Volleyball Manager - darmowa gra komputerowa

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Arff »

tak... i było już o tym pisane 20 razy... choćby kolejny raz 4 posty nad Twoim
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: siatkarz3991 »

A więc tak: 1.Scouting kapitalny. Super sprawa naprawdę. Jedyne co do dopracowania w tym temacie to żeby można było wysłać scouta do konkretnego zawodnika. 2. Szata graficzna też fajna chociaż mogliście też zostawić opcje ze starą jakby ktoś jednak chciał. Szczególnie fajne zielony i niebieski. 3. Skille bardzo fajnie dopasowane i w tym temacie też nie mam żadnych zastrzeżeń. 4. Fajnie, że można dobierać własne barwy klubu, to także na +. 5. Serie punktowe nadal są niestety. Są co prawda rzadziej spotykane ale jednak nadal za często niż w rzeczywistości. Bo na 3 mecze w LŚ gdzie poziom jest wysoki i rzadko się to zdarza w realnym świecie miałem chyba z 5 razy serie punktowe dochodzące nawet do 9-12 pkt z rzędu. Ale widać poprawę, jeszcze jedna, dwie wersje i powinno być dobrze :) 6. Silnik meczowy 2D. No i tu chciałbym się zatrzymać na dłużej. Tryb 2D wygląda super i jak na pierwszą wersje z tym trybem prawie, że idealnie. Denerwuje mnie tylko, że przez ten tryb bardzo spowolniło mi się parę funkcji w meczu. Spróbuje to jakoś wytłumaczyć chociaż będzie ciężko ale mam nadzieje, że mnie zrozumiecie. Chodzi o to, że przechodzenie z widoku ,,statystyki,, na widok ,,meczowy 2D,, zajmuje trochę czasu. Gdy dokonuje zmiany tak wszystko miga i jednym słowem cały to okienko ,,match engine,, się muli. To samo gdy gram na 2D i chce wziąść przerwę albo zmienić zawodnika to muszę długo czekać bo zanim załaduje się ile każdy z zawodników ma kondycje to zajmuje trochę czasu. Albo np. jak przechodzę z zakładki ,,Polska statystki,, do zakładki ,,Drużyny,, to te składy drużyn ładują się dosyć powoli ale zakładka ze statystykami się już otwiera normalnie. Ogólnie rzecz biorąc całe to okienko meczowe czasami muli się gdy próbuje coś zrobić. W poprzednich wersjach nie miałem tego problemu. Myślałem, że to mój komputer jest tak wolny więc grając w VM nie korzystałem z niczego innego a nawet wyłączyłem antywirusa. Niestety nic nie pomogło. Myślałem, że to dziwne, że ten Tryb 2D tak spowolnił grę chociaż zaznaczę, że jak oglądam sam mecz 2D to piłka chodzi płynnie i nie mam co narzekać ale mimo wszystko to mulące się okienko gdy chce coś zrobić drażni mnie i rozegranie meczu schodzi mi o 5-10 minut dłużej. Oprócz okienka sama gra chodzi bardzo fajnie. Tu także widać postęp bo dzień przeskakuje znacząco szybciej niż w poprzednich wersjach. A jeszcze co do tego problemu to chce dodać, że mam procka: AMD Athlon 3500+ 2,21 GHz i pamięć 1 GB RAM. Wiem, że to nie jest jakiś mega szybki sprzęt ale kupowałem go dość dawno. Może coś doradzicie... Poza tym wielki krok do przodu i oby tak dalej!! Pozdrawiam.
PiotrS

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: PiotrS »

mnie całkowicie zniecheciły transfery. 'Negocjacje' to kpina, trzeba wymyslac jakas sume wprost z kosmosu, zgadywac ile trzeba mu zapłacic, brak czegos tak oczywistego jak rozmowa z zawodnikiem. coś w stylu 'uu 100tys euro to troche za malo, ale przy 127k moglibysmy pogadac" a tak? mam zgadywać? Czy dawac jakąs astronomiczna sume? badź o czymś nie wiem? Bo drugiej szansy rozmowy zwykle nie ma, gdyż zawodnik wiszący jako wolny przez miesiąc nagle po jednej naszej propozycji, następnego dnia wędruje już gdzieś indziej
Inna sprawa, klub z włoskiej drugiej lidze proponuje zawodnikowi gre w klubie, daje prawie juniorowi pieniadze wieksze niz ma ktokolwiek w jego zespole(2 reprezentacyjnych kubanczyków), a on co robi? Wybiera Newcaster Cośtam w lidze angielskiej czy tam australijskiej. No swietnie..
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Arff »

zgadzam się z Piotrem w 100%... dokładnie o tym myślałem pisząc moją propozycję zmiany:
Arff pisze:- wprowadzenie żądań co do wysokości wynagrodzenia dla zawodnika podczas oferowania mu kontraktu to podkreśliłem, bo wg mnie jest zdecydowanie konieczne...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Kay »

Ja we wcześniejszych wersjach, przed zaproponowaniem kontraktu, zapisywałem grę. ;) I strzelałem sobie tak, aż w końcu trafiałem. :)
AZS Częstochowa
rydzeksiatka
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2010, o 17:23
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: rydzeksiatka »

ja tak samo :D hehe teraz gram skrą i kupiłem sobie Contrerasa, Hoffa, i Vlado Petkovica
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

Z tymi transferami to były na ten temat liczne dyskusje jak to powinno wygladac- nasz programista chcial aby bylo jednak trudniej niz w Fm/Cm gdzie wystarczylo dać zawodnikowi odpowiednio wysoki kontakt powyzej jego oczekiwac aby przebic dowlona konkurencje
Ale jak mowie system transferowy na pewno jest do modernizacji , tyle ze akurat w VM 2010 się na tym nie skupiliśmy

A przykladem trudnosci niech bedzie taki drobiazg jak z Kubanczykami - z jednej strony staraliśmy sie aby w pierwszym okienku wszyscy nie wyjezdzali za granice a z drugiej żeby taki Marshall przypadkiem nie wrocil w ktoryms sezonie grac na Kubie.
PiotrS

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: PiotrS »

ale to nie jest 'trudnosc', to jest zgadywanie, ślepy traf, brak realizmu :) i bardzo denerwujace jest, że zawodnik zamiast mistrza włoch wybiera słowacką ekstraklase(sic!)
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Witam po krótkiej przerwie spowodowanej wyjazdem do Szwajcarii (szczerze polecam ten kraj na wycieczke zabytki i zjawiska stworzone przez nature sa fantastyczne :) )
Ale do rzeczy wszystkie wasze sugestie przekaze autorowi gry. Jednoczesnie informuje ze z powodu przekroczenia limitu transferu nasze forum przejsciowo do 1.08.2010 nie chodzi taki mielismy ruch po wydaniu nowej wersji :D
szefo00
Posty: 57
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:46
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: szefo00 »

Witam.Gram już dłudo w Vm i mam takie pytanie czy w kolejnej wersji gry będzie coś takiego jak nagrody indywidualne dla zawodników(mvp,najlepiej atakujacy,blokujacy itd) bo takich imprezach jak final four ligi mistrzów czy mistrzostw świata.a propo można było by wprowadzić taką impreze jak klubowe mistrzostwa świata.
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: siatkarz3991 »

Tak jak pisałem wcześniej musicie trochę jeszcze popracować nad tymi seriami punktowymi ale co nowego rzuciło mi się w oczy to nastrój władz klubu i reprezentacji. Ich reakcje są po prostu nie realistyczne :) Podam tutaj mój przypadek:
Gram Polską i Resovią. Kiedy grałem LŚ niestety nie udało mi się zakwalifikować do Final Six, co więcej zająłem ostatnie miejsce w grupie za Hiszpanią, Niemcami i Brazylią. Rozumiem, że wtedy zadowolenie z mojej pracy mogło spaść i spadło do powściągliwości. Następnie gdy grałem ME nie przegrałem żadnego meczu i zdobyłem ME. Wydaje mi się, że w takim przypadku nastawienie zarządu powinno chociaż być optymistyczne a nie tylko : neutralność....
Gdy grałem Resovią miałem bilans 18-0, nie przegrałem jak do tamtej pory żadnego meczu w LM, PlusLidze i PP. Nastawienie zmieniło się wtedy na optymizm i to rozumiem ale dalszych poczynań już nie... Wystarczyła jedna mała wpadka z Siatkarzem Wieluń w ćwierćfinale PP gdzie przegrałem 3-1 i nastawienie zarządu diametralnie się zmieniło na powściągliwość. Oczywiście w rewanżu wygrałem i awansowałem do półfinału ale nadal to nie przekonywało moich pracodawców. Następnie gdy grałem jeszcze w fazie grupowej LM gdzie byłem pewien awansu z pierwszego miejsca niestety przydarzyła się wpadka i przegrałem mecz z VfB Friedrishafen i znowu ocena moich pracodawców co do mojej pracy spadła do rozczarowania... To jest bardzo nie realistycznie bo mam bilans 21-2 i pierwsze miejsce w grupie LM, drugie miejsce w Pluslidze, i półfinał PP a zarząd ma nadal nastawienie ,,rozczarowanie,,. Od razu mówię, że z budżetem też jest wszystko w porządku, nie było żadnych cięć, nie ulepszałem infrastruktury, 2 mln euro i ciągle rośnie.
Póki co VM 10 wymiata :D :D Jak będę miał jeszcze jakieś ,,ale...'' to napisze :)
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Wczoraj jak grałem to nie mogłem "puścić akcji" i musiałem dać że do przerwy technicznej. Czy to bug czy słaby procesor?
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: siatkarz3991 »

Co się dzieje z waszą stroną?? Znowu będzie trzeba czekać do końca miesiąca ??
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

No niestety wyglada na to ze znów przekroczylismy limit transferu choc jest to dla mnie zaskoczeniem bo od poczatku sierpnia wielkiego ruchu nie było przynajmniej nie był on tak wielki zeby w połowe miesiaca wykorzystac cały dostepny transfer na miesiac. Musze jeszcze porozmawiac z naszym informatykiem moze da sie z tym cos zrobic ale na razie forum nie chodzi.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Zrobcie cos z ta stronka bo drugi miesiac z rzedu sa z nia problemy. Np kupcie jakas duzo domene internetowa z duzym transferem przeciez to nie tak duzo znowu kosztuje.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Kay »

Logan pisze:Zrobcie cos z ta stronka bo drugi miesiac z rzedu sa z nia problemy. Np kupcie jakas duzo domene internetowa z duzym transferem przeciez to nie tak duzo znowu kosztuje.
Wiesz co, ja mam lepszy pomysł. Niech twórcy gry podadzą Ci numer konta, na który trzeba zrobić przelew i zapłać za ten duży transfer, przecież to nie tak dużo znowu kosztuje.
AZS Częstochowa
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Kay pisze:
Logan pisze:Zrobcie cos z ta stronka bo drugi miesiac z rzedu sa z nia problemy. Np kupcie jakas duzo domene internetowa z duzym transferem przeciez to nie tak duzo znowu kosztuje.
Wiesz co, ja mam lepszy pomysł. Niech twórcy gry podadzą Ci numer konta, na który trzeba zrobić przelew i zapłać za ten duży transfer, przecież to nie tak dużo znowu kosztuje.
Co prawda to prawda. Utrzymanie roczne domeny która byłaby nam potrzebna kosztowałoby około 250 złotych jednorazowo i drugie tyle rocznej opłaty. Jak masz to daj jak nie masz to korzystaj z forum w jego dotychczasowej formie.
rydzeksiatka
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2010, o 17:23
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: rydzeksiatka »

zaczeliście już pracę nad nową bazą danych ??
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Powiedzmy ze tak ale przez awarie forum nasz autor bazy danych nie moze korzystac z naszej forumowej bazy dokonanych transferów wiec pracuje na połowe gwizdka.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

To zrobcie cos z tym zeby vm wyszedł przed koncem nastepnego sezonu :]

Co do oceny ostatniego vm to ta edycja gry mnie zawiodła tyle czasu mineło a mało zmian transfery zrabane od paru wersji serie punktowe jak były tak sa nie wiem po co taka duza baza danych i przykładowo tylu graczy z jakis egzotycznych nacji. Obciac połowe lig zostawic polska włoska francuska i jeszcze jakies bo inaczej gra uruchamia sie kwadrans a dzien przeskakuje co minute :| . Ode mnie ocena gry na chwile obecna w klasyfikacji FM 7/10 . Nawet nie ma za bardzo porównania z Football Managerem czy managerem EA Sports a do tego powinniscie po 5 latach produkcji juz dochodzic. Niech sie jakas firma z branzy wreszcie wezmie za managera siatkarskiego. W Polsce wiele osob byłoby chyba skłonnych dac za to jakas kase.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2010, o 19:07 przez Logan, łącznie zmieniany 3 razy.
PiotrS

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: PiotrS »

Logan pisze:To zrobcie cos z tym zeby vm wyszedł przed koncem nastepnego sezonu :]

Co do oceny ostatniego vm to gra mnie zawiodła transfery zrabane od paru wersji serie punktowe jak były tak sa nie wiem po co taka duza baza danych i przykładowo tylu graczy z jakis egzotycznych nacji. Obciac połowe lig zostawic polska włoska francuska i jeszcze jakies. Ode mnie ocena gry na chwile obecna w klasyfikacji FM 6.5/10 Tylko 6.5 bo ja łagodnie oceniam. Nawet nie ma porównania z Football Managerem czy managerem EA Sports a do tego powinniscie po 5 latach produkcji juz dochodzic. Niech sie jakas firma z branzy wreszcie wezmie za managera siatkarskiego. W Polsce wiele osob byłoby chyba skłonnych dac za to jakas kase.
nie wierze ze Logan nie jest podstawionym trolem, nie uwierzę, że dorosły pisze takie rzeczy
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Tanceti »

A ja mam taką małą propozycję. Weź się gamoniu do roboty i przestań wreszcie narzekać! Zrób coś lepszego dorosły człowieku, ministrancie. Myślisz że co? Adam i Nov nie mają życia prywatnego? Tylko vmem się zajmują? Biorą za to kasę? Płacisz coś za to? Robią to ze zwykłej pasji nic więcej. Jak się nie podoba nie graj. Nikt nie zmusza.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

O co ci chodzi Nie znam sie na programowaniu to i nie moge w tej materii pomoc a gre oceniłem obiektywnie poprzednie edycje vm mi sie podobały choc najbardziej ta z wersja 0.17 bo była grywalna szybka i dostosowywac baze danych do swoich mozliwosci mozna było. Potem liczyłem ze gra bedzie sie rozwijac szybciej a tu niestet zmiany sa kosmetyczne i na poprawe sie nie zanosi. Teraz tego nie czuje jak pisałem gra jest przeładowana transfery sa zrabane serie punktowe sa masakryczne gra chodzi jak zołw i ma 8-9 tysiecy nie potrzebnych nikomu graczy. Muzyki w grze nie ma a szkoda. Naprawde porównajcie to z FM i wyciagnijcie wnioski.
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Tanceti »

Tylko że Fm jest płatny VM nie. Na Fmie zarabia się grubą kasę na Vmie ani grosza. Nie znasz się na programowaniu? To zrób bazę. Przynajmniej jej cześć. Pomożesz grze.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Kay »

Logan pisze:O co ci chodzi Nie znam sie na programowaniu to i nie moge w tej materii pomoc a gre oceniłem obiektywnie poprzednie edycje vm mi sie podobały choc najbardziej ta z wersja 0.17 bo była grywalna szybka i dostosowywac baze danych do swoich mozliwosci mozna było. Potem liczyłem ze gra bedzie sie rozwijac szybciej a tu niestet zmiany sa kosmetyczne i na poprawe sie nie zanosi. Teraz tego nie czuje jak pisałem gra jest przeładowana transfery sa zrabane serie punktowe sa masakryczne gra chodzi jak zołw i ma 8-9 tysiecy nie potrzebnych nikomu graczy. Muzyki w grze nie ma a szkoda. Naprawde porównajcie to z FM i wyciagnijcie wnioski.
To teraz poszukaj sobie internetowy kowboju jaki budżet miało dzieło EA Sport. Mnie już brakuje słów przy czytaniu tych dennych wypocin.
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

To prawda no ale ja nie wymagam zebyscie osiagneli stoprocent tego co w Fm połowa opcji mi by wsytarczyła, ale jak na razie to tych opcji w VM jest załosnie mało gdzie kontakt z mediami gdzie interacje z siatkarzami i innymi manadzerami gdzie prosbydo zarzadu gdzie nastawienie kibiców itd itp Ja nie mowie ze VM to zła gra bo jak pisałem 6.5 to w FM przecietna nota no moze troche przesadziłem zmienie swoja note na 7 bo troche za nisko VM moze rzeczywiscie oceniłem. Ale nie zmienia to faktu ze do Football Managera czy nowego CM wam bardzo daleko. Swoja droga jest ktos tutaj z osob rzeczywiscie zaangazowanych w vm kto by mi odpowiedział czy w anstepnych vm bedzie wiecej opcji
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Bardzo nam miło ze porównujesz nas do FM ale to jednak inna liga zupełnie inne mozliwosci.Ale dziekujemy ze podzieliłes sie z nami swoja opinia nawet jesli jestona srednio przychylna. Zdajemy sobie sprawe z niedociagniec ale mimo wszystko nie moge sie zgodzic z opinia ze zmiany miedzy kolejnymi wersjami sa minimalne. Widze tez ze na forum siatki.org jest spore grono obroncow VM :D
marcin_r

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: marcin_r »

osnazfsb pisze:Bardzo nam miło ze porównujesz nas do FM ale to jednak inna liga zupełnie inne mozliwosci.Ale dziekujemy ze podzieliłes sie z nami swoja opinia nawet jesli jestona srednio przychylna. Zdajemy sobie sprawe z niedociagniec ale mimo wszystko nie moge sie zgodzic z opinia ze zmiany miedzy kolejnymi wersjami sa minimalne. Widze tez ze na forum siatki.org jest spore grono obroncow VM :D


Cała kwestia w VM opiera się na tym że 2 pomysłodawców juz na starcie załozyła że gra ma byc darmowa. W ogóle trzeba zaznaczyć że sama rozgrywka początkowo odbywała się na zasadzie rzucania kostką ( tak, RZUCANIA KOSTKĄ) i dopiero potem postanowili to spróbowac przenieść na komputer

A co do nowych pomysłów to takie zawsze się znajdą- ja przykładowo jestem zwierzęciem taktycznym i zawsze chciałem widziec w VM drobiazgowe ustawienia blok- obrona czy sposoby rozgrywania w konkretnych ustawieniach. Rzecz jednak w tym że to i kilka innych "fajnych' rzeczy na tym etapie programowania jest zwyczajnie nieosiągalne dla naszego Autora
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 152
Rejestracja: 14 lip 2009, o 16:58
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: Logan »

Moze przesadziłem z ta opinia o vm ale w ostatnim meczu finałowym mistrzostw Polski przegrałem mecz Skra z JW mimo ze prowadziłem 2:0 i 13-8 w tiebreaku. Ja rozumiem ze takie sytuacje maja miejsce no ale w VM zdarza sie to zdecydowanie zbyt czesto. Z kolei po sezonie chciałem sciagnac Zagumnego na rozegranie a on mi poszedł do ligi ukrainskiej!!!! Strasznie mnie to zdenerwowało i przepraszam jesli uraziłem autorów gry. Vm mimo tych błedów to spoko gra ale licze ze te bugi zostana usuniete bo obnizaja ocene gry. Swoja droga jest gdzies porzadna recenzja gry zamieszczona bo na instalki.pl jest tylko taka sucha informacja niewiele wnoszaca
osnazfsb

Re: Volleyball Manager 2010

Post autor: osnazfsb »

Logan pisze:Moze przesadziłem z ta opinia o vm ale w ostatnim meczu finałowym mistrzostw Polski przegrałem mecz Skra z JW mimo ze prowadziłem 2:0 i 13-8 w tiebreaku. Ja rozumiem ze takie sytuacje maja miejsce no ale w VM zdarza sie to zdecydowanie zbyt czesto. Z kolei po sezonie chciałem sciagnac Zagumnego na rozegranie a on mi poszedł do ligi ukrainskiej!!!! Strasznie mnie to zdenerwowało i przepraszam jesli uraziłem autorów gry. Vm mimo tych błedów to spoko gra ale licze ze te bugi zostana usuniete bo obnizaja ocene gry. Swoja droga jest gdzies porzadna recenzja gry zamieszczona bo na instalki.pl jest tylko taka sucha informacja niewiele wnoszaca
Spoko
Jako takiej recenzji VM jeszcze nie ma ale ma sie takowa ukazac na portalu victory games
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik kolekcjonera”