Reprezentacja kobiet 2017

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Noworoczny »

Zamorano pisze:
Szczerze pisząc zawsze na czasie Nawrocki w większości meczów im każe blokować prostą. Co jest dość dziwne, bo atak po prostej w siatkówce kobiecej widuje się rzadko ;)
Zapomniał, że po przeciwnej stronie stoją kobiety i u niego w drużynie też bronią kobiety. A w ogóle powiedział broniącym, gdzie mają stać?
VolleyTom pisze: Nie twierdzę, że błędów nie popełniono. Uważam jednak, że założenia gry dały się bronić. Były fragmenty naszej dobrej gry, było przyjęcie. To co stało się w 5 secie nie da się wytłumaczyć błędami taktycznymi, technicznymi itd. Zespół siadł mentalnie. Dziewczyny przegrały mecz psychicznie.
Siadł mentalnie a ten gość, zamiast je jakoś podbudować, dać jakąś radę, jakoś pocieszyć, zmotywować do walki, to na czasie jeszcze je dołował opisując z niesmakiem w szczegółach przegraną akcję.
krzysiu pisze:Jacek powinien zostać z juniorami - tam się nadaje, bo ma dobry warsztat i dla nich byłby autorytetem a tu się pogubił jak w słynnym meczu Skry z kimś co mówił im : nie psujcie zagrywek i popsuli 7 z rzędu :D
Było pisane: tylko dzięki temu, że go nie posłuchali, dotarli do meczbola. Zawodnicy niespecjalnie go poważali. Wiedzieli, że bez mocnej zagrywki nic nie osiągną i dalej ładowali. To było przeciwko Zenitowi w kupionym finale LM.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: tomasol »

Cudu nie było i Serbki zrobiły z nami to co z resztą zespołów czyli zlały nas bez większego wysiłku. Powtórzę się, ale zwyczajnie brak nam potencjału a na lewym ataku to jest wręcz dramat. Zresztą i na innych pozycjach niektóre z zawodniczek sprawiają wrażenie niedouczonych siatkarsko. Wiem, że Nawrockiemu szyki pokrzyżowały kontuzje, ale ten turniej delikatnie mówiąc średnio mu wyszedł. Bądź co bądź, ale ogrania Czeszek można było oczekiwać po tym co prezentowała do tego turnieju reprezentacja pod jego wodzą. Ale do poprzednich mistrzostw też nie było kwalifikacji a zespół był wtedy mocniejszy.
Gacekbwp
Posty: 25
Rejestracja: 18 sty 2016, o 22:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Gacekbwp »

Szkoda było oglądać. Nawet przez chwilę nie zagrozily serbkom.
Grały bez jakiekolwiek pomysłu co zrobić na boisku.
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: lizard »

To gdzie jest wydział szkolenia PZPS-u ? Kto zajmuje się szukaniem odpowiedniego materiału ludzkiego na poziom mistrzowski ? A kto zajmuje się szkoleniem tych ewentualnych kandydatek do Reprezentacji ? Bo naprawdę na dzisiaj to d..a blada
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: krzysiu »

Przeciez w PZPS tylko faceci ich interesuja od wielu lat wiec czemu sie dziwisz?
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Artek1967 »

Ciekawi mnie co JN powie w najblizszym czasie. Od dwóch lat robi praktycznie co chce i jak chce. A wyników, ani nawet perspektyw jakos nie widzę. Oczywiście wyznaczył sobie cel maksymalnie odległy, żeby mieć doskonała wymówkę dlaczego nie ma żadnego progresu na chwile obecną, i wciska wszystkim swoją nierealną wizję. Nie wiem jak inni ale ja jakoś w bajki nie wierzę.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: krzysiu »

Kasprzyk zapewnil ze do ME ma spokoj,ze wiele ciekawych turniejow itd.w tym roku
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: lipton »

Z wypowiedzi m.in. red. Mielewskiego w studiu pomeczowym można wywnioskować, że Polsat właśnie rozpoczął zwalnianie trenera.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: krzysiu »

No to zaskoczyli ;) myślałem,że mają gdzieś kobiecą siatkówkę ;)
śmiałem się do mamy w trakcie meczu,że Glinka która siedziała na trybunach gdyby wróciła nawet do lekkiego treningu miałaby więcej siły niż te nasze ;)

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,892.html a temu chce się rewolucji - ludzie ..
phil
Posty: 1283
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: phil »

Według Kasprzyka reprezentacja na kwalifikacje była młodsza od tej ubiegłorocznej :D Według mnie co najmniej o rok starsza, chociaż tego nie przeliczałem. Za Ganszczyk i Hawryłę wskoczyły Polańska i Tokarska, za Grejman Kurnikowska, a za Muchę Polak.

Prezes mówi, że potrzeba czasu i skrzydeł po 190 cm. Pewnie oznacza to, że Nawrocki zostanie do 2020.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: krzysiu »

No tak,a od nast.sezonu będziemy grali juniorkami na skrzydłach a te co teraz są idą w odstawkę :] i potem się dziwić,że siatkówka kobiet jest w takim miejscu jak tacy panowie jajca sobie robią, do tego wybierają jajcarza ;)
ciorny17
Posty: 8589
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: ciorny17 »

phil pisze:Według Kasprzyka reprezentacja na kwalifikacje była młodsza od tej ubiegłorocznej :D Według mnie co najmniej o rok starsza, chociaż tego nie przeliczałem. Za Ganszczyk i Hawryłę wskoczyły Polańska i Tokarska, za Grejman Kurnikowska, a za Muchę Polak.

Prezes mówi, że potrzeba czasu i skrzydeł po 190 cm. Pewnie oznacza to, że Nawrocki zostanie do 2020.
Jak ja zaczynam tęsknić za Opalonym to wy nawet nie. Mam wrażenie, że za każdym razem, za każdym wywiadem Kasprzyk w mniejszym bądź większym stopniu się kompromituje swoją niewiedzą na tematy siatkarskie.
Kłamca.
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: kondzio »

no to znowu "poznały miejsce w szeregu" i działacze będą mówić że mamy czas i w ogóle... to jest kpina, trzeba było brać Guidettiego, gdy nawet Glinka za tym lobbowała, szkoda strzępić ryja
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: RR228 »

SevenUP pisze:A potencjału nie ma? Nie wiem czy o tym wiesz, ale obecnie polskie siatkarki grają w lepszych klubach niż polscy siatkarze, bo choćby Tomsia, Wołosz, Skorupa, Tokarska, Grejman i Kąkolewska będą grać (mają propozycje) w klubach włoskich i tureckich i to tych z czołówki.
Ja bym poczekał, z jakimi klubami te zawodniczki faktycznie podpiszą kontrakt no i czy będą tam grały, czy może taka Grejman i Kąkolewska zaprzyjaźnią się z kwadratem dla rezerwowych. Skorupa i tak ma gdzieś kadrę. Zostaje Tomsia, Wołosz i Tokarska. Trochę mało. No bo u facetów to taki Adamajtis, Bućko czy Kaczyński byli zawodnikami klubów z Serie A, tylko że jeden grał w ostatniej drużynie w tabeli, a dwaj następni to siedzieli na ławie. Także bycie w drużynie z dobrej ligi jeszcze nic nie znaczy. No a jak serio chcesz porównywać potencjały facetów i kobiet, to zauważ, że mężczyźni rezerwowym składem postraszyli Iran, a Australię czy Bułgarię ograli bez problemu (wszystkie 3 drużyny grały w tamtym roku w elicie LŚ). U kobiet prawie optymalny skład nie dał rady Czeszkom, które są europejskim średniakiem. Jakieś Portoryko też regularnie ogrywa nasze zawodniczki.
phil
Posty: 1283
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: phil »

krzysiu pisze:No tak,a od nast.sezonu będziemy grali juniorkami na skrzydłach a te co teraz są idą w odstawkę :] i potem się dziwić,że siatkówka kobiet jest w takim miejscu jak tacy panowie jajca sobie robią, do tego wybierają jajcarza ;)
Nie juniorkami. On mówi o zawodniczkach z rocznika 2000-02, czyli będziemy grać obecnymi kadetkami i młodziczkami.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 09:23 przez phil, łącznie zmieniany 1 raz.
Gacekbwp
Posty: 25
Rejestracja: 18 sty 2016, o 22:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Gacekbwp »

Jakie miejsce w szeregu?
Nie miałbym pretensji gdyby przegrały z czeszkami ale prowadząc 8 do 2 w piątym secie przegrać nie można. One jednak pokazały ze można. ...dać zdobyć rywalkom 13 punktów przy jednym własnym.

Nie miałbym pretensji o mecz z Serbkami gdyby przegrały 3 do 0 walcząc jednak w każdym secie. Tymczasem walki nie podjęły wcale mecz wyglądał jak trening Serbii z jakąś amatorską drużyną. :o
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: SerCos »

Czy tej rewolucji nie mieli już przeprowadzać Świderek i Makowski, a Nawrocki miał ją przeprowadzać od dwóch lat.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

No, jak Grejman ma propozycje z klubów czołówki włoskiej (oczywiście tak jak Kolega wyżej na[pisał, nie do kwadratu), to serbskie przyjmujace pewnie maja propozycje z innych galaktyk... :D

Ja absolutnie nie mam zamiaru bronic Nawrockiego i udowadniac, ze jest najlepszym trenerem, wbrew temu, co złosliwie zostało tutaj napisame. Dajmy mu jednak dogra sezon, to po pierwsze. A po drugie - pisanie o Guidettim, to jakies duby smalone. Jesli ktos uważa, ze On jest skonczonym matołem i będzie trenował reprezentacje o takim poziomie spoirtowym, to ja zyczę miłych snów...
Mariusz Wlazły "wyszedł" spod nieznanego (prawie) nikomu trenera i po roku pod opieka Mazura został absolutna gwiazdą ligi. Na najlepszych trenerów trzeba sobie czyms zasłużyc. Ja nie widze w naszej kadrze zawodniczki bez ograniczeń. I o ile na szczytach siatkówki są zawodnicy i zawodniczki, które to potrafią zrekompensowac ( bo absoloutnie wszechstronni to rzadkosc), ponieważ maja elementy, którymi te słabsze niweluja, to my nie mamy czym, Na słaby odbiór jestesmy słabi fizycznie, na słabości fizyczne nie mamy techniki i defensywy.
Jak ktos widzi np w Smarzek atakujacą, która jest w stanie nawiąza walke z jakakolwiek czołówką, to nie wiem przez jakie okulary patrzy. Niech pilnie i szybko uczy się przyjecia, może coś z tego będzie. Moze...
Porównywanie do mężczyzn z zamierzchłej przeszłości to kompletne nieporozumienie. Jestesmy dzisiaj (wszyscy ) o krok dalej. Wiemy co to siłownia i taktyka, oraz ile trzeba trenowac...
Gacekbwp pisze: Nie miałbym pretensji o mecz z Serbkami gdyby przegrały 3 do 0 walcząc jednak w każdym secie. Tymczasem walki nie podjęły wcale mecz wyglądał jak trening Serbii z jakąś amatorską drużyną.
A wiesz jak wyglądałby pojedynek strzelecki batalionu wyposażonego w broń krótką przeciwko temu wyposazonemu w ckm-y? :]
Ja w wojsku nie byłem, ale jestem w stanie sobie wyobrazic
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: SerCos »

grzegorzg pisze:Ja absolutnie nie mam zamiaru bronic Nawrockiego i udowadniac, ze jest najlepszym trenerem, wbrew temu, co złosliwie zostało tutaj napisame. Dajmy mu jednak dogra sezon, to po pierwsze. A po drugie - pisanie o Guidettim, to jakies duby smalone. Jesli ktos uważa, ze On jest skonczonym matołem i będzie trenował reprezentacje o takim poziomie spoirtowym, to ja zyczę miłych snów...
Czemu zaklinasz rzeczywistość. Glinka już kilkokrotnie się wypowiadała, że proponowała kandydaturę Guidettiego w związku, a sam Włoch się dopytywał jak sprawy się mają. Niestety związek nie była zainteresowany, bo ktoś tam przedstawił plan.

Jestem ciekaw co była w słynnym planie Nawrockiego skoro nie mamy kim grać, a po każdym turnieju zapowiadana jest rewolucja. Nie mówiąc już o tym, że cały sztab reprezentacji ma minimalne doświadczenie i praktycznie żadnych sukcesów klubowych.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

SerCos pisze:a sam Włoch się dopytywał jak sprawy się mają. Niestety związek nie była zainteresowany, bo ktoś tam przedstawił plan.
Wiesz, przeprasza Cię, ale dla mnie to daleko posunieta naiwnosc. To sa zwykłe dyplomatyczne "zagrywki", albo poprawnośc polityczna jak kto woli. Czy myslisz, ze wolałby trenowac Polki a nie Holenderki czy Turczynki? A które dają wieksza szanse na sukces? Polki? Przepraszam, ale :]
SerCos pisze: Czemu zaklinasz rzeczywistość.
No, mnie sie wydaje, ze to jednak nie ja... ;)
SerCos
Posty: 3020
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: SerCos »

Czyli Barbolini składając ofertę trenowania Polek też zagrywał dyplomatycznie?
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

Ok, My mamy szansę na tych nieco wypalonych.

Ahe, jeszcze jedno.
Nie mówiąc już o tym, że cały sztab reprezentacji ma minimalne doświadczenie i praktycznie żadnych sukcesów klubowych.
Zupełnie podobnie jak nasze przyjmuijące w słabej lidze... ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: StanLee »

lipton pisze:Z wypowiedzi m.in. red. Mielewskiego w studiu pomeczowym można wywnioskować, że Polsat właśnie rozpoczął zwalnianie trenera.
No, można wiele pisać o małym potencjale naszej kadry, ale przegranie z Czeszkami - i to w takim stylu, u siebie - kluczowego meczu o baraż, faktycznie jest, czy też mógłby być, powodem podjęcia takiej decyzji.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

StanLee pisze:No, można wiele pisać o małym potencjale naszej kadry, ale przegranie z Czeszkami - i to w takim stylu, u siebie - kluczowego meczu o baraż, faktycznie jest, czy też mógłby być, powodem podjęcia takiej decyzji.
I znowu te Czeszki... :D
Popatrzmy na te wszystkie jęki przez pryzmat matematyki. Skoro Czeszki sa na takiej samej półce co my, to prawdopodobieństwo zwycięstwa to 1/2. Straszne te jęki jak na taką liczbe. ;)

Skądinąd, to jestem bardzo ciekawy, jak wygladałaby nasza reprezentacja pod wodża np Berboliniego. Jestem jednak przekonany, ze progres byłby podobny, jak progres w ciagu dwóch lat Szalpuka w przyjęciu pod wodzą Lozano, Antigi i Blaina...

Penie sie szybko o tym przekonamy.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: krzysiu »

Nawrocki ma czas spokojnie - od 6 lat odmladzamy kadre i na kazdym turnieju i tak gramy 25+ .. to jest robienie debili z kibicow
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: StanLee »

Czeszki, w takim składzie, na papierze są słabsze. Jeszcze Nawrockiego można byłoby bronić, gdyby Polki grały na miarę potencjału, a przecież na ME 15 prawie odpadły chyba z Białorusią (w składzie z KSD, Werblińską), teraz odpadają po porażce z Czeszkami bez Havelkovej... Tak sobie myślę dlaczego Nawrocki powinien pozostać trenerem i jakoś nie mogę znaleźć powodu. Zakładanych celów nie spełnił, gra średnia, potencjał mimo wszystko na trochę lepszą grę jest.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Murilo0 »

Mam nadzieję, że Nawrocki wróci do Spały, tam gdzie jest potrzebny i skuteczny. Boję się tylko, że w przypadku jakichś porażek De Giorgiego związek będzie próbował wsadzić Nawrockiego na trenera kadry męskiej w przyszłości.
All work and no play makes Jack a dull boy...
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: kondzio »

Murilo0 pisze:Mam nadzieję, że Nawrocki wróci do Spały, tam gdzie jest potrzebny i skuteczny. Boję się tylko, że w przypadku jakichś porażek De Giorgiego związek będzie próbował wsadzić Nawrockiego na trenera kadry męskiej w przyszłości.
tego to bym się nie obawiał, damską kadrę już rozwalił, no to chyba tam go już nie dadzą :D
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: Artek1967 »

grzegorzg pisze:. Dajmy mu jednak dogra sezon, to po pierwsze.
Jeden już dograł, a każdy kolejny który bedzie kończył, to nas cofa a nie rozwija.
grzegorzg pisze:Jak ktos widzi np w Smarzek atakujacą, która jest w stanie nawiąza walke z jakakolwiek czołówką, to nie wiem przez jakie okulary patrzy. Niech pilnie i szybko uczy się przyjecia, może coś z tego będzie. Moze...
JN jest juz kolejnym , który z Malwiny robi przyjmujaca i to nie wypala... a z Twojej wypowiedzi wniosek jest jeden, że albo nauczy się przyjmować (w co osobiscie watpię) albo jest za słaba do kadry... hmmm... nie wiem czy jest w roczniku (96 +/- rok, dwa) Malwiny dziewczyna o wiekszym potencjale na atak... może jest, ale jeszcze nikt jej nie odkrył.
phil pisze:
krzysiu pisze:No tak,a od nast.sezonu będziemy grali juniorkami na skrzydłach a te co teraz są idą w odstawkę :] i potem się dziwić,że siatkówka kobiet jest w takim miejscu jak tacy panowie jajca sobie robią, do tego wybierają jajcarza ;)
Nie juniorkami. On mówi o zawodniczkach z rocznika 2000-02, czyli będziemy grać obecnymi kadetkami i młodziczkami.
To jest potwierdzenie faktu, że JN okopał na kilka lat chyba że... w poniższym stwierdzeniu jest ociupina prawdy:
lipton pisze:Z wypowiedzi m.in. red. Mielewskiego w studiu pomeczowym można wywnioskować, że Polsat właśnie rozpoczął zwalnianie trenera.
...i jest jeszcze jakas nadzieja na zmiany...
StanLee pisze:No, można wiele pisać o małym potencjale naszej kadry, ale przegranie z Czeszkami - i to w takim stylu, u siebie - kluczowego meczu o baraż, faktycznie jest, czy też mógłby być, powodem podjęcia takiej decyzji.
to był chyba dość wyrażny przykład braku doświadczenia JN na takim stanowisku... jeden z wielu...
kondzio pisze:
Murilo0 pisze:Mam nadzieję, że Nawrocki wróci do Spały, tam gdzie jest potrzebny i skuteczny. Boję się tylko, że w przypadku jakichś porażek De Giorgiego związek będzie próbował wsadzić Nawrockiego na trenera kadry męskiej w przyszłości.
tego to bym się nie obawiał, damską kadrę już rozwalił, no to chyba tam go już nie dadzą :D
nie kracz... bo się okaże iz obecny Prezes działa na zasadzie "co by tu mozna jeszcze spier..."
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2017

Post autor: grzegorzg »

Artek1967 pisze:JN jest juz kolejnym , który z Malwiny robi przyjmujaca i to nie wypala... a z Twojej wypowiedzi wniosek jest jeden, że albo nauczy się przyjmować (w co osobiscie watpię) albo jest za słaba do kadry... hmmm... nie wiem czy jest w roczniku (96 +/- rok, dwa) Malwiny dziewczyna o wiekszym potencjale na atak... może jest, ale jeszcze nikt jej nie odkrył.
Zle zinterpretowałeś. Dyskusja zaczęła się od porównania Smarzek do topowych ofensywnych przyjmuijacych. Sęk w tym, ze to porównanie nie wytrzymuje krytyki, bynajmniej nie dlatego, ze Smarzek nie umie przyjmowac, tylko dlatego, ze jest zbyt słaba w ofensywie. Moja wypowiedz nie odnosiła się zatem do pozycji w heirarchi polskich zawodniczek i jej przydatności do kadry, bo ja takiego rozeznania nie mam. Mam tylko takie, ze czasem obejrzę jakis mecz, i wiem jakim potencjałem fizycznym dysponują zawodniczki z innych reprezentacji.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 13:29 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”