Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: kevinpsb »

Najlepszy siatkarz: Wlazly-jest to zdecydownaie najlepszy Polski siatkarz 2008 roku...Najlepsz w final six LŚ na IO tylko on i Guma nie schodził ponizej pewnego poziomu do tego najlepszy atakujący LM i najlepszy zawodnik ostatniego sezonu PLS...
Najlepsza siatkarka: Barańska-po prostu z symapatii
Najlepszy zagraniczny siatkarz: Stephane Antiga- do wyboru on lub Novotny ostatecznie pstawiłem na reprezentanta Francji za to że jest dlużej w wysokije formie..
Najlepsza zagraniczna siatkarka: Teicheira-za osiągniecia i wystepy w Pile
Siatkarskie objawienie: Stelmach-bdb trener
Najlepszy działacz: Piechocki-troche na wyrost... w sumie zdobył pieniadze sciagnał dobrych zawodników tylko coś w Bełchatowie nie chce ruszyc...
Siatkarskie rozczarowanie: 5-8 Polakow na IO-liczyłem na więcej
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: maksik »

kevinpsb tak bez doczepki ale przeoczyłeś trenera..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: lucass90 »

maksik pisze:kevinpsb tak bez doczepki ale przeoczyłeś trenera..
Jeśli wnioskować po reszcie jego typów, to jest nim nie kto inny, jak DC ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: maksik »

lucass90 pisze:
maksik pisze:kevinpsb tak bez doczepki ale przeoczyłeś trenera..
Jeśli wnioskować po reszcie jego typów, to jest nim nie kto inny, jak DC ;)
lucass...totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi..dlaczego tak wnioskujesz..?? A nawet jeśli to co w tym złego..?Że Wlazły i Antiga?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: lucass90 »

maksik pisze: lucass...totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi..dlaczego tak wnioskujesz..?? A nawet jeśli to co w tym złego..?Że Wlazły i Antiga?
No gdybym miał zgadywać, to taki byłby mój typ. Kevin wytypował Antige, Wlazłego i Piechockiego, więc zażartowałem że brakuje jeszcze tylko DC.
Wybacz że śmiałem zażartować z Jej Świątobliwości - Skry Bełchatów... :-] :|
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: maksik »

Nie no..loozik. Sam oddałem głosa na Plinę i Antigę a za trenera uznałem Panasa stąd moja wścibskość czemu tak typujesz kevinovi ale widocznie źle to odczytałem. ;) a odnośnie Święto(je)bliwości Skry i moim wybaczaniu :) hehe tu chyba też żartujesz :D
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Antos »

Coscie sie tak uczepili tego "czerwonego". A gdybym napisal "turkusowy therion" to co byscie wymyslili? 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: lucass90 »

Antos pisze:Coscie sie tak uczepili tego "czerwonego". A gdybym napisal "turkusowy therion" to co byscie wymyslili? 8-)
Turkusowy bardziej kojarzyłby mi się z Village People... :P Ale chyba nie ma już sensu do tego wracać, było - minęło, nikt się nie obraził... ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: kevinpsb »

lucass90 pisze:
maksik pisze:kevinpsb tak bez doczepki ale przeoczyłeś trenera..
Jeśli wnioskować po reszcie jego typów, to jest nim nie kto inny, jak DC ;)
DC-czyli??? Aaa !!! Wytypowałem bodaj Panasa ale nie pamiętam :D
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: maksik »

jak tam z tym plebiscytem...tak z ciekawości kiedy jakieś wyniki będą drodzy moderatorzy i redaktorzy?? ;)
pozdro
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Koras
Administrator
Administrator
Posty: 179
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:47
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Koras »

maksik pisze:jak tam z tym plebiscytem...tak z ciekawości kiedy jakieś wyniki będą drodzy moderatorzy i redaktorzy?? ;)
pozdro
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.33159

Wyniki ogłosimy w ostatnich dniach lutego.
- Jak to powiadają starzy górale, alkohol pity z umiarem nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach. -
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Mate »

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.33626

No i statuetka trafiła w odpowiednie ręce. Oby pokazał swoje walory w Reprezentacji i pewnie MVP MŚ czy ME turnieju trafi w jego ręce.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Nagor »

Oby pokazał swoje walory w Reprezentacji
Ostatnie udziały w kadrze były dla niego męką i fizyczną i psychiczną. Nie wierzę mu, że poświęci się dla kadry czy cuś.

Jeśli patrzeć na grę klubową, to nagrody zostały rozdane całkiem dobrze, jak na grę w kadrze, nagrody przyznane są odwrotnie niż powinny.
...
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: revis »

Mate pisze:http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.33626

No i statuetka trafiła w odpowiednie ręce. Oby pokazał swoje walory w Reprezentacji i pewnie MVP MŚ czy ME turnieju trafi w jego ręce.
Statuetka jak najbardziej w zasłużone ręce, chociaż osobiście głosowałem na Świdra. Ja tylko nie rozumiem pozycji 3 z wyróżnionych ... No ale to demokracja jest pardon :D
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Antos »

Trzeci powinien byc Guma, brazowy medalista PLSu oraz najlepszy rozgrywajacy Igrzysk 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: mateo9 »

moim zdaniem wygral najpopularniejszy nie najlepszy . Winiarski niczym sie nie wyroznil w sezonie reprezentacjyjnym wieczne problemy z tymi plecami;/ w sezonie klubowym pomimo ze wygral mistrzostwo wloch to teznie blyszczal. zdecydowanie bardziej na to wyronienie zasluzyl Swider
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Nagor »

mateo9 pisze:moim zdaniem wygral najpopularniejszy nie najlepszy . Winiarski niczym sie nie wyroznil w sezonie reprezentacjyjnym wieczne problemy z tymi plecami;/ w sezonie klubowym pomimo ze wygral mistrzostwo wloch to teznie blyszczal. zdecydowanie bardziej na to wyronienie zasluzyl Swider
Czego się spodziewałeś, przecież glosowali zwykli ludzie a nie znawcy siatkówki. ZAWSZE w takich głosowaniach wygrywa najbardziej lubiany, czy to plebiscyt siatkówki, czy taniec z gwiazdami czy jak oni śpiewają.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: dreamer »

Antos pisze:Trzeci powinien byc Guma, brazowy medalista PLSu oraz najlepszy rozgrywajacy Igrzysk 8-)
Wybacz, ale plebiscyt Strefy Siatkówki był dla szerokich rzeszy fanów, i te szerokie rzesze wybrały zawodników w takiej a nie innej kolejności.
Zagłosować mógł każdy i wyniki są takie jak podaliśmy dzisiaj w niusie na stronie głównej Strefy Siatkówki.
Swoje subiektywne zdanie możesz oczywiście - jak każdy - mieć, ale ja przynajmniej oceniam sytuację w taki sposób, że ze strefą siatkówki związane jest największe grono znających się dość dobrze na siatkówce pasjonatów tego sportu, ale nie tylko pasjonatów (także sędziów, trenerów, działaczy i kibiców). Dlatego wynik naszego plebiscytu uważam za jak najbardziej miarodajny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: lovevolleyball2 »

mateo9 pisze:moim zdaniem wygral najpopularniejszy nie najlepszy . Winiarski niczym sie nie wyroznil w sezonie reprezentacjyjnym wieczne problemy z tymi plecami;/ w sezonie klubowym pomimo ze wygral mistrzostwo wloch to teznie blyszczal. zdecydowanie bardziej na to wyronienie zasluzyl Swider
Przypomnij sobie cały zeszły rok i postawę Winiarskiego nie tylko w reprezentacji, ale także w lidze, w której także obecnie uskutecznia grę. Może wtedy takich bzdur pisać nie będziesz.
Apropo pleców jeszcze. O ile się nie mylę, to trener Lozano mógł pozwolić na odpoczynek najlepszym, a że niestety tak się nie stało(lub w małym stopniu), kontuzja się pogłębiała. Mało tego, jestem pełna podziwu, że Winiarski jeszcze grał podczas IO. NIkomu nie życze takiej kontuzji, nawet największemu wrogowi.

Co do reszty Plebiscytu, zgadzam się. WLazły w poprzednim sezonie grał na tyle dobrze, by zając to 3 miejsce.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Edyta

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Edyta »

dreamer pisze:
Antos pisze:Trzeci powinien byc Guma, brazowy medalista PLSu oraz najlepszy rozgrywajacy Igrzysk 8-)
Wybacz, ale plebiscyt Strefy Siatkówki był dla szerokich rzeszy fanów, i te szerokie rzesze wybrały zawodników w takiej a nie innej kolejności.
Zagłosować mógł każdy i wyniki są takie jak podaliśmy dzisiaj w niusie na stronie głównej Strefy Siatkówki.

dreamer
Zagłosować mógł każdy, ale tylko na nominowanych. A wśród nich, o ile się nie mylę, Gumy nie było. Tak więc te szerokie rzesze wybrały tylko z tego co im zaproponowano. I jasne jest, że szerokie rzesze mają to do siebie, że głosują na najpopularniejszych (niczego nie odmawiając Winiarowi, ale w sezonie reprezentacyjnym faktycznie nie błyszczał przez tę kontuzję) ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Nagor »

Swoje subiektywne zdanie możesz oczywiście - jak każdy - mieć, ale ja przynajmniej oceniam sytuację w taki sposób, że ze strefą siatkówki związane jest największe grono znających się dość dobrze na siatkówce pasjonatów tego sportu, ale nie tylko pasjonatów (także sędziów, trenerów, działaczy i kibiców). Dlatego wynik naszego plebiscytu uważam za jak najbardziej miarodajny.
Tak, tylko że ci sędziowie (mam nadzieję, że nie "bohaterowie" wielu meczy), trenerzy i sędziowie to max 5% wszystkich ludzi. Spora część głosujących to napalone 13stki "ahh jakie on ma oczy, głos na Winiara" albo chłopcy 14letni "ale Wlazły skacze, dam mu głos" . Jakoś nasi plażowicze dokonali większych sukcesów niż cała paka na IO, ale albo ich nie znają, albo nie mają ładnych oczu i 360 zasięgu. Wg mnie nie jest to miarodajna ankieta. Gdyby pozbyć się wszystkich kibiców oraz fanów, wtedy można by dyskutować.
...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: mateo9 »

lovevolleyball2 pisze:
Przypomnij sobie cały zeszły rok i postawę Winiarskiego nie tylko w reprezentacji, ale także w lidze, w której także obecnie uskutecznia grę. Może wtedy takich bzdur pisać nie będziesz.
.
no tak WIniar gral cudownie w reprezentacji nie ma co :| moim zdaniem mial nieudany sezon reprezentacyjny.kontuzja plecow miala na to wplyw,ale wedlug mnie nie byl najlepszy w poprzednim sezonie. tak naprawde tylko druga polowe roku mial udana.

ale idzie sie przyzwyczaic ze Swidra i tak wiekszosc niedocenia :|
lovevolleyball2
Posty: 170
Rejestracja: 22 gru 2008, o 15:07
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: lovevolleyball2 »

mateo9 pisze:
lovevolleyball2 pisze:
Przypomnij sobie cały zeszły rok i postawę Winiarskiego nie tylko w reprezentacji, ale także w lidze, w której także obecnie uskutecznia grę. Może wtedy takich bzdur pisać nie będziesz.
.
no tak WIniar gral cudownie w reprezentacji nie ma co :| moim zdaniem mial nieudany sezon reprezentacyjny.kontuzja plecow miala na to wplyw,ale wedlug mnie nie byl najlepszy w poprzednim sezonie. tak naprawde tylko druga polowe roku mial udana.

ale idzie sie przyzwyczaic ze Swidra i tak wiekszosc niedocenia :|
NIe napisałam, że grał cudownie, ale że dobrze jak na kontuzję pleców.

Co do Świdra, wiele mi można zarzucić, ale napewno nie to, że go niedoceniam. co to, to absolutnie nie.
'ze wszystkich ruin świata, bez wątpienia najbardziej smutna jest ruina człowieka.'
theophile gautier
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Nagor »

NIe napisałam, że grał cudownie, ale że dobrze jak na kontuzję pleców.
Jeśli patrzeć, że dobrze grał jak na potworne zmęczenie i ból pleców i inne bóle i w ogóle jak na wszelkie kłopoty to tak, ale jeśli patrzeć jak gra w porównaniu do innych to poza przyjęciem nic nie pokazał, a Świder przypomnę był w czołówce najlepiej atakujących IO, gdyby miał wsparcie drugiego takiego, Włosi leżeli by po 3 setach. Problem w tym, że zamiast dobrego zdrowego gracza trener wziął chorego i styranego Winiara.
...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: mateo9 »

lovevolleyball2 pisze: NIe napisałam, że grał cudownie, ale że dobrze jak na kontuzję pleców.

Co do Świdra, wiele mi można zarzucić, ale napewno nie to, że go niedoceniam. co to, to absolutnie nie.
o Swidrze absolutnie nie pisalem do ciebie tylko ogolnie bo on z reguly nie wygrywa takich plebiscytow .

moze i Winiar jak na powazna kontuzje gral dobrze ale na tle innych naszy reprezentantow wypadal poprostu blado i wedlug mnie nie zaslugiwal na ta nagrode no ale sa rozne opinie i gusta i musze to zaakceptowac :)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: dreamer »

Nagor pisze:...Tak, tylko że ci sędziowie (mam nadzieję, że nie "bohaterowie" wielu meczy), trenerzy i sędziowie to max 5% wszystkich ludzi. Spora część głosujących to napalone 13stki "ahh jakie on ma oczy, głos na Winiara" albo chłopcy 14letni "ale Wlazły skacze, dam mu głos" . Jakoś nasi plażowicze dokonali większych sukcesów niż cała paka na IO, ale albo ich nie znają, albo nie mają ładnych oczu i 360 zasięgu. Wg mnie nie jest to miarodajna ankieta. Gdyby pozbyć się wszystkich kibiców oraz fanów, wtedy można by dyskutować.
Plażowicze o ile pamietam jeszcze tak wysoko nie byl;i w żadnym plebiscycie w Polsce, w którym liczono ich razem z siatkarzami halowymi.

Co zaś do pozostałej części cytowanych Twoich słów, to powiem tak...
Stara mądra prawda mówi, że czasami lepiej trzy razy pomyśleć, zamiast raz powiedzieć coś, co potem chciałoby się szybko zapomnieć.

Nie wiem, jakie jest Twoje wyobrażenie i tym, co to znaczy obrażać kogoś, ale w tych zacytowanych słowach udało Ci się obrazić jak przypuszczam kilkanaście tysięcy młodych i starszych ludzi, z którymi wspólnie (myślę, że tego się nie wstydzisz) jesteś użytkownikiem i czytelnikiem Strefy i Forum, ludzi których ja uważam za znających się na siatkówce ponadprzecietnie.
Więc jeżeli jest Ci teraz z tym dobrze, to winszuję znakomitego samopoczucia.

W Strefie i na Forum jak możemy dbamy o poziom pracy i miedzy innymi poziom dyskusji.
Jak pewnie zauważyłeś, każdego trolla, chcącego rozmawiać o "łydkach siatkarzy i biustach siatkarek" kierujemy na właściwe do tego forum, więc nie masz moim zdaniem moralnego prawa do sądów takich, jaki zaprezentowałewś w swojej wypowiedzi.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Edyta

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: Edyta »

Dreamer wybacz, ale twierdzenie, że w plebiscycie głosowały wyłącznie osoby bardzo dobrze znające się na siatkówce i nie kierujące się w swoich opiniach sympatiami - także pozasiatkarskimi - jest z twojej strony naiwnością. Na forum dbacie o jaki taki poziom merytoryczny dyskusji, ale to nie znaczy, że w jakiś czarodziejski sposób udało wam się wykluczyć z głosowania rzesze osób powierzchownie orientujących się w temacie, kierujących się stereotypami czy sympatiami do zawodników. Tego typu plebiscyty są popularne i jestem pewna, że każdy kto odwiedza ten portal, chętnie sobie poklikał. Nie dajmy się zwariować.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: niepoinformowany »

dreamer pisze:
Nagor pisze:...Tak, tylko że ci sędziowie (mam nadzieję, że nie "bohaterowie" wielu meczy), trenerzy i sędziowie to max 5% wszystkich ludzi. Spora część głosujących to napalone 13stki "ahh jakie on ma oczy, głos na Winiara" albo chłopcy 14letni "ale Wlazły skacze, dam mu głos" . Jakoś nasi plażowicze dokonali większych sukcesów niż cała paka na IO, ale albo ich nie znają, albo nie mają ładnych oczu i 360 zasięgu. Wg mnie nie jest to miarodajna ankieta. Gdyby pozbyć się wszystkich kibiców oraz fanów, wtedy można by dyskutować.
Plażowicze o ile pamietam jeszcze tak wysoko nie byl;i w żadnym plebiscycie w Polsce, w którym liczono ich razem z siatkarzami halowymi.

Co zaś do pozostałej części cytowanych Twoich słów, to powiem tak...
Przecież wszyscy wiemy, że tylko Nagor wie kto powinien wygrać plebiscyt, wie też, że Iskra sprawi łomot Skrze no i wie też, ilu to na świecie jest zawodników o wiele lepszych od Winiarskiego itd. itp.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2009, o 22:30 przez Koras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: prosze nie cytowac tak dlugich tekstow w calosci. wystarczy fragment.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: kevinpsb »

niepoinformowany pisze:
dreamer pisze:
Nagor pisze:...Tak, tylko że ci sędziowie (mam nadzieję, że nie "bohaterowie" wielu meczy), trenerzy i sędziowie to max 5% wszystkich ludzi. Spora część głosujących to napalone 13stki "ahh jakie on ma oczy, głos na Winiara" albo chłopcy 14letni "ale Wlazły skacze, dam mu głos" . Jakoś nasi plażowicze dokonali większych sukcesów niż cała paka na IO, ale albo ich nie znają, albo nie mają ładnych oczu i 360 zasięgu. Wg mnie nie jest to miarodajna ankieta. Gdyby pozbyć się wszystkich kibiców oraz fanów, wtedy można by dyskutować.
Plażowicze o ile pamietam jeszcze tak wysoko nie byl;i w żadnym plebiscycie w Polsce, w którym liczono ich razem z siatkarzami halowymi.

Co zaś do pozostałej części cytowanych Twoich słów, to powiem tak...
Przecież wszyscy wiemy, że tylko Nagor wie kto powinien wygrać plebiscyt, wie też, że Iskra sprawi łomot Skrze no i wie też, ilu to na świecie jest zawodników o wiele lepszych od Winiarskiego itd. itp.
Nagor wie rownierz że Dynamo Moskwa sprawila lomot Skrze...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Plebiscyt Strefy Siatkowki 2008

Post autor: majka86 »

Apropo pleców jeszcze. O ile się nie mylę, to trener Lozano mógł pozwolić na odpoczynek najlepszym, a że niestety tak się nie stało(lub w małym stopniu), kontuzja się pogłębiała. Mało tego, jestem pełna podziwu, że Winiarski jeszcze grał podczas IO
AMEN. Brak formy Michała na Igrzyskach był winą Lozano. Chociaż lubiłam Raula. To był jeden z jego największych błędów czterolecia. Ze zdrowym Michałem, a nie ledwo wstającym z łóżka mielibyśmy pewnie medal.
Świder przypomnę był w czołówce najlepiej atakujących IO
Winiarski styrany i tak, mimo wszystkjo był najlepiej przyjmującym. Oj tak... zapomniałam... przyjęcie się nie liczy i jest zuuupełnie niepotrzebne :]



ale nagroda należała się Sebie. To fakt.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”