Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Bartex »

Temat o zawodnikach, co do ktorych nie jestesmy pewni czy oni jeszcze graja w swoich kadrach czy nie .
Ja bym chcial sie spytac o Stephan'a Antige i Leanell'a Marshall'a .
Nie widzialem ich w czasie Ligi Mistrzow, wiec nie wiem czy sie jeszcze udzielaja w reprezentacjach. Jesli ktos ma jakies info o nich to bede bardzo wdzieczny ;)
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Jeszcze graja ?

Post autor: Mate »

Marshall nie gra w reprezentacji, ponieważ 7 lat temu uciekł ze zgrupowania Kuby w Europie i wtedy dostali zakaz grania w reprezentacji. Kuba zajęła słabe miejsce na Igrzyskach i za to Castro kazał, aby zawodnicy wracali z klubów europejskich i grali w lidze kubańskiej. I w 2001 razem z dwoma Hernandezami, Ramonem Gato, Angelem Denisem i Yasserem Romeo uciekli.

Antiga jest zgłoszony do rozgrywek LŚ, ale chyba teraz gra mniej spotkań.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jeszcze graja ?

Post autor: Nagor »

Bartex pisze: Nie widzialem ich w czasie Ligi Mistrzow, wiec nie wiem czy sie jeszcze udzielaja w reprezentacjach. Jesli ktos ma jakies info o nich to bede bardzo wdzieczny ;)
Jeśli chodzi o LM to na pewno widziałeś chociażby Antigę w Skrze... chyba, że nie oglądałeś 8-)
...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Jeszcze graja ?

Post autor: Bartex »

hehe :P chodzilo oczywiscie o LIge Swiatowa ;)
ja wam mówię - jest dobrze.
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: cfanish »

A ja mam pytanie czemu na ME nie ma w kadrze Niemiec Marcusa Poppa?? ,ponadto interesuje mnie absencja w kadrze Hiszpani Sevillano,De La Fuente i Pascuala ,a także Simeonov'a Zlatanova i Fei'a w kadrze Włoch.
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: KadrO »

A ludzie np. z Francji pytają czemu w Polsce nie ma Świdra, Wlazłego, Winiarskiego...
W Hiszpanii nie ma tych trzech bo najprawdopodobniej występuje tam już małe odmładzanie. No bo Rafael Pascual etc. już sobie swoje lata nagrali... Co do Włoch, Fei ma bodajże kontuzje (?), Simeonov, nawet gdyby mógł grać, to to niczego nie zmienia bo Lasko, jak i 2 atakujący Włoch, lepiej grali w zeszłym sezonie od niego. Zlatanov podobno jak Wlazły leczy te swoje "urazy".
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Mate »

cfanish pisze:A ja mam pytanie czemu na ME nie ma w kadrze Niemiec Marcusa Poppa?? ,ponadto interesuje mnie absencja w kadrze Hiszpani Sevillano,De La Fuente i Pascuala ,a także Simeonov'a Zlatanova i Fei'a w kadrze Włoch.
Popp - jeśli chodzi o tego zawodnika to trochę dziwne, że Lozano go nie wziął. Marcus razem z libero mógliby pokryć Andrae, a wtedy Andrae z Schopsem dokonywaliby dzieła zniszczenia :D .
Sevillano - nie śledzę ligi hiszpańskiej, ani reprezentacji Hiszpanii, więc nie wiem dlaczego nie został zabrany do Turcji.
De La Fuente, Pascual - Velasco pewnie chce odmłodzić kadrę. De La Fuente może i byłby wzmocnieniem, ale Pascual już nie.
Simeonov, Zlatanov, Fei - myślę, że Anastasi miał wielki ból głowy podczas wybierania atakującego. Do wyboru dwóch leworęcznych - Lasko i Gavotto, następnie Simeonova oraz Feia. Inni nie wchodzili w grę, bo Anastasi nie miał skąd brać atakujących do kadry ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Kay »

Co do Fei'ego to żaden ból głowy, tylko świadoma decyzja zawodnika i szkoleniowca. Alessandro po prostu stwierdził, że na razie musi odpocząć od reprezentacji, ale definitywnie ma zamiar wrócić jeszcze do kadry. Zwłaszcza biorąc pod uwagę przyszłoroczne MŚ we Włoszech.
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Mate »

Kay pisze:Co do Fei'ego to żaden ból głowy, tylko świadoma decyzja zawodnika i szkoleniowca. Alessandro po prostu stwierdził, że na razie musi odpocząć od reprezentacji, ale definitywnie ma zamiar wrócić jeszcze do kadry. Zwłaszcza biorąc pod uwagę przyszłoroczne MŚ we Włoszech.
Aha. Nie wiedziałem o tym. Często zastanawiam się nad reprezentacją Włoch i jej przyszłością. O poziomie ich ligi nie trzeba mówić, ale o reprezentacji już tak. Posłużę się włoskimi atakującymi, którzy są podstawowymi zawodnikami w A1. Montichiari - Gavotto(30 lat), Latina - Giombini(34), Verona - Lasko(28), Valentia - Simeonov(32), Treviso - Fei(31) ;) . Jedynym ratunkiem jest Lasko. Reszta za 2-3 lata się wykruszy, a następców brak :) . Myślę, że FIPAV powinna się zastanowić, w którym kierunku iść.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: dreamer »

Mate pisze:...De La Fuente może i byłby wzmocnieniem, ale Pascual już nie...
Jeżeli chodzi o tych dwóch zawodników, to wlaśnie na koniec poprzedniego sezonu reprezentacyjnego (2008) oficjalnie oglosili, że kończą reprezentacyjną karierę. Tak więc w ich przypadku lepiej nie rozważajmy, czy Velasco mógl ich powolać, czy chcial, czy też celowo pominąl tych zawodników. Sądzę, że gdyby zdecydowali się grać dalej w reprezentacji, pewnie byloby w niej dla nich miejsce. Ale swoje lata już mają.
Sądzę, że Pasqual jest już prawie obiema nogami za granicą końca kariery (wiem, że poważnie myśli o pracy trenerskiej). Ale de la Fuente jeszcze chyba przez 2-3 sezony pogra i to na niezlym poziomie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: cfanish »

A Osman Juantorena nie brał udziału w incydencie z 2001 roku?
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Mate »

W tej ucieczce udział wzięli: Marshall, Dennis, Romero, Gato i dwóch Hernandezów. A co do Juantoreny to na włoskiej wiki pisze coś takiego(już po nie najlepszym tłumaczeniu translatora):

"Pod koniec 2006 r., został oskarżony o podjętych po poprawiające osiągi narkotyków, w wyniku dyskwalifikacji do 2 lat. Po powrocie do obozu, zaplanowanego na listopad 2008, lecz trwało dłużej niż zakładano, z powodu odmowy udzielenia kubańskiej federacji Transfer do gry we Włoszech. W ostatnich dwóch latach bezczynności odtwarzacz przeniósł się do Trento, gdzie jest praktykowana w zespole prezes Diego Mosna. Prawnej bitwy firma osiągnęła sukces trzydzieści sierpnia 24, 2009, z upoważnienia udzielonego przez FIVB do gry [1].
Odmowa udzielenia pozwolenia na grać za granicą była podyktowana tym, że gracz wyszedł regularnie z Kuby, gdyby chciał uciec od państwa, podobnie jak inne Karaibów sportowców (w siatkówkę, można by przypomnieć przypadku Taismary Aguero), byłoby w sprzeczności dostał zielone światło urząd wcześniej [2]."
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Nagor »

Narkotyki? Słyszałem o dopingu.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Mate »

Coś tam było o dopingu, ale słownik też czasami szwankuje :) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Nagor »

Mate pisze:Coś tam było o dopingu, ale słownik też czasami szwankuje :) .
Tylko się upewniam :D
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Guilder »

Czyli Z reprezentacji jest wyłączony, jak rozumiem? Liche to tłumaczenie, więc muszę się upewnić.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Nagor »

Dennis Guilder pisze:Czyli Z reprezentacji jest wyłączony, jak rozumiem? Liche to tłumaczenie, więc muszę się upewnić.
Przecież grając poza Kubą i tak nie może grać w kadrze.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jeszcze grają w reprezentacjach?

Post autor: Guilder »

Eeee, a przypadkiem nie ma Kubańczyków w lidze brazylijskiej z pozwoleniem na ewentualne występy w kadrze?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”