Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: compact »

tomikon pisze:Jedyne mecze które zobaczy to te które Polsat sport pokaże i które sobie nagra.
Nie wiem, czy wiesz, ale wszystkie mecze są nagrywane i wrzucane na serwer ligi do użytku sztabów klubów.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pewniak »

luck191 pisze:Wywiad z Przedpełskim, Papke i Antigą na polsatsport.pl
http://www.polsatsport.pl/video/
Z tego co wiem, to za dwa lata karierę kończy kończy Justyna Kowalczyk. Ona to dopiero jest walczakiem! Przyda się w naszej kadrze siatkarzy razem z np. Rezende. Ona by nas poprowadziła do medalu w Rio
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lucass90 »

pewniak pisze:
luck191 pisze:Wywiad z Przedpełskim, Papke i Antigą na polsatsport.pl
http://www.polsatsport.pl/video/
Z tego co wiem, to za dwa lata karierę kończy kończy Justyna Kowalczyk. Ona to dopiero jest walczakiem! Przyda się w naszej kadrze siatkarzy razem z np. Rezende. Ona by nas poprowadziła do medalu w Rio
Tylko Andrzej Gołota!
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Pele »

PO meczu ZAKSA - Galata dziennikarz Faka zapytał Dominika Witczaka czy liczy na to że nowy trener reprezentacji powoła go do kadry. Dominik odparł że twardo stąpa po ziemi a wakacje ma zajęte bo gra na plaży.
Może będzie jutro w Fakcie??? Witczak odmawia nowemu trenerowi?? :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Krupa
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2013, o 09:53
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Krupa »

Nie udało się wcisnąć Nawrockiego ale Antigę już da radę.
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arogancja »

Edyta pisze: Arogancjo - czy na forach i wśród dziennikarzy (zajrzyj na twittera) widzisz choć ślad zadowolenia i medialnego zwycięstwa tej decyzji? Wszyscy solidarnie kwitują to jak kuriozum i absurdalną decyzję PZPS, więc żaden z wymienionych przez ciebie celów nie jest spełniony.
troche zorientowany pisze:do Arogancja- prasa byłaby równie dobra gdyby ogłoszono Blain i Antiga jako asystent.
Dobra prasa była pewnym skrótem myślowym - nie miałam na myśli tylko dziennikarzy czy ekspertów, czy nawet tych siatkarskich kibiców, którzy interesują się czymś więcej niż meczami reprezentacji. Chodziło mi o ogólny wydźwięk tej decyzji, wydźwięk, który wykracza poza ludzi żyjących na co dzień siatkówką. Antiga dobrze się kojarzy. Nawet po wpisach tu na forum za tę decyzję baty zbiera PZPS, a nie Stephane. Nikt go tu błotem nie obrzuca, a jeśli ktoś krytykuje, to podkreślając szacunek do Antigi jako siatkarza. Jawnej, zdecydowanej krytyki nie ma. A przecież Stephane mógłby nie chcieć być trenerem naszej kadry. Nikt go chyba do tego nie zmusza. Wie, że nie ma doświadczenia i wciąż jest czynnym zawodnikiem, do tego dochodzi dwuletni kontrakt w Skrze - ma wszelkie środki ku temu, by nie chcieć. A jednak chce. Ktoś za to chciejstwo po nim "jedzie"? Szydzi? Drwi? Naśmiewa się? Obraża? Nazywa wuefistą? Wypomina brak osiągnięć? Gdzieś w internecie pewnie tak, ale ani tu na forum, ani na tt nie widziałam. Może za słabo patrzyłam. Pewnie tak. Ale tu, gdzie wcześniej podobne krucjaty się toczyły, nie dostrzegam polskiego piekiełka. Baty zbiera Przedpełski. To społecznie i medialnie już teraz broni kandydaturę Antigi.

Edyto, ja widzę na TT zdziwienie, pewnie podszyte pukaniem się w czoło, ale słów o absurdzie i kuriozum nie widziałam ani u Mielewskiego, który AA zwolnił już na antenie po porażce z Bułgarią, ani u Składowskiego, ani u Lepy, ani u Mazura. Bednaruk nawet pochwalił PZPS za odwagę (ale on akurat w sprawie AA zachowywał dużą wstrzemięźliwość). Możdżonek też już zdążył pochwalić wybór duetu Antiga & Blain. Makowski też nie krytykuje. Nawet Zarzycki nie, ten to wręcz wyciąga porównania do Huberta Wagnera. Owszem, przemycają swoje niezadowolenie / zdziwienie, ale bez przesady. W niczym to nie przypomina linczu na AA, DC czy RL ani kibicowskiego jechania po JN. Czyżby nawet w ich przypadku już działał szacunek do Antigi - siatkarza? To taką dobrą (zapewne relatywnie) prasę mam na myśli.

I zgadzam się z tym, co Mielewski napisał na TT: Pamietam kontrowersje z Castellanim jak ze Skry bral kadre...Antiga to jeszcze inny przypadek...jak cos osiagnie i tak bedzie wielbiony...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Wiemy już, że Stefan chce pracować trzy lata.
Może powie, jakie sobie stawia cele minimum?
Miga się od gwarancji sprowadzenia Wlazłego.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

madlark pisze:Może powie, jakie sobie stawia cele minimum?
Ledwo wczoraj padł news o tym że zostaje selekcjonerem, a Ty chcesz już cele, może poczekajmy do jego oficjalnego wyboru?.
madlark pisze:Miga się od gwarancji sprowadzenia Wlazłego.
A co on może gwarantować, decyzja będzie należała do Wlazłego. Jakby powiedział, że obiecuje że Wlazły zagra to byłaby po prostu głupota.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kanimo »

Tez to chcialam napisac. Fajnie ze wreszcie przyznales, ze to Mariusz musi chciec. :D
No i warto chyba poczekac co wyzej wymieniony pokaze w sezonie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

BadTrue pisze:
madlark pisze:Może powie, jakie sobie stawia cele minimum?
Ledwo wczoraj padł news o tym że zostaje selekcjonerem a Ty chcesz już cele, może poczekajmy do jego oficjalnego wyboru?.
madlark pisze:Miga się od gwarancji sprowadzenia Wlazłego.
A co on może gwarantować, decyzja będzie należała do Wlazłego. Jakby powiedział, że obiecuje że Wlazły zagra to byłaby po prostu głupota.
Trzy lata to jedyny konkret, którego się domaga.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kalosz »

Widzę, że Mielewski i Polsat ostro pracują nad jak najbardziej pozytywnym odbiorze decyzji o wyborze Antigi.
To może być sposób na większe rozreklamowanie MŚ + zwrócenie uwagi na siatkówkę po okresie bez sukcesów reprezentacji...
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: tomikon »

Skoro Antiga może sobie grać w siatkówkę w Bełchatowie i jednocześnie odpowiadać za najważniejszą drużynę siatkarską w Polsce, to dlaczego nie poszukano tym tropem lepszych kandydatów?
Np. Sebastian Świderski, zawodnikiem był moim zdaniem zdecydowanie lepszym niż Antiga, chłopaków zna bardzo dobrze, a teraz jest trenerem, jaka różnica czy trenuje czy gra, żadna, wręcz plus dla Świdra.(Myślę że by nie odmówił)
Andrzej Kowal, trener z sukcesami na naszym rynku krajowym, z doświadczeniem trenerskim zdecydowanie większym niż Antiga, dodatkowo ma świetny sztab szkoleniowy.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

No cóż a więc to nie była kaczka dziennikarska ale pomysł autorski pana prezesika. Muszę przyznać że facet ma jaja. Chwila chwila ale przy założeniu że ten pomysł wypali. Oczywiście są na to szanse. Jednak w przypadku klapy sportowej wina spadnie tylko i wyłącznie na pana prezesika. Pewnie i tak utrzyma stołek a wtedy przekonamy się po raz kolejny że PZPS podobnie jak PZPN jest państwem w państwie. Co by to oznaczało? Że pan prezesik i spółka nie mają za grosz honoru. Bo jedyne honorowe wyjście z tej sytuacji po ewentualnej klapie to podanie się do dymisji przez pana prezesa, w co osobiście nie wierzę. Antiga na pewno postacią wybitna jest ale uprawiać takie dyletanctwo w tak ważnej kwestii to zwykła donkiszoteria a nie profesjonalizm. OK to by było na tyle. W przypadku sukcesu czego mu i nam wszystkim życzę ( choć nie wierzę- ale może jestem małej wiary) będzie ojcem sukcesu.
Sam jestem ciekaw plonów tej iście niewiarygodnej koncepcji. Trochę logiki w tym jest ( szkoda że tylko trochę) ale to go nie usprawiedliwia.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: hubert »

A za 3 lata kto następny ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: tomikon »

hubert pisze:A za 3 lata kto następny ?
Mało to czynnych grających zawodników?
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Przemyslaw »

Antigi nie da się przecież racjonalnie ocenić w roli selekcjonera polskiej kadry. No bo niby na jakiej podstawie ?
Jest czynnym zawodnikiem, doświadczenie odnoście prowadzenia drużyny ma tylko takie, jakie widzi w szatni. Może być wybitny, przeciętny, slaby lub dramatycznie słaby ale to nadal wszystko "może być" bo na chwilę obecną nawet "nie jest" trenerem.
Swoją drogą Antiga ma w ogóle uprawnienia trenerskie :) ?

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, jeśliby faktycznie francuz został szkoleniowcem polskiej kadry, jednak jeśli by się tak stało nie wyobrażam sobie aby nadal był czynnym zawodnikiem, to byłoby wręcz kuriozalne a w przypadku (nie daj boże) totalnej katastrofy zostałby zmieszany z gównami i innymi pomyjami w niewyobrażalnym stopniu.
Mam nadzieje, że do tego jednak nie dojdzie.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

do Przemhysław- bo jest bardzo cienka linia między uwielbieniem a nienawiścią!!!
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: fwasilcz »

BadTrue pisze:
madlark pisze:Może powie, jakie sobie stawia cele minimum?
Ledwo wczoraj padł news o tym że zostaje selekcjonerem, a Ty chcesz już cele, może poczekajmy do jego oficjalnego wyboru?.
Zwykle jak ktoś aspiruje na jakieś kierownicze stanowisko, przedstawia swoją wizję.
Tak naprawdę było by świetnie, gdyby pomysł Antigi wypalił - można go sobie wyobrazić w roli trenera, który nie ucieknie po ewentualnych sukcesach i będzie tym trenerem "na lata", którego byśmy chcieli. Tylko szansa, że wypali jest niestety niewielka:(
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pk+ »

hubert pisze:A za 3 lata kto następny ?
3 Lata jak będzie dobrze, przecież związek ma niemałe doświadczenie w wypłacaniu odszkodowań za przedwcześnie zerwane kontrakty.

Antiga nie ryzykuje niczym - żaden wstyd nie poradzić sobie z reprezentacją kraju z ambicjami w swoim debiucie trenerskim, my jako Polska ryzykujemy znacznie więcej. Najwyraźniej powracamy do definicji naszego dobra narodowego - Skra, a nie Polska.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pewniak »

fwasilcz pisze:
BadTrue pisze:
madlark pisze:Może powie, jakie sobie stawia cele minimum?
Ledwo wczoraj padł news o tym że zostaje selekcjonerem, a Ty chcesz już cele, może poczekajmy do jego oficjalnego wyboru?.
Zwykle jak ktoś aspiruje na jakieś kierownicze stanowisko, przedstawia swoją wizję.
Pamiętaj, że to nie on ubiegał się o stanowisko ale to był pomysł PREZESA wszystkich prezesów. Więc nie musi mieć wizji. Ma stać i dobrze wyglądać, bo marketing wziął górę nad merytoryką. Od roboty będzie Blain, ale jego nikt nie będzie rozliczał bo twarzą będzie Antiga, którego nikt nie skrytykuje, tylko nieśmiało będą pytać "co się stało" i zaraz dodawać "następnym razem będzie lepiej, przecież to dopiero jego pierwsze MŚ"

Podpisuję się rękami i nogami pod wyżej postawionym pytaniem, dlaczego drugim nie został polski trener????
Nie linczujcie mnie za odniesienie do kopanej, ale do tej pory w piłce a teraz zaczynamy w siatce jesteśmy bardzo bogatym narodem jeśli finansujemy szkolenie trenerów, z których nic nie mamy. Jak już zatrudniono Smudę, który przeszedł szkołę życia na Euro i zgniotła go presja społeczeństwa, to czemu nie pozostawiono go na stanowisku z tym potężnym bagażem doświadczeń? Potem wzięto Fornalika, który tez zdobywał doświadczenie i już dostał kopa - przyjdzie następny. I teraz zanosi się na to samo w siatce! kolejni trenerzy przychodzą, biorą co ich i nic po nich (dla kadry) nie zostaje!!! Świderski, Kowal, Panas, Stelmach... czemu żaden z nich dostał szansy popełnienia błędów na MŚ, które może przyniosłyby korzyści w RIO??? Tą szanse popełnienia błędów natomiast dostaje Antiga!

I jeszcze zdanie odnośnie Mariusza Wlazłego. Ktoś pisze, że wszystko zależy od tego czy Mariusz będzie chciał... W pamiętnym oświadczeniu napisał, że jego decyzja nie wiąże się z pozycją trenera bo nawet gdyby Nawrocki był trenerem (a wtedy jego kandydatura się przewijała) to tez by odmówił. Powodem byli działacze PZPS. O ile mi wiadomo, to skład Zarządu od tamtego czasu się nie zmienił...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: betkrzys »

pk+ kompleks skry ? Tak to sie nazywa ?
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pk+ »

betkrzys pisze:pk+ kompleks skry ? Tak to sie nazywa ?
Być może tylko czy ja mam ten kompleks czy prezes :]
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pewniak »

betkrzys pisze:pk+ kompleks skry ? Tak to sie nazywa ?
Bez uszczypliwości, ale sam pomyśl.
Prezes PZPS wpada na pomysł by Antiga został pierwszym trenerem. Skąd wpada na taki pomysł? Tylu graczy w lidze. Czemu nie pomyślał o Gierczyńskim, Zagumnym, czy jeszcze paru innych "dziadkach" Polakach, którym bliżej do końca kariery niż do jej początku?
Myślę, że musiał rozmawiać z Piechockim, który bezdyskusyjnie musiał taki plan zaakceptować, bo Antiga jest jego ZAWODNIKIEM na 2 lata. Śmiem twierdzić, że pomysł był prezesa Skry, ale tego się nie dowiemy, a Przedpełski wziął całość na siebie. Może to była luźna propozycja, panowie zaczęli układać ciąg dalszy i im to wyszło co mamy teraz.
Na pewno nie bez znaczenia jest wątek Blaina, który też ma kontrakt. Ale jeśli dostał zielone światło od Związku na prowadzenie klubu, a Antiga na granie, to problemu nie ma - przyjadą do pracy w kwietniu i po sprawie. Graczy będą oglądać na taśmie - wieczorami.

Tylko proszę o nie pisanie o jakichś kompleksach z mojej strony, bo próbuję przeanalizować genezę Antigi jako trenera, więc to tylko gdybanie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pk+ »

Myślę że sposób postrzegania Skry gdy grała w niej prawie cała kadra narodowa, a obecny gdzie z różnych przyczyn nie mają związku z kadrą zmienił się diametralnie na niekorzyść Skry... odbudowanie mocnej pozycji Skry w reprezentacji jest z pewnością po myśli prezesa Piechockiego.
Przy częściowym schłodzeniu zainteresowania siatkówką, Skra bez kadry, bez LM nie ma szans w dłuższym okresie na wypełnienie hali w Łodzi.

Nie twierdzę że Piechocki wymyślił Antigę, ale zgadzam się z Pewniakiem że musiał zaakceptować, a zdrowy rozsądek mówi że było to dla niego korzystne... więc zapewne przyczynił się do poparcia tej kandydatury, a że w związku ma koneksje nie od dziś przecież wiadomo.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Przemyslaw
Posty: 792
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Przemyslaw »

pewniak:
Ty piszesz na poważnie czy ironizujesz?
Jak to będą sobie oglądali mecze wieczorami z taśmy? Przecież w ten sposób nie da się rzetelnie wyselekcjonować najlepszych. Suche statystyki będą analizować?
Kamery telewizyjne nie oddadzą tego, co sam możesz zobaczyć na żywo podczas meczu, nie widać wszystkiego np. jak w przyjęciu ustawiają się zawodnicy, czy robią krok do przodu, tyłu, w bok. Nie widać jak pracuje w obronie libero przemieszczając się przy każdej akcji. Jest wiele takich sytuacji, których z nagrania nie da się po prostu przeanalizować, gdyby tak było na jaką cholerę trenerzy wszystkich gier zespołowych wożą tyłki po całej Europie oglądając potencjalnych kadrowiczów zamiast w fotelu na plazmie '50' oglądać w jakości HD swoich potencjalnych podopiecznych ?
Dla mnie to jest absurd, przedwczoraj byłem pewny, że to kolejna plotka, wczoraj byłem już mocno zaniepokojony informacjami, które z godziny na godziny coraz częściej ten temat odbijały.
Dzisiaj to już jestem przerażony.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pewniak »

Przemyslaw pisze:pewniak:
Ty piszesz na poważnie czy ironizujesz?
Jak to będą sobie oglądali mecze wieczorami z taśmy? Przecież w ten sposób nie da się rzetelnie wyselekcjonować najlepszych. Suche statystyki będą analizować?
A jak myślisz? Na razie czekam na dzisiejszą informację oficjalną, ale Stefan już wspomniał, że może połączyć granie i funkcję trenera, nie wiadomo co z Blainem. Jeśli on tez pozostanie trenerem, to nijak nie będą w stanie oglądać meczy na żywo. Więc co im pozostanie?
Masakra jakaś.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kalosz »

A ja nie uważam tego za jakiś szczególny problem. Stefan zna zawodników, zresztą razem ze sztabem trenerskim Skry będą rozpracowywać każdego rywala, więc tu też będzie okazja do podglądania. A i pewnie jak Skra znów odpadnie w ćwierćfinale to później w Bełchatowie dostanie wolne i resztę play-offów poogląda :D

Wyselekcjonowanie całej, szerokiej kadry nie jest przecież jakimś karkołomnym zadaniem i jestem przekonany, że kilku forumowiczów dałoby sobie radę. Tym bardziej, że nie mamy 100 siatkarzy którzy mogliby w kadrze zagrać, a ledwie 30, z tego 1/3 gra na europejskim poziomie.

Także Stefan ściąga do Spały szeroką kadrę i tam będzie musiał wyselekcjonować 12, która zagra mu całą Ligę Światową plus potem najważniejszy turniej ostatnich lat dla naszej siatkówki/całego naszego sportu.

PS tak jak nie rozumiem wyboru Antigi, tak oczywiście będę całym sercem za Francuzem. Niech pójdzie w ślady Lozano, Castellaniego i Anastasiego i dobrze rozpocznie pracę z kadrą ;)
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

pk+ pisze:Nie twierdzę że Piechocki wymyślił Antigę, ale zgadzam się z Pewniakiem że musiał zaakceptować, a zdrowy rozsądek mówi że było to dla niego korzystne... więc zapewne przyczynił się do poparcia tej kandydatury, a że w związku ma koneksje nie od dziś przecież wiadomo.
Ale czemu miał nie zaakceptować Antigi, pewnie powiedział: ok może byc trenerem ale warunek jest taki - ma dopełnić kontraktu w Skrze...a to, czy on już sam chce zostac selekcjonerem to już zapytajcie samego Stefana.
kalosz pisze:PS tak jak nie rozumiem wyboru Antigi, tak oczywiście będę całym sercem za Francuzem. Niech pójdzie w ślady Lozano, Castellaniego i Anastasiego i dobrze rozpocznie pracę z kadrą ;)
the end ;) .
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: tomikon »

Ile razy trener zobaczy Winiarskiego na żywo, Kurka, Bartmana, Żygadłe, a nawet Mike, ile razy z nimi porozmawia? Co z osobami które być może objawią się w innych ligach jak np. Włodarczyk, przecież czynny zawodnik nie pojedzie sobie do innego kraju zobaczyć na żywo mecz, nie róbmy sobie z reprezentacji jaj, a z selekcjonera fuchę a'la magazynier z długimi wakacjami.


Kolejna kwestia budowanie reprezentacji na Rio, czy na Mś to nie postawienie na Wlazłego i paczki emerytów zapomnienie o całej reszcie, to powoływanie młodych, praca z nimi, wdrażanie ich do reprezentaji i budowanie jej na następne lata.

Co do Wagnera, to przestał być zawodnikiem, a stał się trenerem, nie łączył stanowisk.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kalosz »

tomikon pisze:Ile razy trener zobaczy Winiarskiego na żywo, Kurka, Bartmana, Żygadłe, a nawet Mike, ile razy z nimi porozmawia? Co z osobami które być może objawią się w innych ligach jak np. Włodarczyk, przecież czynny zawodnik nie pojedzie sobie do innego kraju zobaczyć na żywo mecz, nie róbmy sobie z reprezentacji jaj, a z selekcjonera fuchę a'la magazynier z długimi wakacjami.
a po co Antiga ma na żywo oglądać Winiarskiego? nie ma w Polsce tylu przyjmujących, żeby nagle w rok w hierarchii na tej pozycji Winiara przeskoczyło 6-7 zawodników. Podobnie z Kurkiem. z Miką nie trafiłeś bo on gra u Blaina w klubie.

rozmawiać może często, bo oni się przecież znają i pewnie z wieloma zawodnikami Stefan nadal ma kontakt.

najpierw poczekajmy czy faktycznie taki talent jak Włodarczyk się objawi... nie stwarzajmy problemów na siłę i nie szukajmy ich tam gdzie ich nie ma.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”