Mistrzowie Polski od 1996 roku
-
- Posty: 22
- Rejestracja: 8 kwie 2010, o 10:15
Mistrzowie Polski od 1996 roku
Czy ktoś zna może Mistrzów Polski od początku rozgrywania tych zawodów? W ogóle interesują mnie bardzo medaliści. Pierwsze 3 miejsca:)
-
- Posty: 22
- Rejestracja: 8 kwie 2010, o 10:15
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
Chodzi oczywiście mi o medalistów od 1994 roku:)
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
Super temat
Naprawdę ciężko gdziekolwiek znaleźć jakieś statystyki ,
odnośnie medalistów Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej .
Trochę poszperałem w internecie i w domowym archiwum
i mam już praktycznie wszystkich medalistów ,
brakuje Mi tylko zdobywców trzeciego miejsca z 2003 roku z Niechorza
proszę pomóżcie (nigdzie tego nie mogę znaleźć)
Jak uzupełnię te braki to wstawię wszystkich medalistów 1994 -- 2011r
A tak to się wszystko rozpoczęło :
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... j-w-polsce
Naprawdę ciężko gdziekolwiek znaleźć jakieś statystyki ,
odnośnie medalistów Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej .
Trochę poszperałem w internecie i w domowym archiwum
i mam już praktycznie wszystkich medalistów ,
brakuje Mi tylko zdobywców trzeciego miejsca z 2003 roku z Niechorza
proszę pomóżcie (nigdzie tego nie mogę znaleźć)
Jak uzupełnię te braki to wstawię wszystkich medalistów 1994 -- 2011r
A tak to się wszystko rozpoczęło :
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... j-w-polsce
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
Trochę to Mi czasu zabrało ,ale mamy medalistów
oprócz tego nieszczęsnego 2003 roku ..nigdzie nie mogłem się doszukać tego 3 miejsca .
W razie nieścisłości proszę poprawcie
Medaliści Mistrzostw Polski mężczyzn w plażówce 1994-2011
I - 1994 r. Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Zdzisław JABŁOŃSKI / Albert SEMENIUK
III MIEJSCE : Rafał LEGIEŃ / Jarosław JASIŃSKI
II - 1995 r Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Paweł KADŁUBOWSKI / Jarosław PIOTROWSKI
III MIEJSCE : Robert GŁOGOWSKI / Andrzej KOWAL
III - 1996 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Marian KARDAS / Waldemar KASPRZAK
III MIEJSCE : Paweł KADŁUBOWSKI / Jarosław PIOTROWSKI
IV - 1997 r. Ełk
I MIEJSCE : Bartosz BACHORSKI / Paweł KADŁUBOWSKI
II MIEJSCE : Sebastian WINIARSKI / Piotr WESOŁOWSKI
III MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
V - 1998 r. Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
VI - 1999 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Marek ANTONIUK
III MIEJSCE : Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
VII - 2000 r. Stare Jabłonki
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE: Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
III MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
VIII - 2001 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Piotr WESOŁOWSKI / Edward PAWLUN
IX - 2002 r. Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLINSKI / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Piotr WESOŁOWSKI / Edward POWLUN
X - 2003 r . Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLIŃSKI / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE :
XI–2004 r . Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLINSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Norbert OKUŃ / Piotr GŁOGOWSKI
III MIEJSCE : Dariusz PARKITNY / Emil ŚIEWIOREK
XII –2005 r. Krynica Morska
I MIEJSCE ; Krzysztof HAJBOWICZ / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
III MIEJSCE : Emil SIEWIOREK / Marcin IGLEWSKI
XIII –2006 r. Niechorze
I MIEJSCE : Michał KRYMARYS / Dominik WITCZAK
II MIEJSCE : Rafał SZTERNER / Tomasz ŚIŃCZAK
III MIEJSCE : Damian LISIECKI / Piotr GŁOGOWSKI
XIV –2007 r. Niechorze
I MIEJSCE : Michał KĄDZIOŁA / Jakub SZAŁANKIEWICZ
II MIEJSCE : Patryk FOGEL / Mariusz PRUDEL
III MIEJSCE : Marcin NOWAK / Rafał MATUSIAK
XV - 2008 r. Sopot
I MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Grzegorz FIJAŁEK / Mariusz PRUDEL
III MIEJSCE : Kamil ŁYCZKO / Adam ŁUKASIK
XVI - 2009 r. Niechorze
I MIEJSCE : Mariusz PRUDEL / Grzegorz FIJAŁEK
II MIEJSCE : Damian LISIECKI / Dominik WITCZAK
III MIEJSCE : Michał KUBIAK / Tomasz WIECZOREK
XVII –2010 r. Niechorze
I MIEJSCE : Damian WOJTASIK / Rafał SZTERNER
II MIEJSCE : Rafał MATUSIAK / Tomasz ŚIŃCZAK
III MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
XVIII – 2011 r. Niechorze
I MIEJSCE : Sebastian SOBCZAK / Piotr JANIAK
II MIEJSCE : Piotr KANTOR / Bartosz ŁOSIAK
III MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
oprócz tego nieszczęsnego 2003 roku ..nigdzie nie mogłem się doszukać tego 3 miejsca .
W razie nieścisłości proszę poprawcie
Medaliści Mistrzostw Polski mężczyzn w plażówce 1994-2011
I - 1994 r. Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Zdzisław JABŁOŃSKI / Albert SEMENIUK
III MIEJSCE : Rafał LEGIEŃ / Jarosław JASIŃSKI
II - 1995 r Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Paweł KADŁUBOWSKI / Jarosław PIOTROWSKI
III MIEJSCE : Robert GŁOGOWSKI / Andrzej KOWAL
III - 1996 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Marian KARDAS / Waldemar KASPRZAK
III MIEJSCE : Paweł KADŁUBOWSKI / Jarosław PIOTROWSKI
IV - 1997 r. Ełk
I MIEJSCE : Bartosz BACHORSKI / Paweł KADŁUBOWSKI
II MIEJSCE : Sebastian WINIARSKI / Piotr WESOŁOWSKI
III MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
V - 1998 r. Sopot
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
VI - 1999 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Marek ANTONIUK
III MIEJSCE : Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
VII - 2000 r. Stare Jabłonki
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE: Jarosław PIOTROWSKI / Dariusz PARKITNY
III MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
VIII - 2001 r. Krynica Morska
I MIEJSCE : Janusz BUŁKOWSKI / Bartosz BACHORSKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Piotr WESOŁOWSKI / Edward PAWLUN
IX - 2002 r. Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLINSKI / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE : Piotr WESOŁOWSKI / Edward POWLUN
X - 2003 r . Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLIŃSKI / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Zbigniew ŻUKOWSKI / Dariusz LUKS
III MIEJSCE :
XI–2004 r . Niechorze
I MIEJSCE : Daniel PLINSKI / Zbigniew ŻUKOWSKI
II MIEJSCE : Norbert OKUŃ / Piotr GŁOGOWSKI
III MIEJSCE : Dariusz PARKITNY / Emil ŚIEWIOREK
XII –2005 r. Krynica Morska
I MIEJSCE ; Krzysztof HAJBOWICZ / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
III MIEJSCE : Emil SIEWIOREK / Marcin IGLEWSKI
XIII –2006 r. Niechorze
I MIEJSCE : Michał KRYMARYS / Dominik WITCZAK
II MIEJSCE : Rafał SZTERNER / Tomasz ŚIŃCZAK
III MIEJSCE : Damian LISIECKI / Piotr GŁOGOWSKI
XIV –2007 r. Niechorze
I MIEJSCE : Michał KĄDZIOŁA / Jakub SZAŁANKIEWICZ
II MIEJSCE : Patryk FOGEL / Mariusz PRUDEL
III MIEJSCE : Marcin NOWAK / Rafał MATUSIAK
XV - 2008 r. Sopot
I MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Damian LISIECKI
II MIEJSCE : Grzegorz FIJAŁEK / Mariusz PRUDEL
III MIEJSCE : Kamil ŁYCZKO / Adam ŁUKASIK
XVI - 2009 r. Niechorze
I MIEJSCE : Mariusz PRUDEL / Grzegorz FIJAŁEK
II MIEJSCE : Damian LISIECKI / Dominik WITCZAK
III MIEJSCE : Michał KUBIAK / Tomasz WIECZOREK
XVII –2010 r. Niechorze
I MIEJSCE : Damian WOJTASIK / Rafał SZTERNER
II MIEJSCE : Rafał MATUSIAK / Tomasz ŚIŃCZAK
III MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
XVIII – 2011 r. Niechorze
I MIEJSCE : Sebastian SOBCZAK / Piotr JANIAK
II MIEJSCE : Piotr KANTOR / Bartosz ŁOSIAK
III MIEJSCE : Dominik WITCZAK / Grzegorz KLIMEK
-
- Posty: 41
- Rejestracja: 13 kwie 2016, o 07:20
- Płeć: M
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
3 MIEJSCE W 2003 -Dariusz Parkitny/Rafał Matusiak
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
Super lista.
Mała uwaga, w 2010 są 2 błędy w nazwiskach:
- SzterneL (nie SzterneR, swoją drogą nazwisko Rafała należy chyba do najczęściej przekręcanych jakie słyszałem)
- Sińczak (nie Śińczak)
Mała uwaga, w 2010 są 2 błędy w nazwiskach:
- SzterneL (nie SzterneR, swoją drogą nazwisko Rafała należy chyba do najczęściej przekręcanych jakie słyszałem)
- Sińczak (nie Śińczak)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Re: Mistrzowie Polski od 1996 roku
No jestem pełen podziwu, nic tylko gratulować.