Bilety na Ligę Światową 2009

Kapsi
Posty: 2
Rejestracja: 6 gru 2008, o 18:42
Płeć: M

Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Kapsi »

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć ,kiedy i ewentualnie gdzie bedzie możliwość kupna biletów na mecze Ligi Światowej? Najbardziej interesowały by mnie bilety na mecz Polska - Brazylia,który odbędzie się w Spodku!
Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009 - Bilety

Post autor: Mate »

Na kupbilet.pl będą bilety chyba. Może w lutym albo w marcu wystawią je na sprzedaż, albo później.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Saph »

Dołączam się do pytań. Ma ktoś może jakieś informacje kiedy się mogą pojawić?
Nie pytam o poprzednie lata.

Dzięki Arff :)
Ostatnio zmieniony 26 mar 2009, o 15:16 przez Saph, łącznie zmieniany 1 raz.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Arff »

W nowej łódzkiej hali, w której rozegrane będą 2 weekendy LŚ2009 nie ma jeszcze podziału na sektory i miejsca, dlatego sprzedaż biletów jest niemożliwa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: lucass90 »

Jak ktoś znajdzie jakieś informacje n.t. biletów na mecze Polaków w tegorocznej edycji Ligi Światowej, to niech da mi znać na priv...
Z góry danke sehr.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Peter180
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:10
Płeć: M

Liga Światowa 2009

Post autor: Peter180 »

Orientuje się może ktoś, ile będą kosztowały bilety na Ligę Światową? Cena nie musi być dokładna, chodzi mi tak w przybliżeniu :)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: lucass90 »

1. O Lidze Światowej rozmawiamy tutaj : http://forum.siatka.org/viewforum.php?f=50

2. Info o biletach szukaj na http://www.ticketpro.pl od poniedziałku.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Saph »

Wie ktos może w jakiej cenie będą bilety?

Dzięki, myślałam, że może wcześniej już gdzieś było napisane :)
Ostatnio zmieniony 1 maja 2009, o 17:44 przez Saph, łącznie zmieniany 1 raz.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: lucass90 »

Zajrzyj w poniedziałek na http://www.proticket.pl . Wtedy podadzą ceny i od razu będzie można kupić bilet/bilety.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
crash
Posty: 49
Rejestracja: 29 maja 2008, o 17:21
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: crash »

No jezeli cena nie musi byc dokladna, to nie musisz czekac do poniedzialku. Juz dzisiaj moge ci zdradzic, ze cena biletow bedzie gdzies w przedziale od 1 grosza do nieskonczonosci.
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Saph »

Uff.. dzięki, a już się bałam, że będzie od 5 i moje kieszonkowe nie wystarczy :(
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Arff »

"Service Unavailable" :D :D :D Różne serwisy biletowe przemijają, tylko sytuacja się nie zmienia :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Crooge »

najbardziej wpieniające jest to, że jakas nieaktywna strona i od razu wylogowuje juz mialem miejsca zaznaczone dodawalo mi do koszyka i wyskoczylo "strona wymaga zalogowania"...poxniej juz bylo coraz gorze teraz nie moge sie nawet zalogowac..;]

"Drogi użytkowniku!

Nasz sklep internetowy jest przeciążony z powodu bardzo dużej liczby klientów. Prosimy spróbować za kilka minut! Pragniemy zapewnić iż dokładamy wszelkich starań aby zostali Państwo obsłużeni w jak najlepszy sposób."

buhaha
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Arff »

hahaha :D też to mam :D Bilety są od 12... czyli mamy rekord!!! :) Na kup bilet przynajmniej można było zarwać nockę i spokojnie dostać bilety... a tutaj walnęli początek od 12... to było do przewidzenia
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
bartexx
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2009, o 12:20
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: bartexx »

a ja jestem ciekaw czy ktoś już kupił bilet? bo mnie ciągle przy logowaniu wywala (pewnie wszystkich). Już lepsze było kupbilet, przynajmniej kolejka byłą (niesprawiedliwa ale była xd), a tu pozostaje odświeżanie co chwile.... i jeszcze nic to niedaje

A później będą się tłumaczyć ze się nie spodziewali tylu ludzi....
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Crooge »

ja juz mam, ale po problemach.

Najpierw zapomnialem zmienic kropki przy formie zaplaty i jak chcialem wrocic to mnie wywaliło ;] po kilkunastu minutach udalo sie ponownie wbic tamtego zamowienia juz nie bylo ( a szkoda bo miejsca byly znacznie lepsze) , wiec zlozylem nowe , zaplacilem i teraz pozostaje mi czekac tylko na przesylke. A jak teraz sprawdzam zamówienia, to nagle pojawilo sie to stare :D - fenomenalna organizacja - jak zwykle
Ostatnio zmieniony 4 maja 2009, o 12:49 przez Crooge, łącznie zmieniany 1 raz.
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Nagor »

U mnie nie było zbytnich problemów :D
...
bartexx
Posty: 2
Rejestracja: 4 maja 2009, o 12:20
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: bartexx »

mnie caly czas wywala przy logowaniu...
marta_opa
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:26
Płeć: K
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: marta_opa »

A ja po nieudanej probie zaplaty, ktora skonczyla sie wyrzuceniem z serwera i jedna wielka klapa, postanowilam wybrac sie do punktu sprzedazy = )
I oplacalo sie;) Bilety juz w kieszeni i na dodatek zaoszczedzilam troche nerwow;)
Do zobaczenia w Łodzi ;)
"a gdy nadejdą deszczowe dni, nauczę Cię przechodzić między kroplami" :-)
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: hefalump »

kupbilet chyba było lepsze, była kolejka można było czekać cały dzień i pół nocy ale się kupiło. a po drugie jest utrudniony dostęp, nie każdy ma kartę z możliwością płatności przez neta, lub konto w jednym z wybranych banków
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Arff »

Co najważniejsze kupbilet zaczynał sprzedaż o 12 w nocy i można było wtedy, a nawet około 6:00 rano spokojnie kupić sobie bilety... a tak początek o 12 to jakaś farsa...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
mks-sycow
Posty: 34
Rejestracja: 15 paź 2008, o 21:41
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: mks-sycow »

tu też jest kolejka, jak dojdziesz już do wybranego meczu i na niego klikniesz to wyskakuje strona prosząca o zalogowanie, jedno wpisanie hasła i nicku nie wystarczy, jak wyskakuje "drogi użytkowniku..." wtedy trzeba cofnąć stronę i jeszcze raz się logować i tak w kółko. zawsze za którymś razem się uda, a jak już sie zalogujecie to wszystko idzie szybko i sprawnie. Ja zdecydowanie wole ten serwis niż kupbilet.
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Crooge »

no tak, ale w przypadku ticketpro zawsze mozna w akcie desperacji wybrac sie do jakiegoś empika/ saturna i spokojnie kupic na miejscu placac gotówką co na pewno było szybszym rozwiazaniem niz koczowanie pol dnia przed kompem
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: Vaud »

Crooge pisze:no tak, ale w przypadku ticketpro zawsze mozna w akcie desperacji wybrac sie do jakiegoś empika/ saturna i spokojnie kupic na miejscu placac gotówką co na pewno było szybszym rozwiazaniem niz koczowanie pol dnia przed kompem
Dlaczego zaraz w akcie desperacji?
Podszedłem wczoraj do empiku w drodze z pracy do domu, poczekałem piętnaście minut i teraz mogę cieszyć się czterema biletami na niedzielne spotkanie z Brazylijczykami ( na sobotnie, w momencie kupna zostały tylko jakieś nędzne ogryzki ).
Chyba większą desperacją była strata paru godzin przed monitorem.
Natomiast radość z kupna biletów przesłania niestety koszt ich nabycia. Co jak co, ale dolne sektory za 140 zł, czy górne za 90 zł to lekkie przegięcie cenowe.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
ciabcia1
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2009, o 15:17
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: ciabcia1 »

[post skasowany]
Awatar użytkownika
crash
Posty: 49
Rejestracja: 29 maja 2008, o 17:21
Płeć: M
Kontakt:

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: crash »

Arff pisze:"Service Unavailable" :D :D :D Różne serwisy biletowe przemijają, tylko sytuacja się nie zmienia :D
Crooge pisze:najbardziej wpieniające jest to, że jakas nieaktywna strona i od razu wylogowuje juz mialem miejsca zaznaczone dodawalo mi do koszyka i wyskoczylo "strona wymaga zalogowania"...poxniej juz bylo coraz gorze teraz nie moge sie nawet zalogowac..;]
bartexx pisze:a ja jestem ciekaw czy ktoś już kupił bilet? bo mnie ciągle przy logowaniu wywala (pewnie wszystkich). Już lepsze było kupbilet, przynajmniej kolejka byłą (niesprawiedliwa ale była xd), a tu pozostaje odświeżanie co chwile.... i jeszcze nic to niedaje
A później będą się tłumaczyć ze się nie spodziewali tylu ludzi....
Crooge pisze:Najpierw zapomnialem zmienic kropki przy formie zaplaty i jak chcialem wrocic to mnie wywaliło ;] po kilkunastu minutach udalo sie ponownie wbic tamtego zamowienia juz nie bylo ( a szkoda bo miejsca byly znacznie lepsze) , wiec zlozylem nowe , zaplacilem i teraz pozostaje mi czekac tylko na przesylke. A jak teraz sprawdzam zamówienia, to nagle pojawilo sie to stare :D - fenomenalna organizacja - jak zwykle
bartexx pisze:mnie caly czas wywala przy logowaniu...
marta_opa pisze:A ja po nieudanej probie zaplaty, ktora skonczyla sie wyrzuceniem z serwera...

Wiecie, zycie caly czas gna do przodu, codziennie wszystko wydaje sie byc inne, ale mimo wszystko dobrze, ze co roku ktos nam przypomina, ze pewne rzeczy pozostaja bez zmian ;)
ikiaaa
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2009, o 17:44
Płeć: K
Lokalizacja: Sosnowiec/ Res

Polska- Brazylia- Łódź- 27 czerwca

Post autor: ikiaaa »

wiem, że mój post nie jest związany z tematem- wybaczcie, to wszystko w akcie desperacji....
zatem... czy ktoś z Forumowiczów wybiera się LŚ do Łodzi 27 czerwca i na dodatek jest w stanie przygarnąć biedne stworzonko, które ma już bilet, ale jedzie samo? :(
idys
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2007, o 20:49
Płeć: K

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: idys »

Mam do sprzedania bilety na LŚ w Łodzi - Polska-Brazylia, a dokaldniej:

- jeden bilet na sobotę 27.06 - sektor P
- jeden bilet na niedziele 28.06 - sektor P

Bilety w bardzo dobrych miejscach.

(nie zalezy mi na zarobku na tych biletach, wiec koszuja tyle co nominalnie + przesylka poczta polska lub odbior osobisty)

Wiecej info na gg; 2351846
maci3j
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:48
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: maci3j »

czy ktos z Wielkopolski (najlepiej z Poznania albo okolic Jarocina) wybiera sie moze swoim srodkiem transportu do Łodzi na pierwszy mecz z Brazylia? Szukam miejsc dla 2 osob. Prosze pisac tutaj albo na m4ci3j@gmail.com
Pozdrawiam!
windows
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2009, o 19:35
Płeć: M

Re: Bilety na Ligę Światową 2009

Post autor: windows »

Witam

Mam do sprzedania bile na polska-brazylia na 27.06 w sektorze r rząd 4 miejsce 11 bilet do kupienia za 120 (ile jego wartość ) + koszt listu. Bilet sprzedaje z powodu ze nie mogę się pojawić na meczu Sad . W razie zainteresowania kontakt 604273186 lub gg 6490942.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”