Kwalifikacje do MEJ

Necik77
Posty: 43
Rejestracja: 5 lut 2018, o 18:47
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: Necik77 »

voice pisze:Jutro i pojutrze trzeba wygrać
Ostatni mecz Białoruś-Ukraina czuje że nas wystrugają że aż miło
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Jesli wygramy 2 pozostale, to chyba szanasa ze nas "wystrugaja" jest mniejsza. Jak na razie Bialorus i Ukraina ze zwyciestwami a drugie miejsce premiowane dalsza mozliwoscia gry. Ukraina nie mogla by odpuscic a i dla Bialorusi bylo by to ryzykowne.
A jesli nie jestesmy wygrac 2 z 3 spotkan, w nie najsilniejszej grupie eliminacyjnej to nie ma o czym mowic i pretensje miec tylko do siebie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

Necik77 pisze:
voice pisze:Jutro i pojutrze trzeba wygrać
Ostatni mecz Białoruś-Ukraina czuje że nas wystrugają że aż miło
Najpierw trzeba wygrać z Ukrainą, potem się będziemy martwić. Wygląda na to, ze Białorusinom trafił się naprawdę duży talent w tym roczniku który nas dziś ograł, a właściwie to nawet roczniku dwa lata młodszym. Przyjmujący Władysław Dawiskiba ledwo skończył 17 lat (ur. 2001) i nie dość że jest jednocześnie liderem reprezentacji U-18 która zajęła V miejsce na zakończonych niedawno ME, oraz reprezentacji U-20 która ograła dziś nas, to jeszcze dodatkowo jest już nieźle ograny także na poziomie seniorów, bo był przykładowo jeszcze w grudniu, czyli jako 16-latek jednym z głównych bohaterów wygranego przez Stroitiel Mińsk tegorocznego meczu o Puchar Białorusi. Do tego jeszcze ów Władek całkiem nieźle sobie jeszcze poczyna w młodzieżowych turniejach i mistrzostwach siatkówki plażowej. Warto więc pewnie zapamiętać sobie to nazwisko.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Może ta Białoruś najsilniejsza. Ja kibicuje naszym!
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Na laoli pod linkiem do Polska:Ukraina mam Grecje ze Slowacja. Pod Gr:SL tez Grecje ze Slowacja.
Tez tak macie?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Na laoli pod linkiem do Polska:Ukraina mam Grecje ze Slowacja. Pod Gr:SL tez Grecje ze Slowacja.
Tez tak macie?
Też. Gorzej, że tam gdzie powinien być mecz Grecji ze Słowacją, faktycznie leci mecz Grecji ze Słowacją, a nie Polska-Ukraina, więc widać z tego, że Laola streamu ni ma.

Znalazłem stream na youtubie :P https://www.youtube.com/watch?v=SOj6aaRjRQw

Przegrywamy pierwszego seta do 22. :(
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Dzieki, dziala. Gorzej ze w miedzyczasie nasi, ktorzy prowadzil caly mecz kilkoma punktami dali sobbie wyrwac zwyciestwo.
Zle jest.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Dzieki, dziala. Gorzej ze w miedzyczasie nasi, ktorzy prowadzil caly mecz kilkoma punktami dali sobbie wyrwac zwyciestwo.
Zle jest.
Z tego co widziałem prowadzili 18:16, końcówkę zawalili. Ale po prawdzie dwa punkty to jeszcze żadna przewaga.

Statystyka I seta http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... 306&setN=1

Wygrywamy wyraźnie II partię do 17. Odrzuciliśmy Ukraińców od siatki, znacznie lepiej serwujemy, naprawdę nieźle to wygląda.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, o 14:53 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Od poczatku prowadzili tak chyba 1-3 pkt.
No drugi set niezle. Nowaka nie czytaja plus dorzuca on serwis.

Caly czas nie rozumiem braku Adamczyka. Tak z serwisem mi sie skojarzylo bo ma rownie dobry co Nowak.

No dobra, oby dalej tak jak w 2 secie.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, o 14:55 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

Statystyka II seta http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... 306&setN=2

Oj nie żałują sobie bloków punktowych obie drużyny w III secie. Niby przyjęcie zarówno w naszej drużynie jak i u Ukraińców znów leży, więc nie powinno to dziwić, ale z drugiej mamy stanowczo za dużo przyspawanych ataków naszych orłów na bloku pojedynczym. Na szczęście jest 14:14.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Ja tez nie rozumiem braku Adamczyka. Przyjecie słabe. Dobre wejście Kosiby w mecz, pociągnął grę
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

voice pisze:Ja tez nie rozumiem braku Adamczyka. Przyjecie słabe. Dobre wejście Kosiby w mecz, pociągnął grę
Ukraińcy przegrali seta w którym mieli aż 8 bloków punktowych. Nasi "tylko" 5 http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... 306&setN=3

IV set podobnie jak III wygrywamy 25:23 i cały mecz 3:1.

Na szczęście dla nas Ukraińcy w tej ostatniej partii popełnili całą masę błędów własnych a ataku, co trzeba przyznać uratowało naszym orłom skórę i uchroniło ich przez koniecznością grania tie-break, bo Kapica w tej fazie meczu przestał kończyć ataki i naszą strzelbą numer "1" na skrzydłach okazał się niespodziewanie wprowadzony przez Sordyla dopiero w IV secie Sawicki.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, o 16:00 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Na pojedynczym chyba wszyscy skrzydlowi zlapani, Kosiba kilka razy.
Troche faluja. Gorszy set w wykonaniu wszystkich zawodnikow. Farta mielismy, z tym serwisem w siatke na 25 bo moglo byc w druga strone. Ale mamy 2 sety, dalej jazda, Ukraincy powinni byc pod wiekszym napieciem, zmusic ich do bledow.

Uff. Nawet wygrana po TB stwarzala by mozliwosci kombinowania w meczu Bialorusi z Ukraina.
Ale bledow co niemiara w 4tym secie. Szymura pelno dogran do tylu, bledy komunikacyjne itp.
Niezle wejscie Sawickiego. Zreszta chyba jedden z 2 pajpow w meczu zagral z nim Nowak.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

wygląda to słabo. Firszt ma dołek. Pewnie mu Ukraina nie służy :). Dobrze, że Kosiba zagrał swój poziom, a Sawicki w 4 secie dał dobra zmianę. Jutro z Chorwacją o wszystko. Wróciliśmy z dalekiej podroży
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, o 16:02 przez voice, łącznie zmieniany 1 raz.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

drukjul pisze:
naszą strzelbą numer "1" na skrzydłach okazał się niespodziewanie wprowadzony przez Sordyla dopiero w IV secie Sawicki.
Sawicki grał tez w I secie. I zamienił go Kosiba
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

kanimo pisze: Zreszta chyba jedden z 2 pajpow w meczu zagral z nim Nowak.
Firszt tez miał 1 pajpa.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

voice pisze: Sawicki grał tez w I secie. I zamienił go Kosiba
Faktycznie, masz racje przegapiłem. Ale w IV partii w ataku spisał się naprawdę fajnie (8/6=75%)


Statystyka IV seta http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... 306&setN=4
voice pisze:Jutro z Chorwacją o wszystko. Wróciliśmy z dalekiej podroży
Z Chorwacją to raczej powinien być spacerek. Ukraiński komentator mówił, a widział ich wczoraj w meczu z Ukrainą, że to zdecydowanie najsłabsza drużyna tego turnieju i nikomu nie mają prawa urwać punktu.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2018, o 16:07 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

voice pisze:
kanimo pisze: Zreszta chyba jedden z 2 pajpow w meczu zagral z nim Nowak.
Firszt tez miał 1 pajpa.
Dlatego mowie, ze jeden z 2. ;)
Firszt nie wybil sobie paluchow? Cos tak sie trzymal za palce po tych odbiorach i bloku.
Chyba wszyscy falowali. Blokowani na pojedynczym, bledy wyborow, bledy komunikacji itp. Wazne, ze do przodu.
Nowak i Poreba niezle na zagrywce. Inni w kratke.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

też mi coś się zdawało, ze się łapał za palce.
Kamino, ty tam liczysz, podliczasz, jak to teraz jakie musza być wynik żebyśmy awansowali bezpośrednio do ME
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: Chal »

Jeśli Białoruś dziś wygra do 0, to niestety nie ma możliwości, żebyśmy ją wyprzedzili. Co gorsza, każde zwycięstwo Ukrainy za 3 spycha nas na 3. miejsce.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

czyli na 1 m nie ma szans. Czyli lepiej, żeby wszystko wygrała Białoruś. Jeśli my wygramy jutro, a Ukraina przegra, to mamy 2 m
czy jest podział punktów przy tie-breaku?
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... px?ID=1059
tu masz zasady.
Pierwsze kryterium zwyciestwa,
Jest podzial punktow i pkt sa drugim kryterium.
Zakladam, ze wygramy za 3 i Bialorus dzisiaj tez.
Bialorus (zakladajac ze bedzie dyktowala warunki) moze sobie pozwolic na zwycieskiego TB a nawet chyba porazke po TB.
Jesli Ukraina wygra to 3 zespoly beda mialy po jednej porazce. Jesli Ukraina wygra po TB to punktami wychodzi Bialorus z pierwszego miejsca (7pkt), a druga bedzie...Polska z 6 pkt i potem Ukraina? :)
Czyli zeby nas wyautowac to Ukraina musi wygrac za 3. Nie widzialam Bialorusi, ale zakladam, ze tak zupelnie przypadkiem to oni z nami nie wygrali i nie oddadza tez Ukrainie pierwszego miejsca z bezposrednim awansem, by sami bic sie w nastepnym turnieju.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: Chal »

Możemy dziękować Chorwatom, że niespodzianie urwali seta Białorusinom. Dzięki temu ci, aby zapewnić sobie wygranie grupy i bezpośredni awans, muszą wygrać nie seta, a dwa. A to zmniejsza ryzyko zwycięstwa za 3 punkty Ukraińców, czyli wyniku, który może nas wykolegować z dalszej rywalizacji.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Nie jes zle. Bialorus wygrala pierwszego seta, mimo poczatkowego prowadzenia Ukrainy.
Jeszcze jeden i mamy drugie zycie. :)
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

chyba Bialoruś już nie odda 2 seta
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Pozamiatane. Do 13 w drugim secie.
Teraz wygrac za 3 pky z Chorwacja. Mam nadzieje, ze nerwy ogarna wystarczajaco.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Będzie dobrze.
Czyli Białoruś najsilniejsza. Patrząc dziś na nią uważam, że Nasi mieli szansę z nią wygrać, tylko zlekcewazyli przeciwnika.
Kamino, każda wygrana daje nam chyba 2m. Nie wiem czy dobrze liczę, ze wystarcza nam 2 sety?
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Nie liczylam. Jeszcze ten mecz nie skonczony. Bielorusini przy ogromnej przewadze w 3 secie zaczynaja grac rezerwami.
Moze Ukraincy poderwa sie "dla honoru. Oby nie.

Gdyby przypadkiem Ukraincy odzyli to potrzebujemy 3 pkt by miec pkt przewagi. Jesli nie to oczywiscie kazda wygrana.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, o 15:15 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

21-11, chyba bez szans
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Ukraincy zostaja z 3 pkt i jednym zwyciestwem.
2 zwyciesta Polakow-bedziemy przed. Jesli przegramy po TB to bedziemy przed nimi punktami (bedziemy miec 4). Innych wariantow nie biore pod uwage. ;)
Edit-jak przegramy 3:1 to bedziemy miec gorsze racjo setow i spadniemy na 3 miejsce. :D
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2018, o 15:26 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”