MP Wyższych Szkół Niepublicznych w Siatkowce Kobiet - 2008

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

MP Wyższych Szkół Niepublicznych w Siatkowce Kobiet - 2008

Post autor: evija »

W Solcu Kujawskim dziś zakończyły się 25-te Mistrzostwa Polski Wyższych Szkół Niepublicznych w Siatkowce Kobiet.

Złoty medal zgarnęła Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy w składzie: Aleksandra Liniarska, Monika Naczk, Monika Weder, Justyna Łunkiewicz, Katarzyna Wysocka - GCB Centrostal Bydgoszcz, Olga Butt-Hussaim, Justyna Opoń - Skarpa Toruń, Magdalena Godos (wybrana najlepszą rozgrywającą turnieju ;) ) - Winiary Kalisz oraz Alicja Lenzkowska.

Srebrny medal zdobyły zawodniczki Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, których skład oparty był o zawodniczki KSZO.

W finale WSG Bydgoszcz pokonało WSBiP Ostrowiec 2:1, w setach o ile dobrze pamiętam do 15, przegrany do 20 i tiebreak 15:9, mimo, że na zmiane stron to Ostowiec prowadził 8:5, to zawodniczki (prawie) gospodarzy zdobyły po zmianie 8 punktów w serii i "pozamiatały" sprawę tytułu pięknym finiszem.

W barwach Wyższej Szkoły Bankowej z Torunia wystąpiło kilka dziewczyn z Budowlanych. W barwach uczelni poznańskich zagrały Karolina Wiśniewska (nagroda dla najwyższej zawodniczki turnieju) i Justyna Ordak z AZS AWF Poznań.

Byłam tylko na ostatnim meczu, więc ciężko oceniać mi poziom turnieju, najważniejsza była fajna atmosfera ;)
Pełne wyniki podam, jak wyjdzie komunikat ( http://www.mpszw.pl/content/blogsection/25/115 ), bo nie miałam na czym spisać ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akademicki Związek Sportowy”