Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

Kto przed Ligą Światową wpadłby na to, że Możdżonek będzie jedynym zawodnikiem, który utrzyma równy, wysoki poziom przez całą LŚ? Ale to chyba bardziej niż dobrze o Marcinie, to świadczy źle o całej reszcie. Drugim godnym wyróżnienia jest Zatorski. Resztę gdybyśmy zastąpili tą kadrą Uniwersjadową to pewnie wyniki byłyby i tak podobne.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Streeter pisze:Kto przed Ligą Światową wpadłby na to, że Możdżonek będzie jedynym zawodnikiem, który utrzyma równy, wysoki poziom przez całą LŚ? Ale to chyba bardziej niż dobrze o Marcinie, to świadczy źle o całej reszcie. Drugim godnym wyróżnienia jest Zatorski. Resztę gdybyśmy zastąpili tą kadrą Uniwersjadową to pewnie wyniki byłyby i tak podobne.
Z tą równym wysokim poziomem MM to lekka przesada.
Co najwyżej można powiedzieć, że nie jest tak słaby jak reszta.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

madlark pisze: Z tą równym wysokim poziomem MM to lekka przesada.
To który zawodnik wg. Ciebie zagrał tą LŚ lepiej od Marcina?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Streeter pisze:
madlark pisze: Z tą równym wysokim poziomem MM to lekka przesada.
To który zawodnik wg. Ciebie zagrał tą LŚ lepiej od Marcina?
Zatorski. To, że MM zagrał lepiej niż inni nie znaczy, że jego poziom był równy i wysoki.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Streeter »

madlark pisze: Zatorski. To, że MM zagrał lepiej niż inni nie znaczy, że jego poziom był równy i wysoki.
Jak na Możdżonka to to był wysoki i równy poziom. Nie przypominam sobie z kiedykolwiek, by On potrafił grać jeszcze lepiej.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Mateusz1993 »

Riad69 pisze:Ogłaszam wszem i wobec ze w du*ach nam się poprzewracało od tych medali w ostatnich latach :) Jeden chudszy rok ( który się jeszcze nie skończył) I już chcecie wypierniczać drużyne do góry nogami. Pogratulować "znafcom" siatkarskich realiów
Zacznę od tego. Przepraszam bardzo, ale patrząc przez ten sezon to już od dawna sądzę, a i też tu pisałem, że na sprawę należy spojrzeć z drugiej strony, bo może takiego dużego potencjału nie mamy. A wszyscy sądzą, że to wina trenera.
Wystarczy zadać sobie pytanie, czy kiedykolwiek w XXI przed przyjściem Anastasiego zdobyliśmy, 2 medale pod rząd? Odpowiedź jest jasna- nie. A teraz zastanówmy się, czy gdybyśmy stworzyli zestawienie najlepszych (po 5 graczy) na każdej pozycji (niehistoryczne, a aktualne) to czy znaleźliby się tam nasi gracze, bo ja niestety wątpie. Bo czy ktokolwiek z nas, wymieniłby:
Żygadłe, Możdżonka, Bartmana/Jarosza, Ignaczaka/czy mimo dobrej gry Zatrorskiego? A idąc dalej czyli do tych naszych najmocniejszych ogniw. Piotr Nowakowski- na ten moment w zestawieniu by się na pewno nie znalazł (bo i już podczas ligi grał bez błysku), a i w tej najwyższej jego formie, bez wątpienia ciężkoby mu było równać z: Simonem, Muserskim, Lucasem czy Volkovem, więc jak widać już mamy 4. A przecież mamy jeszcze dobrych środkowych z USA (Holt, Lee), ,,niedocenianego” ale bardzo dobrego w bloku i skutecznego w ataku Birarelliego czy ,,wchodzącego” na salony (choć pewnie niektórzy jak ja pamiętają go z lat poprzednich choćby na KMŚ) Mousaviego, a przecież w Brazylii jest choćby Eder (bardzo mocny w ofensywie), w Rosji (Aszczew- świetny na bloku). Pewnie kilku by można jeszcze wymienić, nie mówię, że Nowakwski jest od nich słabszy, ale w takiej 5 ciężko by mu było się znaleźć). No i idąc do teoretycznie naszej najmocniejszej formacji czyli podstawowej pary przyjmujących- Kurek+ Winiarski, rozdzielając na tego ofensywnego i defensywnego, to Winiar (ale za najlepszych czasów czyli MŚ 06, no i Trento- zwłaszcza tu w tej drugiej klasyfikacji pewno by się znalazł), jednak na ten moment byłoby raczej bardzo ciężko, tak doszliśmy do Kurka- czyli naszej największej gwiazdy reprezentacji, w swojej optymalnej formie, myślę, że w tej 5 by się zakręcił, tylko, że Bartek w formie ostatni raz był rok temu! Fakt miał kontuzję, ciężką, jednak trochę czasu już minęło. A więc jak widać, potencjał osobowy mamy jaki mam (na pewno niezły) jednak na pewno nie taki by stawać, na każdej imprezie na podium, a już ją wygrywać, to jeszcze ciężej. Jednak sam o tym pisałem, nie zawsze najlepsi gracze tworzą najlepsze zespoły i tak (fakt mieliśmy liderów w postaci Kurka, Winiarskiego czy podczas zeszłorocznej LŚ Bartmana) dzięki dobrej grze zespołu odnosiliśmy sukcesy.

Teraz nie patrząc personalnie, warto się zastanowić, czego nam brakło? Bo ja mam trochę wrażenie, że wszystkiego. Wiadomo w formie fizycznej dobrej nie byliśmy, bo badań krwi nie trzeba było widzieć by dostrzec, że rywali od nas mocniej atakują, są szybsi, lepiej blokują, o zagrywce nie wspominam bo w niej jesteśmy w tyle za czołówką. Zawodziła nasza broń, czyli blok.
Jeśli nie o formie fizycznej, to przejdźmy do sfery psychicznej, uciekła nam mentalność zwycięzców (którą tak posiadaliśmy w zeszłym roku- jednak jak można było dostrzec do IO chyba tylko do pewnego momentu). Woli walki na pewno odmówić nie można, jednak nie ma pomysłu nie ma wewnętrznej siły w zespole, przekonania, że jesteśmy grać jak równy z równym z najlepszymi- a gdzie tam grać, jesteśmy w stanie ich nawet ograć! Teraz tego nie ma, po każdym przegranym meczu mam wrażenie, że wyglądamy jak zbity pies- sam się tak czuje. Kończąc wątek, najlepszym słowem, które charakteryzuje naszą grę jest bezradność.

Inną ciekawą sprawą, jest rzekome zgranie, którego notabene nie widać. Co do zgrania, czyli podobnego składu personalnego- może zakisiliśmy się we własnym sosie i brak świeżej krwi? Wszyscy mówili, że to nasz atut bo to zeszłoroczni zwycięzcy, jednak (mimo dużego optymizmu), po głowie plątała się myśl, że to nie jest ten sam zespół który wygrywał, a ten który przegrał Olimpiadę! Obie rzeczy są prawdą, jednak nasza gra, styl charakteryzuje, że bliższe prawdy jest to o czym właśnie teraz wspomniałem.

Wiadomo, możemy rozliczać każdego indywidualnie i tu też szukać znaków zapytania, jednak i tak już tyle napisałem, że aż ciekaw jestem czy ktoś to przeczyta.
Tak krótko patrzeć, narzekamy na Żygadłe, ale czy w roku 2011 (zanim dołączył Zagumny) nie było inaczej? Po prostu Kurek i spółka byli w dobrej formie i czyścili co trzeba, a z czasem i Łukasz poprawił swą grę. A w 2012 roku miał ogromny bufor bezpieczeństwa, w postaci Zagumnego, który często wchodził i chyba ani razu nie zawiódł.
No i chyba na tyle w tym poście pzdr.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Mateusz1993 pisze:...Jeśli nie o formie fizycznej, to przejdźmy do sfery psychicznej, uciekła nam mentalność zwycięzców (którą tak posiadaliśmy w zeszłym roku- jednak jak można było dostrzec do IO chyba tylko do pewnego momentu). Woli walki na pewno odmówić nie można, jednak nie ma pomysłu nie ma wewnętrznej siły w zespole, przekonania, że jesteśmy grać jak równy z równym z najlepszymi- a gdzie tam grać, jesteśmy w stanie ich nawet ograć! Teraz tego nie ma, po każdym przegranym meczu mam wrażenie, że wyglądamy jak zbity pies- sam się tak czuje. Kończąc wątek, najlepszym słowem, które charakteryzuje naszą grę jest bezradność...
Nigdy nie mieliśmy/nie mamy/długo mieć nie bedziemy mentalności zwycięzców. Czasami tylko - gdy wszystko układało się/układa się po naszej myśli, zawodnicy starali się/starają się pokazać jak są walewczni i jak gryzą glebę. Te komiczne sceny kończą się potem tym, że dla wielu obserwatorów Bartman to człowiek nadpobudliwy, Inaczak szalony itd. itp.
Wszystko to, to tylko fasada sypiąca się przy najdrobniejszych problemach.
Dlatego naszej drużynie psycholog jest potrzebny jak powietrze do życia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Lineczka »

Przede wszystkim fatalny styl gry od początku tej LŚ, a wczoraj najgorszy mecz naszej reprezentacji. Trener jest uparty, pogubił się w tym wszystkim. Na plus jedynie Zatorski i Możdżonek, pozostali grają słabo. Nie mamy atakującego i to jest największy problem. Rezerwowi zamrożeni w kwadracie :( Potrzeba świeżości, nowych schematów i rozwiązań. Nie ma zespołu, są tylko indywidualności. Ale jak ma być dobra atmosfera skoro grają tak fatalnie i popełniają juniorskie błędy? Poza tym w ogóle nie potrafią radzić sobie z presją. Skoro sam AA zawalone IO tłumaczy presją to dlaczego z kadrą nie pracuje psycholog?

Wczoraj głowa bolała i serce bolało jak się patrzyło na bezradną reprezentację. Dzisiaj już po ptokach, ale pasowałoby żeby zagrali przynajmniej COŚ.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: radek0389 »

AA chyba myślał, że swoim uporem i konsekwencją w zestawieniu składu wszystkim pokaże, że w końcowym rozrachunku będzie miał rację (gdybyśmy zdobyli awans do FS), a jak widać czasami konsekwentne walenie głową w mur go nie przebije. Trudno rozliczać z osobna każdego zawodnika bo cała drużyna zawiodła, jednak podsumowując naszą światówkę w tym sezonie, to trudno mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tyle czasu na boisku spędził Nowakowski czy Żygadło? Drzyzga wchodząc na połówkę straconego seta pokazał więcej szybkich/kombinacyjnych i odważnych zagrań niż Łukasz przez wszystkie mecze (pół żartem pół serio, gorzkim żartem). Mam nadzieję, że przed ME może zdarzą się jakieś mecze sparingowe i będzie miał szansę pograć trochę Fabian, bo coś czuję, że na naszych parkietach we wrześniu szybko będzie potrzebna pomoc na rozegraniu. Aż się patrzyć nie chciało, jak co chwila czy na środek czy na skrzydło szła wystawa (bo rozegraniem tego nazwać nie można) na podwójny/potrójny blok, a przy przyjęciu na 4. metr Łukasz posyłał piłki "dyszlem" na 5. metr (śmiech).
Inna formacja do zmiany to atak. Trudno się spodziewać, że zawodnik, który wcale nie jest wybitny w klubie na pozycji przyjmującego nagle będzie dobry na pozycji atakującego (Z. Bartman). Zamiast stawiać na siłę na atakujących, którzy albo nimi nie są, albo są ale bardzo przeciętnymi (słabymi?), trzeba powołać dwójkę/trójkę napadu z prawdziwego zdarzenia (choćby nawet nie byli na dzień dzisiejszy fenomenalni) i widzieć, że swoje na boisku zrobią. Moja wyobraźnia nie sięga tak daleko, żeby wyobrazić sobie kadrę na światowym topie bez atakującego, ktoś poda przykład reprezentacji uderzającej o podium wielkich imprez z dziurą na tej pozycji?
Prawda jest taka, że nie mamy megagwiazd a żeby notować dobre rezultaty nasz zespół musi się odpowiednio bilansować na każdej pozycji.
Mam nadzieje (płonne?), że konsekwencje z tej lekcji nasz sztab szkoleniowy wyciągnie i dokona jakiś zmian w treningach/zestawieniu na ME. Jeśli powtórzy się wynik z LŚ to pewnie bye bye AA.
Choć widać pewną zależność, przyszedł Lozano i na starcie mamy viceMŚ, przyszedł Castellani mamy mistrza EU, Anastasi i są trzy medale z imprez. Przy świeżość sztabu, nowej sile do gry i walki jakoś nasz zespół gra lepiej, łapie wiatr w żagle.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

w przypadku AA jest jeszcze kwestia charakteru trenera. On co innego mówi a co innego robi. Przed LŚ była mowa o budowaniu kadry na lata do igrzysk. Jeśli jest taka deklaracja to trzeba dawać szanse młodym szczególnie gdy nie idzie. A co robi AA trzyma się uparcie jednej szóstki. Bartman źle gra, to trzyma go na boisku 5 meczów nie robiąc na kluczowej pozycji zmian. Ignaczak jest cieniem zawodnika sprzed roku, ale grał prawie cały czas oprócz Brazylii i Bułgarii. Jaroszowi nie idzie 2-3 akcje i zostaje zmieniony na Bartmana, który gra pomimo 10 akcji złych. Uparcie AA chce udowodnić innym, że on ma rację ,choć ani razu mu się to nie udaje. Podobnie z Nowakowskim. Pomijam dłuższy komentarz na temat Żygadły, bo to musiałby być esej na temat jego nieporadności wystaw ( nie rozegrania) i złych wyborów ( brak przeglądu co dzieje sie po drugiej stronie siatki, nie wspominając o niedokładnościach i wrzucaniu w siatkę. Pytam gdzie jest, Wrona, Konarski, Drzyzga. Gdzie ogrywanie młodych, gdy nie idzie podstawowej 6. Niech ogrywa młodych i to jest jego największy grzech. Tego nie mogę mu wybaczyć. Ponadto brak reakcji na wydarzenia na boisku poprzez rotację i próbę zmiany oblicza gry. Nie należę do grona kibiców, którzy zachłysnęli się sukcesami sprzed roku, bo uważam, że fajnie się stało, ale nie jest to zasługa graczy najwyższego formatu tylko zbiegu okoliczności i dobrego team spirit sprzed roku który zbudował się po PŚ. Jednak fama naszej wielkości szybko została zweryfikowana na IO i ona pokazała nam właściwe miejsce w szeregu. Nie sądzę aby przemęczenie czy jakiś większy błąd został popełniony rok temu bo przypomnijmy sobie co było w Pekinie ( USA mogła wygrać i LŚ i IO). Po prostu my nie jesteśmy w jednym szeregu, jak wielu kibiców pomyślało na równym poziomie z Rosją, Brazylią, Włochami czy USA ( gdy ta jest przed IO). Jesteśmy dalej od 5-6 pozycji w dół ale to już jest niższy poziom. Dlatego te zespoły prawie zawsze są w półfinale wielkich imprez od dziesięcioleci a my nie. Oczywiście możemy taką potęgę zbudować ale myślę ze znajdujemy się gdzie w połowie drogi.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

Aha, zapomniałem wymienić w grupie najlepszych zespołów Kubę- to jest kuźnia talentów. Myślę, że gdy zmieni się system polityczny w tym kraju wrócą oni na należne im miejsce. To jest najskoczniejszy , najwyższy i najsilniejszy ( no może oprócz Rosji) zespół na świecie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

radek0389 pisze: Mam nadzieję, że przed ME może zdarzą się jakieś mecze sparingowe i będzie miał szansę pograć trochę Fabian, bo coś czuję, że na naszych parkietach we wrześniu szybko będzie potrzebna pomoc na rozegraniu.
Nie wiadomo czy Fabian będzie ME. Myślę, że AA wróci do Gumy w końcu jakoś tam z nim się umawiał.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: radek0389 »

madlark pisze:
radek0389 pisze: Mam nadzieję, że przed ME może zdarzą się jakieś mecze sparingowe i będzie miał szansę pograć trochę Fabian, bo coś czuję, że na naszych parkietach we wrześniu szybko będzie potrzebna pomoc na rozegraniu.
Nie wiadomo czy Fabian będzie ME. Myślę, że AA wróci do Gumy w końcu jakoś tam z nim się umawiał.
Takie rozwiązanie jeszcze korzystniejsze, Guma jako podstawowy i młody zmiennik szykowany na 2016. Ale coś wątpie, że Żygadło zostanie postawiony w odstawkę.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: sb.slav »

troche zorientowany pisze:Aha, zapomniałem wymienić w grupie najlepszych zespołów Kubę- to jest kuźnia talentów. Myślę, że gdy zmieni się system polityczny w tym kraju wrócą oni na należne im miejsce. To jest najskoczniejszy , najwyższy i najsilniejszy ( no może oprócz Rosji) zespół na świecie.
No to mamy parę dekad spokoju :o.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: compact »

Chociaż AA zupełnie nie ceni Drzyzgi, to ten na bank będzie w kadrze na ME. Gdy w 2011 roku Anastasi chciał wziąć na ME Woickiego kosztem Drzyzgi, to musiał prezes Mirosław interweniować i przypomnieć, żeby stwarzać chociaż pozory ogrywania młodzieży.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

Powiedzcie mi, proszę, co tam w studiu chłopaky mówią.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: compact »

OlaMleko pisze:Powiedzcie mi, proszę, co tam w studiu chłopaky mówią.
Że stypa w naszym obozie, trener zrezygnował z odprawy wideo i rozmawiał z drużyną przez 45 minut (co on mógł mówić przez tyle czasu z jego angielskim). W pierwszym składzie Bartman i Kubiak, reszta bez zmian. Co też wskazuje na to, że Drzyzga dalej będzie jeździł z kadrą jako tragarz/fotograf.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: mikser »

Wspomnieli też o kolejnych wtopach bułgarskiej federacji - nie zapewnili usg gdy Winiar nabawił się kontuzji czy jakoś tak.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: OlaMleko »

Ok, dzięki.
Zawsze jestem ciekawa, co też trener mówi drużynie w takim trudnym czasie...
Chłopaki są teraz w parszywej sytuacji jeszcze z jednego powodu: jeśli dziś zagrają znów źle, to gromów ciąg dalszy. Jeśli dobrze,to wszyscy będą mówili "nie można było tak od razu?" i też w sumie będzie krytyka.

Mam tylko nadzieję,że nie przeglądają internetu pod tym kątem.
skandal1
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2012, o 03:25
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: skandal1 »

Niech mi ktos odpowie czy dzisiejszy mecz nie jest dobrym momentem by dac pograc Fabianowi D?
A Anastasi czerpie wzorce od Smudy....czyli -bez zmian.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: mikser »

Każdy mecz jest dobry by dać pograć zmiennikom.
Mam nadzieję, że w momencie wezwania na dywanik naszego sztabu przy okazji pofatygują się też i zawodnicy, może nie od razu cała horda, ale niech ktoś wreszcie powie co im leży na wątrobach. A leży sporo :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

skandal1 pisze:Niech mi ktos odpowie czy dzisiejszy mecz nie jest dobrym momentem by dac pograc Fabianowi D?
A Anastasi czerpie wzorce od Smudy....czyli -bez zmian.
Dla odbudowania psychicznego to jest bardzo ważny mecz.
Ważne żeby na wakacje nie jechać jako przegrani.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

Dobrze, że ta Liga Światowa w naszym wykonaniu dobiega końca, ponieważ zupełnie nie mogę patrzeć na grę Nowakowskiego. Swoją nieporadnością radzi jakby na śniadanie najadł się polonu, a przed meczem poprawił uranem. Fatalny w bloku, nieskuteczny i sztywny w ataku.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: sb.slav »

Do odbudowania psychicznego? Oni mają tak grać pod presją, a nie w meczu o pietruszkę, który rywal traktuje jak trening.
Będę zniesmaczony dzisiejszym zwycięstwem. Bułgarzy mogliby zacząć grać serio i wgnieść nas w parkiet, tak jak wczoraj, może wtedy by coś dotarło do naszych "orłów"
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Bułgarzy prezentują żenadę do kwadratu - nawet chodzić im się dzisiaj nie chce. Nasi przy takiej postawie Bułgarów powinni wygrać w trzech setach, nie wypuszczając ich w żadnym z 10 oczek. Ale szczerze mówiąc mają taką dyspozycję, że wcale nie jestem pewny tego zwycięstwa.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

do dreamer - miałeś rację nie można być pewnym a w szczególności gdy w ataku gra bartman którego nazwisko należy pisać z małej litery bo ten zawodnik nie powinien być nawet w 12 nie mówiąc o szóstce. Oba sety przegrane w głównej mierze przez niego. W 3 secie 4 czapy w najważniejszych momentach a w 4 dwa ataki albo w aut albo w blok, bo ten zawodnik jest całkowicie nieprzydatny. Jak to jest możliwe że tego nie widzi trener?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: hubert »

Ale bajzel. Niech już kończą bo w tym burdelu zaraz ktoś sobie coś złamie jeszcze.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

troche zorientowany pisze:W 3 secie 4 czapy w najważniejszych momentach a w 4 dwa ataki albo w aut albo w blok, bo ten zawodnik jest całkowicie nieprzydatny. Jak to jest możliwe że tego nie widzi trener?
Jeszcze dodałbym do tego tragiczną zagrywkę. Albo zepsuta, albo baloniki na drugą stronę.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: akukuk »

Szczerze powiedziawszy wolałabym oglądać przegrany mecz, ale z Konarskim, Drzyzgą czy Wroną na boisku. W tym posunięciu widziałabym chociaż jakiś cel. Bo na to, co pokazuje obecny na boisku skład nie idzie patrzeć.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: sb.slav »

Ale gryzą parkiet :)
edit: no i skończyło się tak jak zaczęło(porażką) :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”