Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: lucass90 »

przeemekk90 pisze:
lucass90 pisze: Dokładnie. Nie ma co zwracać uwagi na opinie osób, które wyraźnie jeszcze w d*pie ściska, że Anastasi w pół roku zdobył z Polską więcej medali, niż Lozano z Castellanim razem wzięci (plus jeszcze awans olimpijski, wywalczony w najtrudniejszym turnieju na świecie).
Pier...nie.
Jak DC zdobył złoto w Izmirze, albo Lozano srebro w Japonii to nie cieszyłeś się? Jak Castelani odniósł sukces to każdy pluł na Lozano, jak Castelaniemu nie wyszło we Włoszech to obaj są do dupy. Teraz jest cudotwórca AA, któremu (nie daj Boże) coś nie wyjdzie będzie na dnie. I tak koło się zamyka. Sukces ma wielu ojców, porażka- jednego.
Życzę mu jak najlepiej, ale szacunek jego poprzednikom jak najbardziej się należy.
Ogarnij się i zacznij czytać ze zrozumieniem :|
Gdzie ja napisałem, że Lozano z Castellanim nic nie osiągnęli ? Gdzie niby okazałem im brak szacunku ? Gdzie napisałem, że obaj są "do dupy" ? Nie bądź tak przewrażliwiony...
Anastasiego od w.w. dwójki różni właśnie ta jedna, ale bardzo istotna rzecz: sukces w jednym turnieju pociągnął za sobą falę sukcesów w kolejnych. Za czasów panowania dwójki Argentyńczyków owszem, osiągnęliśmy dwa wspaniałe, wielkie sukcesy, jednak później się już tylko kompromitowaliśmy (LŚ, ME 2007, MŚ 2010). Włochowi udało się zbudować naprawdę bardzo silną drużynę, o której nikt nie powie, że "raz im tam coś wyszło, ale później wrócili na 'swój' poziom...". Nie ma co się oszukiwać, że Anastasi osiągnął to, czego oczekiwano po dwóch wcześniejszych obcokrajowcach - wyniósł polską reprezentację na poziom absolutnej światowej czołówki. Choć oczywiście efekty pracy (pozytywne rzecz jasna) każdego z nich, widać w polskiej kadrze do dziś.
Trochę to śmieszne, że nie ruszają Cię kłamliwe zarzuty pod adresem Anastasiego, a na byle jaką wzmiankę o Lozano i Castellanim zaczynasz bluzgać, wypominając mi brak szacunku :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: dreamer »

lucass90 pisze:...Trochę to śmieszne, że nie ruszają Cię kłamliwe zarzuty pod adresem Anastasiego, a na byle jaką wzmiankę o Lozano i Castellanim zaczynasz bluzgać, wypominając mi brak szacunku :]
Zarzuty to złe słowo, lepiej napisać "ocena", bo o to właśnie chodzi.
Tak więc ocena AA nie jest kłamliwa (przy okazji - posądzając bezpodstawnie innych o kłamstwa, wydajesz sam sobie ocenę a nie tym których oskarżasz) bo oparta jest na faktach. Fakty są takie, że eksploatował hiszpańskie zasoby siatkarskie do czasu "samospełnienia" - czyli zdobycia mistrzostwa Europy. Zaraz po tym niespodziewanie zrezygnował z funkcji. A odpowiedź na pytanie dlaczego zrezygnował, następuje na naszych oczach od dnia gdy Hiszpanie wygrali mistrzostwo, do dnia dzisiejszego - siatkówka hiszpańska stacza się w dołek w jakim nie była jeszcze nigdy i to w zastraszającym tempie. AA nie wprowadził do drużyny żadnego perspektywicznego zawodnika. Zarżnął "na śmierć" tych najlepszych, a po mistrzostwie Europy jedynym śladem dzisiaj są zgliszcza, których nie usuną przez najbliższych naście lat. Znakomity trener oczywiście czmychnął z Hiszpanii przy pierwszej okazji jaka była do tego odpowiednia.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

dreamer pisze:[ Zarżnął "na śmierć" tych najlepszych, a po mistrzostwie Europy jedynym śladem dzisiaj są zgliszcza, których nie usuną przez najbliższych naście lat.
dreamer
Równie dobrze można napisać to o Kacie. Podziwiam Twoją przenikliwość i umiejętność przewidywania przyszłości na naście lat.
Twierdzenie, że nie ma dobrych Hiszpanów, bo nie dostali okazji gry w kadrze jest co najmniej śmieszne. Zawodnicy tworzeni są w klubach, a reprezentacja tylko spija piankę (trzeba umieć pić ;) ).
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: dreamer »

madlark pisze:...Równie dobrze można napisać to o Kacie. Podziwiam Twoją przenikliwość i umiejętność przewidywania przyszłości na naście lat.
Sądziłem, że jesteś na tyle "wiekowym" kibicem, że takiej bzdury nigdy nie napiszesz.
Po pierwsze, kat nie zarżnął polskiej siatkówki, tylko od jego czasu przynajmniej przez około 10 lat była to znacząca polska dyscyplina zespołowa (obok piłki nożnej w tamtym czasie). To właśnie kat wprowadził do kadry młodzież (Wójtowicz, Łasko...), dla której przygoda z nim była początkiem wielkiej kariery. Więcej chyba nie muszę pisać...
Co do mojej przenikliwości , to dziękuję, ale to nic wielkiego - mogę co najwyżej dziwić się, że ty (taki znawca siatkówki) nie masz na tyle otwartej wyobraźni, żeby przewidzieć ile lat może trwać odwracanie już w tej chwili 5-letniego okresu staczania się w dół bez dna.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

To nie ten temat, ale jakie sukcesy masz na myśli po 1986 albo po 1998?
Moja uwaga głównie dotyczyła metod treningowych (zarzynania zawodników).
Z pierwszej ręki znam relacje zawodników, którzy rezygnowali z kadry, bo twierdzili,
że dla niego liczy się tylko wynik a zdrowie zawodników go nie interesuje.

Twierdzisz, że AA zniszczył siatkówkę w Hiszpanii.
A jakie konkretnie działania masz na myśli?
Na czym polegało to "eksploatowanie hiszpańskich zasobów siatkarskich"?
I czym różniło się od działań DC i RL?
Czy aby metody DC i RL sprawdziły się w Finlandii i Niemczech?
Obaj dostali przeciętne drużyny, ale sukcesu nie ma.
Czy dlatego, że "nie mają serca" żeby "wyeksploatować zasobów siatkarskich"?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2012, o 23:17 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Roan »

Ostatnio pojawiły się wieści, że AA obserwuje narybek i nawet chwali się, że ma jakiś plan pod 2014. Ujawni jak zostanie :D .
Coś ostatnio wiele sygnałów ze strony PZPS o zainteresowaniu rozwojem siatki. Oby tylko pomyślnie wdrożyć wszystkie plany.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

Podobno czekają z ogłoszenie szczegółów do zakończenia Euro,
bo teraz nie przebiją się z PR, a trzeba pozyskać sponsorów.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pisii35
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2012, o 18:06
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: pisii35 »

do 2014 jeszcze dużo czasu - zobaczymy jak będzie. Zbyt wiele może się wydarzyć! Oby tylko same dobre rzeczy działy się w polskiej siatkówce! :)
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: placid »

A może jednak Wlazły dojdzie na IO AA ciągle nie wyklucza takiej mozliwości
http://sport.onet.pl/siatkowka/reprezen ... omosc.html
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

Tak! Chciałbym, żeby zmienił zdanie, swój pomysł na przyszłość. Nie obrażę się nawet, jeśli zadzwoni do mnie dopiero w marcu i powie: chciałbym spróbować. Uważam, że trzeba dać mu szansę. Byłbym głupcem, zamykając mu drogę do kadry tylko dlatego, że wcześniej nie chciał w niej być. Mamy igrzyska, potrzebujemy najlepszych. Ale żeby była jasność: nie będę na Mariusza naciskał. To jego życie.
Czekam na komentarz forumowych znawcow Anastasiego.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

compact pisze:
Tak! Chciałbym, żeby zmienił zdanie, swój pomysł na przyszłość. Nie obrażę się nawet, jeśli zadzwoni do mnie dopiero w marcu i powie: chciałbym spróbować. Uważam, że trzeba dać mu szansę. Byłbym głupcem, zamykając mu drogę do kadry tylko dlatego, że wcześniej nie chciał w niej być. Mamy igrzyska, potrzebujemy najlepszych. Ale żeby była jasność: nie będę na Mariusza naciskał. To jego życie.
Czekam na komentarz forumowych znawcow Anastasiego.
A coś się zmieniło?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pablopawo
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2012, o 18:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: pablopawo »

Nikt nie zapewni że forma maryjusza będzie równie dobra podczas sezonu reprezentacyjnego, grał na MŚ 2010 i nic ciekawego nie zaprezentował. Kuba Jarosz po sezonie we Włoszech na pewno będzie lepszy i da radę pociągnąć grę zespołu
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

Pociagnac gre zepsolu to moze i Bartman, ale potrzeba pewniaka na koncowki.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

compact pisze:Pociagnac gre zepsolu to moze i Bartman, ale potrzeba pewniaka na koncowki.
A gwarancji nie ma, bo to sport. Na ME szału nie było.
Takie zgadywanki mają sens, dopiero po zmianie decyzji Wlazłego. Na dzisiaj go nie ma.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Pele »

pablopawo pisze:Nikt nie zapewni że forma maryjusza będzie równie dobra podczas sezonu reprezentacyjnego, grał na MŚ 2010 i nic ciekawego nie zaprezentował. Kuba Jarosz po sezonie we Włoszech na pewno będzie lepszy i da radę pociągnąć grę zespołu
A jakie numery będą w Lotto ?? :D
IO za pół roku ale Ty już wiesz kto będzie lepszy po sezonie i jak będzie grał? A ile meczów JJ widziałeś do tej pory? W tym sezonie i w popzrednich że tak stanowczo formułujesz komentarze?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: dreamer »

madlark pisze:...A coś się zmieniło?
Podpis pod moim profilem mówi wszystko.
Dla mnie zmieniło się niestety bardzo dużo.
Choćby tyle, że AA daje mi niestety kolejny raz powód do wątpliwej satysfakcji, że jego naturę odgaduję na wylot.
Kolejny dowód, że chwyci łapami nawet g..., żeby tylko własne ego połechtać sukcesem.

Mi złoty medal Polaków w siatkówce w Londynien nie jest potrzebny. Znacznie lepiej będę się czuł bez żadnego medalu, ale ze świadomością, że mojego kraju nie reprezentowali np. zawodnicy o wątpliwej postawie moralnej. Oczywiście AA postawę moralną MW ma w ciemnej d... Byle tylko pomógł zdobyć złoto... oczywiście dla niego, nie dla Polski.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Kurek7 »

A ja mam w d***e, kto zdobyłby złoty medal, dla mnie mógłby to być nawet najgorszy łamaga z naszej +ligi (czy. Bożko), który nei umie pewnie słowa po polsku powiedzieć byle by zrobił to uczciwie i bez żadnych przekrętów.
Złoto olimpijskie to coś co, dla każdego sportowca jak i kibica coś na co czeka się całe życie ;)
Polska biało-czerwoni... :)
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kevinpsb »

AA wie że szanse z MW kadry by mocno wzrosły. Nic w tym dziwnego...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: placid »

dreamer pisze:
madlark pisze:...A coś się zmieniło?
Podpis pod moim profilem mówi wszystko.
Dla mnie zmieniło się niestety bardzo dużo.
Choćby tyle, że AA daje mi niestety kolejny raz powód do wątpliwej satysfakcji, że jego naturę odgaduję na wylot.
Kolejny dowód, że chwyci łapami nawet g..., żeby tylko własne ego połechtać sukcesem.

Mi złoty medal Polaków w siatkówce w Londynien nie jest potrzebny. Znacznie lepiej będę się czuł bez żadnego medalu, ale ze świadomością, że mojego kraju nie reprezentowali np. zawodnicy o wątpliwej postawie moralnej. Oczywiście AA postawę moralną MW ma w ciemnej d... Byle tylko pomógł zdobyć złoto... oczywiście dla niego, nie dla Polski.

dreamer
I to jest właśnie dla mnie największy plus AA , celem jest medal na IO t temu celowi trzeba wszystko podporządkować i wykorzystać wszystkie możliwości , opcje które pomogą to osiągnąć , jedna z tych opcji jest MW i jesli będzie do dyspozycji to trzeba wykorzystać jego umiejętności do realizacji celu .
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kibic_siatki »

dreamer pisze:
madlark pisze:...A coś się zmieniło?
Podpis pod moim profilem mówi wszystko.
Dla mnie zmieniło się niestety bardzo dużo.
Choćby tyle, że AA daje mi niestety kolejny raz powód do wątpliwej satysfakcji, że jego naturę odgaduję na wylot.
Kolejny dowód, że chwyci łapami nawet g..., żeby tylko własne ego połechtać sukcesem.

Mi złoty medal Polaków w siatkówce w Londynien nie jest potrzebny. Znacznie lepiej będę się czuł bez żadnego medalu, ale ze świadomością, że mojego kraju nie reprezentowali np. zawodnicy o wątpliwej postawie moralnej. Oczywiście AA postawę moralną MW ma w ciemnej d... Byle tylko pomógł zdobyć złoto... oczywiście dla niego, nie dla Polski.

dreamer
Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja nie widzę nic złego w tym, że Anastasi chce osiągnąć sukces. W sumie to na tym polega jego praca. Współpracę z poprzednimi trenerami zakończono gdy wpadli w konflikt z zawodnikami- szczególnie Lozano: eksploatował max. zawodników nie licząc się z ich zdrowiem (LŚ). W przypadku Castellaniego było inaczej- LŚ traktował treningowo- co raz się opłaciło ME a raz nie MŚ. Natomiast w jego przypadku był konflikt ze sponsorami LŚ (głównie Polsat) i gdy noga się mu powinęła po MŚ od razu go wywalono.
Anastasi początkowo działał jak Lozano natomiast potem na PŚ dał odpocząć Kurkowi, a wcześniej zaczął rotować składem: Kosok, Możdżonek. W tej chwili mając kontuzjowanego Bartmana (to druga kontuzja w krótkim czasie) musi myśleć realnie o obsadzie atakującego. Jarosz w końcu może zacznie grać w reprezentacji na dobrym poziomie- a nie co 5 mecz mu wychodzi (powinno być odwrotnie). Zresztą z samym Jaroszem to całego sezonu reprezentacja nie pociągnie.
W przypadku Wlazłego liczy na to, że Skrze wyjdzie FF LM (co najmniej finał) i wtedy gdy sportowo w klubie będzie spełniony zechce pograć w reprezentacji. Dlatego mówi o połowie marca.
"Wątpliwa postawa moralna"- to dla mnie są jakieś wolne żarty: w stylu goły ale w ostrogach. Reprezentacja to nie zbiór kolesi wzajemnej adoracji- nie muszą się lubić, czy razem błyszczeć w akcjach typu "Igłą szyte", "Kadziu projekt" itp. Oni mają osiągnąć sukces sportowy pod wodzą trenera.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

kibic_siatki pisze:
Anastasi początkowo działał jak Lozano natomiast potem na PŚ dał odpocząć Kurkowi, a wcześniej zaczął rotować składem: Kosok, Możdżonek. W tej chwili mając kontuzjowanego Bartmana (to druga kontuzja w krótkim czasie) musi myśleć realnie o obsadzie atakującego. Jarosz w końcu może zacznie grać w reprezentacji na dobrym poziomie- a nie co 5 mecz mu wychodzi (powinno być odwrotnie). Zresztą z samym Jaroszem to całego sezonu reprezentacja nie pociągnie.
Gdyby Kurek był w stanie to by grał od poczatku PŚ, nie oszukujmy sie :)
"Wątpliwa postawa moralna"- to dla mnie są jakieś wolne żarty: w stylu goły ale w ostrogach. Reprezentacja to nie zbiór kolesi wzajemnej adoracji- nie muszą się lubić, czy razem błyszczeć w akcjach typu "Igłą szyte", "Kadziu projekt" itp. Oni mają osiągnąć sukces sportowy pod wodzą trenera.
Przeciez nawet w Igla szyte widac, ze jest grupa, ktora trzyma sie razem i jest reszta. Kadra to nie wycieczka integracyjna.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: dodonek »

Dreamerze.. az tak to nie musisz nam udowadniać swojej dziwnej odmienności w poglądach bo my ja znamy..cenię ludzi którzy mają swoje zdanie..szkoda tylko, że u Ciebie rzadko cokolwiek trzyma się kupy, często brak argumentów o logice nie mówiąc..a masa spraw które poruszasz pasowałaby do siatkówki z zeszłego wieku.
Ty pewnie wywalił bys Kubiaka bo go nie lubisz i sie nie nadaje, na atak wziął Gruszkę bo to facet który sie nie "kffasił" i to dobro narodowe a na IO po co medal jak jest szansa..lepiej ogrywać Zatora i Kosoka..
Poza tym co AA mają interesować stosunki MW i PZPSu..? Dostał robotę do wykonania i jeśli Wlazły ma pomóc w jej osiągnięciu to nie widzę związku.. Już Ci kiedyś pisałem tu na forum. Za dobra dusza z Ciebie. Sprawy moralne to mogą być ważne ale we własnej rodzinie a jeśli w sporcie to nie na takich szczeblach..
A tak w ogóle..jakbyś miał np. do napisania książkę na jakiś poważny konkurs i od tego zależały Twoja dalsza kariera to gdybyś miał możliwość to pisalbys na Mac'u czy maszynie Gutenberga..czy piórem wiecznym?
Pozdrawiam
Dziękuję.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Roan »

Myślę, że AA nigdy nie zrozumie logiki prezentowanej w niektórych wypowiedziach. Chodzi mi oczywiście o to by nawet w przypadku woli MW nie powoływać go. W sumie żaden zagraniczniak tego nie pojmie. I chwała im za to. Za taką postawę nigdy nic nie dostaliśmy - no chyba że po dupie.
pablopawo
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2012, o 18:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: pablopawo »

Pele pisze:
pablopawo pisze:Nikt nie zapewni że forma maryjusza będzie równie dobra podczas sezonu reprezentacyjnego, grał na MŚ 2010 i nic ciekawego nie zaprezentował. Kuba Jarosz po sezonie we Włoszech na pewno będzie lepszy i da radę pociągnąć grę zespołu
A jakie numery będą w Lotto ?? :D
IO za pół roku ale Ty już wiesz kto będzie lepszy po sezonie i jak będzie grał? A ile meczów JJ widziałeś do tej pory? W tym sezonie i w popzrednich że tak stanowczo formułujesz komentarze?
A co sądzisz że będzie gorszy ?? Po co kadrze gwiazda w stylu Wlazłego dla którego liczy się tylko skra a reprezentacje ma głęboko, Sportowo pewnie by się przydał ale mentalnie nie pasuje, niech dalej siedzi sobie spokojnie w Bełchatowie i przelicza, Reprezentacja poradzi sobie bez niego.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: lucass90 »

http://sport.newsweek.pl/orzelek-na-kos ... 6,1,1.html
Narodowe reprezentacje sportowe będą miały obowiązek grać z godłem narodowym na strojach. Posłowie przyjęli projekt ustawy prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Czyli na igrzyska jedziemy z orłem na piersi :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

W ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. Nr 127, poz. 857, Nr 151,
poz. 1014 oraz z 2011 r. Nr 171, poz. 1016) w art. 13:
1) ust. 2 otrzymuje brzmienie:
„2. Polski związek sportowy, Polski Komitet Olimpijski i Polski Komitet Paraolimpijski
umieszczają, odpowiednio, na stroju reprezentacji kraju, na stroju
reprezentacji olimpijskiej oraz na stroju reprezentacji paraolimpijskiej
godło Rzeczypospolitej Polskiej, chyba że przepisy międzynarodowej organizacji
sportowej działającej w danym sporcie, do której należy polski
związek sportowy, przepisy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego
lub przepisy Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego stanowią inaczej.”;
Czyli nie jedziemy, chyba, ze FIVB pozwoli. Kolejna martwa ustawa, ale punkciki w sondazach beda.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: lucass90 »

A dlaczego FIVB zabrania obecności godła narodowego na koszulkach reprezentacji ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

Na koszulce moze byc tylko flaga, nazwa kraju, nazwisko i numer zawodnika oraz logotyp sponsora. Godło nie jest wspomniane.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

Na IO zawsze graliśmy z orzełkiem. fivb nie jest organizatorem IO
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

madlark pisze:Na IO zawsze graliśmy z orzełkiem. fivb nie jest organizatorem IO
Patrze wlasnie na zdjecia z Pekinu i widze tylko flage i pod nia napis POLSKA. FIVB nie organizatorem IO, ale PZPS podlega FIVB, a co mowi ustawa po nowelizacji?

Chetnych odsyłam do FIVB Volleybal Sports Material Team Equipment and Advertising Guidelines, a dokładniej punkt 2.1.1.2 z opisem co ma byc na koszulce. Przy okazji dowiedziałem sie, ze gdy zawodnik nie ma wkasanej koszulki, to sedzia ma obowiazek zwrocic mu uwage.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”