Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: qchar »

Jakie są wasze typy/sugestie na powołania do kadry na ten sezon i mistrzostwa świata
Przy rezygnacji z kadry,kontuzji itp moja osiemnastka na ten sezon jest taka
Rozgrywajace:
-Milena Sadurek
-Katarzyna Skorupa
-Izabela Bełcik
Atakujące:
-Katarzyna Skowrońska
-Joanna Kaczor
-Zaroślińska Katarzyna
Przyjmujące (o ile nie dojdzie do formy Anna Barańska)
-Jagieło Aleksandra
-Konieczna Katarzyna
-Szczurek Joanna
-Sieczka Ewelina
-Ciaszkiewicz Karolina
-Witczak Anna
Srodkowe
-Gajgał Katarzyna
-Agnieszka Bednarek-Kasza
-Wojtowicz Gabriela/Okuniewska
-Pykosz/Pycia
Libero:
-Mariola Zenik
-Paulina Maj
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: nicram »

Noo niestety ale jak nie wyleczą się Podolec i Baranska to MŚ mogą się nieciekawie skonczyc.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Krull
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2010, o 18:47
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Krull »

Przykre są te wszystkie kontuzje...
Wolałbym zobaczyć w składzie Anię Podolec, niż SKOWROŃSKĄ...
I love Logan Tom <3
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: kevinpsb »

qchar pisze:Jakie są wasze typy/sugestie na powołania do kadry na ten sezon...
Rozgrywające: Katarzyna Skorupa, Milena Sadurek, Marta Pluta
Przyjmujące: Anna Podolec, Anna Barańska, Aleksandra Jagieło, Karolina Kosek, Daria Paszek
Atakujące: Katarzyna Skowrońska, Joanna kaczor, Katarzyna Zaroślińska
Libero: Mariola Zenik, Paulina Maj
Środkowe. Agnieszka Bednarek, Katarzyna Gajgał, Gabriela Wójtowicz, Sylwia Wojcieska, Sylwia Pycia
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: picaporte »

14 zawodniczek powołanych na turniej w Montreux:

Rozgrywające:
Milena Sadurek
Joanna Wołosz

Środkowe:
Maja Tokarska
Zuzanna Efimienko
Berenika Okuniewska

Przyjmujące:
Ewelina Sieczka
Karolina Kosek
Patrycja Polak
Klaudia Kaczorowska
Kinga Kasprzak

Atakujące:
Joanna Kaczor
Katarzyna Zaroślińska

Libero:
Paulina Maj
Krystyna Strasz

Konieczna i Wojtowicz kontuzje, ktoś wie czy coś poważnego?
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Mate »

Transmisje spotkań z Montreux są na kanale Dubai Sports, kanał 378 - C+. Chyba też są mecze Azjatyckiej Ligi Mistrzów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Tybor
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2009, o 19:31
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Tybor »

No i na koniec bardzo dobre piąte miejsce w Montreux. Ostani mecz bardzo, bardzo dobry gdzie wygrywamy z Holenderkami 3-0, a w ostatnim secie wręcz je demolujemy. Kilka dziewczyn pokazało się z bardzo dobrej strony. Szczególnie Zarosinska, która w tej chwili powinna być naszą drugą atakującą, po Skowronskiej, a przed Kaczor. Dobrze pokazała sie Okuniewska (oprócz pierwszego meczu z Chinami) w pozostałych jedna z najlepszych na boisku, dużo punktów co mecz. Kosek i Kaczorowska solidnie, trochę czasami w trudnych momentach miałem wrażenie że ciut im ręce drżął na przyjęciu tak jak w pierwszym meczu z Holenderkami, niech nabiorą trochę ogłady i nie tak bojaźliwie. Maj trochę za dużo w kratkę jak dla mnie. Sadurek jeszcze widać pod formą choć powinna nadrobić zaległości szybko, w końcu trzy miechy nie grała. W ostatnim meczu zaimponowała Wołosz świetne odważne kiwki, widać że kompleksów nie ma. Generalnie z tej mąki może być chleb. :)
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: PicelTPS »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... z-polkami/

Kadra siatkarek zagra 1 sierpnia w Rumi i 2 sierpnia w Sopocie mecze z reprezentacją Rosji :)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: qchar »

14 zawodniczek na sparingi z Rosją
Rozgrywające:
Milena Sadurek, Katarzyna Skorupa

Środkowe:
Berenika Okuniewska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Gajgał,

Przyjmujące:
Anna Barańska, Joanna Szczurek, Karolina Kosek, Klaudia Kaczorowska

Atakujące:
Joanna Kaczor, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Katarzyna Konieczna

Libero:
Mariola Zenik, Paulina Maj

Podejrzewam że to one pojadą na mistrzostwa świata o ile nie przydarzy się żadna przykra niespodzianka
Rozgrywające.. nie mogło być inaczej libero tak samo ale wydaje mi się że ulubienica Matlaka Kaczorowska nie powinna się tu znaleźć... Za nią powinna dostać szanse Ewelina Sieczka
przy atakujących postawiłbym na Zaroślińską... leworęczna atakująca mogłaby się okazać kluczem w trudnych momentach jakby Skowronska nie dawala rady.
Ciężką pracą Okuniewska zasłużyła na miejsce w 12/14 ... cały sezon na ławce i do tego raczej na pozycji atakującej <brawo>
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Pele »

Faktycznie rozegranie i libero zgodnie z oczekiwaniami.
Co Okuniewskiej to myślę, ze dostanie swoją szansę a przecież cieżko pracowała przez cały sezon wiec może jej się uda cos więcej niż tylko wycieczka.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: qchar »

Dzisiaj w meczu z Rosją Barańska, Okuniewska, Kaczor i może Maj bardzo dobrze...
Rozgrywające średnio Bednarek w sumie też. Niestety kompletnie bez formy Skowrońska... tragiczne ataki :(
W ustawieniu gdzie Kaczor gra na przyjęciu.. tak jak pisałem wcześniej niezbędna jest Zaroślińska
Nie wiem dlaczego Matlak trzymał ją cały czas na boisku. Rozumiem że to sparing ale przy słabym przyjęciu wiadomo było że wystawa na lewe skrzydło..
Mam nadzieję że jutro trener da jej szanse. Liczę też na dłuższy pobyt na parkiecie Karoliny Kosek.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: kevinpsb »

qchar pisze:.Niestety kompletnie bez formy Skowrońska... tragiczne ataki
Ja oglądałem 3 seta i Skowrońska grała w nim na wysokiej skuteczności...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: qchar »

ja oglądałem cały mecz a dwadziescia kilka procent skutecznosci to chyba troche malo jak na tak wysokiej klasy zawodniczke .. ?
Musi uwazac bo Zaroslinska ja ze skladu wygryzie :D
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: kevinpsb »

qchar pisze:Musi uwazac bo Zaroslinska ja ze skladu wygryzie :D
Widze że jesteś fanem Zaroślińskiej... Ale niestety muszę Cię sprowadzić na ziemię! Zaroślińska ma takie same szanse wygrać sportową rywalizację ze Skowrońską jak Jarosz z Wlazłym czyli ... praktycznie żadne!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Pele »

kevinpsb pisze:
qchar pisze:Musi uwazac bo Zaroslinska ja ze skladu wygryzie :D
Widze że jesteś fanem Zaroślińskiej... Ale niestety muszę Cię sprowadzić na ziemię! Zaroślińska ma takie same szanse wygrać sportową rywalizację ze Skowrońską jak Jarosz z Wlazłym czyli ... praktycznie żadne!
Muszę się zgodzić z tym co piszesz. Ale....
Może przynajmniej zmusi Skowrońską do solidniejszego treningu!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Mate »

Mam pytanie, które tyczy się lat poprzednich i lat przyszłych. "Złotka" w ostatnim 10-leciu wygrały 2 razy ME. Świadczyło to o wysokim poziomie zawodniczek i zespołu. Potem przychodziły: WGP i MŚ. Na ostatnich MŚ Polki zostały sklasyfikowane na 15. miejscu. Turnieje WGP też nie były najlepsze pod względem wyniku. Czy "Złotka" na tych turniejach były osłabione(jeden awans do turnieju finałowego WGP w okresie 5 lat to trochę mało)?? Spotkań w wykonaniu pań nie oglądam wystarczająco dużo(a szkoda :P ).Mógłby ktoś wytłumaczyć mi ten fenomen??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: evija »

Postaram się. Co prawda było to 4 lata temu, ale mam nadzieję, że nie przeinaczę żadnych faktów.
Cóż jeśli o 2006 rok. Trenerem kadry był jeszcze Andrzej Niemczyk (ciężko żeby nie był, po drugim złocie ME jesienią 2005). Zaczęło się zgrupowanie, a potem jak się okazało feralne Grand Prix. Nie pamiętam czy w 2006 latem były już jakieś kwasy na zgrupowaniu, ale chyba nie. Niestety przyszedł sierpień i się "zaczęło". Chcieliśmy dobrze się zaprezentować (takie były opinie i ciężko się dziwić skoro się broni ME), ale drużyna w turniejach GP przegrywała mecz za meczem. U siebie dostaliśmy wszystkie 3 mecze w plecy, potem to samo na wyjeździe do Azji i kolejne porażki, ale już w marnym stylu z Koreą itd, atmosfera zaczęła gęstnieć i tak o to do eskalacji doszło na jednym treningu gdy wkurzony trener Niemczyk w ramach chęci mobilizacji (wiadomo, że to trudny, nietuzinkowy trener) rzucił to Gosi Glinki hasło "trenujesz albo spierniczaj" (ale w wersji ostrej, ale nie będę cytować wykropkowanym bo już raz dostałam ost za coś takiego)". Gośka się wkurzyła/załamała i przerwała swój udział w treningu .Wywiązała się rozmowa z Niemczykiem w której Gośka skrytykowała trenera za podejście do treningów jego (bywały nieobecności i generalnie że treningi są słabe i słaba forma przed MŚ). Potem Niemczyk ogłosił, że w kadrze na następny turniej (bodajże eliminacja w Ningbo) jej nie będzie i się zastanowi co dalej w ogóle. Były jeszcze próby mediacji części innych zawodniczek, ale skończone fiaskiem i Niemczyk wyrzucił Glinkę na dobre. Jak się okazało w Ningbo podczas ostatniej eliminacji nie było już także Niemczyka (ostatecznie wygraliśmy jeden ostatni mecz), a kadrę w Ningbo i po powrocie do kraju prowadził asystent trenera-Ireneusz Kłos. Niemczyk w międzyczasie przepychał się z PZPS-em, co się skończyło jego dymisją na około 1,5 miesiąca przed MŚ. Rozbitą kadrę objął Kłos z Marianem Kardasem, a wszystkim z tylnego siedzenia kierował Waldemar Wspaniały(nazwani później przez kibiców trzema "tenorami" <sarkazm>) . Kadra do Japonii pojechała osłabiona: brak Glinki, brak Świeniewicz-ciąża, Frątczak ledwo wróciła po kontuzji, Bełcik problemy z Achillesami zmuszona była grać z ogromnym bólem (co potem się fatalnie dla niej skończyło poważną operacją i bardzo dłuugą przerwą), bo... Skorupa się rozchorowała. Generalnie obraz nędzy i rozpaczy, słaba forma, wykluczenia, kontuzje i załamanie,słaba atmosfera = 15 miejsce.

Potem zatrudniono makarona. Pierwszy rok był OK. 4 miejsce po fazie eliminacyjnej w Grand Prix, niestety w turnieju finałowym już ostatnie. 4 miejsce na ME 2007. W 2008 roku były kwasy z Bonittą, czasowe wykluczenie Skorupy, Skowrońskiej i Barańskiej z kadry, atmosfera znowu siadła (po dość udanym 2007 roku patrząc na to w jakim stanie kadrę objął Włoch) co się zakończyło nieudanymi Igrzyskami Olimpijskimi w naszym wykonaniu. Później Bonitta został zwolniony i przyszedł Matlak.

Co do Grand Prix, cóż to było takie nasze pierwsze okno na świat. Dlatego na początku szło słabo. Tam zbieraliśmy szlify, z lepszym lub gorszym skutkiem. Rzadko się udawało też zebrać pełną kadrę na te turnieje, które nigdy priorytetem same w sobie nie były (a to ważniejsze ME, a to IO, a to MŚ), to taka sama komercyjna impreza jak LŚ u facetów, ale jak wspomniałam tam oswajaliśmy się z Azjatkami czy reprezentacjami z Południowej Ameryki. Ciężko powiedzieć czemu tylko raz awansowaliśmy do final6. Może właśnie z tych wymienionych wyżej powodów...Jak gramy z Europejkami zazwyczaj OK *(wystarczy spojrzeć na wyniki na ME od 2003: 2 złota, brąz, 4 miejsce), Japonki też już poskromione na dobre, z USA gramy z różnym skutkiem, z Chinkami jeszcze więcej przegrywamy niż wygrywamy, ale to też ma szanse się zmienić. Największe problemy są z Brazylią i Kubą. Dwa razy było bardzo blisko do awansu do F6 (7 miejsca 2005,2009), była też ta jedna kompromitacja w 2006.

W tym roku, sprawy wyglądają dobrze, atmosfera bardzo dobra, przygotowania idą bez zakłóceń pełną parą. Trener Matlak się z każdą potrafi dogadać odnośnie wolnego - Zenik krótki urlop, bo od 2003 nie opuściła ani jednego zgrupowania(!) do tego non stop zasuwała przez ten czas w ligach (włoska,rosyjska,powrót do PL), Skowrońska wraca do dyspozycji po problemach z Achillesami, udało jej się w znośnym zdrowiu dograć ligę i na kadrze jest (w zeszłym roku z tego właśnie powodu musiała przed GP zrezygnować), Barańska dostała wolne z okazji ślubu i wróciła w dobrej formie. Teraz wraca Jagiełlo, z którą był układ, że jak się nie uda zajść w ciążę to wróci. Szczęście kadry, nieszczęście Oli ;) - wraca, dziś jest news. Na dodatek po ciąży do gry powoli wraca Gosia Glinka, która trenuje z kadrą, by przygotować się do sezonu ligowego. Wspiera na zgrupowaniu młodsze doświadczeniem, poznaje trenera, odzyskuje przed sezonem w Turcji formę, reprezentacja jej w tym pomaga co daje duże nadzieje na to, że w przyszłym sezonie Gosia pomoże kadrze. Wcale nie wykluczone, bo ma apetyty na Londyn 2012.
Teraz tylko czekajmy na efekty. W zeszłym sezonie Matlak udowodnił, że potrafi przygotować drużynę, więc wierzmy, że na tych MŚ powalczymy z dużo lepszym skutkiem.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: qchar »

Do kadry ma wrocic Aleksandra Jagieło. W artykule na siatka.org jest napisane ze Matlak po ewentualnym powrocie wrocilby do Przybysz - Barańska na przyjeciu i przestawiłby Kaczor z powrotem na atak ...niby brązowy medal ME takimi skrzydłami zdobyły ale za na MŚ to chyba za mała siła rażenia.
Widze że jesteś fanem Zaroślińskiej... Ale niestety muszę Cię sprowadzić na ziemię! Zaroślińska ma takie same szanse wygrać sportową rywalizację ze Skowrońską jak Jarosz z Wlazłym czyli ... praktycznie żadne!
Mój post był zakończony uśmiechem i zdaję sobie sprawę że to nie możliwe ale tak jak napisał Pele jest rywalizacja na tej pozycji... z góry ustawiona ale teoretycznie jest
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: KChudz »

Fajny wywiad z Kasią Skowrońską
http://sport.onet.pl/siatkowka/grand-pr ... omosc.html

polecam :)
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: picaporte »

To akurat tylko część wywiadu. Cały znajdziecie np. tu: http://www.skowronska.pl/?action=fullne ... 1&idn=2784
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: picaporte »

Kucharz jak kucharz, ale należy nie zapomnieć też kuchenki elektrycznej i innych akcesoriów, bo kto tam wie czy dadzą nam dostęp do kuchni. Zastanawiam się również czy tam w ogóle są produkty z których można upichcić coś europejskiego.

A jeśli jeszcze chodzi o "polskie piekiełko" poruszone w tym artykule, to mentalność ekspertów i kibiców przewidział już wcześniej trener Matlak:
Kiedy podczas turnieju w Gdyni rozmawiałam z trenerem Jerzym Matlakiem, śmiałam się, że jeszcze chwila, a świetnie grające wówczas Polki zostaną zagłaskane na śmierć przez media i kibiców. Szkoleniowiec biało-czerwonych tylko się wówczas uśmiechnął i powiedział: - Poczekajmy do pierwszej porażki. Wtedy się zacznie. I jego słowa niestety okazały się prorocze...
reprezentacja.net

Najnowszy ranking FIVB: http://www.fivb.org/en/volleyball/Ranki ... 010-08.asp
Polki awansowały o 3 pozycje. Są obecnie na 8 miejscu. Niemki natomiast spadły aż o 6 pozycji i zajmują dopiero 15 lokatę.
Tak sobie przeliczyłam, że gdyby Polki zajęły trzecią pozycję w finale WGP to przeskoczyłyby w rankingu tylko o jeszcze jedno miejsce wyprzedzając Rosję, do której brakuje nam niecałe 5 punktów rankingowych na chwile obecną.
riki tiki tak!
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: agnieszkaa »

Szkoleniowiec reprezentacji Polski Kobiet podał listę zawodniczek, które kontynuowały będą przygotowania do Mistrzostw Świata.
ROZEGRANIE - Milena Sadurek, Joanna Wołosz

ŚRODEK - Katarzyna Gajgał, Agnieszka Bednarek-Kasza, Berenika Okuniewska, Maja Tokarska

PRZYJĘCIE - Anna Werblińska, Aleksandra Jagieło, Karolina Kosek, Joanna Staniucha-Szczurek

ATAK - Joanna Kaczor, Katarzyna Zaroślińska, Małgorzata Glinka-Mogentale

LIBERO - Mariola Zenik, Paulina Maj

Już 14 września do poniższej listy "dopisane" zostaną cztery nazwiska, ponieważ zgodnie z wymaganiami FIVB na Mistrzostwa Świata szkoleniowiec powinien podać listę 19 siatkarek, które reprezentowały będą nasz kraj. Późniejsza weryfikacja formy pozwoli Jerzemu Matlakowi wyłonić finałową 14.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Nagor »

Nie ma Skorupy, Skowrońskiej, Barańskiej, więc to pewnie je dopisze Matlak. Kogo brakuje jeszcze?
...
agnieszkaa
Posty: 101
Rejestracja: 2 maja 2008, o 13:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: agnieszkaa »

Nagor pisze:Nie ma Skorupy, Skowrońskiej, Barańskiej, więc to pewnie je dopisze Matlak. Kogo brakuje jeszcze?
Barańska jest tylko że z nowym nazwiskiem - Werblińska ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4624
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:Nie ma Skorupy, Skowrońskiej, Barańskiej, więc to pewnie je dopisze Matlak. Kogo brakuje jeszcze?
Matlak nie dopisze Skowrońskiej i Skorupy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Nagor »

agnieszkaa pisze:
Nagor pisze:Nie ma Skorupy, Skowrońskiej, Barańskiej, więc to pewnie je dopisze Matlak. Kogo brakuje jeszcze?
Barańska jest tylko że z nowym nazwiskiem - Werblińska ;)
Ahaa to sorry :D
niepoinformowany pisze:
Nagor pisze:Nie ma Skorupy, Skowrońskiej, Barańskiej, więc to pewnie je dopisze Matlak. Kogo brakuje jeszcze?
Matlak nie dopisze Skowrońskiej i Skorupy.
A może wiesz dlaczego?
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: madlark »

MGM na ataku - fajnie, że wróciła :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”