Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: bytrek »

Tomson pisze:ja mam tylko nadzieję, iż odpowiednie osoby zapytają o zdanie obecnych siatkarzy czy akceptują Leona i nie będzie jakiś kwasów
na zgrupowaniu, taka sytuacja mogłaby przynieść więcej strat aniżeli korzyści - jeśli dostanie obywatelstwo i powołanie to zdanie siatkarzy też musi być brane pod uwagę, mieliśmy w przeszłości kilka indywidualności które nie współgrały z całą ekipą.

Kto dokładnie?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Tomson
Posty: 148
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:51
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Tomson »

Papke, Roman tego typu osobistości.

Historia nieraz pokazała , iż bez wielkich nazwisk nasza reprezentacja notowała świetne wyniki jak na ME 2009 bez Winiarskiego, Świderskiego i Wlazłego, kluczowy był zespół jako całość - team spirit.

Dawaliśmy radę też bez Kurka - który za Anastasiego był niekwestionowanym liderem który ciągnął za uszy całą drużynę.
"Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać, i fruń jak najwyżej po marzenia.'' ŚP. A.Gołaś
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Coś ciekawego mówi? Wideo mi się nie odpala. Jak każde z tej cholernej strony. :x
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: bytrek »

Guilder pisze:
Coś ciekawego mówi? Wideo mi się nie odpala. Jak każde z tej cholernej strony. :x
a nie możesz sobie wgrać tego Silverliht?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Tomson
Posty: 148
Rejestracja: 31 mar 2014, o 12:51
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Tomson »

Leon mówi że aż go nosi aby wbiec na boisko i grać w reprezentacji Polski, zostaje jeszcze na sezon w Kazaniu a potem wszystko możliwe, pytany przez Kadzia o transfer do Plusligi( a głównie do RR) odpowiedział z pewną rezerwą - wiadomo o co chodzi - pieniądze.


Troszkę pobrzdąkał po Polsku, generalnie w dobrym humorze był a i wspomniał że nie interesują go oferty gry dla innych reprezentacji a chce grać dla nas.
"Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać, i fruń jak najwyżej po marzenia.'' ŚP. A.Gołaś
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Guilder pisze:
Coś ciekawego mówi? Wideo mi się nie odpala. Jak każde z tej cholernej strony. :x
A masz adblocka ? Mi też one nie działały, ale okazało się, że przyczyną był właśnie adblock.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

bytrek pisze:Kto dokładnie?
Nie wymieniono jeszcze tego gościa - MVP finałów, a może ligi? To był ostatni sezon przed dominacją Skry.
bytrek pisze: wspomniał że nie interesują go oferty gry dla innych reprezentacji
Trzyma linię menadżera (vide wpis Serka).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Noworoczny pisze:
bytrek pisze:Kto dokładnie?
1.Nie wymieniono jeszcze tego gościa - MVP finałów, a może ligi? To był ostatni sezon przed dominacją Skry.
bytrek pisze: wspomniał że nie interesują go oferty gry dla innych reprezentacji
2.Trzyma linię menadżera (vide wpis Serka).
Skoro szyfrujesz w pkt .1, to mógłbyś postarać się w pkt.2.
Konsekwentnie nie wymieniaj nazwisk komentatorów PS tylko operuj ich dokonaniami, a my z radością będziemy dociekać o kogo chodzi. ;)
ps. oczywiście wiem kogo masz na myśli w pkt. 1, ale czy wszyscy są tak starzy jak my? I czy czerpiesz z tej niewiedzy(młodego wieku czytelników) radość?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Dziękuję Wam za próby zdiagnozowania problemu i streszczenie wywiadu. Celna diagnoza Arangera, to adblock powodował problemy.

Całkiem spoko się go ogląda w tym wywiadzie, choć jako "siatkarski Messi" mógłby chociaż ten angielski podszlifować, bo ja początek tego materiału zinterpretowałem tak, że nie czuł się na siłach gadać w tym języku z Kadziewiczem.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Chal »

Guilder pisze:jako "siatkarski Messi" mógłby chociaż ten angielski podszlifować
Jak już coś ma szlifować, to jako przyszły reprezentant Polski może lepiej, gdyby wziął się za... polski?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Abdullo »

Guilder pisze:Dziękuję Wam za próby zdiagnozowania problemu i streszczenie wywiadu. Celna diagnoza Arangera, to adblock powodował problemy.

Całkiem spoko się go ogląda w tym wywiadzie, choć jako "siatkarski Messi" mógłby chociaż ten angielski podszlifować, bo ja początek tego materiału zinterpretowałem tak, że nie czuł się na siłach gadać w tym języku z Kadziewiczem.
A Kadziewicz mógłby zrobić wywiad po hiszpańsku, było by lepiej a i Leon więcej by powiedział.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:Skoro szyfrujesz w pkt .1, to mógłbyś postarać się w pkt.2.
Nie chodziło mi o szyfrowanie, a wręcz przeciwnie, o wyklarowanie. Bo gdyby ktoś faktycznie był na tyle młody i na tyle mało interesował dyscypliną, że by nie znał nazwiska Gabrych, to gdybym je zamieścił bez dodatkowych informacji, że był najlepszym zawodnikiem mistrza Polski, młodzi czytelnicy mogliby o niego spytać tymi samymi słowy, co pyta się o Alice w piosence grupy Smokie.
No, to dla tych młodych - wieść gminna niesie, że wystawili mu walizki za drzwi pokoju hotelowego na IO w Atenach.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Czepiacie się, jakby było o co. Nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję o Leonie w naszej reprezentacji, bo temat jest mi obojętny. Także jego znajomość języka polskiego, przyznanie mu obywatelstwa, jego plany na przyszłość, również są mi obojętne.
A już ten tekst o hiszpańskim to czysta prowokacja. Po angielsku w tej chwili mówi praktycznie cały świat (no, ten w miarę rozwinięty fragment), to język Internetu i podstawowy język obcy uczony w szkołach i w Polsce i Rosji (czyli krajach, gdzie najwięcej obecnie przebywa i przebywać ponoć zamierza, zresztą w Eurolandzie też się wszędzie dogada).

@Abdullo
Zwracaj trochę większą uwagę na to, żeby w cytat wrzucać tylko treść, do której się odnosisz. To się tyczy całej Twojej aktywności na forum, nie tylko ostatniej wypowiedzi w tym temacie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Abdullo »

Językiem siatkówki natomiast jest język włoski.
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: luk_m5 »

No i Leon już jest obywatelem Polski.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ldz »

niech mi ktoś wytłumaczy. Z Achremem była sytuacja, że PZPS miał wpłacić ileś tam kasy do federacji białoruskiej, żeby ten mógł grać u nas, Alek chciał sam dołożyć itd. W tym wypadku też jest tak samo? I np. kubańska federacja mogłaby się na złość Leonowi nie zgodzić czy coś takiego?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: fwasilcz »

No to od jutra zaczynamy wałkowanie tematu od nowa.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: tomikon »

To decyzja Dudy, czy Komorowskiego?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

tomikon pisze:To decyzja Dudy, czy Komorowskiego?
A co Duda ma teraz do gadania?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Marquss
Posty: 354
Rejestracja: 5 paź 2013, o 12:37
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marquss »

Komorowskiego jak juz.

ale 2 lata karencji i wtedy ewentualnie bedzie gral?
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: tomikon »

No to teraz Paszycki, koniec końców, trzeba się śpieszyć do Rio.

Taka ciekawostka, Arboleda mimo że przez 6 lat tutaj mieszkał, odprowadzał dość spore podatki i dostał odmowę od Bronka.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2015, o 22:34 przez tomikon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: martin123154 »

Po obrone tytułu MŚ będzie szykowany :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

tomikon pisze:
Taka ciekawostka, Arboleda mimo że przez 6 lat tutaj mieszkał, odprowadzał dość spore podatki i dostał odmowę od Bronka.
A kto to? Jakiś profesor? :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: sb.slav »

<Jupi> Leon kiedyś zagra w Resovii, mówię wam, i to jeszcze w swoim prime time.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: tomikon »

madlark pisze:
tomikon pisze:
Taka ciekawostka, Arboleda mimo że przez 6 lat tutaj mieszkał, odprowadzał dość spore podatki i dostał odmowę od Bronka.
A kto to? Jakiś profesor? :o
Myślę że w Polsce jest bardziej znany.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2015, o 22:41 przez tomikon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aimar »

Ma ktoś link do treści przepisów FIVB odnoszących się do zmiany kadry narodowej?
Co do Paszyckiego, jeśli on dostanie obywatelstwo a nie grał w swojej reprezentacji (?) to będzie musiał przechodzić karencję ze względu na zmianę licencji czy karencja dotyczy tych co już występowali w jakiejś reprezentacji wcześniej. Może się okazać że taki Paszycki będzie mógł grać od zaraz.
Co do Resovii, jeśli ta by zmieniła trochę swoją koncepcję to może zagrać i za rok. Ale wtedy żegnamy równą 14 i witamy kominy.
Hala Madrid!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

tomikon pisze:
madlark pisze:
tomikon pisze:
Taka ciekawostka, Arboleda mimo że przez 6 lat tutaj mieszkał, odprowadzał dość spore podatki i dostał odmowę od Bronka.
A kto to? Jakiś profesor? :o
Myślę że w Polsce jest bardziej znany.
I to powinno mu wystarczyć, skoro nie jest profesorem :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: tomikon »

madlark pisze: I to powinno mu wystarczyć, skoro nie jest profesorem :D
A jednak chciał więcej, ale wiesz koniec końców ma kilka wad, mieszka i pracuje dość długo w Polsce, no i jeszcze mówi po Polsku :) Widać nie do przeskoczenia (i jeszcze niżej skacze :D)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

tomikon pisze:
madlark pisze: I to powinno mu wystarczyć, skoro nie jest profesorem :D
A jednak chciał więcej, ale wiesz koniec końców ma kilka wad, mieszka i pracuje dość długo w Polsce, no i jeszcze mówi po Polsku :) Widać nie do przeskoczenia (i jeszcze niżej skacze :D)
normalny tryb i z górki
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Chal »

Aimar pisze:Ma ktoś link do treści przepisów FIVB odnoszących się do zmiany kadry narodowej?
http://www.fivb.org/EN/FIVB/Document/Le ... 130515.pdf
Artykuły 41 i 44.
Aimar pisze:Co do Paszyckiego, jeśli on dostanie obywatelstwo a nie grał w swojej reprezentacji (?) to będzie musiał przechodzić karencję ze względu na zmianę licencji czy karencja dotyczy tych co już występowali w jakiejś reprezentacji wcześniej. Może się okazać że taki Paszycki będzie mógł grać od zaraz.
Z powyższego dokumentu wynika, że Paszycki nie będzie musiał przechodzić karencji, ale aby zmienić licencję, musiałby wykazać najpierw 2 lata pobytu w Polsce.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”