Memoriał Huberta Wagnera 2013

sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: sb.slav »

A w ogóle Birjukow wrócił do zespołu :P Woronkow nie powołując go na światówkę chyba miał inne powody, niż niechęć do Denisa.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Przygotowanie go do Uniwersjady na przykład ;)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Hirako »

Schops jakaś kontuzja.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: qtp »

Hirako pisze:Schops jakaś kontuzja.
Masz jakiś link, czy źródło poza internetowe?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: compact »

qtp pisze:Masz jakiś link, czy źródło poza internetowe?
Mówili podczas transmisji coś go zakuło w ręce na rozgrzewce i kaput.

U nas nie zagra Kurek, który ma podobno niegroźne problemy z plecami.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Asta »

compact pisze:
U nas nie zagra Kurek, który ma podobno niegroźne problemy z plecami.
Winiar, Włodarczyk??
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: compact »

Skoro Wlodarczyk w Serbii nie wystąpił w innej roli niż zagrywający to chyba jasne, że dzisiaj wyjdzie Winiar z Kubiakiem. Ale będzie pierwszym zmianowym, więc może go zobaczymy na boisku.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Każdy zespół odniósł minimum jedno zwycięstwo. Dziś Niemcy byli wyraźnie lepsi. Już kiedyś (podczas LŚ) zwraciłem uwagę na dziwne przyjęcia Holendrów, grając Maanem i Rauwerdinkiem (dziś słabo w tym elemencie) graczami dobrymi w przyjęciu, czasem przyjmują we dwójkę, chowając, gracza, który jest w drugiej linii (aby mógł łatwiej wejść do pipe'a), działo się tak zarówno z jednym jak i drugim, nieco dziwny manewr, prościej by było temu co na lewym odpuścić, no, ale taka taktyka.
Z kolei u Niemców drzemie potencjał, ale niewykorzystany jak narazie.
Nie wiem, kto docelowo ma tam być pierwszym rozgrywającym, myślałem, że Tischer, ale mam wrażenie, że ci gracze, często będą się rotować.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Wow, Pitowi wróciła kąśliwość w zagrywce :) . to już nie są baloniki, tylko całkiem nieźle wyglądające floty. Rosja na razie wygrywa dzięki zagrywce(Ale nie da się ukryć, to co serował Sivozhelez i Musersky to były bomby nie do przyjęcia). Trochę niedokładności i nerwowości się przez to pojawiło, ale widać brak sparingu/treningu z taką zagrywką ;)
ciorny17
Posty: 8573
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: ciorny17 »

kuki91 pisze:Wow, Pitowi wróciła kąśliwość w zagrywce :) . to już nie są baloniki, tylko całkiem nieźle wyglądające floty. Rosja na razie wygrywa dzięki zagrywce(Ale nie da się ukryć, to co serował Sivozhelez i Musersky to były bomby nie do przyjęcia). Trochę niedokładności i nerwowości się przez to pojawiło, ale widać brak sparingu/treningu z taką zagrywką ;)
Jeśli do tej dwójki dołączy Pavlov to Sergio, Zatorski i Henno w trójkę nie mieliby za dużo do powiedzenia.
Kłamca.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: dreamer »

Fajny meczyk Polska - Rosja. Taki niezobowiązujący... Po co Ci Rosjanie tak zażarcie naszych duszą?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Od tego seta niestety dołączył. Zagrywka Rosjan może im dać każdy tytuł. My za to robimy niesamowitą ilość błędów w zagrywce przy niewielkich zyskach(największe problemy rosjanie mają przy Nowakowskim). Cieszy mnie fajne wejście Jarosza, wczoraj nieudanie, za to dzisiaj chyba najpewniej w ataku, nie licząc środka
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: madlark »

dreamer pisze:Po co Ci Rosjanie tak zażarcie naszych duszą?
Może chcą Ci zrobić przyjemność ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Po prostu Polacy nie przykładają wagi do mniej znaczących turniejów, gdzie moga sobie pozwolić na porażkę ;) . Po porażce Rosji z Holandią takie tłumaczenie przeszło :o
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: dreamer »

madlark pisze:
dreamer pisze:Po co Ci Rosjanie tak zażarcie naszych duszą?
Może chcą Ci zrobić przyjemność ;)
Nie prosiłem ich o to. Na razie to przyjemność i fajną niespodziankę mam z oglądania naszych siatkarek, i to mi rekompensuje mizerię "Orlątek".

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Serio wczorajszą i przedwczorajszą grę można opisać okresleniami jak "mizeria" ? Ty już jesteś zaślepiony nienawiścią do trenera czy włączyłeś telewizor tylko na pokaz Rosjan w zagrywce?

EDIT: Zatem wygrywamy Memoriał, prezentując całkiem fajną grę w momencie jak Rosjanie przestali strzelać na zagrywce. Walczyć teraz o zwycięstwo w całym meczu. Taką mizerię to ja lubię, mniam!

A Spiridonov ma chyba coraz wieksze problemy z głową - niech i się tak cieszy, ale niech nie gra głupa dostając czerwoną kartkę, bo to nie jest ani trochę dziwne - a w tym secie był jednym z lepszych naszych graczy ;)
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2013, o 15:20 przez kuki91, łącznie zmieniany 1 raz.
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: rocky »

Bociek chyba wyfrunął z pierwszego składu dzisiaj.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Arff »

To nie żadna nienawiść do trenera, tylko ślepa miłość do samego siebie i swoich teorii, która mimowolnie powoduje naciągane teorie, a wręcz czasem próby przekonywania samego siebie ;)

Od 3go seta gra naszego zespołu wygląda już zupełnie inaczej... Chłopaki się podnieśli i mamy Jarosza, któremu chyba pasuje granie przeciwko Rosjanom, bo to już nie pierwszy dzień konia Kuby, w meczu z Rosjanami :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Chal »

Taka ciekawostka, Zatorski po trzech setach 0% pozytywnego przyjęcia i 7 błędów na 13 prób, nie przypominam sobie aż tak fatalnych statystyk nie tylko libero, ale też jakiegokolwiek przyjmującego ;) A w tej akcji, która została powtórzona, sędzia powinien chyba odgwizdać błąd, bo Winiarski atakował z piłki wystawionej górą przez Zatorskiego ze strefy ataku, czy się mylę?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
radix49
Posty: 45
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:26
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: radix49 »

Jeszcze nikt nie zauwaył pisemnie, więc informuję: Polska już wygrała Memoriał. :)

A co do meczu to 2 pierwswze sety to tragedia, dwa następne zdecydowanie lepiej. Zobaczymy jak będzi na końcu.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)

A Zator faktycznie dzisiaj słabiej, razem z całą linią przyjęcia u nas
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: dreamer »

kuki91 pisze:Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)...
To Jarosz już nie jest atakującym bez papierów do gry w naszej kadrze?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: krzysiu »

Jarosz stał się 1 atakującym raczej na ME po tym meczu - Rosjanie wygrali swoją kapitalną zagrywką ; o której my możemy tylko pomarzyć.Ciekawe jak by to było gdyby na boisku był Kurek ,ale tego się na razie nie dowiemy
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Chal »

kuki91 pisze:Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)
https://twitter.com/KamilSkladowski Tutaj były wrzucane, póki co z 3 setów (Jarosz w nich 11 na 15), mam nadzieję, że z czwartego też się pojawią.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
rocky
Posty: 1201
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: rocky »

dreamer pisze:
kuki91 pisze:Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)...
To Jarosz już nie jest atakującym bez papierów do gry w naszej kadrze?

dreamer
Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: dreamer »

rocky pisze:
dreamer pisze:
kuki91 pisze:Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)...
To Jarosz już nie jest atakującym bez papierów do gry w naszej kadrze?...
Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
W takim razie marnie widzę reprezentację w której najlepszy zawodnik jest na poziomie I ligi.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kuki91 »

dreamer pisze:
kuki91 pisze:Masz gdzieś może aktualne statystyki? Ciekawi mnie skuteczność Jarosza, bo wygląda to bardzo fajnie :)...
To Jarosz już nie jest atakującym bez papierów do gry w naszej kadrze?

dreamer
Dwie rzeczy.

1: Skąd w mojej wypowiedzi znalazłeś cokolwiek o tym, że Jarosz jest już doskonały, ideał, zbawca kadry na ataku? Bo rozumiem, że "atakujący bez papierów do gry ww naszej kadrze" powinno być drugim biegunem do tego co wynika z mojej wypowiedzi. Pokaż mi swoją logikę - natomiast statystyki które napisał Chal pokazują, że Jarski po 3 setach miał 73% w ataku - jest tto bardzo dobry wynik

2: Skoro odnosisz się do mojej wypowiedzi, rozumiem, iż gdzieś znalazłeś moją wypowiedz w takim tonie o Jaroszu. Mógłbyś ją przytoczyć? Bo musiałem być bardzo zalany w trupa i nie pamiętam, żebym tak pisał




No ale ten, mizeria
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: dreamer »

kuki91 pisze:...1: Skąd w mojej wypowiedzi znalazłeś cokolwiek o tym, że Jarosz jest już doskonały, ideał, zbawca kadry na ataku? Bo rozumiem, że "atakujący bez papierów do gry ww naszej kadrze" powinno być drugim biegunem do tego co wynika z mojej wypowiedzi. Pokaż mi swoją logikę - natomiast statystyki które napisał Chal pokazują, że Jarski po 3 setach miał 73% w ataku - jest tto bardzo dobry wynik

2: Skoro odnosisz się do mojej wypowiedzi, rozumiem, iż gdzieś znalazłeś moją wypowiedz w takim tonie o Jaroszu. Mógłbyś ją przytoczyć? Bo musiałem być bardzo zalany w trupa i nie pamiętam, żebym tak pisał...
1. Moje pytanie nawiązywało do lawiny postów w tonie "Jarosz to nie atakujący na reprezentację Polski" z tego forum.
2. Nie znam żadnych wskazań (praw, prawideł) prowadzenia dyskusji, które nakazywałyby odnoszenie się w poście tylko do poglądów autora z którego zaczerpnęło się cytat.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: madlark »

Jaki puchar(za co?) trzymał Żygadło?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: krzysiu »

Może Puchar Weszło :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”