Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Kurek7 »

Haha ale artykuł fajny!
Głupoty roku.
Ten gość chyba się czegoś najarał, bo na "trzeźwo" takiego czegoś chyba nie da się napisać???
Takich ludzi jak on to nie powinno dopuszczać się do bycia redaktorem- jak można go tak wgl nazwać, patrząc na to co za głupoty wypisuje...
Polska biało-czerwoni... :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Arff »

Ja tylko mam nadzieję, żeby z tego wszystkiego nie urodziła się taka sama atmosfera wyjazdu na imprezę, jak przed ME 2007 i MŚ 2010 i po raz trzeci głównym aktorem tej atmosfery byłby Wlazły...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: majka86 »

Arff pisze:Ja tylko mam nadzieję, żeby z tego wszystkiego nie urodziła się taka sama atmosfera wyjazdu na imprezę, jak przed ME 2007 i MŚ 2010 i po raz trzeci głównym aktorem tej atmosfery byłby Wlazły...
myślę, że jednak obecnie ta kadra jest trochę bardziej... spójna i zdeterminowana, szczególnie jeśli porównywać ją z rokiem 2010. Przynajmniej mam taką nadzieję.

poza tym dobrze, że Wlazły o swoich oświadczeniach i konferencjach prasowych przypomniał sobie teraz, a nie na tydzień przed Igrzyskami :] to by było w jego stylu...

no i tym razem sprawa bezpośrednio kadry nie dotyczy. Wlazły jest poza kadrą, w tym roku do niej nie wróci, więc sprawa dotyczy tego co na zewnątrz kadry, a nie w środku

Bińczyk jest po prostu żałosny. Aż brak mi słów.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: mbor3k »

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022 ... iedza.html
Zróbmy wiec i głosowanie; parafrazując: ojciec brać? :P
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

Prezes i wiceprezes PZPS-u zadeklarowali, że chcą na specjalnej konferencji ujawnić prawdę. Dlatego jedziemy z Mariuszem do Warszawy - powiedział Piechocki.
No zaczynam sie bac. Czekam na informacje na pasku w TVN24 i powołanie niezależnej komisji sledzczej.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Kurek7 »

Zaraz się okaże, że trzeba powołać jakąś speckomisję, która rozwiąże sprawę powrotu do kadry MW.
Dokupi nie otrzymamy taśm z nagraniami doputy ta sprawa się nie rozwiąże, a nie sorry fora mi się pomyliły... :] :] :]

Ojciec i Syn Marnotrawny jadą do stolicy, ciekawe rzeczy mogą się tam zadziać jutro.
Polska biało-czerwoni... :)
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: jarek8dywan »

lucass90 pisze:Zobaczyłem kto jest autorem artykułu i już dalej nie czytałem... Nie wiem jak GW może pozwalać sobie na zatrudnianie tego fanatyka-histeryka na tak odpowiedzialnej posadzie :o Facet sprawdziłby się w telewizji... TV Trwam.
Niestety. Tez sie zastanawialem jak to mozliwe, ze to przechodzi na publikacje. Ten tekst jest na poziomie hot fanek z blogow - "nie powolales mojego idola, jestes beee". Wszystko ma swoje granice... Mentalnie gosc nie rozni sie niczym od 'shalonych roshowych shestnastek". Niesmak. Merytorycznie tekst na poziomie meduzy.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Murilo0 »

Mam nadzieję, że to nie są jakieś przymiarki do wysadzenia Anastasiego z posady trenera. :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: madlark »

No, to doczekaliśmy czasów
Prezes i wiceprezes PZPS-u zadeklarowali, że chcą na specjalnej konferencji ujawnić prawdę.
Wreszcie zaczną mówić prawdę, nawrócili się czy co? :o
Dlatego jedziemy z Mariuszem do Warszawy - powiedział Piechocki.
Plińskiego i Nawrockiego nie zabierają ze sobą? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: daria-p-20 »

Nie wiem po co ta cała szopka ??? Już wolałam kiedy Wlazły spokojnie odmawiał gry w kadrze, niż teraz kiedy razem ze swoim prezesem robi takie przedstawienia. Niech oboje skupią się na Skrze, tak będzie dla wszystkich najlepiej.
Ten komentarz tylko mnie rozśmieszył, bo on z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego. To tylko subiektywne przedstawienie swojego zdania, w dodatku w kiepskim stylu i nie poparte żadnymi faktami.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Pele »

mbor3k pisze:http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022 ... iedza.html
Zróbmy wiec i głosowanie; parafrazując: ojciec brać? :P
skra nei robi jak na razie spektakularnych transferów więc trzeba w inny sposób robić reklamę, żeby o skrze było głośno. Więc wymyślili dalszy ciąg telenoweli
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: VernonRoche »

O..robi się ciekawie. Myślalem że już po wszystkim a tu zaczyna się szopka z Mariem w roli głównej.
I do tego Szanowny Pan Bińczyk sklecił po raz kolejny swoje wypociny i uraczył nimi siatkarskie społeczeństwo.

Podejrzane, że teraz chce grać, a przez rok nie. Czyżby jakaś machlojka don Konrado? ;)
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Kurek7 »

VernonRoche pisze:
Podejrzane, że teraz chce grać, a przez rok nie. Czyżby jakaś machlojka don Konrado? ;)

Co najwyżej ojcowska rada od don Konrado- super określenie :D - dla zamotanego jak dziecko we mgle Mariuszka.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: madlark »

Szkoda, że nie ma transmisji w plusliga.tv
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: dreamer »

Kurek7 pisze:...Ojciec i Syn Marnotrawny jadą do stolicy, ciekawe rzeczy mogą się tam zadziać jutro.
Obstawiam, że jadą blokować wejście do budynku PZPSu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Skrzypek »

Włoch przyjechał nawet w tej sprawie do Bełchatowa. Wydawało się, że sprawa się już skończyła, jednak Anastasi tym razem stwierdził, że to Piechocki namawiał go do powołania Wlazłego.

Nie dziwię się tej konferencji prasowej po słowach Anastasiego. Jeśli mnie pamięć nie myli to przez ostatnie pół roku właśnie Włoch wielokrotnie okazywał swoją przychylność dla Wlazłego w kadrze a teraz nagle twierdzi, iż to działacze Skry przekonywali jego osobę, aby powołał Wlazłego . Trochę dziwne, żeby nie powiedzieć żałosne...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: lucass90 »

Skrzypek pisze:Włoch przyjechał nawet w tej sprawie do Bełchatowa. Wydawało się, że sprawa się już skończyła, jednak Anastasi tym razem stwierdził, że to Piechocki namawiał go do powołania Wlazłego.

Nie dziwię się tej konferencji prasowej po słowach Anastasiego. Jeśli mnie pamięć nie myli to przez ostatnie pół roku właśnie Włoch wielokrotnie okazywał swoją przychylność dla Wlazłego w kadrze a teraz nagle twierdzi, iż to działacze Skry przekonywali jego osobę, aby powołał Wlazłego . Trochę dziwne, żeby nie powiedzieć żałosne...
Wierzysz w to, co napisał bajkopisarz Bińczyk, czy sobie żartujesz ??? :o
AZS CZĘSTOCHOWA!
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rocky »

Ale gdzie ta afera, o której piszecie?
Może panowie z PZPSu i Wlazły chcą ogłosić, że wyjaśnili sobie wszystkie stare niesnaski i mają nadzieję, że w przyszłości będą sobie pomagać nawzajem, i wyrażą ubolewanie, że aż tyle to trwało?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

Widze, ze na niektorych padł blady strach, ze Wlazły może kiedyś wrocic do kadry.
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: anty »

compact pisze:Widze, ze na niektorych padł blady strach, ze Wlazły może kiedyś wrocic do kadry.
widzę, że na niektórych padł blady strach, że w końcu znalazł się ktoś, kto odważył się powiedzieć "nie" naszej pokrzywdzonej księżniczce.
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: an_m »

jestem człowiekiem małej wiary albo ograniczonej wyobraźni, bo nie może mi się w łbie pomieścić, że taka żenada dzieje się naprawdę. i uczestniczą w niej dorośli niby ludzie - przecież nawet taki MW ma prawie 30-tkę, a nie 15 lat


a generalnie to wnioskuję, co by udać się na Wiejską i powołać super-spec komisję sejmową czy tam śledczą, która zajmie się tą nurtującą społeczność siatkarską w Polsce sprawą wagi państwowej. wyjaśni się i skarpetki, i kto do kogo kiedy i ile razy ma dzwonić, o co pytać, ile razy po główce pogłaskać, kiedy powoływać, kiedy na wakacje wysłać, kołderka w jakim kolorze się na zgrupowaniu należy, koszulka z jakim rękawkiem, itp.. potem się zwoła zgromadzenie narodowe i ogłosi zasady powoływania Mariusza W do kadry Polski w piłce siatkowej; a może nawet do konstytucji wpisze. żaden Włoch się nam tutaj nie będzie panoszył
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: lucass90 »

O której dzisiaj te gorzkie żale ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: kon »

lucass90 pisze:O której dzisiaj te gorzkie żale ?
15:00
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: figol »

kon pisze:
lucass90 pisze:O której dzisiaj te gorzkie żale ?
15:00
A czy gdzieś będzie można obejrzeć ?? posłuchać ??
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: grzegorzg »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012, o 10:19 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum... użytkownik nie miał nic ciekawego do dodania
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

figol pisze: A czy gdzieś będzie można obejrzeć ?? posłuchać ??
Jeśli komus nie wystarczy transkrypcja to zapewne materiał wideo bedzie wrzucony na skra.tv. Skoro byli z kamera w Japonii na PŚ, to pewnie i do Warszawy ktos sie wybral.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: VernonRoche »

Don Konrado siedział z zasępioną miną w fotelu powoli sącząc kawę. Po jego głowie krążyły ponure myśli.
-Don Konrado..też mi coś - prychnął pozornie rozeźlony na wspomnienie przezwiska na jakie natknął się na temat
swojej osoby w internecie. Pozornie, ponieważ sam przed sobą nie chciał się przyznać, ale ta ksywka
mile łechtała jego próżność...
Wtem w głowie zaświtała mu pewna, w jego mniemaniu szatańska, myśl. Chwycił za stojący telefon na regaliku
nad biurkiem pełnym ekskluzywnych trunków i niezliczonych dowodów hegemonii Bełchatowa i wykręcił numer do...
-Jacek? To ty? Jest Jacek? - mówił, a w jego głosie znać było podniecenie- śpi? To obudź go obudź, biegusiem!
-żona Jacka szybko, ponieważ Konradowi jak wiedziała się nie odmawia, podbiegła do łóżka, w którym spał trener
i bezceremonialnie nim potrząsając... - Jacek! obudź się! Don dzwoni!. -Co?Co? Panowie, następna akcja piłka za piłką,
eeee, aaa co chcesz kobieto?!- odrzekł wreszcie nieco bardziej przytomnym wzrokiem. -Don dzwoni!- podała mu telefon.
-Jacek?Jacek? to ty?-mówił Don. -No ja co tam? -Wiesz co? Wpadłem na kolejny szatańśki pomysł!!- Jacek usłyszał
w głosie szefa podniecenie i westknął w myślach...-ehh..kolejny genialny pomysl...,ale zamiast tego odrzekł-tak?
a jaki? - najuprzejmiejszym głosem na jaki było go stać, bo od czasu feralnej porażki w finale lepiej było
nie drażnić lwa.
-Zadzwonimy do Mariusza i powiemy wszystkim tak, że Mariusz chce grać w reprze. - Jacek westknął -Ale przecież
Mariuszowi się nie chce grać w reprezentacji. -Wiem wiem... -Niecierpliwie odburknął Konrad, gdyby nie telefon
pewnie jeszcze machnąłby ręką -Ale nie na poważnie, wiem przecież że on to ma ...no wiesz gdzie. - tylko
podkopiemy dołki troszkę pod tym denerwującym Antkiem, który kradnie nam chwałę -poważnie dodał po chwili.
-Ach tak...-Jacek pomyśłał, że to wcale nie jest takie głupie... -Wiem!-Konradowi znów coś przyszło do głowy-
zadzwoń do Bińczyka niech napisze te swoje pierdoły do sportu peel i gitara!-rozanielonym głosem i dokończył
-a i na wtorek konferencję zwołamy!
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: weary_skier »

Obawiam się tego samego co Arff. Cała ta sytuacja na pewno nie wpłynie dobrze na morale reprezentacji. Juz pojawiło się dużo sprzecznych zeznań, nie zdziwię się jeśli na dzisiejszej konferencji dowiemy się, że to wszystko wina Anastasiego. Ten zaś powie co innego i tak w kółko a reprezentacja z Igrzysk przywiezie czerwone buty od garnituru na pamiątkę.
Już jest za późno, ale należy jak najszybciej zakończyć komentarze w tej sprawie. Niestety znając życie, to podczas transmisji meczu Włochy-Francja choćby nawet Pujol gonił Trawice z rozgrzanym pogrzebaczem, to redaktor Mielewska będzie roztrząsał sprawę dlaczego Anastasi nie chce Wlazłego.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: dodonek »

@VernonRoche - co bierzesz? podziel się! :)

Jak ktoś będzie miał info gdzie obejrzeć ten szampongate proszę wrzucić
Dziękuję.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: OlaMleko »

weary_skier pisze:Obawiam się tego samego co Arff. Cała ta sytuacja na pewno nie wpłynie dobrze na morale reprezentacji. Juz pojawiło się dużo sprzecznych zeznań, nie zdziwię się jeśli na dzisiejszej konferencji dowiemy się, że to wszystko wina Anastasiego. Ten zaś powie co innego i tak w kółko a reprezentacja z Igrzysk przywiezie czerwone buty od garnituru na pamiątkę.
Już jest za późno, ale należy jak najszybciej zakończyć komentarze w tej sprawie. Niestety znając życie, to podczas transmisji meczu Włochy-Francja choćby nawet Pujol gonił Trawice z rozgrzanym pogrzebaczem, to redaktor Mielewska będzie roztrząsał sprawę dlaczego Anastasi nie chce Wlazłego.
Zgadzam się z każdym Twoim słowem. Jeśli na tej "konferencji" panowie nie zakończą ostatecznie sprawy, to cała medialna dyskusja znów będzie się kręciła wokół zupełnie nieistotnej sprawy i NIE DAJ BOŻE,żeby jakiś marny dziennikarzyna śmiał pytać siatkarzy, co o tym myślą, to by była totalna bezczelność. A co do Mielewskiego... celna, kąśliwa i słuszna uwaga.

Błagam... nie róbmy z siatkówki bagna i skandali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”