Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Spróbujmy zrobić ankietę. Będą dwa pytania:

1. Czy uważasz, że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany?

2. Czy uważasz, że lepiej od trenera selekcjonera wiesz, kto powinien zaczynać w wyjściowym składzie.

Proponuję następujący schemat odpowiedzi: każda wypowiedź musi zaczynać się od słowa TAK lub NIE. Po słowie NIE nie potrzeba uzasadnienia, choć jeśli ktoś chce, może je dać. Po słowie TAK uzasadnienie jest niezbędne i tutaj wymieniamy konkretne argumenty, dlaczego daliśmy odpowiedź twierdzącą. Każdy pisze co chce, byle zgodnie z prawdą. Np.: śledzę podcast TYTUŁ i dzięki temu jestem ekspertem. Albo: Znam nazwiska zawodników z młodszych grup rozgrywkowych. Tudzież: oglądam przynajmniej 3 spotkania z każdej kolejki plusligi i co najmniej jedno z każdej kolejki Serie A. Może też być: co najmniej raz na tydzień śledzę statystyki na stronie plusligi (wymień jakie). Dowolne, ale obowiązkowe uzasadnienie.

Zawsze, prawda, ktoś musi zacząć, więc ja zacznę ja.

1. NIE
2. NIE
Nuriel
Posty: 841
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Nuriel »

XDDD
Składam wniosek formalny, żeby to pytanie dopisać do listy pytań w referendum, myślę że nikt się nie zorientuje, że coś jest nie tak ^^

A żeby nie było, że nie na temat to odpowiem:
1. Okapi
2. Nikt nie podejrzewał, że czubek z bana jest zdolny wytworzyć własną cywilizację.
przemik
Posty: 1564
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: przemik »

Pytania na tym samym poziomie intelektualnym co pytania w referendum.
Proponuje dopisać pytanie - Czy chcesz aby ZAKSa zdobyła Mistrzostwo Polski ?
___
Noworoczny Kibic Siatki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7860
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ADMINISTRATORZY FORÓW SPORTOWYCH GO NIENAWIDZĄ. ZAKOŃCZYŁ WSZYSTKIE DYSKUSJE O SPORCIE W INTERNECIE JEDNYM WPISEM [ZOBACZ JAK]

Aczkolwiek chyba tak to działa, że jak wahadło odbije w jedną stronę zbyt mocno, to potem musi siłą rzeczy dla równowagi w drugą.
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: dyletant »

Tak i Tak,

Sam chciałem kandydować, ale nie zdążyłem napisać swojego CV oraz planu prowadzenia reprezentacji w cyklu olimpijskim. Pewnie dużo by to nie dało, ale i tak żałuję.

Przerabiałem już upokorzenia za Castellaniego, rozczarowania za Anastasiego, kompromitacje za De Giorgiego, niedosyt za Heynena więc wobec Grbicia też mam ograniczoną dozę zaufania

Na razie ta kadra zagrała 1 mecz na miarę swojego potencjału - finał LN z USA. Reszta to albo mundialowe męczarnie i fartowne wygrane (USA, Brazylia) albo przeciwnicy z półki niżej (niemal cała VLN) W dodatku wszystko co istotne to grane u siebie jak na reprezentację specjalnej troski przystało.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Nie przeczytałeś założeń ankiety. Przy odpowiedzi TAK podajemy swoje kwalifikacje, nie żale do poprzednich trenerów i do miejsca rozgrywania spotkań.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Pomocniczka pisze: 24 sie 2023, o 12:20 Nie przeczytałeś założeń ankiety. Przy odpowiedzi TAK podajemy swoje kwalifikacje, nie żale do poprzednich trenerów i do miejsca rozgrywania spotkań.
tam jest napisane "argumenty" i "kazdy pisze co chce, byle zgodnie z prawda", a nie "kwalifikacje". Warto czasem pamietac, co sie wpisalo, nawet przy trolowaniu jakas logika (chyba) obowiazuje. :] :] :]
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

No, ale rozumiesz, że z logicznego punktu widzenia to bez sensu? Np. lepiej wiem od lekarza czy ten polip usunąć czy nie, bo pacjentka jakiegoś innego lekarza miała komplikacje pozabiegowe.

Z tym trollingiem też mogłabyś dać spokój. Ja np. twoje posty uważam za trolling ale nie piszę tego za każdym razem. Trolli najlepiej ignorować. Ja np. kiełbaskę ignoruję.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Znaczy przyznajesz, ze rozpisales ankiete z warunkami "bez sensu"? Dziekuje za szczerosc.

Nie do konca rozumiem czemu w 2014 uznales ze user wie lepiej od bylego selekcjonera?
A o powiklania medyczne zawsze warto sie dopytac. Czestosc ogolna i czestosc w praktyce danej osoby. Oraz o kwalifikacje, bo bedzie tylko gorzej. No i ilosc wykonanych operacji. To taka dobra, gratisowa rada.

Jak juz jestesmy przy kwalifikacjach. Mozna wystapic w duecie? Precedens byl. Ja np mam wujka trenera siatkowki (imho kiepskiego). Ale tym bardziej bedzie sklonny by zostac doradca.
Albo czy mozna zaproponowac kogos innego, jesli te osoby sie zgodza? Bo ja bym zaproponowala duet @Wysoki/@rafak. O ile sie dogadaja.

W pewnym momencie PZPS pisal o tercecie. Moze zaproponowac tercet w tej wspanialej ankiecie?
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Diomedea pisze: 24 sie 2023, o 13:41 Znaczy przyznajesz, ze rozpisales ankiete z warunkami "bez sensu"? Dziekuje za szczerosc.

Nie do konca rozumiem czemu w 2014 uznales ze user wie lepiej od bylego selekcjonera?
A o powiklania medyczne zawsze warto sie dopytac. Czestosc ogolna i czestosc w praktyce danej osoby. Oraz o kwalifikacje, bo bedzie tylko gorzej. No i ilosc wykonanych operacji. To taka dobra, gratisowa rada.

Jak juz jestesmy przy kwalifikacjach. Mozna wystapic w duecie? Precedens byl. Ja np mam wujka trenera siatkowki (imho kiepskiego). Ale tym bardziej bedzie sklonny by zostac doradca.
Albo czy mozna zaproponowac kogos innego, jesli te osoby sie zgodza? Bo ja bym zaproponowala duet @Wysoki/@rafak. O ile sie dogadaja.

W pewnym momencie PZPS pisal o tercecie. Moze zaproponowac tercet w tej wspanialej ankiecie?
Jaki user w 2014? Nie wiem occh.

Jeszcze raz: dopytać można, ale ankieta zawiera pytanie: czy uważasz, że WIESZ LEPIEJ. No więc, pytanie brzmi: podaj argument (niech będzie) dlaczego uważasz wiesz lepiej od lepiej od ginekologa czy usuwać polip czy nie. LEPIEJ. OD LEKARZA. Nie że masz wątpliwości, tylko że WIESZ LEPIEJ.

No i ładnie napisałaś: mam wujka słabego trenera, więc wiem lepiej od Grbicia kogo powołać. To jest argument i o to chodzi w ankiecie. Dziękuję.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Nie, nie kosultuje swoich opinii z wujkiem.
Ale zaczne na potrzeby Twojej ankiety.


A co z tymi duetami? Mozna, czy nie? I z tercetem? Wacham sie czy dorzucic strettera czy zajczika czy beachcoacha.
Czy mozna zglaszac osoby trzecie?
I czy argumenty to to samo co kwalifikacje, bo slowniki nie potwierdzaja, a ja czuje sie zagubiona?
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

W ogóle nie wiem occh. Możesz wyjaśnić? Był jakiś pomysł inspekcji robotniczo-chłopskich chodzących po szpitalach i recenzujących pracę lekarzy? Tj. sztabu trenerskiego?

A wypowiedź koryguję. Uważam, że lepiej od trenera Grbicia wiem kogo powoływać, ponieważ mam wujka słabego trenera, z którym jednak się nie konsultuję.

Kto następny?
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Hmm, mam wrazenie, ze nie odpowiadalam na ankiete, a jedynie zglosilam prosbe o sprecyzowania regulaminu.

To ze zaglosowalam przyjmuje na rowni z faktem zapisania niegdys mojej klasy w calosci do towarzystwa przyjazni polsko-radzieckiej, bez informowania nas o tym. Podobne rejestry, podobna umyslowosc.

Czemu nie odpowiedziales na pytania o warunki ankiety?

A jesli osoby uwazajace ze" tak" przewaza, to co dalej?

A jesli osoby glosujace "nie" zdobeda znakomita wiekszosc w stylu 2:1 to czy zaproponujesz zamkniecie forum z zalozenia dyskusyjnego?

Trollingiem nazywam np zakladanie tematu o statystykach, o ktorych najwyrazniej ma sie srednia opinie i poziom swiadomosc, nie badac w sposob najoczywistszy ani statystykiem, ani specjalista w obrobce danych cyfrowych w jakiejkolwiek innej dziedzinie. Nawet kiepski statystyk wie na ten temat wiecej od niestatystyka.

Nawet moj wujek powinien wiedziec wiecej od Ciebie na temat trenerki. Choc ja akurat bym niuansowala.

Jesli jestes rzecznikiem (oficjalnym) Grbica, to czemu nie wiedziales, ze Fornal zagra? Wiesz, a wprowadzasz w blad, nie wiesz nic a nic i sam sie oglosiles rzecznikiem, bez zgody osoby dla ktorej postranowiles pracowac? Tzn zostales jednoosobowa inspekca robotniczo-chlopska, przepraszam dwuosobowa z kibicem siatkowki?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2023, o 14:48 przez Diomedea, łącznie zmieniany 2 razy.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Nie ogłosiłem się rzecznikiem Grbicia. Dowolny wyniki ankiety nie zmieni sposobu powoływania zawodników przez trenera selekcjonera. Nie będę proponował zamknięcia forum. Każdy może sobie pisać co chce jeśli jest to zgodne z prawem i regulaminem forum. Założeniem ankiety kierowała ciekawość o podstawy przekonanie, że wiedzą lepiej od Grbicia, kogo powołać albo kto ma grać. Oczywiście nic nie wiem o stanie zdrowia poza tym, co powiedzą w tv ani w portalach. A że jednego dnia powiedzieli, że Fornal nie gra, bo ma kontuzję, to wniosek nasuwał się sam, że nie zagra, bo ma kontuzję. Kontuzja okazała się niegroźna, więc zagrał. Co tu jest do dyskutowania?

Natomiast ew. argumenty o lepszej wiedzy internetowych ekspertów od Grbicia wydają mi się niezwykle ciekawe.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

No dobrze.
A jesli ty masz zdanie A co do polityki Grbica, nie bedac trenerem, a moj wujek, bedacy kiepskim czy srednim trenerem ma inne, to nie znaczy ze on jednak wie lepiej od Ciebie?

Albo czy zdanie Blaina o reprezentacji Grbica, badz zdanie Blaina o reprezentacji Heynena nie jest wielokrotnie wazniejsze i ciekawsze od Twojego?
Czemu wiec piszesz, zamiast przytoczyc zdanie tych trenerow? Najlepiej doslownie, bo z odwolywaniem sie do rzekomo mojego zdania miales juz 3 wpadki przy 4 probach.
Tak z ciekawosci, co sklonilo Cie do uczestniczenia w forum z zalozenia dyskusyjnym?

BTW istnieja systemy sprawdzania efektywnosci pracy lekarzy inne niz inspekcja robotniczo-chlopska. Dzialaja one min w 2 krajach dajacych chyba nasolidniejsza opieka medyczna tzn w Holandii i Szwajcarii. Wymagaja troche uczciwosci od spoleczenstwa i lekarzy, kodowania i sprawdzanie przez ubezpieczyciela. Oraz niezaleznoosci ubezpieczyciela.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Ja zasadniczo nie mam zdania o Grbiciu. Ja uważam, że jak idę do konstruktora, żeby mi wyliczył konstrukcję wieżowca, to nie mówię mu, jak on ma robić wyliczenia. Jak mi lekarz każe wyciąć polip, to nie mówię, że lepsza jest dieta jogurtowa, jak idę do prawnika, to mu nie narzucam taktyki procesowej. Więc nie porównujemy mnie (jednego dyletanta) do wuja (drugiego dyletanta) tylko mnie do eksperta i wuja do eksperta. Od każdego z nas ekspert wie lepiej jak zrobić konstrukcję budynku, czy polip wyciąć czy leczyć dietą jogurtową, jaki paragraf zastosować. Ja się z nikim nie spieram, kto powinien być powołany. Twoja analogia jest inwalidą.

A co mówi Blain o składzie reprezentacji Polski? Chwali czy krytykuje (np. za obecność Semeniuka)? I czy Blain ma wiedzę o stanie zdrowia polskich zawodników i poziomie ich wydolności?

Serio chłop i robotnik mogą oceniać (w jakiś sposób formalnie wiążący) działania lekarza w Holandii? Dasz jakiś link?
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Skup sie. I przeczytaj jeszcze raz.
Napisalam "inny sposob niz inspekcja robotniczo-chlopska". Kontrola wydawania publicznych ( i nie tylko) pieniedzy jest czyms normalnym.
Po prostu, tak jak wypowiedzi o siatkowce, nie powinna byc elementem prywatnej wojenki.


Wiec rozumiem, ze skoro ani ja, ani Ty nie mamy wiekszej wiedzy, a Twoje przytaczanie zdania sztabu w sprawie zdrowia zawodnika okazalo sie niezrozumieniem wypowiedzi tegoz sztabu (badz przez Ciebie, badz przez dziennikarza, badz z powodu braku precyzji wypowiedzi czlonka sztabu), to mozemy dyskutowac na rownej plaszczyznie.
Skoro Grbic nie udzielil Ci zadnej oficjalnej zgody na wypowiedzi w jego imieniu, to Twoje interpretacje jego wypowiedzi oraz poczynan, o ktorych nie wiesz nic sa naduzyciem podobnym jak te Szarego, i powinienes ich zaniechac.


Podobnie jak zakladania tematu o statystykach, nie bedac statystykiem sportowym, analitykiem danych itp.
Oraz ankiet z teza i regulaminem, ktrego sam nie pamietasz po 2 postach i sam przyznales, ze byl niewlasciwie sformulowany, bo nie miales na mysli "argumentow" a "kompetencje", a przynajmniej informacji o kkwalifikacjach.

Pomocniczka pisze:
Nie przeczytałeś założeń ankiety. Przy odpowiedzi TAK podajemy swoje kwalifikacje, nie żale do poprzednich trenerów i do miejsca rozgrywania spotkań.
Diomedea pisze:
tam jest napisane "argumenty" i "kazdy pisze co chce, byle zgodnie z prawda", a nie "kwalifikacje". Warto czasem pamietac, co sie wpisalo, nawet przy trolowaniu jakas logika (chyba) obowiazuje. :] :] :]

Pomocniczka
:No, ale rozumiesz, że z logicznego punktu widzenia to bez sensu?
Tak rozumiem, ze z logicznego punktu widzenia ta ankieta jest bez sensu.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Nie chodzi o wydawanie publicznych pieniędzy ale o fachową ocenę jakości pracy lekarza. No więc kto w Holandii jest do tego upoważniony? Dasz jakiś link? Jakiś konkret? Jest to ktoś nie będący lekarzem?

Co mówi Blain i powołaniu Semeniuka?
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: dyletant »

Dobrze podaję. Poważna ankieta to i poważne argumenty muszą być. Mam 4638 postów na największym forum siatkarskim, z czego tylko 10% to pytanie o linki do meczów. A ile ma Grbic?

Aż się przypominają stare dobre czasy z realistą PZPS :]
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

O! I taką odpowiedź to ja szanuję.

Natomiast zobaczę jak bardzo można iść w zaparte w zapale polemicznym i spytam jeszcze raz Diomedeę o link do informacji, że w Holandii i w innym kraju jeszcze osoby nie będące lekarzami mogą oceniać profesjonalną pracę lekarzy. Ciekawe, czy w końcu przyzna jak to jest naprawdę.

Żeby zgodnie z regulaminem było też o siatkówce, to jutro poznamy skład reprezentacji na ME. Będzie w niej oczywiście 5 przyjmujących. Kamil musi być w zespole. Miłośnicy statystyk to chyba zrozumieją, gdyż Semeniuk w turnieju finałowym VNL miał w ataku równiutkie 100%, czego nie osiągnął żaden inny skrzydłowy (chyba).
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Ubezpieczyciele. W Holandii w liczbie mnogiej, w ramach systemu non profit, konkurujacego o pacjenta. Linki moge podeslac Ci na PW, bo temat malo siatkarski, choc ciekawy.
Zreszta w wiekszosci sensownych systemow sa to ubezpieczyciele. Powiklania kosztuja bardzo duzo i w pewnym momencie nie sposob tego ukryc jesli liczy sie realne koszta per capita. Kwestia jest szczelnosc systemu zbierania danych i nie przerzucanie kosztow na pacjenta w alternatywnym obiegu.
Ubezpieczyciel teoretycznie moze zatrudnic u siebie lekarza do kontroli danych, ale lekarz leczac zarabia tyle, ze zatrudnienie go do kontroli jest kompletnie nieoplacalne.
Sorry za OT, sam sie domagales.

Nie wiem co sadzi Blain o Semeniuku, ale zakladam, ze jako trener ciagle aktualnych mistrzow olimpijskich, powinien byc absolutnym guru, wg standartow proponowanych. Nie wspominajac o takim Rozende.
IMHO Blain pewnie tez by go ciagnal do ostatniego mozliwego (waznego) momentu, tak jak ciagnal swojego syna w sredniej formie.
Zreszta Clevnot, miewal problemy ze zdrowiem i z dostepnoscia (klub go nie chcial puscic) wiec jego wejscie w ekipe bylo utrudnione.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

To czemu ten Blain pojawił się w rozmowie o powołaniach Grbicia? Teraz będziemy mówili, że Grbić nie tych powołał co trzeba, bo według jednego z użytkowników on by tak powiedział, gdyby go spytano?

A link oczywiście poproszę, jeśli jest w nim informacja, że profesjonalną pracę lekarzy oceniają ubezpieczyciele (nie za pomocą lekarzy lecz za pomocą wyłącznie nie lekarzy).
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Orzi »

Jak to było? Najlepsze miejsce do pisania o siatkówce? Niesamowity poziom dyskusji?
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Pomocniczka »

Nie będziemy tworzyć nowego wątku. Ankieta będzie tu. Są dwa pytania:

1. Wymień 12 zawodników, którzy według ciebie powinni znaleźć się w reprezentacji na IO w Paryżu.

2. Wymień podstawowy skład który według ciebie powinien grać w nadchodzących meczach ME i kto w trakcie spotkań powinien zmieniać kogo.

2. Określ, jakie wyniki musi osiągnął łącznie w tym i w kolejnym sezonie, żebyś nie narzekał na powołania i prowadzenie drużyny.
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Trolujesz jak ....
Dlaczego chcesz by ustalac sklad rok przed impreza?
Uwazasz, ze to w jakim stanie zdrowia i w jakiej formie beda gracze absolutnie nie ma znaczenia?
Czy Kurek powinien wg Ciebie pojechac nawet bez formy?
Czy powinien jechac (lub zostac) Bednorz jesli bedzie w super formie, bez dolegliwosci i wygra zaksie LM i MP?
A moze zostawic Fornala juz teraz?
Czy Semeniuk, jesli powtorzy slaby sezon klubowy i nie potwierdzi przelamania sie w tych ME powinien byc znowu odbudowywany kosztem innych przyjmujacych?
Czy jesli Popiwczak w nadchodzacym sezonie poprawi sie znaczaco sie w przyjeciu to i tak powinien jechac Zator i czy Popiwczak powinien wtedy tylko pograc ogony w VNL? A moze wtedy nie zawracac Kubie 4 liter i wyslac Szymurke albo Hawryluka na VNL? Albo w ogole od paly-Graniecznego.

Interesuja mnie Twoje odpowiedzi na te pytania.
Streeter
Posty: 7283
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Streeter »

Dodałbym jeszcze:

Ustal 12-tkę na Igrzyska Olimpijskie w 2028 i 2032, przewidując formę poszczególnych zawodników.
Rozpisz punkt po punkcie kto kiedy zdobędzie punkt atakiem, kiedy blokiem i kiedy wpuścić Łomacza na podregulowanie przeciwnika.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4366
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 11 wrz 2023, o 14:45 Dodałbym jeszcze:

Ustal 12-tkę na Igrzyska Olimpijskie w 2028 i 2032, przewidując formę poszczególnych zawodników.
Rozpisz punkt po punkcie kto kiedy zdobędzie punkt atakiem, kiedy blokiem i kiedy wpuścić Łomacza na podregulowanie przeciwnika.

Streeter
Ja uwazam, ze do 32 to sypa powinna wygladac Janusz/Kuropatwa. Albo Kuropatwa/Janusz. A libero Hawryluk/Granieczny.
Prosze o kontrargumenty jak sie nie zgdzacie.
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Szary Wilk »

Pomocniczka pisze: 11 wrz 2023, o 13:19 Nie będziemy tworzyć nowego wątku. Ankieta będzie tu. Są dwa pytania:

1. Wymień 12 zawodników, którzy według ciebie powinni znaleźć się w reprezentacji na IO w Paryżu.

2. Wymień podstawowy skład który według ciebie powinien grać w nadchodzących meczach ME i kto w trakcie spotkań powinien zmieniać kogo.

2. Określ, jakie wyniki musi osiągnął łącznie w tym i w kolejnym sezonie, żebyś nie narzekał na powołania i prowadzenie drużyny.
1.
Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański
Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński, Wojciech Grzyb
Sebastian Świderski, Michał Winiarski, Piotr Gruszka, Michał Bąkiewicz
Krzysztof Ignaczak

2.
Zagumny-Wlazły-Pliński,Kadziewicz-Świderski,Winiarski-Ignaczak

3.
Brąz ME, Ćwierćfinał IO
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: jarek8dywan »

Ja bym za Bakiewicza dal Murka - jak ma dobry dzien to potrafi obronic padem pilke spod band reklamowych i jeszcze ja skonczyc w ataku...
Streeter
Posty: 7283
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ankieta: Czy uważasz że lepiej od trenera selekcjonera reprezentacji wiesz, kto powinien być powołany

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 11 wrz 2023, o 15:00 1.
Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło
Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański
Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński, Wojciech Grzyb
Sebastian Świderski, Michał Winiarski, Piotr Gruszka, Michał Bąkiewicz
Krzysztof Ignaczak
Wlazły to młody jeszcze, niedoświadczony w Igrzyskach. Na szczęście mamy zawodnika, który już medale IO zdobywał i pasowałby dużo bardziej - Edward Skorek. A za Bąkiewicza Boska. Niech młodzi mają jakieś wsparcie doświadczonych mentorów.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”