Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Czy polska reprezentacja wygra turniej IE Baku 2015?

Czas głosowania minął 30 cze 2015, o 16:59

Tak
8
30%
Nie
19
70%
 
Liczba głosów: 27

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: maciek77 »

Ale kompromitacja...
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

Teraz pytanie, do kolegi który zarzucał mi że będziemy mieć problemy z Rumunią?

Azerki leją nas bardziej niż Rumunię. Nasza wygrana z Turczynkami w tej chwili idzie się pie....
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: Kurek7 »

Gramy najbrzydszą i najgorszą siatkówkę od 15 lat...
A trenejro Nawrocki to w Baku jest obecny?
Polska biało-czerwoni... :)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: ldz »

mam w sumie jedno pytanie. Nie oglądam na co dzień siatki żeńskiej, i ten mecz też włączyłam w drugim secie na początku - czemu jest 20:9 a Nawrocki nie robi żadnych zmian? Nie wiem, chociaż próbować cokolwiek działać?
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, o 19:47 przez ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: PJ_volleyball »

Azerki są lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Nawet w technicznych aspektach wyglądają zdecydowanie lepiej.

Brak zmian to śmiech na sali. 1:0, 20:10 i nic. Zespół funkcjonuje tragicznie. Skowrońska na przyjęciu (przy tak zagrywajacych Azerkach) kładzie nam całą grę.


Rahimova to jest jednak klasa.
Świetna atakujaca.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, o 19:49 przez PJ_volleyball, łącznie zmieniany 1 raz.
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

JEST ZMIANA HURRRA

Paranoja co ten człowiek odwala
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, o 19:52 przez futuro88, łącznie zmieniany 1 raz.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: Kurek7 »

Naprawdę mając takie zawodniczki jak Skowrońska, Werblińska, Wołosz, Bednarek, Durajczyk nie umieć przeprowadzić akcji na poziomie gierki z liceum to jest wstyd na skalę światową.
Mamy dość zdolne, solidne i utalentowane zawodniczki na przyjęcie, a Nawrocki niszczy psychicznie Skowrońską i kładzie nam całą grę... Każdy z nas mógłby być trenerem tej reprezentacji, wyniki gorsze by nie były.
Polska biało-czerwoni... :)
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

Kurek7 pisze:Naprawdę mając takie zawodniczki jak Skowrońska, Werblińska, Wołosz, Bednarek, Durajczyk nie umieć przeprowadzić akcji na poziomie gierki z liceum to jest wstyd na skalę światową.
Mamy dość zdolne, solidne i utalentowane zawodniczki na przyjęcie, a Nawrocki niszczy psychicznie Skowrońską i kładzie nam całą grę... Każdy z nas mógłby być trenerem tej reprezentacji, wyniki gorsze by nie były.
Od samego początku byłem przeciwny żeby ten człowiek został trenerem repry. Pamiętam gdy prowadził skrę, której gdy szło to szło, ale gdy zaczeły się problemy nic nie potrafił zrobić - i chyba dlatego go wywalili a teraz rozwala grę reprezentacji.

Dwa przegrane sety i dopiero robi zmiany. Amator
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: sb.slav »

futuro88 pisze:Ale mizeriaaa...mam nadzieję, że Nawrocki szybko pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z atakującej na przyjęciu.
Znając go zajmie mu to cały sezon, zapłaci zespół odpadając w pierwszej rundzie play-off. A nie, tfu, to PlusLiga :]
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

Tego meczu nie da się już wygrać, dziewczyny zostały zajechane, a Nawrocki wpaja swoją filozofię. Nie wiem w jaki sposób wygrały z Turczynkami, chyba same oddały mecz. Pycia nie ma siły w ataku, klepie piły aż echo idzie.

Jestem czarnowidzem i powiem, że szanse, jakiekolwiek na IO to śmiech. Nie spodziewałem się że kiedyś Azerbejdżan będzie nas tak lał
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: pewniak »

Kurek7 pisze:Każdy z nas mógłby być trenerem tej reprezentacji, wyniki gorsze by nie były.
Hehe, już raz słyszałem takie argumenty odnośnie tego trenera :)

Spokojnie.... dziewczyny dadzą radę. Dajcie im jeszcze 5 min :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: ldz »

za 5 minut to będzie po meczu, nie chcę nic mówić.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

Okey wystarczy tego, nie potrafię oglądać profanacji mojej ulubionej dyscypliny sportowej. Nawrockiego jak widzę to podbija mnie, tak było w skrze tak jest teraz. Do następnego...przegranego meczu Nawrockiego
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: sb.slav »

To ma być ten wyższy od męskiej - poziom żeńskiej siatkówki? :o
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Matius

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: Matius »

Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: ldz »

czy to co zrobiła Skowrońska to był jakiś protest?! Jak ona mogła tego po prostu nie przebić?? :(
tak patrzę na Bełcik i mam wrażenie, że ona umie wystawić tylko na prawe. Na środek jeśli już w ogóle to dramat, na lewe też nie najlepiej. To jest nasza druga najlepsza rozgrywająca?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: SevenUP »

futuro88 pisze:Teraz pytanie, do kolegi który zarzucał mi że będziemy mieć problemy z Rumunią?

Azerki leją nas bardziej niż Rumunię. Nasza wygrana z Turczynkami w tej chwili idzie się pie....
No dobrze, miałem na myśli granie normalnym składem, myślałem że Nawrocki się obudzi ale niestety. Śmiem twierdzić, że gdybyśmy zaczęli tym składem którym skończyliśmy wynik byłby odwrotny.

Może potrzebny był ten mecz, żeby Nawrocki przejrzał na oczy, bo jak jeszcze jeden mecz zagramy takim ustawieniem, to ja nie mam pytań.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: maciek77 »

Na szczęście następnego meczu naszych nie pokażą.
Słabszy mecz mógł się zdarzyć, więc poczekajmy do końca turnieju z osądami co do trenera i zespołu.

Jutrzejszy mecz siatkarzy również bez transmisji na żywo.
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Miałem się już nie wypowiadać, ale masz rację. Dodam od siebie że inne nawet skaczą wyżej. Nie mamy od jakiegoś czasu żeńskiej siatkówki i zazdrość mnie zjada kiedy oglądam dziewczyny z takiej Serbii. Nasze na wf-ach piszą sms-y i udają że mają te dni zamiast synchronizować ruchy (synchronizują ale pocztę gmail i google drive z selfie zrobionymi na zajęciach)...
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: troche zorientowany »

byłem pierwszym przeciwnikiem wyboru Nawrockiego. Dziś wszystko się potwierdza. Ten gościu jest [Treść edytowana]. Myślałem że mecz z Turcją mu dał już odpowiedź. Zastanawiam się ile meczów musi przegrać aby dotarło coś do tego pustego łba!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, o 20:51 przez sb.slav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powód: naruszenie punktu 14. Regulaminu Forum.
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

SevenUP pisze:
futuro88 pisze:Teraz pytanie, do kolegi który zarzucał mi że będziemy mieć problemy z Rumunią?

Azerki leją nas bardziej niż Rumunię. Nasza wygrana z Turczynkami w tej chwili idzie się pie....
No dobrze, miałem na myśli granie normalnym składem, myślałem że Nawrocki się obudzi ale niestety. Śmiem twierdzić, że gdybyśmy zaczęli tym składem którym skończyliśmy wynik byłby odwrotny.

Może potrzebny był ten mecz, żeby Nawrocki przejrzał na oczy, bo jak jeszcze jeden mecz zagramy takim ustawieniem, to ja nie mam pytań.
Przypomnę, że ten trener tak opamiętywał się że stracił posadę w skrze, a nas chyba nie stać żeby zmieniać szkoleniowca po każdym turnieju?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: StanLee »

Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Nie wiem czy oglądam często żeńską siatkówkę ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze pracują z lepszymi trenerami.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: SevenUP »

A oprócz ustawienia niestety bardzo słabo gra Durajczyk, szkoda że tego też pan trener nie widzi.
astronauta
Posty: 2906
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: astronauta »

Profanacja siatkówki. Wierzcie mi albo nie, ale na mistrzostwach kibiców w Kielnarowej amatorzy mieli lepszą organizację gry. A Nawrocki to chyba żyje w jakiejś równoległej rzeczywistości.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
sovia123456789
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2015, o 10:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: sovia123456789 »

Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Bo to ty jedyny.
Popatrzmy na taką Werblińską. Zawsze słaba siatkarka w standardach europejskich, światowych, ale w Polsce całe życie miała ciepłą posadkę za przynajmniej milionik. Jakby wyjechała zagranicę zarabiałaby tyle ile jest warta czyli tak gdzieś 100-200 tysięcy zł, nie więcej, jej umiejętności to dół tabeli ligi rosyjskiej, tureckiej.
futuro88
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2015, o 09:08
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: futuro88 »

sovia123456789 pisze:
Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Bo to ty jedyny.
Popatrzmy na taką Werblińską. Zawsze słaba siatkarka w standardach europejskich, światowych, ale w Polsce całe życie miała ciepłą posadkę za przynajmniej milionik. Jakby wyjechała zagranicę zarabiałaby tyle ile jest warta czyli tak gdzieś 100-200 tysięcy zł, nie więcej, jej umiejętności to dół tabeli ligi rosyjskiej, tureckiej.
Oj chyba przesadzasz. Anka dołuje od jakichś 2 lat. Wcześniej była jedną z lepszych przyjmujących w Europie. Dopytywały się o nią kluby z Italii, te cenione.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: SevenUP »

sovia123456789 pisze:
Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Bo to ty jedyny.
Popatrzmy na taką Werblińską. Zawsze słaba siatkarka w standardach europejskich, światowych, ale w Polsce całe życie miała ciepłą posadkę za przynajmniej milionik. Jakby wyjechała zagranicę zarabiałaby tyle ile jest warta czyli tak gdzieś 100-200 tysięcy zł, nie więcej, jej umiejętności to dół tabeli ligi rosyjskiej, tureckiej.
Większych bzdur w życiu nie słyszałem. Jak można powiedzieć o zawodniczce, która przez całą karierę przesądzała o losach MP grającej od ładnych 10 lat na skuteczności typu 40% przy super przyjęciu i jakiej zagrywce to ja nie wiem. Od Świeniewicz to jest najlepsza przyjmująca jaką mieliśmy. Już nie mówię nawet o tym kto trzymał grę w ME 2009, el. IO 2012 i MŚ 2010. No ale jak się patrzy przez pryzmat przyjmowania z Glinką, to tak się to kończy. Oczywiście Werblińska nie gra tak jak choćby 5 lat temu, no ale w końcu nic nie trwa wiecznie.

Zobaczymy jak będzie grała z Havelkovą w normalnym ustawieniu a nie fantazji Cuccarini-Nawrocki-Świderek.
sovia123456789
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2015, o 10:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: sovia123456789 »

futuro88 pisze:
sovia123456789 pisze:
Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Bo to ty jedyny.
Popatrzmy na taką Werblińską. Zawsze słaba siatkarka w standardach europejskich, światowych, ale w Polsce całe życie miała ciepłą posadkę za przynajmniej milionik. Jakby wyjechała zagranicę zarabiałaby tyle ile jest warta czyli tak gdzieś 100-200 tysięcy zł, nie więcej, jej umiejętności to dół tabeli ligi rosyjskiej, tureckiej.
Oj chyba przesadzasz. Anka dołuje od jakichś 2 lat. Wcześniej była jedną z lepszych przyjmujących w Europie. Dopytywały się o nią kluby z Italii, te cenione.
Ale ona nie jest jakąś staruszką, by już dołować. Jest i była po prostu mierna, a ogony ligi tureckiej to jest obraza? Grają prawie w ogonie, klubach ze środka takie nazwiska jak Nikolic, które coś więcej znaczą w siatkówce niż Werblińska. Wróciłaby z Turcji z płaczem gdyby ją wysłać na tamtejszy trening.
Bo to tylko Werblińska taka? Bednarek wypisz wymaluj to samo.
Przegrac z Azerbejdżanem to wstyd? Taka Rahimova znajdzie miejsce w każdym klubie na świecie, a my się z 20 lat samą Glinką zachwycamy, reszta dziewczyn z reprezentacji ograna w azerskiej lidze mając u boku trenerów i zagraniczne zawodniczki światowej klasy.
sovia123456789
Posty: 10
Rejestracja: 7 cze 2015, o 10:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: sovia123456789 »

SevenUP pisze:
sovia123456789 pisze:
Matius pisze:Nie oglądam często żeńskiej siatkówki ale mam wrażenie, że niemal każde dziewczyny inne niż nasze są bardziej ruchliwe i silniejsze :|
Bo to ty jedyny.
Popatrzmy na taką Werblińską. Zawsze słaba siatkarka w standardach europejskich, światowych, ale w Polsce całe życie miała ciepłą posadkę za przynajmniej milionik. Jakby wyjechała zagranicę zarabiałaby tyle ile jest warta czyli tak gdzieś 100-200 tysięcy zł, nie więcej, jej umiejętności to dół tabeli ligi rosyjskiej, tureckiej.
Większych bzdur w życiu nie słyszałem. Jak można powiedzieć o zawodniczce, która przez całą karierę przesądzała o losach MP grającej od ładnych 10 lat na skuteczności typu 40% przy super przyjęciu i jakiej zagrywce to ja nie wiem. Od Świeniewicz to jest najlepsza przyjmująca jaką mieliśmy. Już nie mówię nawet o tym kto trzymał grę w ME 2009, el. IO 2012 i MŚ 2010. No ale jak się patrzy przez pryzmat przyjmowania z Glinką, to tak się to kończy. Oczywiście Werblińska nie gra tak jak choćby 5 lat temu, no ale w końcu nic nie trwa wiecznie.

Zobaczymy jak będzie grała z Havelkovą w normalnym ustawieniu a nie fantazji Cuccarini-Nawrocki-Świderek.
Litości, taka Chorwacja z 4 milionową ludnością ma zawodniczki światowej klasy jak Poljak, Jerkov, Usic, które robią mega karierę wszędzie gdzie się pojawią, a my stajemy się zaściankiem Europy z wyimaginowanymi wyobrażeniami i próżniactwem.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie

Post autor: SevenUP »

No to informacja z ostatniej chwili. My też mamy takie zawodniczki. Już pomijam sam fakt, że Usić to wcale nie jest jakaś wielka gwiazda, bo jakoś nikt się o nią tak zaciekle nie bije.

A Skowrońska, Skorupa, Wołosz czy Tomsia nie robią kariery? Poza tym akurat o sukcesie reprezentacji gwiazdy wcale tak bardzo nie stanowią, to jest siatkówka a nie koszykówka.

Niestety kobieca siatkówka generalnie ubożeje, jak się pomyśli że kilka lat temu w czołowych drużynach rządziły Gamova, Glinka, Skowrońska, Takeshita, Yumilka Ruiz, Tom, Haneef, Mari, Ruirui, Wang, Del Core, Piccinini czy Grun to trochę smutno się robi. Ale to dotyczy całej siatkówki a nie tylko nas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”