Karta zawodnika

FreeQ
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2009, o 21:10
Płeć: M

Karta zawodnika

Post autor: FreeQ »

Witam

Mam pytanie odnośnie karty zawodnika.

Zaczne od początku

Rozpoczynając studia zapisałem się do sekcji siatkówki i rozpocząłem mi treningi z uczelnianą drużyną startującą w rozgrywkach 3 ligi. Jako że nigdy wcześniej nie byłem członkiem żadnego klubu trener zaproponował wyrobienie karty na którą się zgodziłem. Na dzień dzisiejszy pewny jestem że wypełniałem deklaracje członkowską AZS i zapewne podpisywałem kartę. Po konflikcie z trenerem zaprzestałem treningów (trenowałem 2 lata i 2 lata grałem w 3 lidze). Obecnie jestem po rocznej przerwie w rozgrywkach i gdy zgłosiłem się po kartę otrzymałem odpowiedz że mogę ją otrzymać o ile za nią zapłacę. Z rozmowy dowiedziałem się że mogę ją otrzymać za darmo dopiero za 2 lata (z pewnego źródła dowiedziałem się że kończąc 23 lata nie będę musiał płacić za tzn "ekwiwalent za wyszkolenie" - kartę wyrobiłem w wieku 20-21 lat teraz mam 24 może ktoś to potwierdzić?). Kwota jest na tyle duża że w moim regionie nikt nie zgodzi się zapłacić takiej kwoty. Za 2 lata - mając 26 lat nie będę miał szans na załapanie się do zespołu zwłaszcza że przez 2 lata nie będę mógł trenować na "poziomie". Czy jest jakaś inna możliwość żebym odebrał kartę za darmo? Będę wdzięczny za odpowiedź lub informacje gdzie znajdę informacje dotyczące tego tematu.

Pozdrawiam
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Karta zawodnika

Post autor: Erika1987 »

Nie znam się na tym, ale słyszałam już baaardzo podobną historię... I zainteresowani chyba nic nie wymyślili :| O tych 23latach nie słyszałam, tylko tyle że jak 3lata nie grasz to możesz swoją kartę dostać na rękę... W tym wieku to w grę już raczej nie wchodzi, studia już skończysz chyba to nawet nie pograsz w AZSie żeby nie zapomnieć tego i owego... Jeśli nie ma opcji żebyś grał z klubie posiadającym twoją kartę to może dało by się dogadać w sprawie wypożyczenia?? W 3lidze znajdą się pewnie kluby z problemami kadrowymi które by Cię przygarnęły ;) Możesz zdradzić jakie to województwo?? W każdym razie życzę jakiegoś pomyślnego rozwiązania sprawy:-)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Karta zawodnika

Post autor: hubert »

Ja dostałem kartę bez problemu w wieku 21 lat.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy gry”