Rosja Kuba 3-0. Widać że Kubańczycy mają ogromny potencjał tyle że narazie jak przychodzi co do czego to nie potrafią go wykorzystać. Rosjanie bardzo skuteczni na zagrywce (bodaj 10 asów), nieźle w bloku i ataku, potrafili w miarę dokładnie przyjmować zagrywki Kuby. zastanawia mnie jedno czy w sytuacji gdy zagrywał Leon a jego serwis próbował przyjąć Mikhaylov to rosjanie chcieli przyjmowac w 4 czy poprostu tak wyszło że akurat tam stał ich atakujący?
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 21:06 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Na tym forum nie ma miejsca dla chamstwa.
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: xyz91 »

Dzisiaj Tietiuchin zagrał świetnie (10/11 - atak, 1 as serwisowy, 1 blok punktowy). Wspaniałe zwycięstwo Rosji i zasłużone 3. miejsce.

Gratulacje.

Naprzód Rosjo!
xyz91
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Jestem ciekaw czy Miljković dziś pociągnie grę, bo po wczorajszym pewnie ledwo chodzić będzie.
...
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mbor3k »

xyz91 pisze:Dzisiaj Tietiuchin zagrał świetnie (10/11 - atak, 1 as serwisowy, 1 blok punktowy). Wspaniałe zwycięstwo Rosji i zasłużone 3. miejsce.

Gratulacje.

Naprzód Rosjo!
Rosja owszem, bardzo dobre spotkanie. Ale z drugiej strony Kubańczycy nie zagrali siatkówki na poziomie jaki prezentowali w fazie grupowej. Wedle mojej opinii- Rosjanie zwyciężyli doświadczeniem i ograniem międzynarodowym, czego brak Kubańczykom.

Czekam na pojedynek Serbii z Brazylią. Jeśli Ivana nie będą wspierali w ataku koledzy- marnie widzę szansę Serbii.
Nagor pisze:Jestem ciekaw czy Miljković dziś pociągnie grę, bo po wczorajszym pewnie ledwo chodzić będzie.
Miljković da radę myślę. Jest raczej silnym zawodnikiem, mocno zbudowanym, wytrzymałym. :)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 18:37 przez mbor3k, łącznie zmieniany 1 raz.
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Wyjaśnione, twierdzę jednak, że Serbowie nie dadzą rady.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 18:45 przez Nagor, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mbor3k »

A tam Nagor czepiasz się szczegółów :P Dałem grupowej.
Do skasowania ten post i poprzedni Nagora bo niepotrzebne są ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: madlark »

mbor3k pisze: Czekam na pojedynek Serbii z Brazylią. Jeśli Ivana nie będą wspierali w ataku koledzy- marnie widzę szansę Serbii.
Nie zapinaj o sędziach oni na pewno spróbują pomóc. :]
Wczoraj Ivan robił co chciał, ale reszta też nie wyglądała źle.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: madlark »

hubert pisze:
madlark pisze: Widowisko (mecz) jest dla publiczności, a wynik(poziom) jest na drugim planie.
To po co robić mecze ? Można piknik na łące z konkursem puszczania latawców. Gwarantuję, że przybędzie tyle samo osób co na mecz.
Kto wg Ciebie organizuje mecze? Zawodnicy, trenerzy?
Dlaczego to robią? Moim zdaniem to jest biznes.
hubert pisze:
madlark pisze: Czemu tak piszę? Bo do uzyskania wyniku potrzebne są pieniądze, a pieniądze są tam, gdzie mogą pokazać się
sponsorzy. I kiedy tak wybrzydzasz na poziom dopingu, to miej świadomość, że gdyby nie publika(kasa), żadnego wyniku by nie było.
Przepraszam, ale o jakim wyniku mówisz ?
Spośród grubych milionów jakimi obraca PZPS (mówi się o 40 milionowym budżecie) prawie NIC nie idzie na szkolenie młodzieży, tej która ma zapewniać sukcesy. Trąbki, fujarki, bębenki Przedpełskiego nie zapewnią nam medali najważniejszych imprez.
Piszę że wynik nie ma znaczenia pierwszorzędnego, liczy się czy ludzie się dobrze bawią i czy są zainteresowani.
hubert pisze:
madlark pisze: P.s. Spytaj zawodników czy lubią grać przy pustych trybunach :<
Dlatego polskiemu zawodnikowi wystarczy gra u nas i "nic się nie stało".
Kiedy tak piszesz o naszej reprezentacji albo gdy piszesz "reprezentacyjni grajkowie" to chyba nie oczekujesz od nich szacunku w postaci gry skoro sam dla nich szacunku nie masz.
Pewnie Twoim ideałem jest aby na widowni zasiadło 2000 statystyków zamiast tych co sie przychodza bawić :D
hubert pisze: Spośród grubych milionów jakimi obraca PZPS (mówi się o 40 milionowym budżecie) prawie NIC nie idzie na szkolenie młodzieży, tej która ma zapewniać sukcesy. Trąbki, fujarki, bębenki Przedpełskiego nie zapewnią nam medali najważniejszych imprez.
A co do milionów. W kopanej są większe a wyników nie ma.
Zawsze jest tak że najpierw maja być wyniki, a kasa się znajdzie, a nie odwrotnie.
Albo inaczej chcesz kasę na szkolenia to przedstaw plan, kosztorys itd...
Czy to nie Ty pisałeś o zacofaniu "polskiej myśli trenerskiej"?
Po co inwestować w cos co jest zapóźni0ne o 20 lat?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: mbor3k »

madlark pisze:
mbor3k pisze: Czekam na pojedynek Serbii z Brazylią. Jeśli Ivana nie będą wspierali w ataku koledzy- marnie widzę szansę Serbii.
Nie zapinaj o sędziach oni na pewno spróbują pomóc. :]
Wczoraj Ivan robił co chciał, ale reszta też nie wyglądała źle.
W 1szym secie Ivan pokazał od kogo należy uczyć się sztuki atakowania ;) Ogólnie Miljković gra sam na ataku. Coś tam Janić, ale marnie. Ivan wytrzymaj :P
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

mbor3k pisze:
madlark pisze:
mbor3k pisze: Czekam na pojedynek Serbii z Brazylią. Jeśli Ivana nie będą wspierali w ataku koledzy- marnie widzę szansę Serbii.
Nie zapinaj o sędziach oni na pewno spróbują pomóc. :]
Wczoraj Ivan robił co chciał, ale reszta też nie wyglądała źle.
W 1szym secie Ivan pokazał od kogo należy uczyć się sztuki atakowania ;) Ogólnie Miljković gra sam na ataku. Coś tam Janić, ale marnie. Ivan wytrzymaj :P
Nie oszukujmy się, Janić i Nikić są od przyjmowania, ich atak delikatnie mówiąc jest kiepski jak na taki poziom. W nich nie ma co szukać punktujących a co dopiero liderów.

Znów gospodarskie sędziowanie :|
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: madlark »

mbor3k pisze:
madlark pisze:
mbor3k pisze: Czekam na pojedynek Serbii z Brazylią. Jeśli Ivana nie będą wspierali w ataku koledzy- marnie widzę szansę Serbii.
Nie zapinaj o sędziach oni na pewno spróbują pomóc. :]
Wczoraj Ivan robił co chciał, ale reszta też nie wyglądała źle.
W 1szym secie Ivan pokazał od kogo należy uczyć się sztuki atakowania ;) Ogólnie Miljković gra sam na ataku. Coś tam Janić, ale marnie. Ivan wytrzymaj :P
środek nie jest (aż)taki zły
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze: Nie oszukujmy się, Janić i Nikić są od przyjmowania, ich atak delikatnie mówiąc jest kiepski jak na taki poziom. W nich nie ma co szukać punktujących a co dopiero liderów.
W nich nie trzeba szukać liderów, Serbia ma dwóch innych ;) .Trzeba przyznać, że Janić dzisiaj w ataku sporo kończy, a MIlos też sprytnie potrafi obić blok. W przyjęciu obaj są pewni

Ogólnie, dobry mecz.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Finał powinien zostać odwołany i powtórzony jutro. Wynik nie zależy w najmniejszym stopniu od graczy.
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Elgarten »

Świetny mecz i wygrana Brazylii. Szkoda, bo było 8:5 dla Serbii i piłka w górze na dziewiąty punkt, ale trudno...Jestem zaskoczony, że Serbia potrafiła utrzymać tak wysoki poziom przez niemal cały mecz. Pojedynek gigantów: Visooto - Miljković na remis. Giba potrafi kończyć najważniejsze piłki.
Dobrze, że Serbia wygrała IV seta, bo supervisor nie miał prawa wpływać na decyzję sędziego.
Emocje były do ostatniej akcji.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: dreamer »

Siatkówka - jak każdy sport - powinna być grą czystą i uczciwą, a nade wszystko wolną od natrętnego nacjonalizmu.

Właśnie dlatego ostateczny wynik rywalizacji Brazylii z Serbią (3:2 dla Brazylii) jest miodem na moją siatkarską duszę.
Serbowie zaś nie powinni już dostać NIGDY organizacji ważnego turnieju - ani europejskiego, ani światowego.

Brazylia jest wielka !!! !!! !!!

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Supervisor miał prawo jak się okazało. Mecz był nawet ciekawy gdyby nie drukowanie sędziów. Nie kibicowałem nikomu, bo nie lubię ani tych ani tych :D
dreamer pisze:Serbowie zaś nie powinni już dostać NIGDY organizacji ważnego turnieju - ani europejskiego, ani światowego.
Nigdy to nie powinien więcej sędziować ten sędzia.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

Sędziowanie na korzyść której strony, bo nie miałem dostępu do transmisji?? A i jak z nagrodami??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Bollo
Posty: 366
Rejestracja: 11 maja 2008, o 07:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Bollo »

Nagrody powinny być ze statystyk bo znów wyjdzie że jakieś z kosmosu wzięte. A co do organizacji przez Serbów to się zgadzam. Nie dość że pustki na trybunach to jeszcze liniowi.
Zlatan
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Lynn »

Nigdy to nie powinien więcej sędziować ten sędzia
nigdy to ty już nie powinienieś wpisywać się na tym forum

A co do meczu to jest to zdecydowanie najlepszy mecz ostatnich lat w siatkówce
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 21:45 przez Lynn, łącznie zmieniany 1 raz.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze:Supervisor miał prawo jak się okazało.
Nie wiem czy słyszałeś, co powiedział Lemek. Powinien decydować TYLKO sędzia główny, ewentualnie II sędzia, żaden supervisor.To był precedens i to nie powinno się zdarzyć. I to jeszcze przy piłce, która mogła zaważyć na całym finale.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Lynn pisze:
Nigdy to nie powinien więcej sędziować ten sędzia
nigdy to ty już nie powinienieś wpisywać się na tym forum

A co do meczu to jest to zdecydowanie najlepszy mecz ostatnich lat w siatkówce
A o co chodzi jeśli można wiedzieć? Sędzia dobrze sędziował :] ? Co oglądałeś :D ?
Elgarten pisze:
Nagor pisze:Supervisor miał prawo jak się okazało.
Nie wiem czy słyszałeś, co powiedział Lemek. Powinien decydować TYLKO sędzia główny, ewentualnie II sędzia, żaden supervisor.To był precedens i to nie powinno się zdarzyć. I to jeszcze przy piłce, która mogła zaważyć na całym finale.
A potem któryśtam powiedział, że zgodnie z regulaminem LŚ można zwołać konferencję sędziowską.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 21:47 przez Nagor, łącznie zmieniany 1 raz.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: KadrO »

Elgarten pisze:
Nagor pisze:Supervisor miał prawo jak się okazało.
Nie wiem czy słyszałeś, co powiedział Lemek. Powinien decydować TYLKO sędzia główny, ewentualnie II sędzia, żaden supervisor.To był precedens i to nie powinno się zdarzyć. I to jeszcze przy piłce, która mogła zaważyć na całym finale.
Mogła, ale nie zaważyła.
osnazfsb

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: osnazfsb »

Bardzo fajny meczyk w wykonaniu Miljkovica i Visotto. Gdyby Janic tak grał w Treflu to by on z ligi nie spadli :D Sam sie dziwie ze Serbowie wytrzymali poziom Brazylii na pełnym dystansie i tylko w 3 secie na chwile pekli choc Brazylia dzisij grał falami z jednak za duzo iloscia niewymuszonych błedów a jak im zagrywka wreszcie siedziała to Serbowie mieli spore problemy i musiał ich Miljkovic ratowac. Dobra zmiane dał Kovacevic bo Nikic srednio sobie radził. U brazylijczyków brylował Visotto reszta na jego tle wypadał mało wyraziscie choc np Giba wazne piłki konczył a Murillo zrobił parenascie punktówSedziowie delikatnie drukowali ale jak dla mnie w granicach przyzwoitosci wiec nie bardzo rozumiem czemu Serbowie mieliby kolejnych imprez nie dostawac. Moze kibice byli nieco szowinistyczni ale gorszych w zyciu widziałem i nikt nie apelował o nieprzyznawanie im kolejnych wielkich imprez. A hala konkretna my pewno nigdy takiej miec nie bedziemy Generalnie cały mecz na duzy plus.
Nie wiem co macie do sedziego głownego co on winny ze sedziowie z chorągiewkami mylili sie na rzecz Serbów? Sama zmiana decyzji tez była zdaniem naszego sedziego zgodna z przepisami FIVB wiec co miał ten sedzia do gadania?
Ostatnio zmieniony 26 lip 2009, o 22:05 przez osnazfsb, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”