Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

nulon
Posty: 182
Rejestracja: 20 mar 2009, o 19:58
Płeć: M
Lokalizacja: Wawa

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: nulon »

Tak patrząc mocno przyszłościowo to skład Polski może być jednym z najwyższych na świecie :)

Hebda 208
Kurek 205
Mika 207
Możdżonek 211
Nowakowski 205
Neroj 200 (Drzyzga 196)

I niech ktoś teraz zaatakuje nad blokiem :]

Zatorski 184 ;)
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aimar »

Wątpię aby aż tak wysoki skład grał :P
Choć Mika nawet umie przyjmować i pewnie spory postęp przed nim to nikt chyba nie wystawi dwóch aż tak ofensywnych przyjmujących :D
Po za tym bardzo wątpię w Neroja w reprezentacji, ale kto wie, może kiedyś.
No i Hebda... minie chyba sporo czasu aż rozwinie się na tyle aby wygryźć Szampona ;)
Hala Madrid!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

Aimar pisze:Wątpię aby aż tak wysoki skład grał :P
Choć Mika nawet umie przyjmować i pewnie spory postęp przed nim to nikt chyba nie wystawi dwóch aż tak ofensywnych przyjmujących :D
Po za tym bardzo wątpię w Neroja w reprezentacji, ale kto wie, może kiedyś.
No i Hebda... minie chyba sporo czasu aż rozwinie się na tyle aby wygryźć Szampona ;)
Mika to prędzej defensywny przyjmujący niż ofensywny, przynajmniej na ten moment. Przyjęcie ma bardzo dobre.
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: revis »

Tak mnie naszły przemyślenia kogo w tym roku odkryła nam dla reprezentacji Plus Liga.
Przemyślenia te niestety nie są zbyt wesołe.
Już przed tym sezonem wiedzieliśmy, iż Czarnowski, Zatorski, Łomacz, Jarosz czy Wiśniewski to gracze na których warto stawiać.
Buszek, Mika i... co dalej ?? Zajder ?
Jeśli chodzi o kadrę powołaną na LŚ mam niestety jeden, ale wielki żal do trenera Castellaniego.
Brak powołania Łukasza Wiśniewskiego, który w mojej opinii bił swoją grą w Plus Lidze nie tylko swojego kolegę z klubu Nowakowskiego, czy też mającego po prostu przeciętny sezon Karola Kłosa, ale także szóstkowego reprezentacji - Plińskiego. W mojej opinii porównać można było z nim tylko 3 polskich środkowych- Możdżonka, Czarnowskiego i Jurkiewicza.
No cóż po wywalczeniu ME , Daniel C. ma u mnie ogromny kredyt zaufania (powiększający się, gdy widzę jaką pracę wykonuje nie tylko z kadrą A w Polsce), ale brak Łukasza po prostu mnie boli i aż razi w oczy.
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aimar »

revis pisze: 1. Już przed tym sezonem wiedzieliśmy, iż Czarnowski, Zatorski, Łomacz, Jarosz czy Wiśniewski to gracze na których warto stawiać.
2. Buszek, Mika i... co dalej ?? Zajder ?
Jeśli chodzi o kadrę powołaną na LŚ mam niestety jeden, ale wielki żal do trenera Castellaniego.
3. Brak powołania Łukasza Wiśniewskiego, który w mojej opinii bił swoją grą w Plus Lidze nie tylko swojego kolegę z klubu Nowakowskiego, czy też mającego po prostu przeciętny sezon Karola Kłosa, ale także szóstkowego reprezentacji - Plińskiego. 4. W mojej opinii porównać można było z nim tylko 3 polskich środkowych- Możdżonka, Czarnowskiego i Jurkiewicza.
5. No cóż po wywalczeniu ME , Daniel C. ma u mnie ogromny kredyt zaufania (powiększający się, gdy widzę jaką pracę wykonuje nie tylko z kadrą A w Polsce), ale brak Łukasza po prostu mnie boli i aż razi w oczy.
1. No właśnie nie było wiadome czy Czarnowski to będzie gracz na miarę kadry, Łomacz zawiódł w poprzednim sezonie reprezentacyjnym a o Wiśniewskim w kadrze myśleli tylko nieliczni. Natomiast niewątpliwie się zgadzam, że ten sezon przyniósł dla nich duży progres.
2. Właśnie bardziej o Buszku można było mówić że ten się rozwinie w tym sezonie. Szkoda że przeszkadzają kontuzję i kiepska gra kolegów z drużyny. Mam nadzieje że po transferze do Resovii będzie tylko i wyłącznie lepiej.
3. Plińskiego z kadry pozbyć się nie można, bo to jest jednak zawodnik klasy światowej, nawet pod formą swoim doświadczeniem jest przydatny kadrze. A środek to taka pozycja gdzie to doświadczenie jest niezbędne. Nie można wobec tego przesadzać z młodością na tej pozycji, owszem trzeba ich systematycznie wprowadzać, ale nie naraz. Mnie się też Wiśniewski bardzo podobał, ale skoro Castellani konsekwentnie stawia na Nowakowskiego i Kłosa, a dorzuca jednak lepszego od Łukasza zawodnika jakim jest Czarnowski, to ja mu ufam, podobnie jak zresztą Ty, co napisałeś ;)
4. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do Jurkiewicza...
5. Jak u większości polskich kibiców, co bardzo dobrze świadczy o nim i rokuje optymistycznie na dalsze lata jego pracy.
Hala Madrid!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Arff »

Tak to już jest, że najwięcej zawodników odchodzi ze spały co 2 lata... roczniki parzyste to raczej uzupełnienie kadry kadetów... dlatego należy się spodziewać, że Plus liga wypromuje więcej zawodników w przyszłym sezonie :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Pele »

A ja jestem ciekawy czy kogokolwiek wypromuje młoda+liga??
Oczywiście chodzi mi o graczy szezej nieznanych, nieogranych kadrach młodzierzowych
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Nowy trener reprezentacji Polski

Post autor: Antos »

"Rozstania nadszed czas, buziaczki i pa pa".
Chyba kazdy sie ze mna zgodzi ze dwa lata przed MŚ zostaly zmarnowane a nasz wystep we Wloszech to ogromna kompromitacja. Wygralismy mecze ktore musielismy wygrac, ze sredniakami i zespolami ktore sie nam śprytnie podlozyly, wiec szalu nie ma. Atmosfera w kadrze jest fatalna, dodatkowo spotęgowana narzekaniem zawodnikow ze im nie wyprasowano koszulek i nie zalatwiono dodatkowych par skarpetek. Za komuny to różowo bylo, ciom?
Najgorsze jest to ze w grze nie widac zadnego progresu, dalej gramy falami i regularnie zbieramy baty od Brazylii. Nie udalo sie trenerowi znalezc zastepstwa dla wiekowego Plinskiego i chorowitego Swiderskiego.
Liga Swiatowa miala byc przygotowaniem do MŚ wiec widac teraz ze trener nie podolal. Czas na nowe wyzwania bo "nie ma chemii w tym zespole", "dramat w naszej druzynie", "bez honoru", "cos prysło, zespol nie istnieje" jak podczas mistrzostw zauwazyl Drzyzga.
Co sadzicie o zmianie trenera? Dalej sie kisimy w tym skarpetkowym sosie czy szukamy nowych wyzwań i motywacji?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
EddieMarchewka
Posty: 243
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:40
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: EddieMarchewka »

Cóż, chyba zakończyła się pewna era polskiej siatkówki, skończyło się pewne siatkarskie pokolenie: Zagumny, Gruszka, Pliński, Ignaczak, Gacek, Świderski ale niestety chyba też Winiarski i Wlazły - Ci panowie powinni pożegnać się z reprezentacją. Potrzeba nam kogoś typu Philippe Blaine - trzeba zbudować nową drużynę. Szkoda, że nie widać na razie młodch talentów na miarę starszych zawodników. Czy Castellani jest takim szkoleniowcem, jak chociażby Francuz? Nie wiem. To dobry szkoleniowiec, bardzo dobry. I niestety, chyba żaden lepszy trener nie podejmie się kierowania drużyny bez perspektyw. Bo jeśli chodzi o przyszłość to rysuje się ona w gorszych barwach od Brazylii, Kuby, Rosji, Serbii, a nawet USA czy Francji. Musimy się pogodzić, że właśnie wróciliśmy do światowego średniactwa i przyjdzie nam czekać na znów lepsze czasy.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mate »

Totalny brak atmosfery i formy w kadrze. Zły wybór zawodników - dlaczego pojechał Wlazły, który każdy atak wykonywał metodą plas-plas?? Czy Jarosz jest aż tak słaby, że nawet Wlazły go "prześcignął"??
Oprócz kilku aktów, pt. "Piotr Gruszka", "Ignaczak w 1. rundzie", "Przygody Pana Bartmana z Serbią", "Ruciak w ptaszkach" i "Pan Środek" - reszta chaotyczna.
O następstwach pisać chyba nie muszę.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kevinpsb »

Castellani musi po tych mistrzostwach stracić posade. I to nie za wynik sportowy a za wygranie meczu grupowego z Serbią!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: tomasol »

EddieMarchewka pisze:Cóż, chyba zakończyła się pewna era polskiej siatkówki, skończyło się pewne siatkarskie pokolenie: Zagumny, Gruszka, Pliński, Ignaczak, Gacek, Świderski ale niestety chyba też Winiarski i Wlazły - Ci panowie powinni pożegnać się z reprezentacją. Potrzeba nam kogoś typu Philippe Blaine - trzeba zbudować nową drużynę. Szkoda, że nie widać na razie młodch talentów na miarę starszych zawodników. Czy Castellani jest takim szkoleniowcem, jak chociażby Francuz? Nie wiem. To dobry szkoleniowiec, bardzo dobry. I niestety, chyba żaden lepszy trener nie podejmie się kierowania drużyny bez perspektyw. Bo jeśli chodzi o przyszłość to rysuje się ona w gorszych barwach od Brazylii, Kuby, Rosji, Serbii, a nawet USA czy Francji. Musimy się pogodzić, że właśnie wróciliśmy do światowego średniactwa i przyjdzie nam czekać na znów lepsze czasy.
Najgorsze jest to, że jest tak jak piszesz - perspektywy naszej reprezentacji są nie najlepsze - zawodników młodego pokolenia gotowych udźwignąć ciężar gry nie ma. Nie zastępcy dla Zagumnego i długo nie będzie, libero światowej klasy na razie nie mamy, w przyjęciu posucha, nasze największe młode gwiazdy na tej pozycji Kurek i Bartman najsłabsze mają właśnie przyjęcie, środkowych niby zatrzęsienie ale nie oni budują grę, wśród atakujących też tak sobie. Ja wiem, że jest kilku bardzo młodych ciekawych zawodników jak Wiśniewski, Zatorski, Mika czy Konarski i jeszcze paru innych ale trzeba będzie kliku lat aby osiągnęli wysoki poziom, zresztą nie wiadomo czy w ogóle go kiedykolwiek osiągną. Z zawodników których wymieniłeś można by zostawić Zagumnego (bo kim go zastąpić ??? ) i Winiarskiego, bo z niego coś jeszcze będzie. Za to zupełnie nie wierzę, że będzie coś z Wlazłego, facet popadł w totalną przeciętność a biorąc pod uwagę, że kapryśny i kontuzjogenny nie ma co zawracać se nim głowy.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

kevinpsb pisze:Castellani musi po tych mistrzostwach stracić posade. I to nie za wynik sportowy a za wygranie meczu grupowego z Serbią!
Masz jakiś problem, i to dosyć poważny. Jakby odpuścił specjalnie mecz z Serbią, to w mojej opinii dopiero wtedy zasługiwałby na natychmiastową utratę posady. Teraz co najwyżej odpowiada za nie dość dobre przygotowanie naszych do MŚ.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Też jestem za zmianą trenera, ale akurat przegrać z Serbią byłoby po pierwsze ciężko, po drugie trzeba walczyć na maksa... Ale jest jeden warunek... do końca turnieju...

Jednak Daniel zostaje, no nic czekamy na kolejny kapitalny turniej
http://reprezentacja.net/siatkowka/aktu ... _rece_pzps
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kevinpsb »

Dennis Guilder pisze:
kevinpsb pisze:Castellani musi po tych mistrzostwach stracić posade. I to nie za wynik sportowy a za wygranie meczu grupowego z Serbią!
Masz jakiś problem, i to dosyć poważny. Jakby odpuścił specjalnie mecz z Serbią, to w mojej opinii dopiero wtedy zasługiwałby na natychmiastową utratę posady. Teraz co najwyżej odpowiada za nie dość dobre przygotowanie naszych do MŚ.
Ale co by się stało jakbyśmy przegrali z Serbią? Po pierwsze to na pewno słyszałeś o takich graczach jak Grbić Milijković Bjelica Podrascanin. Nie wstyd z nimi przegrać... Po drugie cieszylibyśmy się z awansu. No chyba że Castellani bał się Meskyku.
Po 3 nie wiadomo co zdażyłoby się w najlepszej dwunastce...

Teraz będzie nam potwornie ciężko pojechać na IO do Londynu!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

U nas by to nie przeszło. Jeśli polski siatkarz robi w majty na samo słowo Brazylia, to tym bardziej nie będzie w stanie się przestawić z trybu "podkładamy się" na tryb "walczymy".

Abstrahując od tego, że to po prostu niesportowe, i bardziej bym się teraz wstydził będąc Rosjaninem albo Serbem, niż się wstydzę teraz będąc Polakiem.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Shibby
Posty: 136
Rejestracja: 25 wrz 2008, o 00:26
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn / Przasnysz

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Shibby »

kevinpsb pisze:Castellani musi po tych mistrzostwach stracić posade. I to nie za wynik sportowy a za wygranie meczu grupowego z Serbią!
Totalna bzdura. Akurat za to należą mu się słowa uznania.

Za postawę fair play obiecałem sobie, że będę dumny z Polaków, nawet jak nie zdobędą przez to żadnego medalu. Nie spodziewałem się jednak, że aż tak źle na tym wyjdziemy i samą grą jestem rozczarowany. Te dwa ostatnie mecze pokazały jednak, że drużyna była bez formy. A to oznacza, że nawet i kombinując nie zdobylibyśmy żadnego medalu.

Słowa konstruktywnej krytyki za słabą grę jak najbardziej się należą, ale na pewno nie za postawę fair play. A przynajmniej nie ode mnie. Wolę sportową porażkę niż osiągnięcie średniego wyniku, ale po wątpliwych moralnie zabiegach.
malpik
Posty: 41
Rejestracja: 23 sty 2009, o 20:24
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: malpik »

Nie ma znaczenia z kim byśmy grali w II rundzie mistrzostw i tak byśmy odpadli. Niestety nie trafiliśmy z formą naszych zawodników. Wszyscy jak jeden nie wytrzymał fizycznie tych mistrzostw i w tym bym upatrywał przyczyny porażki i powrotu do domu. Teraz już czekam na naszą Ligę oj będzie się działo.....
P.S.
Zmiana trenera nic nie pomoże
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Zmiana trenera nic nie pomoże
Pozostawienie Castellaniego tym bardziej.

Rzeczywiście przy dzisiejszej i wczorajszej grze grupa Argentyna, Japonia i Meksyk byłaby grupą śmierci.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: maksik »

A tak sobie poanalizuję kazdego.. z osobna. A co... Pomijając kazdy mecz z osobna i wynik to tak z ogólnego zarysu..
Guma - trzeba powiedziec jasno. Rok temu na początku też nie gral za dobrze lecz gdy przyszły ważne mecze i trudne chwile pokazywał swój geniusz.. Tutaj tak jakby ...yyyy nie zdążył.
Łomacza- nie oceniam bo nie ma co.. Jednak jak to ma być zastępca Pawła...to chyba zacznę oglądać Kolejorza. ;)
Nowakowski - Zdecydowanie największy pozytyw tej druzyny.
Możdżon - za wolny zdecydowanie.
Czarnowski - na pewno za rzadko zmieniany bo jak wchodził to było w miarę ok. Dzisiaj zdecydowanie zdjąłbym Możdżona i dal w drugim secie pograć Patrykowi no ale..ogolnie fajnie ze był :)
Winiar - wypalony jakiś. Nie ma tej iskry co kiedyś. Trzeba przyznać że świetnie ustawia blok ale dynamika juz nie ta. Wygląda jakby miał z 35 lat. Błędy w przyjęciu, nijako w polu..co u niego rzadko było spotykane..
Kurek - Dynamikę to on ma..jak go nie rozpracują. Przyjęcie to on ma jak w niego nie strzelą.. Generalnie jest chłopak do oszlifowania i trza o niego dbać.
Ruciak - ja go bym porównał do Serbskiego Milosa Nikicia. Od czasu gry w Olsztynie do tego momentu to dwaj zupełnie inni zawodnicy. Z czego ten drugi o wiele lepszy.
Zibi - charakter jego znamy wszyscy. Powiem szczerze, że trochę brakowało małej cząstki tego pazura Zbyszka u reszty..
Jeśli chodzi o samą grę - cieszy jego dobra forma.
Igła - nie można powiedzieć że nie było dobrze. Nie dal plamy to fakt. Pierwsze 3 spotkania bardzo dobrze ale to własnie jest u Igły charakterystyczne. Zaczyna się trudniejsze granie i ma w portkach. Na tych 2-ch ostatnich meczach caly czas został taki posmak że Igła to taki świetny.. Nie będę się go czepiał bo zastrzeżeń wiele nie można mieć ale tak rewelacyjnie już nie grał jak widział Mateja czy Murilo w polu zagrywki chociażby..

Bąku.. - fajne wakacje.. mnie go brakowało trochę.
Gacek - "jak ja gram, choć do dupy to zawsze cioś tam ugramy.." - rzecze sobie pod nosem Piotrek. ;)

A jeśli chodzi o elementy siatkarskie...
Naprawdę czasem chodzę na I czy II ligę i oczy przecieram ze zdumienia jak chłopaki potrafią seriami zagrywać takie bomby że szok. Rozumiem taktykę i czasem jak widzę jak Grucha strzela balonika i już mówię - ło Jezuuu - po czym jest punkt z kontry ale nie rozumiem nieumiejętności przebicia piłki przez siatkę w boisko przynajmniej 2 razy pod rząd z jakąś większa mocą..
TRENOWAĆ ZAGRYWKĘ PANOWIE!

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: limona »

Jak dowiedziało się radio ZET: PZPS ma podać informacje za około godzinę co dalej z Castellanim.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Nowakowski - Zdecydowanie największy pozytyw tej druzyny.
Nie licząc kapitalnych flotów 3 metry w aut.
Kurek - Dynamikę to on ma..jak go nie rozpracują. Przyjęcie to on ma jak w niego nie strzelą.. Generalnie jest chłopak do oszlifowania i trza o niego dbać.
Ładnie ujęte... dobrze atakuje, jak go nie blokują, dobrze przyjmuje, jak go chowają i dobrze gra, jak gramy z kanadą.
Zibi - charakter jego znamy wszyscy. Powiem szczerze, że trochę brakowało małej cząstki tego pazura Zbyszka u reszty..
Jeśli chodzi o samą grę - cieszy jego dobra forma.
Zbychu powinien być teraz najbardziej wściekły na trenera, bo jako jedyny był zdolny ciągnąć grę, mimo to kurek lepszy bo skra, oraz dobrze zagrał z kanadą.

Zapomniałeś jeszcze:
Wlazły - 10/43 (23%).
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: maksik »

limona pisze:Jak dowiedziało się radio ZET: PZPS ma podać informacje za około godzinę co dalej z Castellanim.
Coooo?? Już?? Już za godzinę??? Heheheheheheheeheh ...jeśli to prawda to żenada na całej linii.. Może chcą jeden bilet zaoszczędzić lotniczy i od razu go do domu posłać - po co go bedą fatygować.. A to Polska właśnie.
Zapomniałeś jeszcze:
Wlazły - 10/43 (23%).
Łojjj Wlazły... Dzięki Nagor.
Niech to że go pominąłem będzie najlepszym komentarzem..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

limona pisze:Jak dowiedziało się radio ZET: PZPS ma podać informacje za około godzinę co dalej z Castellanim.
Stawiam wszystkie swoje ministrantowe oszczednosci ze PZPS nie przyjmie dymisji Castellaniego.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: limona »

Trochę zdziwiła mnie ta wiadomość Radia Zet, Castellani mówi:
- Wiem, jak to jest w Polsce w takich sytuacjach. Często obwiniani są zawodnicy. A ja chciałem powiedzieć, że zrobili oni dokładnie to, co zakładaliśmy. Plan przygotowań wykonali w pełni. W związku z tym cala odpowiedzialność za ten wynik spoczywa na mnie. Dlatego w poniedziałek spotkam się z prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej i złożę swoją dymisje. Oczywiście chciałbym kontynuować moja pracę z reprezentacją. Zarząd w spokoju musi podjąć decyzję, jaka ma być przyszłość polskiej siatkówki - powiedział Castellani.

- Jest mi przykro przede wszystkim dlatego, że odpadliśmy. Po drugie - ze względu na kibiców w Polsce, którzy są zawsze blisko naszej drużyny. Jestem dumny z tych fanów. Muszę dodać, że zawodnicy też dali z siebie wszystko i do samego końca próbowali walczyć, ale niestety nie byli w stanie wygrać tych dwóch spotkań - dodał.
Jeśli PZPS tak szybko się zbierze i spotka to chyba jasne, że DC zostaje. Gdyby było inaczej na pewno czekali by do poniedziałku.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2010, o 19:21 przez limona, łącznie zmieniany 1 raz.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

Sprytnie PZPS zalatwi sprawe odejscia Castellaniego, 10 minut po katastrofie temat dymisji zostanie zakonczony (powiedza ze Kastuś zostaje) i na lotnisku w Polsce beda tematy zastepcze. Nie ze mna te numery 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Arff »

hehe... załamujecie mnie, naprawdę... takich bzdur jak tutaj dawno nie słyszałem ;] Szczególnie ten tekst o tym, że od teraz wracamy do średniactwa ;] Cały tegoroczny sezon po LŚ, wręcz jest identyczny jak sezon 2007 ;] Napompowany balonik po wielkim sukcesie osiągniętym rok wcześniej, potem zaraz po LŚ coraz gorsza atmosfera... nie tyle w samej kadrze, co w okół kadry, wstyd na imprezie docelowej i te samo gdakanie o tym jak nisko upadliśmy ;) Na szczęście 2 lata po tej kompromitacji osiągnęliśmy wielki sukces... a jeśli mam ciągnąć analogie... to jaka jest impreza za 2 lata ??? ;]


Chłopakom należy się ten powrót do domu, bo ich forma była beznadziejna, a sama postawa i brak wiary w zwycięstwo wręcz katastrofalna... ale to nie znaczy, że cokolwiek się zmieniło...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Arff pisze:hehe... załamujecie mnie, naprawdę... takich bzdur jak tutaj dawno nie słyszałem ;] Szczególnie ten tekst o tym, że od teraz wracamy do średniactwa ;] Cały tegoroczny sezon po LŚ, wręcz jest identyczny jak sezon 2007 ;] Napompowany balonik po wielkim sukcesie osiągniętym rok wcześniej, potem zaraz po LŚ coraz gorsza atmosfera... nie tyle w samej kadrze, co w okół kadry, wstyd na imprezie docelowej i te samo gdakanie o tym jak nisko upadliśmy ;) Na szczęście 2 lata po tej kompromitacji osiągnęliśmy wielki sukces... a jeśli mam ciągnąć analogie... to jaka jest impreza za 2 lata ??? ;]


Chłopakom należy się ten powrót do domu, bo ich forma była beznadziejna, a sama postawa i brak wiary w zwycięstwo wręcz katastrofalna... ale to nie znaczy, że cokolwiek się zmieniło...
A czemu nie pisałeś w tym tonie przed MŚ?
Analogia taka se, bo ME to nie IO
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Arff »

w jakim tonie ??? Przecież ze 3 razy pisałem na tym forum, że atmosfera wokół kadry bardzo mi przypomina tą sprzed ME 2007... wtedy nie chciałem wyciągać z tego żadnych wniosków, bo wydawało mi się, że tym razem będzie inaczej... jak widać, myliłem się...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Arff pisze:w jakim tonie ??? Przecież ze 3 razy pisałem na tym forum, że atmosfera wokół kadry bardzo mi przypomina tą sprzed ME 2007... wtedy nie chciałem wyciągać z tego żadnych wniosków, bo wydawało mi się, że tym razem będzie inaczej... jak widać, myliłem się...
Zwalanie winy na atmosferę?
To raczej Ty sugerowałeś, aby nie zwracać uwagi na wyniki osiągnięte w LŚ i Memoriale.
Przedstaw może jakie wg Ciebie są przyczyny fatalnego występu na MŚ.
Uwzględnij w tym rolę DC.
p.s
Arff pisze:jak widać, myliłem się...
Arff pisze: ja to chyba powinienem jakimś jasnowidzem zostać ;p
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”