Reprezentacja mężczyzn 2019

Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Son »

Pamietam jak na pucharze świata Kubiak wyzywał się z Travica, z którym to później grał w Halkbanku. Wiec, czy taki jest obrażalski na całe życie, to tez nie wiem ;)
Zaksa na maksa
ciorny17
Posty: 8553
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Nie no moment. Jakikolwiek przejaw bronienia Michał oraz jego wypowiedzi jest w pewnym stopniu ignorancją. Nie da się racjonalnie wytłumaczyć słów naszego kapitana. To że jest krewki i charakterny nie zwalnia go z trzymania pewnych opinii dla siebie i ważenia słów. Jeszcze jakby jego osoba była krystaliczna to ok, ale nie raz i dwa udowadnia pierwsze objawy buractwa. Nam się to podoba i było akceptowalne bo Michał jest "nasz". Nie docierają do mnie argumenty typu, że siatkówka jest za miękka, że warto czasem spojrzeć przez siatkę. Ale mam wrażenie, co udowodnił mecz na IO czy w Pucharze Azji, że Kubiak może na innych patrzeć, ale samemu być prowokowanym to od razu z łapami. Trochę mentalność Kalego.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7919
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

aziente pisze:A mnie się ta polityczna poprawność w ogóle nie podoba.
Poprawność polityczna jest spoko. Jej nadużywanie jest słabe. Tutaj jest spoko, jeżeli to ta 'poprawność polityczna' nakazuje, żeby nie mówić głupich, ksenofobicznych rzeczy zajmując eksponowane medialnie stanowisko.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: PH3N-x »

Nie pochwalam, ale bez przesady. Gość się wypowiadał prywatnie jako Michał Kubiak. To są jego opinie i przekonania, ma do nich prawo. Co innego gdyby się wypowiedział oficjalnie jako kapitan kadry na konferencji prasowej, a tak to cóż palnął głupotę i tyle. Powinien to zachować dla siebie. Zresztą Kubiak od dawna był takim boiskowym "chuliganem", podobnie jak Spiridonov czy niektórzy z Włochów. Różnica jest taka, że o Michale mówiło się "serce kapitana", prawdziwy walczak itp. gdzie tak na prawdę nie odbiega zbytnio poziomem i klasą od Spirika. Ale żeby od razu karać i odbierać opaskę?
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Skrzypek »

PH3N-x pisze:Nie pochwalam, ale bez przesady. Gość się wypowiadał prywatnie jako Michał Kubiak. To są jego opinie i przekonania, ma do nich prawo.
Problem polega na tym, że nie ma prawa do takiej opinii, ponieważ w prawie (karnym) na takie słowa jest paragraf. Gdyby Kubiak był amerykańskim sportowcem, a w USA byłoby takie samo prawo jak w Polsce, to dziś rano do pokoju Michała w Spale zapukałaby Policja i mógłby stanąć przed sądem z obawą skazania na rok więzienia.
Gość się wypowiadał prywatnie jako Michał Kubiak.
Gość wypowiadał się prywatnie jako Michał Kubiak, będąc ubranym w strój reprezentacyjny i siedząc w hotelu, który jest opłacany ze związkowych funduszy.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2019, o 20:42 przez Skrzypek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Natomiast gadanie o jakiejś karze finansowej jest zupełnie z sempiterny. Mówię to ja, który nie jest idolem Kubiaka.
Skrzypek pisze:Gdyby Kubiak był Amerykańskim sportowcem, a w USA byłoby takie samo prawo jak w Polsce, to dziś rano do pokoju Michała w Spale zapukałaby Policja i mógłby stanąć przed sądem z obawą skazania na rok więzienia.
Na szczęście u nas jeszcze tak nie ma.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: adamow »

Raczej niestety u nas tak nie ma. W Polsce ogólnie rośnie fala nienawiści do innych ras oraz nacji i ludzie co raz częściej bez opamiętania wyrażają to publicznie. Widać, że ten wirus z trybun i sprzed telewizorów przenosi się też na głównych aktorów na boisko.
Jak dla mnie za takie zachowanie Kubiak powinien w tym sezonie odpocząć sobie od gry w kadrze a w składzie na IO tez go nie widzę bo taka postawa ma niewiele wspólnego z ideą olimpizmu. Akurat na pozycji przyjmującego mamy nadmiar bogactwa więc brak Pana Michała żadnych negatywnych skutków nie przyniesie.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: PH3N-x »

Skrzypek pisze: Problem polega na tym, że nie ma prawa do takiej opinii, ponieważ w prawie (karnym) na takie słowa jest paragraf. Gdyby Kubiak był amerykańskim sportowcem, a w USA byłoby takie samo prawo jak w Polsce, to dziś rano do pokoju Michała w Spale zapukałaby Policja i mógłby stanąć przed sądem z obawą skazania na rok więzienia.
Mógłbyś przytoczyć?
Skrzypek pisze: Gość wypowiadał się prywatnie jako Michał Kubiak, będąc ubranym w strój reprezentacyjny i siedząc w hotelu, który jest opłacany ze związkowych funduszy.
Robił to w swoim wolnym czasie. Co zatem może, a czego nie może robić sportowiec w wolnym czasie na zgrupowaniu?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

Zapomniał wół jak cielęciem był. Warto sobie przypomnieć Puchar Świata 2011 i mecz Polska - Włochy, gdzie przegrywaliśmy 0:2.
Pomijając już fakt generalizowania i wrzucania całego narodu do jednego worka, co jest błazenadą, dziecinadą i idiotyzmem, to akurat szanowny pan michał kubiak w kwestii zaczepek słownych i starć pod siatką powinien być jednym z ostatnich, który ma do kogoś o to pretensje. Woli walki odmówić mu nie można, ale ciężko nie dostrzec, że pewne braki nadrabia na boisku charakterem, a niekiedy właśnie chamstwem i prostactwem.
astronauta
Posty: 2918
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: astronauta »

W ogóle mnie nie zaskoczył. A właściwie tak: że tak późno coś palnął w swoim osobliwym stylu, który od lat mi nie odpowiada. Nie powinien mówić. Powinien tylko grać. Kilka krótkich spotkań z tym panem mnie o tym dawno przekonało.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Murilo0 »

Jak dla mnie burza w szklance wody. Powinien przeprosić, zapłacić jakąś karę i po problemie. Obecnie panuje przewrażliwienie w tego typu sprawach. Powiedział sobie coś Pan Michał Kubiak i co w związku z tym? To tylko jego prywatna opinia, świadcząca o nim samym, ale nie mająca realnego wpływu na cokolwiek. Czy jakikolwiek normalny Irańczyk będzie to traktował jako wyraz nienawiści Polaków do Irańczyków? Nie, to tylko prywatna opinia mało znanego sportowca. Czy gdyby Marouf powiedział coś podobnego w stosunku do Polaków, czulibyście ogromne emocje z tego powodu? Ja zupełnie nie, jedynie zaklasyfikowałbym go jako idiotę i dołączyłby do Spiridonowa :]
W niedalekiej przeszłości były kontrowersyjne reklamy w Niemczech firm działających nawet na polskim rynku, przedstawiające Polaków jako złodziei. Czy ta firma była wyrzucona z polskiego rynku? Co ze sprawą Israela Katza i jego słynną wypowiedzią? Czy inni są równie gorliwi w karaniu dużo większych incydentów, które były skierowane bezpośrednio w naród polski?
Apeluję o zachowanie zdrowego rozsądku i więcej luzu. Inaczej szybko dojdziemy do orwellowskiej rzeczywistości i zdefiniujemy też pojęcie myślozbrodni :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

mewa pisze:
aziente pisze: Co byście zrobili, gdyby ktoś rzeczywiście obrażał wam całą rodzinę pod siatką (gdziekolwiek?) tylko po to, żeby wyprowadzić was z równowagi, a po gwizdku (jakkolwiek?) udawał, że nic się nie stało?
Ja na bank bym poleciał do Prawdy Siatki i wyzwał jego, jego rodzinę i naród. To powinno pomóc w unormowaniu relacji ze wszystkimi.
Oj Mewa mam wrażenie, że Ty nie lubisz Kubiaka :)

Co zaś się tyczy samej wypowiedzi kapitana to zacytuję dzisiejszą wypowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich, co prawda w innym temacie ale w sumie pasuje: „Czuję potrzebę poinformowania Pana, że taka forma wypowiedzi budzi mój niepokój. Jednocześnie ważną dla mnie wartością pozostaje wolność słowa”

;-)
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Gibson »

Noworoczny pisze:W Japonii i w ogóle w dalekiej Azji nie ma takiego terroru politpoprawności jak w Europie (w Polsce jeszcze jest w miarę spoko, ale już coraz gorzej). W każdym razem Michał wykazał się nieuctwem, bo Persowie faktycznie nie są Arabami. Za to powinien przeprosić.
Przecież nie powiedział, że Irańczycy są Arabami, tylko że są leszczami, mimo tego że są z siebie tacy dumni i na każdym kroku podkreślają że nie są Arabami lecz PErsami jakby PErsowie byli kimś lepszym
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Gibson »

Skrzypek pisze:
siedząc w hotelu, który jest opłacany ze związkowych funduszy.
xd
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7919
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Murilo0 pisze:Czy jakikolwiek normalny Irańczyk będzie to traktował jako wyraz nienawiści Polaków do Irańczyków? Nie, to tylko prywatna opinia mało znanego sportowca.
Ja niestety nie byłbym tak optymistyczny, bo w kontekście niedawnych wydarzeń politycznych, jeżeli opinia publiczna w Iranie podłapie ten temat, a siatkówka tam to chyba bardzo popularny sport, to temat może okazać się dosyć głośny. Zwłaszcza, że te słowa wypowiada kapitan drużyny aktualnych mistrzów świata-bliskiego sojusznika Stanów Zjednoczonych. Wystarczy przypomnieć sobie jak w Polsce przez dziwne historyczne resentymenty główną gwiazdą MŚ był Aleksiej Spirydonow właściwie jedynie dlatego, że mówił jakieś dziwne rzeczy o Polakach, ale raczej nie odmawiał nam prawa do bycia narodem.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Skrzypek »

Skrzypek pisze: Problem polega na tym, że nie ma prawa do takiej opinii, ponieważ w prawie (karnym) na takie słowa jest paragraf. Gdyby Kubiak był amerykańskim sportowcem, a w USA byłoby takie samo prawo jak w Polsce, to dziś rano do pokoju Michała w Spale zapukałaby Policja i mógłby stanąć przed sądem z obawą skazania na 2 lata więzienia.
PH3N-x pisze:Mógłbyś przytoczyć?
§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
PH3N-x pisze:Robił to w swoim wolnym czasie. Co zatem może, a czego nie może robić sportowiec w wolnym czasie na zgrupowaniu?
Robił to w wolnym czasie od zajęć treningowych, ale nie w czasie wolnym od zgrupowania, czyli na zgrupowaniu.
Czego nie może robić sportowiec na zgrupowaniu? Heynen na pewno opracował regulamin i na 100% nie ma w nim zezwolenia na zachowania ksenofobiczne czy rasistowskie.

Kicu pisze:Zapomniał wół jak cielęciem był. Warto sobie przypomnieć Puchar Świata 2011 i mecz Polska - Włochy, gdzie przegrywaliśmy 0:2.
A pamiętacie aferę po meczu Polska-Brazylia w 2. fazie grupowej MŚ w Polsce? Bruno Rezende miał ogromne pretensje do - a jakże - Kubiaka za prowokacje i chamstwo. Potem był jeszcze mecz z Serbami w Berlinie w kwalifikacjach do IO w Rio lub chociażby półfinał ostatnich MŚ, po którym Mielewski i Lepa wychwalali Kubiaka za agresję kierowaną w stronę Amerykanów, ponieważ "Michał to walczak i prawdziwy lider".
Piszę to po raz kolejny - nie ma przypadku, że nasza kadra ma na pieńku z kilkoma innymi reprezentacjami. Nasi zawodnicy generowali w przeszłości wiele złego...

Iran, Rosja, Włochy, Argentyna, Brazylia, Serbia, USA. Spośród drużyn z pierwszej dziesiątki rankingu, Polacy chyba nigdy nie mieli konfliktów tylko z Kanadą i Francją...
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Papito13 »

Nie przesadzajmy. Wypowiedź bardzo głupia, która zbyt dobrze o kapitanie naszej kadry nie świadczy, ale nie ma mowy o bardzo poważnych (zawieszenie przez FIVB, wyrzucenie z kadry albo coś podobnego) konsekwencjach. Relacje samego Kubiaka z Irańczykami już przed wywiadem były jakie były, ciężko chyba o pogorszenie, ale trzeba przyznać, że po takich słowach jest to niewykluczone. Jednak jest to tylko (głupia) opinia (na dodatek miał jakieś swoje argumenty, kiepski, ale jednak), którą wygłosił w wywiadzie Michał i nie jest to nawoływanie do nienawiści, więc problemy prawne mu nie grożą. Pomimo tego, że świat mocno na tym punkcie oszalał. Pewnie skończy się na przeprosinach, może dojdzie do tego jakaś wpłata na konto fundacji charytatywnej i tyle.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Ale przecież Kubiak nie nawoływał do nienawiści.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mewa »

Jacek pisze:Oj Mewa mam wrażenie, że Ty nie lubisz Kubiaka :)
Od wczoraj tak. Jakoś tak mam w stosunku do wypowiadających ksenofobiczne i rasistowskie treści.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1047
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: kanonier »

"Do siatkówki potrzeba ludzi na wyższym poziomie inteligencji " M. Kubiak
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: jaet »

Skrzypek pisze: Iran, Rosja, Włochy, Argentyna, Brazylia, Serbia, USA. Spośród drużyn z pierwszej dziesiątki rankingu, Polacy chyba nigdy nie mieli konfliktów tylko z Kanadą i Francją...
Przypomnij sobie mecz z Francuzami na kwalifikacjach olimpijskich w Berlinie, atmosfera była tak gęsta, że można ją było nożem kroić ;). A Halkbank w LM z Modeną i starcie Kubiak - N'Gapeth? Bernardi musiał Michała uspokajać, bo włoscy kibice chcieli go zlinczować...
Tyle, że nie w tym rzecz. Agresja i wytwarzanie presji na przeciwniku to część gry, ale tutaj Michał posunął się już za daleko. Rozumiem jego złość i jej podłoże, dlatego daleki jestem od formułowania zarzutów typu "rasista", tym bardziej że jego ogólnych poglądów na życie zwyczajnie nie znam. Mogę (i wszyscy możemy) ocenić za to tę jedną wypowiedź i prawda jest taka, że obronić się jej nie da.
I jeszcze jedna kwestia - Michał nigdy nie był niewiniątkiem i w gruncie rzeczy zachowuje się na parkiecie równie prowokacyjnie. Myślę, że wolałby nie słyszeć podobnych uwag na temat wszystkich Polaków na podstawie własnych zachowań. Mam nadzieję, że jakieś wnioski wyciągnie i przestanie wreszcie głupio kłapać buzią, a Mielewski z Lepą będą bardziej przewidujący...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

A teraz coś z zupełnie innej beczki - nowy wywiad-rzeka z Wilfredo Leonem. Bez prób obrażania kogokolwiek - miły i grzeczny dla wszystkich serdeczny. ;) https://sport.onet.pl/siatkowka/repreze ... ka/100mr0k
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: madlark »

PH3N-x pisze:
Robił to w swoim wolnym czasie. Co zatem może, a czego nie może robić sportowiec w wolnym czasie na zgrupowaniu?
Byli tacy co walili wódę :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Nagor »

drukjul pisze:A teraz coś z zupełnie innej beczki - nowy wywiad-rzeka z Wilfredo Leonem. Bez prób obrażania kogokolwiek - miły i grzeczny dla wszystkich serdeczny. ;) https://sport.onet.pl/siatkowka/repreze ... ka/100mr0k
Czy Wilfredo Leon jest taki elokwentny, że używa określeń typu Stary Kontynent (nawet i w innym języku), czy to jakiś zabieg stylizacyjny :) ?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Nagor pisze: Czy Wilfredo Leon jest taki elokwentny, że używa określeń typu Stary Kontynent (nawet i w innym języku), czy to jakiś zabieg stylizacyjny :) ?
Jeżeli wywiad był przeprowadzany akurat w "pięknej, kastylijskiej mowie" to w niej sporo rzeczy jest możliwych. Dziś nadeszły do nas sensacyjne wiadomości prosto z Kuby, zahaczające bezpośrednio o temat, który poruszył w swoim wywiadzie także i Leon, czyli możliwość powrotu i gry w barwach reprezentacji kubańskiej wszystkich najlepszych zawodników z tego kraju (wyłączając oczywiście samego Leona, Leala i Juantorene, bo ci zdążyli już zmienić sportowe obywatelstwo na polskie, brazylijskie i włoskie, a w przypadku FIVB można to zrobić tylko raz w karierze)

Okazuje się, że właśnie dziś wieczorem Robertlandy Simon, Michael Sanchez i Raidel Hierrezuelo mają spotkać się osobiście z prezesem kubańskiej federacji, aby omówić sprawę warunków swojego możliwe powrotu do reprezentacji jeszcze w sierpniowych kwalifikacjach olimpijskich do IO w Tokio, a w kolejce na takie rozmowy czekają następni kubańscy, znani "banici". W tekście z kubańskiego portalu, który te sensacyjne informacje przyniósł, zostało to ubrane w takie o to słowa, że zawodnicy-gwiazdy siatkówki spotykają się w Hawanie, aby wynegocjować kilka kwestii (głównie natury finansowej), które umożliwią im ponowne reprezentowanie wyspy (a la Isla) na międzynarodowych imprezach. https://www.cibercuba.com/noticias/2019 ... egresar-al

Co prawda Kuba jest niewątpliwie wyspą i to dziś pewnie w każdym, możliwym sensie - geograficznym, politycznym i ekonomicznym, ale zarówno sama informacja prawdziwie sensacyjna jak i też forma mówienia o możliwym powrocie gwiazd kubańskiej siatkówki w szeregi rodzimej reprezentacji po wielu latach "banicji", trzeba przyznać z naszej perspektywy dość niecodzienna. :o
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aranger »

Nie wiem czy jest jeszcze gdzieś nagranie z tego fragmentu, ale przecież z tego co pamiętam, to on tam ewidentnie oświadczał, iż ma za nic cały naród irański. XD
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Son »

Kiedyś dyrektor turnieju w Indian Wells powiedział, że tenisistki powinny na kolanach dziękować Nadalowi i Federerowi za to, że wprowadzili tenis na taki poziom i że nagrody są tak wysokie. Dzień później musiał przeprosić. Czy to oznacza, że zaczął myśleć inaczej.... podobnie tu, po prostu te przeprosiny w takich sytuacjach jak ta Kubiaka są tak pewne jak to, że po sporcie w tv będzie pogoda. A swój poziom pokazał w wywiadzie.
Zaksa na maksa
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Nie wiem czy jest jeszcze gdzieś nagranie z tego fragmentu, ale przecież z tego co pamiętam, to on tam ewidentnie oświadczał, iż ma za nic cały naród irański. XD
Może lepiej nie szukajmy tego, co zgubiliśmy, lub raczej wycięliśmy - co tu kryć - celowo. Już wiemy, że Irańczycy się o tej wypowiedzi Kubiaka dowiedzieli i wnioskują teraz do FIVB o jego ukaranie, więc naprawdę lepiej z perspektywy interesów nie tylko samego Michała, ale całej naszej reprezentacji, która jeszcze w tej edycji Ligi Narodów będzie musiała rozegrać jeden turniej w Iranie, aby oryginalna wersja nagrania dla "PS" się nigdy nie odnalazła. A co do samego oświadczenia, to niestety, też miałem nieprzyjemność ten fragment nagrania bez żadnych cięć obejrzeć i przeprosiny Kubiaka w kontekście tego co tam powiedział i w perspektywie możliwych konsekwencji, wydają się być głównie pro forma.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mac 1 »

Jakby nam Kubiaka zawiesili to Prawdzie Siatki żaden siatkarz wywiadu nie udzieli. Faktem jest że Michał tym wywiadem "błysnął" ale Mielewski puszczając to też się nie popisał. I jak zwykle parę słów (które nigdy nie powinny paść zwłaszcza że Kubiak mówił to przede wszystkim jako kapitan reprezentacji Polski) wywołało burzę w szklance wody.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”