Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - 2008

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Memoriał Wagnera

Post autor: Arff »

Dlaczego nie należy się spodziewać Nowakowskiego w 6?? Skoro Możdżonek doszedł do kadry jako 4 środkowy, zastępując kontuzjowanego 2giego środkowego to znaczy, że to On będzie siedział na ławce, a rolę 2giego pełnić będzie Nowakowski...

nie widzę innej możliwości... chyba że są jakieś okoliczności o których ja nie wiem... jeżeli Raul uważa że Nowakowski jest na tak dalekim etapie swojej kariery aby już teraz wcielić go do 12 na jakiś turniej, to nie znaczy że wziął go aby ten siedział na ławie... bardziej zastanawiałbym się czy Piotrek pojawi się na boisku jakby w kadrze został Kadziewicz...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Wagnera

Post autor: Guilder »

Wg mnie z Kadziewiczem przegrałby rywalizację. Ale nie mam wątpliwości, że dzisiaj zobaczę go w pierwszej szóstce, a Możdżonek na ławie, wchodząc ew. na podwyższenie bloku (gdyby zagrał Woicki to myślę, że taka zmiana w przypadku wyrównanej końcówki na pewno by się pojawiła).
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Memoriał Wagnera

Post autor: PAWKENS »

No i panowie mieli rację ;) Zagrał Nowakowski i to bdb. Co do domniemanej wizji Belgijsko-Czarnogórskiej chyba po dzisiejszym meczu punkt dla tych pierwszych, no ale zobaczymy...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Memoriał Wagnera

Post autor: PAWKENS »

No i Polska odniosła kolejne zwycięstwo 3:0 :D Trochę problemów było w pierwszym secie, ale wątpliwości rozwiał Wika 8-) Drugi i trzeci to szybkie osiągnięcie przewagi i spokojna gra do końca (chociaż w trzecim przez moment były tylko dwa punkty różnicy).

Podobała mi się gra Polaków szczególnie bloków - po 5 dla Pliny i Nowakowa :P Było nieco problemów z atakiem, ale można przymknąć na to oko ;)

Jutro fajny mecz: Estonia-Czarnogóra, chętnie się do Uranii wybiorę :P Stawiam na Estonię, która jednak według mnie pokazała solidniejszą siatkówkę (trochę taką Fińską :P ), ale Czarnogóra ma tego Culaficia...

W niedzielę Polacy będą mieli szansę na znaczne poprawienie swojego dorobku punktowego w bloku - powód ??? Leworęczny Nagy :]
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”