Piłka przechodząca

LuCK
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2012, o 22:52
Płeć: M

Piłka przechodząca

Post autor: LuCK »

Witam wszystkich... podczas dzisiejszego meczu zdarzyła się dosc ciekawa sytuacja... piłka po akatu przeciwnika i naszej obronie przechodzi "miedzy" antenkami na minimalny aut po stronie przeciwnika. Nasz zawodnik w ferworze walki pobiegł zeby ja przebic z powrotem na nasza strone( wiem ze jezeli dotknalby pilki to jest pky dla przeciwnika). Ale jej nie dotknął przeszedł po prostu pod siatka nie dotykajac stopa boiska przeciwnika i nie utrudnial kontynunowania akcji przeciwnikowi. Sedzia po dlugim namysle odgwizdal przejscie pod siatka i pkt dla przeciwnika argumentujac ze jezlei pilka przeszla miedzy antenkami zawodnik nie moze znalezc sie po drugiej stronie boiska nawet poza nim. Czy miał racje???
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Piłka przechodząca

Post autor: therion »

LuCK pisze:Witam wszystkich... podczas dzisiejszego meczu zdarzyła się dosc ciekawa sytuacja... piłka po akatu przeciwnika i naszej obronie przechodzi "miedzy" antenkami na minimalny aut po stronie przeciwnika. Nasz zawodnik w ferworze walki pobiegł zeby ja przebic z powrotem na nasza strone( wiem ze jezeli dotknalby pilki to jest pky dla przeciwnika). Ale jej nie dotknął przeszedł po prostu pod siatka nie dotykajac stopa boiska przeciwnika i nie utrudnial kontynunowania akcji przeciwnikowi. Sedzia po dlugim namysle odgwizdal przejscie pod siatka i pkt dla przeciwnika argumentujac ze jezlei pilka przeszla miedzy antenkami zawodnik nie moze znalezc sie po drugiej stronie boiska nawet poza nim. Czy miał racje???
11.2.4 Zawodnik może wkroczyć w wolną strefę po stronie przeciwnika, pod warunkiem, że nie wpływa to na grę przeciwnika.
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przepisy gry”