Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

Dobra..nie lubie się kłócić...dajmy spokój. Argumentem było kilkanaście meczy które widziałem w tym sezonie z jej udziałem (I.B) i podparłem to wczorajszym z Cannes,którego nie widziałeś (jak sądze może widziałeś z 2 mecze z jej udziałem) a nie jakieś tam moje wymysły. Jestem obiektywny - widziałem ją kiedyś i fakt nie podobała mi się jej gra lecz w tym sezonie gra bardzo dobrze i twierdzenie, że nie potrafi grać środkiem nie jest niczym podparte właśnie przez Ciebie. Jeśli możesz wskazać jakiś mecz z tego sezonu w którym Bełcik grała źle środkiem to proszę wskaż go tylko nie podpieraj się statystykami bo to bez sensu.
Jeszcze raz uświadamiam Ci tylko, że odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia, że ona nie potrafi grać środkiem oraz że Sadurek i Skorupa biją ją na łeb. Obejrzyj sobie kilka meczy z jej udziałem a potem rzucaj takimi argumentami. Proponuję od wczorajszego z LM.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

Jestem obiektywny - widziałem ją kiedyś i fakt nie podobała mi się jej gra lecz w tym sezonie gra bardzo dobrze i twierdzenie, że nie potrafi grać środkiem nie jest niczym podparte właśnie przez Ciebie.
Nie oglądam za często +Ligi Kobiet, ale widziałem oba mecze Muszyny z Piłą i BB.

I jakie moje wnioski? Otóż Muszyna jest lepsza od obu tych drużyn na każdej pozycji, oprócz rozegrania (można jeszcze się spierać o środek, ale Pycia gra w tym sezonie całkiem dobrze, oraz o skrzydłowe z Bielska). Inna sprawa, że te wątpliwości właśnie o środkowe spowodowane są słabą grą środkiem przez Bełcik. Bo jak inaczej wytłumaczysz, że Muszyna przegrała 3 z 4 meczy z najlepszymi ekipami +Ligi Kobiet?'

Bełcik nie jest złą rozgrywaiącą, nawet jak na drużynę mistrza Polski, ale na reprezentację to za mało, tu trzeba oszukać przeciwnika, wykombinować coś, a nie grać schematycznie, bo tak gra niestety Bełck, co najbardziej widać po krótkich. 2 razy bardziej podobają mi się one w wykonaniu Sadurek z Bednarek czy Skorupy z Dziękiewicz, niektóre ataki w.w. na prawdę robią wrażenie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

miałem dać już spokój bo nie chce się z Tobą spierać ale po kilku ostatnich meczach Pilanek gra Sadurek woła o pomstę do nieba. Zresztą tak było również na początku tego sezonu. Co z tego że gra kombinacyjnie jak piękne zagranie przeplata dwoma/trzema na "zabicie" dla atakującej. Mecz który widziałem z DG na żywo oraz ostatni TV z LM z Bergamo nie dały mi powodów do zmiany zdania. Jak takie wahania formy ma mieć nasza reprezentacyjna sypaczka to życzę powodzenia.
Podkreślę tylko żeby nie było złudzeń - nie jestem kibicem Muszynianki. Generalnie zarówno w +lidze K jak i + lidze M nie mam swojego ukochanego teamu. Dlatego zawsze staram się być obiektywny.
niepoinformowany pisze: Nie oglądam za często +Ligi Kobiet, ale widziałem oba mecze Muszyny z Piłą i BB.
ot właśnie..to może zacznij oglądać a dopiero potem się kłóć. Ja jestem z zamiłowania i sposobu mojej pracy objeżdżaczem Polski (dającej mi możliwości oglądania dużej ilości meczów na żywo )więc chyba więcej meczów widziałem niż Ty. Zwłaszcza tych z udziałem w/w Pań.
A w jednym z wcześniejszych postów zapierałeś się, że nie wnioskujesz tego po meczu Piła - BB ;)
niepoinformowany pisze: P.S. Na wczorajszy mecz Piła vs BB aż się miło patrzyło, głównie ze względu na rozgrywające
nie twierdzę że tylko po tym meczu oceniasz te rozgrywające ale dalej piszesz:
niepoinformowany pisze:A czy ja patrzę po ostatnim meczu? Czy PS zmieniło moje typy? Najpierw naucz się czytać.
no z tych trzech cytatów wnioskuję jednak że niewiele meczów obserwowałeś w tym sezonie z Sadurek a tym bardziej z Bełcik.
a poza tym jak PS miało zmienić Twoje typy jak typowałeś Sadurek i Skorupę.?? ............Umiem czytać. ;)
niepoinformowany pisze:1. Otóż Muszyna jest lepsza od obu tych drużyn na każdej pozycji, oprócz rozegrania (można jeszcze się spierać o środek, ale Pycia gra w tym sezonie całkiem dobrze, oraz o skrzydłowe z Bielska). Inna sprawa, że te wątpliwości właśnie o środkowe spowodowane są słabą grą środkiem przez Bełcik.
2.Bo jak inaczej wytłumaczysz, że Muszyna przegrała 3 z 4 meczy z najlepszymi ekipami +Ligi Kobiet?'
1. To czy Muszyna jest lepsza na każdej pozycji o tez jest dyskusyjne. Pycia i Plchotova to dobre środkowe jedna stawiając je przy Dziękiewicz czy Bednarek czy Gajgał...mieszane uczucia.
2. Przecież Piła też przegrała 3 z 4 meczy z najlepszymi ekipami. Jedno zwycięstwo tylko z Muszyną....i 2 porażki z BB. No i w dodatku kilka sromotnych wpadek z innymi ekipami. No ale to już nie jest wina Sadurek tylko środkowych.
niepoinformowany pisze:Bełcik nie jest złą rozgrywaiącą, nawet jak na drużynę mistrza Polski, ale na reprezentację to za mało, tu trzeba oszukać przeciwnika, wykombinować coś, a nie grać schematycznie, bo tak gra niestety Bełck, co najbardziej widać po krótkich. 2 razy bardziej podobają mi się one w wykonaniu Sadurek z Bednarek czy Skorupy z Dziękiewicz, niektóre ataki w.w. na prawdę robią wrażenie.
Tak samo ja nie twierdzę, że Sadurek jest złą rozgrywającą. Po prostu widzę jej grę w tym sezonie i mnie nie przekonuje. To że gra kombinacyjnie jak pisałem wcześniej w jednej akcji jest "aaach" a w trzech następnych jest krzywa mina atakujących. Sadurek w tym sezonie jest nie w formie. I powtórzę jeszcze raz. Bełcik grała schematycznie. Może nie gra tak porywająco i kombinacyjnie ale oprócz tego gra świetnie w polu i na zagrywce no i co tu dużo mówić...nie podobała mi się jej gra a mimo to na 3 sezony z rzędu 2 razy jest Mistrzynią Polski.
oczywiście wybór zostawiam Matlakowi i tutaj oczywiście z wiadomych względów przewagę ma Milena.
Jak dla mnie jeśli już to Kasia Skorupa. :)

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

ot właśnie..to może zacznij oglądać a dopiero potem się kłóć
Sam zacznij oglądać. Widziałem kilka meczów ligowych i pucharowych i to mi wystarczy do stwierdzenia, że zdecydowanie wolę Sadurek od Bełcik.
miałem dać już spokój bo nie chce się z Tobą spierać ale po kilku ostatnich meczach Pilanek gra Sadurek woła o pomstę do nieba. Zresztą tak było również na początku tego sezonu. Co z tego że gra kombinacyjnie jak piękne zagranie przeplata dwoma/trzema na "zabicie" dla atakującej. Mecz który widziałem z DG na żywo oraz ostatni TV z LM z Bergamo nie dały mi powodów do zmiany zdania. Jak takie wahania formy ma mieć nasza reprezentacyjna sypaczka to życzę powodzenia.
Podkreślę tylko żeby nie było złudzeń - nie jestem kibicem Muszynianki. Generalnie zarówno w +lidze K jak i + lidze M nie mam swojego ukochanego teamu. Dlatego zawsze staram się być obiektywny.
No to ładnie jesteś "obiektywny"A co mówiłeś po meczach Piły z Odincowem albo Perugią? Bełcik może pomarzyć o takim rozegraniu jak Sadurek w.w. meczach.Nie da się grać ciągle wspaniale, no ale może ty tego nie wiesz. Za to Bełcik nie ma wahań formy, przypomnę chociaż 1. kolejkę LM.
A w jednym z wcześniejszych postów zapierałeś się, że nie wnioskujesz tego po meczu Piła - BB
Bo nie wnioskuję, przeczytaj go jeszcze raz, a potem dziel się swoimi złotymi myślami.

1. To czy Muszyna jest lepsza na każdej pozycji o tez jest dyskusyjne. Pycia i Plchotova to dobre środkowe jedna stawiając je przy Dziękiewicz czy Bednarek czy Gajgał...mieszane uczucia.
2. Przecież Piła też przegrała 3 z 4 meczy z najlepszymi ekipami. Jedno zwycięstwo tylko z Muszyną....i 2 porażki z BB. No i w dodatku kilka sromotnych wpadek z innymi ekipami. No ale to już nie jest wina Sadurek tylko środkowych.
1. Chyba napisałem, że na środku można mieć wątpliwości? Ale powinieneś mieć mniejsze, bo dałeś Pycię w swojej kadrze, tak więc jednak uważasz ją za świetną środkową?

2. Ehh ile razy można pisać. A jaki skład ma Piła a jaki Muszyna? Już lepiej porównuj Muszynę do Bielska.
Tak samo ja nie twierdzę, że Sadurek jest złą rozgrywającą. Po prostu widzę jej grę w tym sezonie i mnie nie przekonuje. To że gra kombinacyjnie jak pisałem wcześniej w jednej akcji jest "aaach" a w trzech następnych jest krzywa mina atakujących. Sadurek w tym sezonie jest nie w formie. I powtórzę jeszcze raz. Bełcik grała schematycznie. Może nie gra tak porywająco i kombinacyjnie ale oprócz tego gra świetnie w polu i na zagrywce no i co tu dużo mówić...nie podobała mi się jej gra a mimo to na 3 sezony z rzędu 2 razy jest Mistrzynią Polski.
oczywiście wybór zostawiam Matlakowi i tutaj oczywiście z wiadomych względów przewagę ma Milena.
No na pewno na 4 akcje były 3 miny w styczniowych meczach Piły w lidze i LM.

Bełcik gra schematycznie.

Argument o MP mnie nie przekonuje, sorry, to tak jakbym powiedział: Dobrowolski > Zagumny, bo Dobrowolski to MP.

Już się nie doszukuj podtekstów, wybierze lepszą.

Dobra ja już nie odpisuję, bo uznanie przeze mnie Bełcik za lepszą rozgrywającą niż Sadurek jest tak pewne, że przestanę kibicować FC Barcelonie (od dziecka) i przejdę na Real Madryt. :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

niepoinformowany pisze: Sam zacznij oglądać. Widziałem kilka meczów ligowych i pucharowych i to mi wystarczy do stwierdzenia, że zdecydowanie wolę Sadurek od Bełcik.
(...) uczciłem to minutą ciszy...jestem co tydzień przynajmniej na 2 meczach na żywo. A Ty sam piszesz że się nie oglądasz +ligi kobiet. To że wolisz - w porządku - jeszcze raz podkreślam - szanuję to.

No to ładnie jesteś "obiektywny"A co mówiłeś po meczach Piły z Odincowem albo Perugią? Bełcik może pomarzyć o takim rozegraniu jak Sadurek w.w. meczach.Nie da się grać ciągle wspaniale, no ale może ty tego nie wiesz. Za to Bełcik nie ma wahań formy, przypomnę chociaż 1. kolejkę LM.


nie wiem co masz na myśli...co nieobiektywnego mówiłem ?? możesz mnie zacytować??
niepoinformowany pisze: 1. Chyba napisałem, że na środku można mieć wątpliwości? Ale powinieneś mieć mniejsze, bo dałeś Pycię w swojej kadrze, tak więc jednak uważasz ją za świetną środkową?
oczywiście że dałem i również uważam że zasługuje na zainteresowanie selekcjonera. (ale już może lepiej nie rozważajmy na ten temat). przed nią w moich typach są jeszcze inne środkowe z Piły i BB.
niepoinformowany pisze: 2. Ehh ile razy można pisać. A jaki skład ma Piła a jaki Muszyna? Już lepiej porównuj Muszynę do Bielska.
tego to już zupełnie nie rozumiem...czyli jak by źle Bełcik nie grała to i tak ogra Piłę bo tam oprócz Sadurek nikt nie gra...tu żeś pojechał. Sądzę że tyle to jesteś poinformowany lub zorientowany, że nazwiska nie grają..
Ja nikogo nie porównuję.
niepoinformowany pisze: No na pewno na 4 akcje były 3 miny w styczniowych meczach Piły w lidze i LM.
gwarantuję Ci, że było tego sporo więcej.
niepoinformowany pisze:Argument o MP mnie nie przekonuje, sorry, to tak jakbym powiedział: Dobrowolski > Zagumny, bo Dobrowolski to MP.
argument o MP nie jest dla mnie argumentem żeby premiowało ją to tylko dlatego do kadry. Napisałem, że też jej gra mi się nie podobała a mimo to zdobywała MP. nie chcę być złośliwy ale....: naucz się czytać.
niepoinformowany pisze:Dobra ja już nie odpisuję, bo uznanie przeze mnie Bełcik za lepszą rozgrywającą niż Sadurek jest tak pewne, że przestanę kibicować FC Barcelonie (od dziecka) i przejdę na Real Madryt. :D
[/quote]

dobra już nie odpisuję... ;) może lepiej pogadamy przy piwie bo zaśmiecamy forum..
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

gwarantuję Ci, że było tego sporo więcej.
Żeś błysnął.. Znasz wyniki styczniowych meczów Piły? (bo to tego się odniosłem) - sorry ale musiałem

Faktycznie Sadurek 3 na 4 piłki wrzucała w siatkę a mimo to wygrały wszystkie styczniowe mecze !!! :]
argument o MP nie jest dla mnie argumentem żeby premiowało ją to tylko dlatego do kadry. Napisałem, że też jej gra mi się nie podobała a mimo to zdobywała MP. nie chcę być złośliwy ale....: naucz się czytać.
Nie, sam się naucz czytać, argument o MP był przytoczony aby potwierdzić wyższość Bełcik (no bo przecież zdobywała MP gdy jej gra ci się nie podobała, strach pomyśleć co teraz jak ci się podoba,zwycięstwo w LM?)- i nie odwracaj kota ogonem. I jeszcze: gdzie ja napisałem, że "tylko dlatego?"
(...) uczciłem to minutą ciszy...jestem co tydzień przynajmniej na 2 meczach na żywo. A Ty sam piszesz że się nie oglądasz +ligi kobiet. To że wolisz - w porządku - jeszcze raz podkreślam - szanuję to.
Na prawdę nie ma potrzeby oglądania dużej ilości meczów Muszyny i Piły, żeby to określić. Wystarczy z czołówką tabeli i puchary.
nie wiem co masz na myśli...co nieobiektywnego mówiłem ?? możesz mnie zacytować??
Równa forma Bełcik, dlatego ci przypomniałem jeden z jej "wyskoków". Tak fatalnego meczu nie miała w tym sezonie Sadurek, co nie zmienia faktu, że faktycznie gra na większych wahaniach niż Bełcik.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Szym92 »

Rozgrywające:
1. Katarzyna Skorupa
2.Izabela Bełcik
3.Magdalena Godos
Przyjmujące:
1.Anna Barańska
2.Anna Podolec
3.Anna Woźniakowska
4.Joanna Mirek
5.Milena Rosner
6.Karolina Ciaszkiewicz
7.Katarzyna Walawender
8.Dorota Świeniewicz (jak sie zgodzi , jeśli nie to Aleksandra Jagieło)
Środkowe:
1.Agnieszka Bednarek
2.Eleonora Dziękiewicz
3.Maja Tokarska
4.Alena Hendzel
5.Sylwia Pycia
Atakujące:
1.Katarzyna Skowrońska
2.Kamila Frątczak
3.Agnieszka Kosmatka
Libero:
1.Mariola Zenik
2.Agata Durajczyk
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

Szym92 pisze:Rozgrywające:
1. Katarzyna Skorupa
2. Izabela Bełcik
(...)
2.Agata Durajczyk
..cieszę się się po części zgadzasz ze mną z typami na rozgrywające a czemu nie ma Sadurek pozostaw może lepiej dla siebie :) ;)
natomiast Agatę na pozycji libero ( z racji, że ta pozycja jest jakoś pod moją szczególną obserwacją ) - też zauważyłem w jej wykonaniu bardzo dobre spotkania. Widziałem na żywo 3 z czego z to Gedania - Pałacyk i jeden z Piłą. Akurat trafiały mi się bardzo dobre mecze Żukowa i samej Agaty więc zwróciła również moją uwagę..jednakże ciężko jej będzie się "przebić" przez Sawicką czy Zenik..pozycja libero jest strasznie niewdzięczna bo poniekąd jest bardzo zależna od blokujących a Żukowo niestety musi sporo nadrabiać swoją niesamowitą walecznością bo umiejętności i zgranie w bloku troszeczkę gorzej- tym samym Agacie jest trudniej a widziałem sporo ładnych akcji w jej wykonaniu.
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: prokonstal »

Rozgrywające:
1.Obecnie Kasia Skorupa.
2.Jak w formie to nr 1 Milena Sadurek.

Atakujące :
1.Oczywiście katarzyna Skowrońska
2.Najlepsza byłaby zdecydowanie Iza Żebrowska.
Bamber i Frątczak swoją historię w reprezentecji już miał. Żebrowska się wdroży i w pszyszłości zastąpi Skowronka.

Środkowe:
1.Agnieszka Bednarek
2.Katarzyna Gajgał
3.Sylwia Pycia

Przyjmujące:
1.Joanna Mirek. Na ME musi przyjąć powołanie
2.Anna Barańska
3.Aleksandra Jagieło
4.Anna Woźniakowska

Libero:
Mariola Zenik.

Taka powinna być kadra na ME w 2009r. To optymalny skład.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

prokonstal pisze:Rozgrywające:
1.Obecnie Kasia Skorupa.

.
Obecnie? obecnie to SKorupa rozgrywajeden z najslabszych sezonow. gra prosta czytelna siatkowke bez zadnego urozmaicenia. tak naprawde jesli jej forma nie wzrosnie i to znacznie to nie ma prawa sie znalezc w 12
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: prokonstal »

Musi być bo jest młoda perspektywistyczna, i wcale nie ma najgorszgo sezonu. A może masz jakąś lepszą kandyatkę na tą pozycję?
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

np Belcik:) choc jesli Kasia S powroci do normanej formy to widze ja w 12 ale nie z taka gra jak w BIelsku-marnowanie potencjalu przez wieczne wystawianie na lewe skrzydlo
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

Podepnę się do tematu: Naprawdę z całym szacunkiem dla rozgrywających Pań S, ale grają w tym sezonie conajmniej średnio. Iza Bełcik wypada duuużo lepiej. Dziwi mnie tylko średnia gra Kasi Skorupy i mam nadzieję że do reprezentacji zostanie powołany duet Skorupa/Bełcik. O Sadurek już swoje napisałem.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

maksik pisze:Podepnę się do tematu: Naprawdę z całym szacunkiem dla rozgrywających Pań S, ale grają w tym sezonie conajmniej średnio. Iza Bełcik wypada duuużo lepiej. Dziwi mnie tylko średnia gra Kasi Skorupy i mam nadzieję że do reprezentacji zostanie powołany duet Skorupa/Bełcik. O Sadurek już swoje napisałem.
moim zdaniem Milena gra naprawde dobrze w tym sezonie-co innego ze prawie nikt tego nie zauwaza. swoja robote robi dobrze no ale jesli skrzydla nawet bez bloku nie koncza atakow to winna oczywiscie Milena :D.
co do Izy gra cudownie jak ma dobrana pilke wtedy ga ciekawie z kombinacjami jak ma troche pilke odzucona od siatki Iza w rozegraniu nie istnieje bledy wyborow bledy techniczne bledy dokladnosci...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: niepoinformowany »

maksik pisze:Podepnę się do tematu: Naprawdę z całym szacunkiem dla rozgrywających Pań S, ale grają w tym sezonie conajmniej średnio. Iza Bełcik wypada duuużo lepiej. Dziwi mnie tylko średnia gra Kasi Skorupy i mam nadzieję że do reprezentacji zostanie powołany duet Skorupa/Bełcik. O Sadurek już swoje napisałem.
Twoim zdaniem wypada dużo lepiej, a nie wypada dużo lepiej. Bo to spora różnica.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: prokonstal »

Sadurek ma największy potencjał, Bełcik jako takie doświadczenie. Jednak przy całej sympatii do Mileny obie panie cierpią na syndrom zamykania się i jeszcze bardziej złą grę po 2, 3 nieudanych akcjach. Dlatego nr jeden jest obecnie Kasia Skorupa
Szym92
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:20
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Szym92 »

Dorota Świeniewicz wróci do kadry ;)!!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

Szym92 pisze:Dorota Świeniewicz wróci do kadry ;)!!
mam nadzieje ze to tylko glupi wymysl faktu i Dori w reprezentacji nie zagra :|
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: prokonstal »

Też mam taką nadzieję.
To byłoby kompletnie bez sensu...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: kevinpsb »

Co do porównania Sadurek, Skorupy i Bełcik... Jezeli wszystkie 3 są w formie to Bełcik moze pozegnac sie z kadrą. Ale trzeba jej oddać że jest bardzo dobra wystawiającą w przeciwieństwie do pierszych dwóch.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

W tym sęk nikomu nic nie mówiąc na przekór Panie S. mają kiepski ten sezon co jest odwrotne u Izy. Tylko tyle. nie chcę umniejszać żadnej z Pań S ale ostatnio jest krucho. Jesli chodzi o Kasię to jeszcze ujdzie ale Milena gra..nie powiem jak. Kevin jeśli dobrze odczytałem ironię że Bełcik jest dobrą wystawiającą a nie rozgrywającą to wolę żeby tak wystawiała niż pozostałe obie mają tak rozgrywać. Jeśli nie było w tym ironii mam takie samo zdanie.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

maksik pisze: Jesli chodzi o Kasię to jeszcze ujdzie ale Milena gra..nie powiem jak.
po tym zdaniu mozna smialo stwierdzic ze jestes kompletnie nieobiektywny i poprostu nie lubisz Mileny. SKorupa w tym roku do piet nie dorasta ani Izie ani Milenie a wszystko tak ladnie wyglada poniewaz ma najmocniejsze skrzydla w lidze , MIlena poza tym ze w tych mecach wiecej sie nabiega niz spokojnie wystawi pilki gra dobrze jak jej dograja pilke w pkt robi z blokiem co chce tylko ze tego nikt nie widzi bo...skrzydla maja skutecznosc oscylujaca w granicach 30% no ale przeciez skrzydlowa nigdy winna nie jest -zawsze winna jest Sadurek
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: maksik »

mateo9 pisze:SKorupa w tym roku do piet nie dorasta ani Izie ani Milenie
po tym zdaniu można śmiało stwierdzic że jesteś kompletnie nieobiektywny i po prostu nie lubisz Kasi.... ;)
odpuszczam ten temat już - powtarzam jeszcze raz nie mam nic do Mileny i ją bardzo lubię :] ma po prostu wg mniesłabszy sezon.
pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mateo9 »

maksik pisze:
po tym zdaniu można śmiało stwierdzic że jesteś kompletnie nieobiektywny i po prostu nie lubisz Kasi.... ;)
:] wpadlem we wlasne sidla :PP przyznaje sie bez bicia nie lubie SKorupy, uwazam ja za b.dobra zawodniczke(nawet ja 3 miesiace temu umiescilem w swoim skladzie z nadzieje ze wroci Kasia zeszlego roku-nie wrocila:D)ale w tym roku nie gra nic. gra ciagle skrzydlami a jak juz wystawi na srodek to mamy 80% pewnosc ze pilka bedzie za niska albo nie w tempo;/wcale mnie taka postawa Skorupy nie cieszy bo jako ze kibicem Bielska jestem to milo by bylo zobaczyc jakis polot w jej grze i dobrze by to zrobilo reprezentacji jakby Kasia zaczela grac "normalnie" grac wiadomo im wieksza rywalkizacja tym dziewczyny sie bardziej staraja:)
johny99999
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2009, o 22:55
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: johny99999 »

Po wszystkich meczach ligowych i ligi mistrzyń uważam, że Iza w tym roku na rozegraniu jest najlepsza - możecie się zgadzać albo nie ale to prawda... Mam nadzieje, że Kasia powróci do swojej dawnej formy bo jest naprawde wartościową i perspektywiczną zawodniczką. A Milena po prostu potrzebuje jakiegoś motywującego kopa bo sie troche pogubiła...
A co do powrotu Doroty to z całym szacunkiem dla niej - ale to chyba jakiś żart...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: kevinpsb »

johny99999 pisze:Po wszystkich meczach ligowych i ligi mistrzyń uważam, że Iza w tym roku na rozegraniu jest najlepsza - możecie się zgadzać albo nie ale to prawda... Mam nadzieje, że Kasia powróci do swojej dawnej formy bo jest naprawde wartościową i perspektywiczną zawodniczką. A Milena po prostu potrzebuje jakiegoś motywującego kopa bo sie troche pogubiła...
Iza Bełcik??? Nie ma szans dla mnie ona jest rozgrywającą ktora nie ma sposobu na blok przeciwniczek(po prostu go nie gubi) moze gra za wysoko moze za czytelnie ale... Jest osoba ktora na boisku szuka lidera na boisku i wykorzystuje go maxymalnie w przeciwienstwie do Skorupy i Sadurek ktore caly czas staraja sie rozgrywac a moze tylko w koncowka grają do swoich liderow...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: prokonstal »

Ostatniotak sobie przeglądałem statystyki w Volley'u i ewidentnie widać, że Izabela Żebrowska jest najlepszą polską atakującą i myśle, że byłaby najlepszą zmienniczką dla Kasi Skowrońskiej.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: Nagor »

Sytuacja nie byłaby bardzo zła, gdyby do drużyny mogła dołączyć najlepsza obecnie siatkarka Joanna Mirek.
Słowa Iwańczyka... Jeśli Mirek jest najlepszą siatkarką to ja jestem najlepszym trenerem siatkarskim. Żeby takiemu znawcy taka wtopa się przytrafiła :o
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Sytuacja nie byłaby bardzo zła, gdyby do drużyny mogła dołączyć najlepsza obecnie siatkarka Joanna Mirek.
Słowa Iwańczyka... Jeśli Mirek jest najlepszą siatkarką to ja jestem najlepszym trenerem siatkarskim. Żeby takiemu znawcy taka wtopa się przytrafiła :o
W Pluslidze kobiet bez konkurencyjna jest Anna Barańska a Mirek jej do piet nie dorasta...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Jak waszymi oczami powinien wyglądać nowy skład Polek?

Post autor: mAt »

prokonstal a co to za niezwykle statystyki były?

http://stats.lsk.net.pl/Ranking_Points.aspx Spójrz proszę tutaj i dopiero potem oceniaj atakujące po statystykach.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”